Schouten kwaad op Wiin de Waal Magisch record is benaderd Dreun voor Hoofdplaat Kloetinge struikelt over WemeicSiiige Judoteam Clinge klopt Axe! I cm Leemput verovert titel Zege van Toine van de Bunder VERLIES L.T.S. 1 Luctor haalt eerste punt binnen sport Belangrijke zege van Vogelwaarde ZESDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 20 MAART 1972 13 (Van onze sportredactie). TEKNEUZEN Toine van de Bunder gisteren niet aan de start van de Omloop van de Baronie, heeft een over winning- behaald in België. Hij won met 2 minuten voor sprong in Moens. De 120 kilo meter werden door hem afge legd in 2.45. Het was Van de Bunders tweede Belgische zege binnfen 1 week. Het peloton kreeg van de jury ex aequo de 2e plaats. Onder hen: Johnny Verbeke en Henny Gijsel die bij klas sering respectievelijk een 6e en 7e plaats hadden toegewe zen gekregen. (Van onze sportredactie) BREDA Henny Schouten, de ploegleider van Trico Noble was kwaad. Erg kwaad. Met duidelijk ingetogen woe de mokte Schouten op Witn de Waal. Niet over zijn presta tie in de dertiende Omloop van de Baronie, waarin de Axe laar zeer behoorlijk had gefietst, maar over het feit, dat Wim de Waal Schouten na afloop meedeelde, dat hij niet van plan was te starten in de Ronde van Noord-Holland, een wielerklassieker, die met een ploegentijdrit en een cri terium in Rotterdam beslissend is voor het Nederlandse merkenkampioenschap. Schouten: „Ik ben met een paar renners voor dit seizoen naar KNWU-coach Joop Mid- delink geweest. Met het oog op de Olympische Spelen heb ben we de verschillende pro gramma's van de jongens in overleg met Middelink vast gesteld. Voor Wim de Waal. zat daar de ronde van Noord- Holland bij. En nu wil hij al dat programma in de war gaan schoppen. En dan zeker lekker (Van onze wemmedewerker) MIDDELBURG Reeds achttien jaar lang - sinds 1954 - staat het Zeeuwse record op de 200 meter schoolslag heren Het een tijd van 2.51.2 op naam van de destijds befaam de Kees de Rijk uit Middel burg. Jaar in jaar uit hebben velen Zeeuwen zich stuk ge zwommen op deze tijd. Rinus de Braai uit Terneuzen kwam met een tijd van 3.02.6 het dichtst bij het record doch daarbij bleef het. De laatste jaren bleek de drieminuten- grens een moeilijk te passeren barriëre. Doch zaterdagavond tijdens de wedstrijden in het zwembad Poelendaele te Mid delburg- kwamen drie Storm- vogels-leden - Hans Ver- schuure, Theo Vis en de 12- jarige Jaap Keijmel - onder de drie minuten waarbij win naar Verschuure het record tot op twee seconden benader de. Hoewel er zaterdag toch re delijke tijden werden gezwom men vielen de prestaties van de Zeeuwse topmensen iets te gen. Op de 100 meter rugslag dames liet Els Wolff uit Vlis- singen zich niet verrassen door haar clubgenote Ella de Jonge. Joke de Wilde uit Goes wist zich net tussen deze Stormvogel-meisjes in te zwemmen. Toch leverde Joke de Wilde nog de beste presta tie door de 200 meter vrije slag dames te winnen in een tijd die slechts 0.4 seconde verwijderd was van het Zeeuwse record. Marleen Swenne van de Ganzen kreeg te weinig steun van haar te genstandsters om op de 100 meter schoolslag tot een top prestatie te komen. Bijzonder spannend was de strijd op de viermaal 100 meter wisselslag estafette meisjes. Het treffen tussen de meisjes van De Ganze en de Stormvogel geeft meestal een bijzonder cachet aan de wed strijd. Het was hier de Storm- vogelploeg die met handslag wist te winnen. De Luctor- heren-estafetteploeg zorgde er voor, dat er toch een Zeeuws record werd gebroken. Op de vijf maal vijftig meter vrije slag estafette zwom het team een tijd van 2.20.6 waarmee men het record, dat op naam staat van eveneens een Luc- tor-ploeg, met ruim ëën se conde verbeterd had. Roel Veenstra v. de Hanze won verrassend de 100 meter vlin derslag jongens van John de Lange (Luctor). Jaap Keijmel - het 12-jarige Stormvogel-ta lent uit Vlissingen - werd hier derde. Keymel gaat zich op alle zwemslagen zodanig ont wikkelen dat hij - indien hij zo doorgaat - over enkele ja ren beslist tot de Zeeuwse zwemtop zal behoren. Hij zwom niet alleen op de 200 meter schoolslag heren een persoon lijk record, doch deed dit te vens op de 100 meter vlinder slag (1.17.8) en op de 100 meter vrije slag (-1.07.4). Vooral deze laatste prestatie is opmerkelijk. Geen enkele twaalfjarige jongen in Zeeland heeft deze tijd ooit gezwom men. De uitslagen waren: 100 me ter schoolslag meisjes onder de 16 jaar: 1. M. Swemme De Ganze 1.30.2, 200 meter schoolslag heren: 1. H. Ver schuure Stormvogel 2,53,2; 50 meter rugslag jongens onder 10 jaar: 1. M. Heijboer Luc tor 48.5; 100 meter rugslag da mes: 1. E. Wolff Stormvogel 1.22.1; 50 meter vlinderslag meisjes onder 12 jaar: 1. C. Geers Luctor 43.3: 100 meter vlinderslag jongens onder 16 jaar: 1. R. Feenstra De Ganze 1.14.9: 4 maal 'vijftig meter wisselslag estafette meisjes onder 16 jaar: 1 S'o ivoge' 2.34.2; 100 meter schoolslag jongens onder 12 jaar: 1. L. Caron Stormvogel 1.45.0; 100 meter rugslag meisjes onder 14 jaar: 1. I. Hopmans Ganze 1.24.2; 100 meter vrije slag jongens onder 14 jaar: 1. J. Keijmel Stormvogel 1.07.4; 100 meter vlinderslag meisjes onder 16 jaar: 1. E. Wolff Stormvogel 1.31.1; 5 maal vijftig meter vrije slag esta fette heren: 1. Luctor 2.20.6; 200 meter vrije slag dames: 1. J. de Wilde Ganze 2.45.0; De stand in de zwemcompe- titie luidt: 1. Stormvogels A 9797.7 punten, 2. Luctor 10614.7, 3. De Ganze 10772.9, 4. Stormvogel B 10987.0, 5. Zeelandia 11979.0. Doordat de zwemwedstrijden in het zwembad in Oostburg zijn uit gesteld, zijn de zwemmers uit Zeeuwsch-Vlaanderen niet in de stand opgenomen. in België gaan fietsen. Dat vind ik ook geen stijl: Schouten hield zich duide lijk in. Het was aan hem te zien, dat de zaak De Waal hem hoog zat. Erg hoog. De opnjerking: „Het is niet de eerste keer, dat Trico Noble moeilijkheden met De Waal heeft", spreekt daarvoor boek delen. In kamer twaalf van hotel Boschhek in Breda had het gespannen, dat was een klare zaak Marius Westrate de masseur trachtte Schouten wat te kalmeren, maar daar wilde de Aardenburgse* ploeg leider niets van weten. Schou ten: „Nee, ik ga dit binnen kort opnemen met Frans van Turenhout en die moet dan maar zeggen wat ik er mee aan moet. Ik zie het op het ogen blik zo, dat De Waal, die ik als amateur natuurlijk nooit kan dwingen om Noord Hol land te rijden, die koers moet rijden, anders is het: hij er uit of ik. Ik vind het geen manier om een sponsor voor zo'n be langrijke koers op zo'n manier in de kou te laten staan. Je moet als renner niet verwach ten, dat alles van een kant komt. Ook de renner moet eens wat over hebben voor het bedrijf dat hem steunt. Wim de Waal, zaterdag nog overwinnaar in 'n criterium in Deerlijk, was verbaasd, dat Schouten zo zwaar tilde aan de zaak. De Waal: „Ik moet Zuid Holland ook al rijden en dan direct daarna Noord Holland, dat vind ik te veel van het goede". Een 'dan dreigend „Oh, wil Schouten de zaak opnemen met Van Turenhout. Nu, dan heb ik ook nog wel met me neer Frans te bepraten". (Van een voetbalmedewer ker). TERNEUZEN In de eer ste klas van de zondagcompe titie van de KNVB afdeling Zeeland lijkt de rol van Hoofdplaat nu wel uitgespeeld Hoofdplaat verloor met liefst 40 van IJzendijke, terwijl Graauw met 01 uit Lewe- dorp terugkwam en DFS een- zelfdfe score bereikte in- Schoondijke. RIA telt na de 01 nederlaag tegen Aarden- burg ook niet meer mee. Oost burg en Patrijzen deelden de punten (22). zo ook Philip pine en Luctor (11). IJZENDIJKE - HOOFD PLAAT Even leek het een gelijkopgaande wedstrijd te zullen worden, maar nadat De Boevere zijn ploeg op 10 had gezet, werd IJzendijke de betere ploeg. Van de Voorde bracht de ruststand op 20. Hoofdplaat probeerde na rust wel even wat terug te doen, maar Groosman maakte er toen 30 van. IJzendijke was binnen en Hoofdplaat speelde een verloren wedstrijd. Vijf minuten voor tijd werd het zelfs nog 40 door De Boeve re. SCHOONDIJKE - DFS Schoondijke was veel beter dan de Burghse ploeg. Het ontbrak de Zeeuwsch-Vlamin gen aan een afwerker, om de talrijke kansen te benutten. Nu bleek het ene doelpunt, wat vijf minuten voor het ein de voor DFS door Van de Aarsen, na een verdedigings- fout, werd gescoord beslissend (0—1). RIA - AARDENBURG RIA had een sterk veldover- wicht, maar zag geen kans dit in treffers uit te buiten. De enkele uitvallen van Aarden burg waren razend gevaarlijk en dat bleek vlak voor het einde. Charite kopte zijn ploeg toen op 01 en daarmee kreeg Aardenburg toch net iets te veel. PHILIPPINE - LUCTOR Twee gelijkwaardige ploegen. Beide elftallen namen een helft voor hun rekening en de 11 uitslag geeft dan ook een juist beeld. Vijf minuten na de-rust maakte Lauret er 10 van en de gelijkmaker kwam kort voor het einde van de voet van Traas (11). OOSTBURG - PHILIPPINE Al na 10 minuten schoot Verbart de bezoekers naar een 01 voorsprong, die pas vlak voor de rust door De Vries werd ongedaan gemaakt (11). Uit een vrije schop schoot Verbart Patrijzen direct I Zaamslag was in het treffen met Middelburg constant in de aanval, maar tot doelpunten kwamen de Zeeuwsch-Vlamingen niet. na de rust op 12 en tien minuten voor tijd moest er een strafschop aan te pas ko men om Oostburg nog aan het gelukkige gelijkespel te hel pen. Obrie maakte van 11 me- geen fout (22). LE WED ORPSE BOYS GRAAUW Graauw mag be paald blij zijn met de fortuin lijke 01 zege. De Boys wa ren verrassend sterk, maar za gen geen kans om de'kansen in treffers om te zetten, al moesten paal en lat doelman d'Olieslaghers nogal eens te hulp komen. Diep in de twee de helft pas kon Immerzeel voor zijn leiders de zo begeer de overwinning grijpen (0 1). De stand: Graauw 1925, DFS 1824, IJzendijke 19-— 23, Hoofdplaat 19—22. RIA 2022, Aardenburg 1820. Schoondijke 1818. Philippine 1918, Patrijzen 1817, Oost burg 1916, Luctor 1814, Lebo 19—5. (Van onze sportmedewer- ker). OOSTBURG In de Oost- burgse basketbalcompetitie van de middelbare scholieren kreeg leidfer LTS 1 zijn eerste nederlaag te slikken en verloor kansloos met 2312 van KWL. Door deze overwinning nestelden de jongens van het Koningin Wilhelmina Lyceum zich op de tweede plaats van de ranglijst. Het team van de Christelijke Mavo is na een goede start de laatste twee weken duidelijk van slagpen kreeg zaterdag in de sporthal „De Veerhoek" de tweede ne derlaag in successie te ver werken. Het verloor van Ope ratie '71 met 148, dat nu met KWL op een gcdteelde tweede plaats staat met een punt achterstand op de lei ders. St'. Eloy kwam wat vaster op de laatste plaats door met gering verschil (1618) van LTS 2 te verliezen, dat daar door voor het eerst in deze competitie het zoet der over winning smaakte. Tussen al dit competitiegeweld speelden de meisjes van het Koningin Wil helmina Lyceum een vriend schappelijke wedstrijd tegen hun collega's van de Christe lijke Mavo. De KWL-meisesj wonnen met 376. (Van een voetbalmedewer ker) TERNEUZEN In de eer ste klas van de zaterdagcompe titie van de KNVB, afdeling- Zeeland struikelde Kloetinge, nog wel voor eigen publiek, over Wemeldinge (23). Vee- re kwam tegen Mevo verras send tot een 00, terwijl Zaamslag- eenzelfde gelijk spel aan Middelburg moest toestaan (00). Heinkenszand stuurde WIK met een 21 nederlaag naar huis, terwijl 's-Heer Arendskerke tot eenzelfde score kwam bij de Arnemui- den-reserves (12). Waarde won met 20 van Meeuwen 2. KLOETINGE - WEMEL DINGE Het was een zeer aantrekkelijke en spannende wedstrijd in Kloetinge. Pas in de 25e minuut van de tweede helft kwamen de doelpunten- machines op gang. De bezoe kers namen door Schouten een 01 voorsprong, maar al, in dezelfde minuut was het weer gelijk door Jongejan (11). Toen namen de Kioe- tingers zelfs een 21 voor sprong door De Mol. Het pieit leek beslecht, maar Wemeldin ge kwam toen nog aan een on verwachte winst. Eerst maakte De Vos gelijk (22) en pre cies op het laatste nippertje werd het via Verschuure nog 23. Een gelijk spel was beter geweest. ZAAMSLAG - MIDDEL BURG Zaamslag heeft het niet gemakkelijk gehad tegen de hard ingrijpende Middel burgse verdediging. Het was een ruwe wedstrijd, met een veel sterker Zaamslag, dat Mid delburg niet --naar een neder laag kon spelen, mede met be hulp van paal en lat :00). VEERE - MEVO Een ver dienstelijke prestatie van het bezoekende Mevo. De SchouW- se ploeg had veel meer inzet. Veere kreeg zelfs bijna geen enkele kans tegen de goed in grijpende Mevo-defensie. De 00 uitslag is zelfs verdiend te noemen voor de Zierikzeeë- naren. HEINKENSZAND - WIK De kleine overwinning is ver diend voor de thuisclub, die net voor de rust een 1U voorsprong kon nemen via een benutte strafschop van Van der Does. Na de rust kwam het nogal eens tot onvriendelijk heden. WIK maakte eerst ge lijk via Berrevoets 11, maai de zege werd toch een feit door Peter Mol (21). ARNEMUIDEN 2 - 's HEER ARENDSKERKE - Een matige wedstrijd met een beter spe lend 's-Heer Arendskerke, dat het erg moeilijk had tegen een hard spelend Arnemuiden 2. Al na vier minuten konden de bezoekers door Wim van de Kreeke de leiding nemen, toen deze 'n strafschop inschoot (0 1), Dezelfde speler maakte er voor de rust nog 02 van. Na rust speelden de bezoekers de wedstrijd uit en moesten slechts een treffer meer toe staan. Een wat geforceerde strafschop benutte De Ridder om er 12 van te maken. WAARDE - MEEUWEN 2 Waarde beschikte over een veel grotere werklust en mag het meeste aanspraak maken op de zege. Die kwam al drie minuten voor rust tot stand door Braam. Direct na de rust werd de strijd eigenlijk al beslist, toen Dek de voor sprong naar 20 tilde. Meeu wen heeft daarna nog wel ge probeerd de score te wijzigen, maar Waarde verdedigde zich knap. De stand: Kloetinge 17—25, Veere 15—19, Wemeldinge 16— 19. Zaamslag 1619, WIK 1617, Meeuwen 2 1516, Heinkenszand 1615, 's Heer Arendskerke 1715, Arnemui den 2 15—14, Mevo 17—13, Middelburg 1612, Waarde 16—10. Twee jeugdige judoka's strijden fel in de Clingense jeugdkampioenschappen. (Van onze sportmedewerker) CLINGE Rinus Markusse kreeg' zaterdagavond in Clinge zijn zin. De zwaargewicht uit Axel klopte zijn „aartsrivaal" Ronny Verschueren uit Kloos- terzande, eveneens een zwaar gewicht en beiden in het bezit van de zwarte band. Een Ver schueren van wie hij tijdens de Zeeuwscli-Vlaamse judo- i kampioenschappen enkele we ken geleden klop kreeg. Dit was de topper van een grote judo-avond, die gehouden werd in het gemeenschapshuis „Malpertuus" in Clinge en die was georganiseerd door de ju dovereniging Clinge, een on derdeel van de sportschool Delta. De Clingese trainer Hanny Sijs uit Axel liet het publiek zien, dat zijn pupillen al tot heel wat in staat waren, ter wijl de grote man van de Zeeuwse judosport, Staf de Moor uit Axel, hierbij de no dige uitleg gaf. Stond er nog een streekduel Clinge tegen Axel voor de senioren op het programma, de meeste vooral Clingese toeschouwers waren ongetwijfeld gekomen om de plaatselijke jeugdkampioen schappen bij te wonen. Kam pioenschappen, die voor de eerste maal werden gehouden, en waarvan de voorronden reeds tijdens de gebruikelijke trainingsavonden waren ge houden. Bij de jongste catego rie, zes tot tien jaar, kwamen de gebroeders Cees en Jacky Everaert op de mat, en Cees wist zijn broer Jacky er met een houdgreep onder te hou den, zodat hij de jongste kam pioen van de club werd. R., van Broeck-en M. Segers wer den eveneens kampioen in de leeftijdsgroepen elf en twaalf jaar, door resp. E. van Boven en L. de Smit met een houd greep te verschalken. Bij de dertienjarigen was het E. de Burger die de eer aan R. van Regenmortel moest laten, ter- wijl Th. Vonck bij de veer tienjarigen kampioen werd door op punten te winnen van B. Lossie. jongens op de mat, de strijd tussen Clinge en Axel, een jaarlijks terugkerend duel, dat nu voor de negende maal ge houden werd en dat steeds een nederlaag werd voor de Clingenaren. Waren de meeste judoka's uit Axel er ook nu reeds van overtuigd dat zij de strijd zouden winnen, de Clin- Hierna kwamen de „zware" gese kwamen zeer sterk voor de dag en wonnen zeven van de elf partijen, wat een over winning betekende. Dat bewe zen vooral R. Vermeulen en J. v. d. Walle, door hun tegen standers P. Vinek en K. Diele- man uit Axel met een overna me heupworp kennis te laten maken met het zeil. (Van onze biljartmedewerker) HULST B. van Leemput (Ons Vermaak, Lamswaarde) is zaterdagavond in De Bruyns restaurant kampioen hoofd klasse bandstoten van het dis trict Zeeuwsch-Vlaanderen ge worden. De aanwezige toe schouwers kregen niet die fi nalepartij te zien, waarop ze recht hadden, namelijk met goea spel. De finalepartij ging tussen B. van Leemput en .1. Leeraert (HBC Hulst). Het zag er in de beginfase van die finalepartij niet naar uit, dat Van Leemput zou gaan winnen. Hij moest geruime tijd tegen een achterstand aankijken, totdat men in het beslissende stadium was geko men. Aangemoedigd door het talrijke publiek slaagde hij er toen in om een achterstand van 20 caramboles geheel on gedaan te maken en zodoende de partij met 10092 in 49 beurten te winnen. Kampioen Van Leemput kreeg tijdens dit kampioen schap maar een nederlaag en wel van E. Nachtegaal (De Kroon, Hulst). E. Nachtegaal won met 100 caramboles voor en 99 caram boles tegen in 40 beurten. De eindstand van dit kampi oenschap ziet er als volgt uit: (respectievelijk aantal punten, caramboles, beurten, alg. gem., hoogste serie 1 B. van Leem put (Ons Vermaak, Lams waarde) 12, 699, 309, 2,26, 13, 2 E. Nachtegaal De Kroon, Hulst 10, 678, 239, 2,83, 20, 3 J. Leeraert HBC, Hulst, 8, 625, 230, 2,72, 25, 4 A. van Eenen- naam ABC, Axel, 8, 644, 247, 2,60, 19, 5 Th. Verlinde Ed Hooremans, Axel, 8, 611, 241, 2,53, 24, 6 R. Claeyssens KOT, Sas van Gent, 6. 627, 244, 2,56. 24, 7 F. de Rijk HBC Hulst. 2, 569. 210, 2,70, 18, 8 T. Tas ABC, Axel, 2, 518, 252, 2,02, 12, Het algemeen gemiddelde lag boven 2,5. Een opmerke lijk feit is echter, dat kampi oen Van Leemput toch half is gedegradeerd, omdat hij bene den het algemeen gemiddelde zat. Hij mag het volgend sei zoen nog een keer proberen in die klasse. Tas (ABC, Axel), is definitief dedegradeerd en zal het het volgend seizoen moe ten proberen in de eerste klas se bandstoten van het district Zeeuwsch-Vlaanderen. Vorig seizoen was hij de halve de gradant. (Van onze korfbalmedewer ker). TERNEUZEN Een dag met schitterend korfbalweer luidde de tweede helft van de veldcompetitie in. De omscha keling van sporthal naar het groene veld kon nifet beter plaatsvinden. In de eerste klas liet Zuidwesters er tegen Tjoba 2 geen gras over groeien. Zuidwesters gaf duidelijk haar bedoeling prijs. Vooral bij de korf was men doortastender en dat leverde een regelmatige 5—9 oyerwinning op. Hierdoor staat Zuidwesters ongenaakbaar met acht punten voorsprong aan kop en het is slechts een kwestite van tijd om kampioen te worden. Luctor zette de goede micro-prestaties niet ge heel om. Tegen Stormvogels zat er wel een kansje tot winst in en in het begin scheen dat er ook uit te ko men. Vrij vlot konden de Ter- neuzenaren ebn 41 voor sprong nemen. Zij wisten ech ter deze in de tweede helft niet te consolideren en zo doende kwam Stormvogels te rug. Het einde kwam met 66, zodat Luctor toch het eerste punt heeft en dat zal zeker stimulterend werken. Swift 3 ontkwam niet aan Togo, dat op alle fronten de meerdere was. Met 29 greep Togo de winst, zodat Swift 3 nog steeds in de zorgen zit, want men is zeker nog niet veilig voor een eventueel ach tervolgend Luctor. De stand: Zuidwesters 1121, Tjoba 2 11—13, Blauw Wit 9—11, Togo 1011, Stormvogels 910, Animo 2 98, Swift 3 114, Luctor 101. In de tweede klas al direkt het grote treffen tussen Seolto en Olympia. Dit was wat ont nuchterend, want de Vlissin- gers spreidden een veel beter geheel ten toon. Dat de Olym- pianen desondanks nog tot een redelijke uitslag kwamen, danken ze grotendeels aan hun goede schot. Met 59 konden de Seoltomensen terug naar Vlissingen in de wetenschap, dat ze volgend seizoen wel in de eerste klas zullen spelen. BKC leverde een beste presta tie. In eigen huis nog wel dwongen ze All Ready een 4 4 gelijkspel af. Togo 2 beet flink van zich af tegen Atlas, dat ver is weggezakt. De Goe- senaren wonnen met 38 en dat bracht hen vrijwel in vei ligheid. De stand: Seolto 10 20, Olympia 1117, All Ready 10—15, BKC 9—11, Blauw Wit 2 109, Togo 2 96, Atlas 9 4, Zuidwestei's 2 82, Tjoba 3 10—2. In 3A liet NOAD geen steek vallen. Seolto 2 kreeg geen kans en ging met 50 terug- naar huis. Volharding 2 is ook één van de zwakkere broe ders. Dit bracht Animo 3 met 011 duidelijk aan het licht. De stand: NOAD 10—17, TOP 9- -15, Animo 3 69, Volhar ding 2 85, AU Ready 2 74, Stormvogels 2 84, Sfeolto 2 8—2. In 3B wonnen beide koplo pers. Zaamslag had geen moeite met Swift 4, dat met 29 klop kreeg. Na een zwakke start hebben de Zeeuwsch-Vlamingen het goe de ritme te pakken. Volhar ding bleef goed volgen op twee punten door NOAD 2 met 25 achter zich te laten. Deze ploeg is daardoor definitief uitgeschakeld, de stand: Zaamslag 914, Volharding 9-12, NOAD 2 99, Animo 4 87, Olympia 2 85, Swift 4 9-7-5. TERNEUZEN Vogelwaar de A 1 heeft met de 31-zege op Goes A 1 een belangrijke stap in de goede richting ge daan in de hoofdklas van de juniorencompetitie van de KNVB-afdeiing Zeeland. Met de overwinning op Goes A I is Vogelwaarde A 1 weer twee punten meer verwijderd van de degradatieplaatsen, omdat de concurrenten alle maal verloren. Middelburg A 1 was kansloos in Terneuzen, Bruse Boys A 1 moest het afleggen tegen Terneuzense Boys A 1 (25) en Zeeland Sport A 1 ging op eigen veld de boot in tegen Axel A 1 (01). Zoals gezegd wonnen de Boys van Bruse Boys A 1. Dat was nodig ook, want lei der Arnemuiden A 1 stuurde Zierikzee A 1 met een 42- nederlaag naar huis. HVV A 1 kon het niet bolwerken tegen het bézoekende Vlissingen A 1 (1-2). De stand luidt nu. Arnemui den A 1 17-30, Tern. Boys A 1 16-28, Axel A 1 18-28, Vlissin gen A 1 18-26, Goes A 1 18- 20, Terneuzen A 1 17-15, HVV A T 18-14, Vogelwaarde A 1 18-13, Zierikzee A 1 18-12,- Midrielburg A 1 18-9, Bruse Boys A 1 18-9, Zeeland Sport A 1 18-8.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 13