Geef uw huis speelse accenten met Philips spots hij zit z'n eigen gezondheid in de weg becel - goed ivoor hart en bloedvaten Dat makkelijk rollen. Vandaar dat je Samson niet alléén maar rookt omdat 't zo voordelig is1,50 Kerf-vers. Precies goed van vochtigheid. Vandaar die pit tige geur. Die zachte smaak. Die soepele lange draad. Een leeuw van een shag lf 0 PHILIPS HERBESAN boekhoudkundig medewerker Het leven begint pas als het interessante details in het donker, donker wordt. Daarom is licht ook Zo Of ze geven zo'n fel licht, dat niets belangrijk. Want dan is uw huis meer opvalt, pas écht uw huis. En juist door Vandaar dat Philips voor u spots de kleine dingen. Door bijvoorbeeld uw heeft gemaakt. Die leggen accenten, plantenbak, uw schilderijen of modelboot. waar dat nodig vindt. En geven Tenminste, als er genoeg licht is. Want precies het licht, waardoor de uw gewone schemerlampjes laten alle dierbaarste dingen nog mooier worden Philips Iaat u spelen met licht, ISKffSfe Breda-Oranjeboom n.v. Samson shag is kcrf-versdaatom geuirt-ie zo pittig Imm DWN 451 (m. kap) =3 voor de wand L. n/\ in de kleuren "[f DPN 451 g bK oranje, wit en paars met verwisselbare reflectoi jjp \/7\ rood, blauw, geel of blank YYvoor kopspiegellamp 100 W DGN 451 met afschermranden kleurfilter rood, blauw, oranje of groen DRN454 voor bevestiging op spanningsrail. Armatuur in wit, oranje, paars of aluminium. DGN 452 met afschermkap in oranje paars, wit of zwart voor „comptalux" lamp, 75 W PHUIPS Uw adviseur van „Spelen met licht" Is herkenbaar aan afgebeeld raamvignet. Hij heeft voor u het gratis boekje SML. Kerf-vers. Want Samson shag roken we met z'n allen, 't Blijft nooit te lang in de winkel liggen, Illlifii: WiMmmm mmmm- Voor onze crediteuren admini stratie zoeken wij een die belast zal worden met de definitieve boeking van crediteuren. Onze gedachten gaan uit naar een ambitieus medewerker vanaf 23 jaar met een uitgesproken boekhoudkundige opleiding (MBA of studerend hiervoor). Een goed salaris alsook uit stekende overige arbeidsvoor waarden zijn aan deze funktie verbonden. Schriftelijke solicitaties gelieve u te richten aan de afdeling Personeelszaken Verenigde Nederlandse Brouwerijen Ceresstraat 13, I Breda. bier vwfapy bruik van verzadigd vet in de voeding moeten verminderen. Én dit vet zoveel mogelijk moeten ver vangen door meervoudig onver zadigde vetzuren van het type (cis-cis) linolzuur. Die verlagen de hoeveelheid cholesterol (een vetachtige stof) in het bloed. Daar gaat het om. Want een lager cholesterol-gehalte is goed voor de conditie van hart en bloedvaten. Becel margarine bevat maar liefst 60-65% meervoudig onverzadigde vetzuren. Dat is veel. Voldoende om hart en bloedvaten te helpen in goede conditie te blijven. De gezondheid van hart en bloedvaten komt steeds meer in het gedrang door de manier waarop wij in deze tijd leven. Tè Weinig be weging, teveel roken, te ge spannen werken en vooral... verkeerd eten. Allemaal slecht voor de gezondheid van hart en bloedvaten. Waarom zouden we daar niet wat aan doen Beginnen met verstandig eten! Dat betekent dat we het ge Becel is dus een bijzondere mar garine. En niet alleen wat gezond heid betreft. Want Becel heeft een voortreffelijke smaak en is verrassend goed smeerbaar. Begin er jong mee! Het is van belang op jeugdige leeftijd al met Becel te beginnen. Dan zijn uw bloedvaten nog in goede conditie. Becel helpt mee ze langer zo te houden. JiCAUIlUja, gezond is de kruidenthee van Herbe- san. Met 17 uitgelezen krui den, die de gevolgen voor de spijsvertering van het jach tige en moderne leven op een natuurlijke wijze tegen gaan. Denkt u maar aan het vele verkeerde eten de wei nige lichaamsbeweging. Her- besan gaat verstopping en de gevolgen daarvan tegen en herstelt de natuurlijke funktie van de ingewanden. kruidenthee bij uw drogist of apotheker Vraag de Becel folder, Postbus 37, Rotterdam, Woensdag 29 maart 1972 xx 2fc A

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 18