wie in maart gaat trouwen, boftVéftJtoAe toast tijdelijk 49 cent I Kan een echtpaar voor f940 per maand volledig verzorgd wonen? KOK MAKELAARDIJ NV 14 U kunt zo'n witte Paas zélf meemaken. Door in Nederland te blijven. Want daar kunt u zeker zijn van feestelijke, witte neerslag: Op uw koffie en uw ijs. Op uw toetje en uw vla en natuurlijk ook op Irish Coffee. Klop-Klop heet die lekkere witte neerslag. En behalve lekker, sierlijk en feestelijk is Klop-Klop ook nog calorie-1 arm. En 't mislukt nóóit! Zelfs met de elektrische mixer kunt u Klop-Klop niet stukslaan. U kunt Klop-Klop echter wèl bewaren: Wat u op eerste paasdag klaar maakte is tweede paasdag net zo lekker. (Niet ingezakt of verkleurd.) In de speciale verpakking (die absoluut geen licht doorlaat) is Klop-Klop zelfs onbeperkt H houdbaar. En zo'n doosje (met 2 zakjes poeder, ruim voldoende voor een V2 liter lekkers) kost maar f 1.27. 'n Paasbest prijsje, nietwaar. Klop-Klop-lekker, óók voor de lijn. ZekerElk echtpaar kan in de prachtige verzorgings flat Flakkee te Dirksland met ca f 17 000 aan eigen middelen een gerieflijke tweekamerflat kopen. En dan volledig verzorgd wonen voor ca f 940 per maand - inclusief de warme maaltijden. Dat betekentvoor uw 'aow' plus nog iets extra. Sophiastraat 20a Breda 01600 - 4 44 72 's Avonds 01600 - 4 65 14 Beloof me dat je me elke keer iets anders op m'n toastje geeft! Alle beleg is lekkerder op die knapperige, brosse Verkade toast Woensdag 22 maart 1972 Een ZNZ-produkt Klop-Klop bevat uitsluitend plantaardige vetten. U woont dan rustig buiten. Op slechts 40 autominuten van Rotterdam. In het dagelijks genot van vele voorzieningen, ziekenboeg zo nodig. Tot 1 mei 1972:f 73000kk. Garage f 6 000 kk. Verschillende gunstige financieringsmogelijkheden. Overtuig u zélf. De directie van Flakkee leidt u graag rond elke dag. Of kom kijken in de modelflat, open elke dinsdag en donderdag van !4tot17 uur. Informeer direct bij Makelaars in onroerende goederen voor beter wonen Uw advertentie-campagne in deze krant overbrugt voor een belangrijk deel de dure afstand tussen uw zaak en uw klanten op voordelige wijze. Een witte Kerst kent iedereen, maar kerit u ook een witte Paas? Verkade handhaaft kwaliteit

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 8