Eigenlijk te chique om in te slapen. En toch maar lZ50. Mooi voordelig. t vadeps moeders t HEMA adverteren in deze krant Jongens die werken en verdienen èn doorleren voor een modern beroep. an* a k Walra-Waalre is op zoek naar; en die 's avonds nog wat vrije tijd over hebben en'n goede bijverdienste, (ca. fl. 250—per maand) op prijs stellen. Een beroep in de grafische industrie. Er zijn wel 40 grafische beroepen. Gebruik je óók graag je handen èn je hoofd? Bon voor boekje over de grafische bedrijven. Donderdag 6 april 1972 4 Na een leven vol liefderijke toewijding aan haar gezin, ontviel ons heden, na een geduldig gedra gen ziekte, gesterkt door het H. Sacrament der zieken, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder, mevrouw ANGELINA VERSCHUREN echtgenote van Leonardus Albertus van Stevendael in de leeftijd van 53 jaar. Wij bevelen onze dierbare overledene in uw ge beden aan. Hengstdijk: L. A. van Stevendael B. L. van Stevendael z Kloosterzande: B. M. van Stevendael S. M. van Stevendael-De Jonge Patrick en Diane Hoek en Bosch: R. Morcus-van Stevendael J. Morcus Jos Hulst: M. de Nijs-van Stevendael J. de Nijs Mariane en Mark Hengstdijk: L. van Stevendael M. van Stevendael-Burm Erwin Familie van Stevendael Familie Verschuren. Hengstdijk, 4 april 1972. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrij dag 7 april in de parochiekerk van de H. Catha- rina te Hengstdijk om 10.00 uur. Eucharistieviering donderdagavond om 07.00 uur in voornoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het St.-Liduina-ziekenhuis te Hulst. Bijeenkomst aldaar vrijdag 09.45 uur. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze als zodanig te beschou wen. Walra-Waalre adviseert meisjes die om meer inlichtingen hebben gevraagd over de Walra linnenuitzef. Voor dat adviseren zoekt Walra vaders en moeders. Vaders die zich in de gedachtenwereld van een meisje van zo'n 17 jaar kunnen inleven. Moeders die er trots op kunnen zijn zo'n meisje als haar dochter geadviseerd te heb ben. Dat is prettig werk. Dat is dankbaar werk, omdat de adviseur weet dat Walra haar klanten nooit koopverplichtingen op legt of koopkonfrakten laat tekenen. Voelt u iets voor zo'n adviseurschap. Bent u 2a 3 avonden per week vrij - in het bezit van een auto - tussen de 30 en 50 jaar oud, en woonachtig in Zeeuwsch-Vlaande- ren, Tholen of Halsteren? Dan verzoeken wij u vriendelijk een briefje te schrijven aan onderstaand adres. (Sluit u een pasfoto bij?) Wilt u eerst meer inlichtingen, belt u dan 01600-41438. Wij zullen graag met u kennismaken. Molenstraat 5 Waalre Tel. 04904-2423 Heden heeft God tot zich geroepen na een voor beeldig en geduldig gedragen lijden, gesterkt en getroost door het H. Sacrament der zieken, mijn innig geliefde echtgenote, onze zorgzame moe der, behuwdmoeder en oma CATHARINA JACOBA LEONILDA KALLE echtgenote van Cornelis Verweij op de leeftijd van 68 jaar. Rilland Bath: Corn. Verweij Joh. Verweij E. C. J. Teunis-Verweij G. Teunis en Corry Dongen: Zr. Angeline Fam. Kalle Fam. Verweij Rilland Bath, 4 april 1972 Middenhof 15 De plechtige Eucharistieviering, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 7 april om 11.00 uur in de parochiekerk te Rilland Bath. Donderdag om 19.30 uur Avondmis in boven genoemde kerk. Samenkomst voor de begrafenis om 10.45 uur in de kerk. Gelegenheid tot condoleren in „De Ark". Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van het H. Sa crament der zieken zacht en kalm mijn lie ve man, vader en opa ARNOLDUS VAN HESE echtgenoot van Jacoba Borgs op de leeftijd van 81 jr. Goes: J. van Hese-Borgs R. Snaterse- van Hese A. Snaterse Judith en Will Arnold George Goes, 5 april 1972 Condoleantieadres: J. D. van Mellestraat 11 De plechtige uitvaart dienst zal plaatshebben in de H. Maria .Magda- lenakerk te Goes op za terdag 8 april a.s. om 11 uur, waarna de begra fenis op het r.-k. kerk hof aldaar. Vrijdagavond om 7 uur wordt een H. Mis ge zongen voor zijn ziele- rust. Geen bloemen Ow advertentto-campago» in dei* krant overbrugt voor een belangrijk deel de dure afstand tussen uw zaak en uw klanten op voordelige wijze. Galerie Marg. de Boevé, Hoogstraat 4, expositie Paul Damsté, reliëfs en grafiek (t.m. 8 april). BERGEN OP ZOOM Luxor 20 uur: Daniël 18 j. Roxy 20 uur: De ratten van duister Harlem 14 j. Sporthal Gageldonk, Gagel- boslaan, 20 uur: Concert door het Brabants Orkest. Museum Markiezenhof, Steenbergsestraat, geopend van ma. t.m. vrijd. van 10-12 uur en van 14-17 uur, zat., zon- en feestdagen 14-17 uur. Galerie De Trap Op, Z.Z. Haven 21a, expositie tekenin gen van Johan van Vessem, alsmede werkstukken van de pottenbakker Jan Gosker (t.m. 30 april). Stadhuis (Hal), Grote Markt schilderijen van W. Beerman, tentoonstelling van de maand (t.m. 30 april). Ma. t.m. vrijd. van 9-12.30 en 13.30-17.30 uur. MIDDELBURG City 20 uur: Blue Movle 18 1. OOSTBURG Raadhuis (Burgerzaal) 20 uur: De achtergronden van pop- en beatmuziek, inleiding met discussie door P. Bartels, dramaturg aan de Sociale Aca demie te Breda. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal) 20.15 uur: Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.l.v. Jean Fournet. Solisten Ingrid Hae- bler (piano), Ruud Maas (fluit), Gerard Hettema (vi ool) en Rienk Jiskoot (cemba lo). De Doelen (Hal) 12.45 uur: Koffieconcert door deel nemers aan net Internationaal Gaudeamus-concours. De Doe len (Kleine zaal) 20.15 uur: „Met de schrik vrij", cabaret programma met Rients Grata- ma, Mady Misset en het com bo Cees Bijlstra. Hofplein Theater 20.15 uur: „De Jas- perina show" met Jasperina de Jong, John Kuipers en Henk Flier. Orkest o.l.v. Henk Westrus. Piccolo Theater —20.15 uur: „Zeven manieren om een ri vier over te steken" van Lode- wijk de Boer door de Nieuwe Komedie. Schouwburg 20.15 uur: „Lear" door de Toneel groep Centrum. Ahoy'Hal Sportvisserij-tentoons telling (t.m. 6 april). TERNEUZEN Luxor Theater 20 uur: „541 gr. fahren-heit", science fiction verhaal van Francois Truffaut met Julie Christie en Oscar Werner. VLISSINGEN Alhambra 20 uur: Spel met de dood 18 j. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg 20 uur: „Het gesticht" van An- dersson en Bratt door het Ne derlands Toneel Gent. Int. Cult. Centrum, Meir 50. exposities honderd gravures van Picasso (t.m. 30 april). Elke dag geopend van 10-18 uur. GENT Kon. Ned. Schouwburg 20 uur: „Harlekijn, kies je mees ter" van Arturo Corso naar Carlo Goldoni. Te koop wegens nieuwe exportoverschotten tegen enorm lage prijzen, fa- brieksnieuw en met volle garantie Hi-Fi-Stereo Tu ner/Versterker (radio) 2 x 16 Watt met FM MG van 750,- voor 325,-, idem met ingeb. platen- sp. en luxe boxen (2x10 Watt) van 998,- voor 575,-. Hi-Fi-Stereo boxen van 10 tot 25 watt, (kortingen van 50 tot 70 pet. Draag bare TV (220- 12 V) speelt ook in metalen ca ravans etc. Z. Antenne van 750,- voor 450,- Stereo Bandrec. van 725,- voor 375,- (in-kl. micro's, cabels, etc. Cassetteradio's met micro (Batt. en lichtnet) van 516,- voor 235,-. Draagbare radio's (5 ban den) slechts 160,- (ook tiener modellen vanaf 18,-)- Wij zijn niet aan bepaal de merken gebonden, en kunt u ons alles vragen zonder enige verplich ting. Wij hebben geen winkel, dus kunt u bij ons in een speciale sfeer rustig kij ken, luisteren c.i iets drinken zonder dat een andere koper u irriteert. U mag elke dag v.d. week komen (ook 's avonds). St. Kruislaan 27, Vlissin- gen. Tel: 6365. De Hema gunt iedere vrouw de weelde van zo'n chique geborduurd nachthemd van luchtige dacron- cottonDaarom kost deze luxe, in 2 modellen, in de kleuren wit, clementine, rose, bleu en lila, in de maten 38-44 maar 17.50 's Morgens kunt u daar die bijpas sende duster, ook van dacron-cotton met dezelfde brodé, en in dezelfde kleuren, over aanschieten. Dat maakt 't opstaan wat plezieriger. Maten: 38-44. 24.75 (2) 'Zacht is dat nachthemd van dubbel .nylon. Die met volant en sierlijkebloemgarnering.Ze zijn er in clementine, bleu, lila en geel. In de maten 36-44. Voor die prijs hoeft u 't niet te laten. 12.75 3Dat verantwoorde foundation geen handenvol geld hoeft te kosten bewijst die voorgevormde sparkling boothals beha met beugel., A en B cup. Maten 70-85. In de modische tinten wit, skin, lotus, geel en lavendel-bleu. 4.75 In kombinatie met 'n soft lycra panty, waarvan 't voorpand licht verstevigd. Maten 38-44. In wit skin en brazil. 6.75 De wat grotere maten worden niet vergeten! Daarvoor hebben we de bootnals beha met beugel, van invisiblenet. In B en C cup. Wit, skin, lotus of nijlblauw gekleurd. Maten 75-90. 7.50 Waarbij 'n verstevigde panty van lycra, met V-vormige kantgamering. Eveneens garnering op de heup. Wit-, skin- of lilakleurig. Maten 40-46.. J2.7 5 een weldoordachte beslissing passend in dit gezonde en moderne zakenbeleid Zetten. Tekst en beeld monteren. Drukken. De grafische industrie, dat zijn de bedrijven die zich bezighouden met drukken, met het maken van boeken, kranten, etiketten, affiches, enz. Interessante produkten om aan te werken. Als zetter bijvoorbeeld. De zetter maakt van allerlei soorten letters woorden en zinnen. Met de hand. machinaal of fotografisch. Daarvan wordt een plaat of cylinder gemaakt waarmee gedrukt kan worden. Of als drukker. De drukker werkt met moderne, snelle drukpersen. Heel belangrijk werk, vooral als er kleuren worden gebruikt. Of als tekst- en beeldmonteur. Deze vakman monteert teksten en afbeel dingen tot een precies passend geheel. Zeer nauwkeurig werk, dat een kritisch oog vereist. Er moet heel wat gebeuren eer de foto uit het toestel van de fotograaf tot een affiche is geworden. Eer het verhaal van de schrijver als een kleurige pocket in de boekwinkel ligt. Alles wat daar tussen ligt, is het werk van grafische vakmensen. En ben je ouder dan 14 jaar? Dan heb je recht op een boekje waarin precies staat hoe je grafisch vakman wordt. En grafisch vakman worden betekent: goed verdienen en de eerste 3 jaar één dag in de week leren voor het beroep van je keuze. Je toekomst zit er goed mee. i1 Naam:. I Adres: Woonplaats:. I In envelop zonder postzegel opsturen aan: De Nederlandse Grafische Bedrijven, Antwoordnummer 1951, Amsterdam. Voor rechtstreekse informaties: GRAFISCH DISTRICT ZEELAND, NASSAUSTRAAT, AXEL, TEL.: 01155 2020. F

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 4