DORPSCENTRA IN PHILIPPINE 72 succes Vrije middag lagere scholen INSPRAAK HOLLE LENS KINDEREN BOUWDEN OLYMPISCH DORPJE m de DAGERAAD Nieuwe deuntjes van Lange Jan Exploitatie-stichting opgericht J. Lentink (NKV): stad streek Folkfestival druk bezocht Nuancering over vissershaven In Sas van Gent opent binnenkort Jac. Hermans Prijssiag haar 4e filiaal in Zeeuwsch- Vlaanderen AUTO VAN DIJK GEREDEN Sas' raadslid doet aanval op ambtenaar DE oplossing van Uw wasproblemen wasserij Maandag 13 maart 1972 2 (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Met in gang van het tweede kwartaal zullen er nieuwe melodieën van de Lange Jan te Middel burg gaan klinken. Op de hele uren zal men het allegretto (uit een orgelconcert van G.F. Handel) horen, op de halve uren een fragment uit een Roemeense volksdans van Be- la Bartok en op de kwartieren thema's van Scarlatti. (Van een onzer verslaggevers) Philippine Tijdens een in De Meerpaal gehouden vergadering van de dorps raad is tot de oprichting be- (Van een onzer verslaggevers) EEDE Ongeveer 400 jon gelui hebben vrijdagavond het folkfestival in het patronaat in Eede bijgewoond. Onbetwist hoogtepunt van de avond, die van 6-12 uur duurde, was het optreden van de band C.C.C. Incorporated. Het festival was georganiseerd door soos De Stoof uit Aardenburg, met m e- dewerking van de streek- jeugdcentrale en de stichting Uit in Zeeuws Vlaanderen. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Plattelandsjon geren uit Zeeland en West- Brabant hebben in het cultu reel centrum De Halle in Axel met elkaar gewedijverd op het gebied van cabaret, bewegingsspel, schimmen spel, pantomime en musical. Een en ander gebeurde in het kader van de door de PJZ georganiseerde klein- kunstmanifestatie onder de titel: Spotlight 1972. De jury kende aan de Zeeuwsch- Vlaamse cabaretgroep „Be perkt Houdbaar" de eerste prijs toe. 's Middags konden de deelnemers meedoen aan een foto-herkenningsrit, die door een deel van Zeeuwsch- Vlaanderen voerde. sloten van een stichting tot exploitatie van gemeen schapscentra in Philippine t.w. De Meerpaal en het voormalige gemeentehuis. Onder de belangstellenden was ook wethouder Garskamp terwijl ook verscheidene raadsleden aanwezig waren. Voorzitter Po van Ootaghem sprak naar aaijleiding van het jaarverslag de wens uit dat het contact tussen Phillippine en de gemeenteraad verbeterd zal worden. In het dagelijks bestuur van de stichting totex ploitatie van gemeenschaps centra werden de volgende vertegenwoordigers van vere nigingen gekozen: mevr. E, van Steenbergen-Segers (da mesgymnastiekclub), R. Ploe- gaert (toneel ver. Esmoreit) H. Saeij (hengelsportvereni ging), W. Lauret (NKV afd. Phillippine) en F. Ploegaert (werkgroep sociaal cultureel werk). Bij de rondvraag werd van diverse zijden gewezen op het ontbreken van een oudercom missie van de r.-k. school. Als kandidaten voor deze ouder commissie gaven zich op de heren M. Hekelaar, J. Klok, W. Lauret, W. van Limme, E. de Maeijer, Alex. Ploegaert en R. Ploegaert. Naar aanleiding van publi- katies over de vuilstortplaats van de heer Tollenaar zal het bestuur van de dorpsraad een brief schrijven aan het ge meentebestuur van Sas van Gent, waarin aangedrongen wordt er nauwlettend op toe te zien dat de voorschriften van deze vuilstortplaats goed in acht worden genomen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het ver slag van de vergadering van de Zeeuwse raad voor de ar beidsmarkt (De Stem - De Vrije Zeeuw van zaterdag j.l.) heeft hier en daar de indruk gewekt, als zou er reeds een besluit genomen zijn over con centratie van de Zeeuwse vis serij in Vlissingen. Deze in druk is onjuist. Een der leden van de raad, de directeur van het ETI, drs. M.C. Verburg, heeft met zijn door ons aange haalde opmerkingen over het visserijhavenrapport in de vergadering an de raad, willen waarschuwen voor een te pre mature keuze van de raad voor concentratie van de vis serij in Breskens. „Ik heb erop gewezen", al dus verklaarde drs. Verburg ons desgevraagd, „dat er een rapport over de toekomst van de Zeeuwse visserij op komst is en ik heb enkele factoren genoemd, die kunnen duiden op de gunstige positie van Vlissingen als Zeeuwse vis rij haven. Het leek mij onjuist als de raad zonder dit rap port te kennen nu reeds een uitspraak zou doen ten gunse van visserij concentratie in de een of andere plaats, in dit geval Breskens met het oog op de arbeidsmarktsituatie in west Z. Vlaanderen. Voor een uitspraak van de raad is het nog vroeg genoeg als het rapport, voorzien van een pré advies van G.S., wordt gepu bliceerd". Drs. Verburg voegde hieraan toe, dat de vissers zelf bij de definitieve keuze voor een of meer concentratiepunten voor de visserij, een grote mate van inspraak hebben. „In theorie is ht zelfs mogelijk dat er een niéuw-Zeeuwse haven uit de bus rolt, bijvoorbeeld Stel lendam", aldus drs. Verburg. "wfpifffjP (Van onze correspondent) KAPELLE Vlet ziet er naar uit dat met ingang van het nieuwe schooljaar de jeugd van Kapelle een vrije woensdagmiddag krijgt. De voorzitter van de chr. school voor basisonderwijs in Kapel- Ie, de heer M.C. Duynhouwer, deelde dit mede op de jaar vergadering van deze school. Er is hiervoor overleg ge weest tussen de hoofden van scholen in de gemeente. Het bestuur van de chr. school staat er positief tegenover. Uit de vergaderingen kwamen nogal wat reakties. Verschil lende dames vonden het een gelukkig besluit maar er wa ren ook ouders, vooral de ver af wonenden, die het bezwaar lijk vonden dat hierdoor de dagelijkse schooltijden langer worden. Het is de bedoeling te starten met een proefjaar wat deze vrije middag betreft. Uit de verslagen die op deze vergadering werden uitge bracht bleek dat de school er financieel goed voor staat. De contributie werd vastgesteld op f2,50 per jaar. Tot nu toe was dat f 1,50. Tevens werd besloten dat ieder die kinde ren op school heeft, ingeschre ven zal worden als lid. Bij de bestuursverkiezing werd de heer H. Baay herkozen. In de vacature C.M. Hoogensteger werd gekozen de heer G.M. de Jager en in de vacature A. Toorenaar de heer P.C. van Zweden. In de vacature L. Nijssen koos de vergadering de heer A.J. Bermans. Over de moderne onderwijs vormen werd op deze jaarver gadering gesproken door de heer W.C. van de Waal, paeda- gogisch-didactiesch medewer ker van het R.P.C. te Middel burg. Deze wees er vooral op (Van een onzer verslaggevers) LEWEDORP Inspraak en medezeggenschap zijn nog vrij holle leuzen ten aanzien van deze belangrijke factoren van de demokratie is de vakbewe ging van nu nog niet zoveel verder dan in het begin van de periode van werknemers organisatie, aldus J. Lentink uit Bergen op Zoom. districts bestuurder van het Nederlands Katholiek Vakverbond voor Zeeland tijdens de ontspan ningsavond van NKV-afdeling Lewedorp en omstreken. Een van de argumenten die hem tot deze uitspraak brach ten, was gelegen in de laatste cao-moeilijkheden: „Er moet nog steeds een harde lijn ge voerd worden om een cao af te kunnen sluiten. We moeten bij dergelijke problemen nog steeds flink aannekken om iets te bereiken", aldus de heer Lentink die sprak over „de organisatie in deze bewo gen tijd". Na zijn betoog werd er nog geruime tijd van ge dachten gewisseld over de plaats van de vakbeweging met name in Zeeland. De ontspanningsavond voor NKV-leden en wederhelften was goed bezocht. In plaats van de pas benoemde afde lingsvoorzitter P. Pieters trad de voorzitter van de culturele commissie. Jac Fraas als cere moniemeester op. Hij liet daarbij kritische geluiden ho ren over de afdeling. Zo be treurde hij het dat het bezoek aan de vergaderingen in het algemeen zo slecht is, terwijl daar toch diverse problemen zouden moeten worden be sproken en kunnen worden besproken. Onderwerpen die hij graag door het NKV onder de loupe «namen zag: de leefb;t meid in Lewedorp, het in het leven roepen van een dorpsraad en een oudercommissie voor de scholen. Alle zijn momenteel hete hangijzers in de Lewe- dorpse gemeenschap. De heer Fraas spoorde iedereen aan, vooral de jongeren, goed te bedenken dat het volkomen verkeerd uitwerkt als men al les over zich heen Iaat gaan. „Dan zullen wij alle verbete ringen waarvoor onze pioniers zich hebben ingezet, weer vlug teniet gedaan zien". Tenslotte constateerde hij tot zijn en ieders genoegen, dat het ledental van de regio nale afdeling op bijzonder hoog peil staat. „Slechts een handjevol is nog niet georga niseerd. Zij zijn misschien nog onbewust profiteurs van hun collega's. De voorzitter kon digde tenslotte aan, dat de jaarvergadering op 27 maart zal worden gehouden. Daarna bleven alle aanwezigen nog uren gezellig bijeen. dat voortdurende vernieuwin gen in het onderwijs noodza kelijk zijn, omdat het onder wijs midden in de wereld staat. Bij het oude klassikale stelsel is niet altijd voldoende stilgestaan bij het feit dat kin deren een grote pluriformiteit vertonen. Thans is men er op uit ze flexibel op te vangen. Kinderen die meer kunnen presteren moeten de gelegen heid krijgen om dat waar te maken, aldus de heer Van de Waal, die verder oo kwees op het belang om de ouders in te schakelen bij de vernieuwin gen in het onderwijs opdat deze begrijpen wat er gaat gebeuren. In de discussie ging het vooral om de juiste aan sluiting van de kleuterschool naar de lagere school. Gepleit werd voor uitwisselingspro gramma's tussen deze scho len. GOES Grand, 20 uur. Lady Godiva. 18 j. Museum v. Z.- en N.-Beve- land, expositie schilderijen en tekeningen van Liesbeth Bink horst en Piet Bulthuis (t.m. 30 maart). Ma. t.m. vrijd. van 10- 12 en 13.30-17 uur. Zat. en zond. van 14-17 uur. HULST Bioscoopgebouw, Blue Movie, 18 j. 24 (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) IJZENDIJKE De door de sectieclub jeudwerk West- Zeeuwsch-Vlaanderen in Ij- zendijke georganiseerde streekspelmiddag is een groot succes geworden. Ruim 140 kinderen in de leeftijd van 8 tpt 12 jaar uit alle 'delen van West-Zeeuwsch-Vlaanderen kwamen in het jeugdgebouw bijeen om onder leiding van een 25tal leiders en leidsters verschillende vormen van han denarbeid te beoefenen. Er werd naar hartelust getekend, geschilderd en geëmailleerd. De kinderen waren over 9 groepen verdeeld die tot taak hadden een Olympisch dorp op te zetten. Een tiende groep koos uit deze activiteiten de bestandsdelen voor een minia tuur Olympisch dorp dat bijna het gehele toneelpodium in beslag nam. De jeugdige bou wers hadden kennelijk veel plezier aan hun opdracht en de drie uur die deze streek spelmiddag duurde vlogen dan ook om. De kinderen mochten na afloop hun werk mee naar huis nemen. De algehele lei ding van het evenement, dat zeker voor herhaling vatbaar is, berustte bij Joop Wielakker uit Breskens. De verbouwing van een fa briekspand aan de Kerkhoflaan te Sas van Gent nadert nu snel zijn voltooiing. Zowel uitwen dig als inwendig moest er nog al wat gebeuren om dit pand geschikt te maken voor een modern levensmiddelenbedrijf zoals Jac. Hermans Prijs-slag is. Voor de vele inwoners van Sas van Gent en omliggende ge meenten, die de Prijs-slag al kennen van onze winkels in Axel, Terneuzen en Oostburg, zal het ongetwijfeld een pret tige ervaring zijn nu dichter bij huis voor Prijs-slagprijzen te kunnen kopen. Voor de konsumenten, die de Prijs-slag nog niet kennen, zal het een openbaring zijn te ont dekken, dat het hele assorti ment tegen echte groothandels- prijzen wordt verkocht. Binnenkort zal de opening, die zoals gebruikelijk met enige feestelijkheden gepaard zal gaan, plaatsvinden. (Van onze correspondent) THOLEN Op de weg tus sen Oud-Vossemeer en Tholen is zaterdagavond een persone nauto bestuurd door J.R.E uit 's Gravenwezel in België van de dijk gereden. De auto reed in een scherpe bocht rechtdoor en kwam onderaan de dijk in een sloot terecht. De bestuur der werd uit de auto geslin gerd en belandde 10 meter verder in de sloot. Hij is per ambulance met een vleeswond in het gezicht en inwendige kneuzingen overgebracht naar het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom. DE PAKISTAANSE president Bhoetto vertrekt donderdag voor een bezoek van drie dagen naar Moskou op uitnodiging van de Russische leiders. MIDDELBURG City, 20 uur, Chisum, 14 j. OOSTBURG Ledel Theater, 20 uur. Lief desvariaties, 18 j. ROTTERDAM De Doelen (kleine zaal), 20.15 uur, pianorecital door Nadia Koutzen. Piccolo Thea ter, 20.15 uur, „Zeven manie ren om een rivier over te ste ken" van Lodewijk de Boer door de Nieuwe Komedie. Schouwburg, 20 uur, „Vario- matic" en „Divertimento" door het Scapino Ballet. St.-Lau- renskerk. 20.15 uur, orgelcon cert door Haaite v. d. Schaaf, organist te Amsterdam. TERNEUZEN Luxor, 20 uur. Ik kwam, ik zag, ik schoot, a.l. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur. Get Gar ter, 18 j. ZUIDDORPE A. de Block, 14.30 uur. Jaar- marktschieting. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur, „Mijnheer Puntila en zijn knecht Matti", van Bertolt Brecht. GENT Kon. Opera, 20 uur, „Fabu- leux Royaumes d'Arabie". Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur, „Maak madame niet wak ker" van Jean Anouilh. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT In de raadsvergadering van Sas van Gent heeft de voorzitter van de PvdA-fractie, de heer M. P. de Groff, scherpe kri tiek geleverd op het feit dat het hoofd van de afdeling al gemene zaken, de heer R. Slock, secretaris-penningmees ter is van de woningbouwver eniging Sas van Gent. De heer De Groff zei dat naar aanleiding van een mede door de heer Slock onderte kende brief van de woning bouwvereniging, waarin com mentaar werd geleverd op kri tiek die de heer De Groff heeft geuit op het beleid van de woningbouwvereniging. De heer De Groff vroeg zich af of het geen tijd wordt maatrege len te treffen tegen de hoofd ambtenaar, wiens functie als secretaris-penningmeester van de woningbouwvereniging vol gens de heer De Groff onvere nigbaar is met de veel omvat tende taak van een hoofdamb tenaar „Ons komt het duide lijk voor dat deze hoofdambte naar aan politiek begint te doen. Wij zouden daarom wil len pleiten dat er geen banden bestaan tussen gemeentelijke ambtenaren en welke bouw vereniging ook, dit om zelfs de schijn te vermijden dat de gemeente partijdig zou zijn', aldus de heer De Groff. Uitsluitend bij vooruitbetaling Te huur aangeboden in directe omgeving van station Breda voor. echtpaar zonder kinderen per 1 april a.s. grote tot woning omgebouwde zolder kamer, geheel gestoffeerd, c.v., incl. keuken, toilet, gebruik van douche. Brieven onder no. RK 15909 R. Huizen Personeel gevraagd Nette jongen voor a.s. kermis' seizoen, liefst met rijbewijs vrachtwagen. J. J. Peeters, Boutershemstr. 45, B. op Zoom, tel. 35812. Bent u niet tevreden met uw inkomen? Bent u tussen 23 en 35 jaar, representatief en in bezit van eigen auto? Ameri kaanse firma biedt u de moge lijkheid in haar buitendienst f2500 per maand te verdienen. Geen investering, geen colpor tage. Voor opleiding wordt zorg gedragen. Bent u geïnte resseerd, maak dan telefonisch een afspraak onder nummer 01640-34197 tussen 11.00 en 12.00 uur en 7 en 8 uur 's avonds. Barmeisje gevraagd in hotel bar-restaurant in de omgeving v. Breda in de avonduren van 8-2 uur. Brieven onder nr. OK 20662 R. Te koop aangeboden Houten kajuitsloep 7 x 3 m. met 40 pk Ford motor, spot koopje f3900. Ad Sterk ens, Academiesingel 27, Breda. Uw voordeel, Oosterhoutseweg 21, Teteringen. Kledingbedrijf José, tel. 01618-236. Van eigen atelier naar gebruiker. Leder en suède kleding, rokken v. a. f 27,50 Safari jasje vanaf f 135, Damesjack vanaf f 85,-, Speci ale aanbieding suède broeken vanaf f 79,-, Kinderjacks vanaf f 60,-, Damesmantels vanaf f 175,-, Kinderjasjes vanaf f 75,-, kinderpakjes vanaf f 35,-, Da mesjacks gevoerd vanaf f 100,- heren jacks gevoerd f 135,-, Damessafarijas gevoerd f 170,-, Herensafari v. a. f 180,-, Pet ten v. a. f 10,-. tassen v. a. f 10, riemen f 10. Vrijdagavond tot 9 uur geopend. Schrijfmachine met brede wa gen i.s.v.n. slechts f 125. Porta ble schrijfmachine als nieuw f 150, moeten weg wegens om standigheden. Inl. tel. 01640- 37620. Unieke kans! De grootste en goedkoopste meubelfabriek van Nederland 10.000 m2 bankstellen, kasten, slaapban ken, woningtextiel enz. levert op zeer soepele kredietservice Ook aan ongehuwden. Vraag gratis folder. Postbus 1547, Rotterdam. Te huur aangeboden Ruime rustige kamer met ge bruik van keuken en douche. Telefoon aanwezig. Br. o. no. TK 34786 C. Lucasstraat, goed onderhouden woonhuis met gas-c.v., ged. parketvloer f 58.000 k.k. V. d. Berg en Co., lid NBM, Nwe. Ginnekenstraat 43, Breda. Tel. 01600-24421. ?idleningen Geldleningen binnen 24 uur geregeld. Leningen vanaf f 1500 t.m. f 10.000. Aflossing 18, 24, 36 maanden. Inlichtin gen J. Verhage, Van Boischot- laan 35, Oosterhout. Tel. 01620- 4397. Auto's - Motoren Mercedes 220 D 1969 Mercedes 220 D 1968 Mercedes 200 D 1966 Mercedes 190 D 1965 Mercedes 200 Benzine 1966 VW de Luxe 1969 VW bus 1970 VW bestel 1967 Peugeot 404 1967 Vauxhall Viva 1967 4 Opel Kadetts 1966 Opel Kadett coupe 1964 Opel Kapitan 1965 Opel Rekord 1966 BMW 1600 1966 Morris 850 1964 Wij geven volledige Bovag-ga- rantie en verzorgen uw finan ciering. Zaterdags en zondags geopend. De Jong's Garagebe drijf, Dorpsstraat 22 Nispen, tel. 01656-245. Te koop Austin 1000 Luxe, 3 jaar oud, in prima staat. In lichtingen Markt 5, IJzendijke, tel. 01176-451. Motor, Yamaha, in pr. st., bwj. '68, 2 cyl. 's avonds Parallel weg 188, B.o. Z. Gijzen's Autobedrijk Bre da, biedt u te koop aan: Fiat 124 1971 Fiat 124 1970 1969 Ford Capri 1970 1969, 1700 en 1500 Opel Kadett 1971 1969 1968 Opel Commodore 1969 Opel 1700 1970 Ford Taunus 17M Coupé 1969 BMW Coupé 2000 CS 1969 Ford 15M RX 1970 4deurs Ford 15M RX 1969, 4 deurs Ford 15M 1969 1970 Citroën Diane 1969, 1970, 1968 Citroën Ami 8 1969 Austin Glider 1300 1969 Mercedes 280 S 1969 Mercedes 200D 1969 Mercedes 200D 1967 Mercedes 250S 1967 Renault R6 1970 Renault L4 bestel 1968 DAF 44 1967 Cortina 1970 1968 Simca 1000 1970 Austin Seven 1969 VW 1300 1970 1986 1967 Simca 1000 1968 Renault R 10 1968. Verder diverse andere auto mobielen. Deze wagens zijn schadevrij, keuring toegestaan, inruil en financiering mogelijk. Auto's worden in onze eigen werkplaats getest en van nieu we onderdelen voorzien. Ga rantie op onderdelen en ar beidsloon. Het adres: Acade miesingel 34a, recht tegenover KMA, ingang langs de poort: ook ingang Spoorstraat 32 vlak bij station. Alle dagen geo pend. Tel. 39870, privé 43593. Vakantieverblijven 4 Persoons caravan te huur. Camping de Boomgaard, West- kapelle niet in bouwvak. In lichtingen A. Joosen, Tilsteeg 6, Breda. 4 Pers. caravan te huur, cam ping de Boomgaard, Westka- pele, niet in bouwvak. Inl. A. Foesenek, Bosloop 3, Prinsen beek Te huur nwe 6 tot 8 pers. Sta caravans te Renesse nog vrij voor 26 juni en na 29 juli. Ook nog vakantiehuisjes te huur in voor en na-seizoen te Chaam bij de Strijbeekse bossen. Te bevragen 01619-474. Vakantie diversen Chateau du Var 1 Chateau du Var 2 Chateau d' Ardéche 1 Chateau d' Ardèche 2, Chateau de Loire 1 Chateau du Loire 2 Chateau du Loire 3 Alle modellen leverbaar met linkse of rechtse deur. Volle dig Ingericht met kachel-koel- kast-5 pits gascomfoor-electr. verlichting incl. lampen-grote keuken met waterkraan. Ver- we caravans, Bergstr. 9. Zeg ge (bij Roosendaal), tel. 01650- 36000. Wij hebben steeds voorradig inruil caravans vanaf f. 1500,-. Verwé caravans, Bergstraat 9, Zegge (bij Roosendaal), tel. 1650-36600. Albatross sta-wagens reeds vanaf f 7695,-, voor comforta bel en onbezorgd weekendge not. Fijn jezelf zijn in de buitenlucht. Meer leefruimte voor uzelf, uw vrouw, uw kin deren. Een Albatross sta-wa- gen garandeert u onbekom merd vrije tijds plezier. Keuze uit 7 lengtes en 11 types met een, twee of drie slaapkamers en badkamer. Vraag gratis de fraaie folder met uitvoerige beschrijving of kom vrijblij vend deze sta-wagens bezichti gen bij: Caravaning de Baro nie, Rijsbergseweg 286, Breda (rijksweg Breda-Rijsbergen), tel. 01600-37723. Ook kunnen wij u exclusieve voortenten voor uw sta-wagen leveren vanaf f 598,-. Constructam Tourcaravans 5 modellen vanaf f. 5390,-, uit voorraad leverbaar. Caravaning de Baronie, showterrein: Rijs bergseweg 286. Breda, tel. 01600-37723. T.k. zo goed als nieuwe 6-pers. caravan merk Palaein f4000,-. Te bevr. C.L. Vrolijk, Boeren- dijk 29 Fijnaart. Benfica - Feijenoord of Arse nal - Ajax, ga dit zelf zien 22 maart. Zeer voordelige arran gementen voor een- of meer daagse reizen. Ook voor al uw andere vakantiereizen Hof meester Reisbureau, Water- loostraat 27, Oosterhout. Tel. 01620-6987 of 7883. Mobiele houten bungalows vanaf f 8995, Rinel, Rolon en Astral stacaravans, 1 of 2 slaapkamers vanaf f 6495. De Roeck tourcaravans vanaf f 3895. Nieuwe typen 1972 sta caravans met eethoek en 1 of 2 slaapkamers tegen aantrek kelijke prijzen. Knuppe's Au tomobiel- en Caravanbedrijf, Baarleseweg 34 a-b, Chaam N. Br., tel. 01619-248. Reizen Zee vissen op de Noordzee dagelijks vanuit Hellevoetsluis en opstappen in Stellendam met m.s. „Relax", tel. 010- 843022, b.g.g. 01883-4439. Landbouw Te koop bij inschrijving een perceel bouwland groot 65,50 are. Direct te aanvaarden of n.o. te k. Te bevr. bij J.H. v.d. Berg, Rijsbergseweg 44 Etten- Leur. (ft inifii Ja natuurlijk, „doe de was de deur uit", maar kies dan een wasserij met „all-round" service, dus snel afhalen en terugbezorgen, altijd perfekt verzorgd Wij zullen uw wasproblemen graag met u bespreken, bel of schrijf ons even en wij komen bij u aan punktuele verzorging is ons devies, daarom maken ziekenhuizen, bejaardencentra, ver pleeg- en verzorgings huizen van onze dienst gebruik BEESTENMARKT 14-HULST (Zld.) TELEFOON (01140) 2813 Cramer 2-rijïge aardappelpoot- machine, 2 schaarwentelploeg merk Rumptstad. Fa. C. Willi- genburg, Molenstraat 125, Fij naart, tel. 01686-343. Huisdieren „De Vogelgids" Box M-143, Leiden. Onmisbaar volière- hobbyblad. Vraag gratis proef nummers! T.k. Corgi's hondjes, 11 weken met stamboom. A. Franken, Kruispad 7, Prinsenbeek. Na 12.00 uur, tel. 01607-3375. Diversen Sex. 10 sexbladen voor f 10, 3 sex-romans voor f25. Proef pakket condooms voor f 14,50, f9,25, f9 en f 32. U kunt uw bestell. overmaken op giro 2252446 of betaalcheque. Vraag onze gratis sex-katalogus. Kui per Postorders, Postbus 2062, Den Haag.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2