39.95 2995 VROOM DREESMANN 3995 3495 795 12.95 795 11111» De aloude blazer maakt z'n zoveelste glorietijd door. Alweer bepaalt deze klassieke dracht het mode- en straatbeeld. In talloze uitvoeringen en kombinaties. Zodat er nu voor iedere vrouw of meisje een eigen model of stijl te vinden is. Uw warenhuis heeft er een uitgebreid assortiment van. Plus natuurlijk de bijpassende pantalons en accessoires. Want da's nou net het aardige van de blazer. Hij laat zich zo lekker kombineren. Kunt u zich kalmpjes aan zo'n uiterst praktische wisselgarderobe aanschaffen. Om er altijd goed en net weer even anders uit te zien. Blazerpak 150. Style Marin blazer v,v Mariene Dietrich pantalon 39.95 j||i V IjOCK.DE KOMBL- Japon met mouwloze blazer. De lavallière zorgt voor een zwierig effekt. In marine/wit of bruin/wit. (43-48) De bijpassende baret is van. crimplene en verkrijgbaar in o.m, marine, wit en beige 100% Katoenen japon. Is geknipt om onder een blazer te dragen. Ook hier zorgt de stropdas voor de finishing touch. U kunt kiezen uit marine, geel en wit. En als speciale accessoires hierbij draagt u deze lekker ruime over slagtas. Hij heeft 3 binnenvakken, een extra ritsvak en een verstelbare schouderriem. Japon met chasuble 79.- Japon met mouwloze blazer 79 (38-44) Voor de net geen twren meer biedt dit sportieve jersey IWS blazer- pak volop gelegenheid om de grote trend toch te volgen. Let even op de opgestikte zakken met knoopgarnering en de dubbele rij stiksels. We hebben het in raf-blue, bruin en rood. J IWS-blazer "9. (38-40) En ook hier boort de stropdas bij. U hebt keuze rut 11 verschillende gekleurde nopdessins. Japon met overjakje. In marine, bruin of zwart. (40-46) En om nog even een Hein aksentje toe te voegen, prikt u er een prachtige rode klaproos op. Deze slank getailleerde blazer is van zuiver wol (IWS). De snufjes zitten 'm hier in de zadelsteek, die ook over kraag en revers loopt en de Style Marin knopen. In marine, bruin, havanna en zwart. (36-44) (38-48) En daaronder past. natuurlijk uitstekend die Mariene Dietrich broek met krijtstreep.'In grijs/wit gestreept flannel. De katoenen gamine-casquette is er nou net het juiste afmakertje bij. In o.m. marine/wit, rood/wit en wit/oranje. 100% katoenen japon 79.- Prima draion blazer f in de welbekende Style Marin. Natuurlijk is hij sterk getailleerd en met extra-lange-punt-revers. In diverse kleurstellingen/ En de pantalon is het ook helemaal. Dus met rond gesneden heupband met aparte zadelsteek langs de zijnaad en met geraffineerde, uitlopende pijpen. In marine, bordeaux, bruin en geel. (38-46) En bij zo'n blazer hoort zeker een stropdas. We hebben ze van acetaatzijde in 8 uni kleuren. pantalon 29.95

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 12