START VAN KWARTFINALES Pfrommer blijft PROBLEMEN BIJ BENFICA Geldige reden! Tumultueus duel tussen Lier en Milan Weer zege van Sl.-Aloysius 3 „Ik hou niet van excuses Binnenkort gebeurt het bij Chevron Arsenal-trainer verwacht zware wedstrijd REUMATISCHE- EN SPIERPIJNEN Ajax-fans moeten zich gaan haasten sport Waar maken Vermoedelijke opstelling MIDDENCIRKEL CENTRAAL IN HAPPELS PLAN Zweedijk voorzitter KNWU sport- commissie OZO-HULST GAAT DOOR Monika Pflug bedreigd - 13 (Van onze sportredactie) DEN HAAG (ANP) Na een onderbreking van vier maanden worden vanavond (woensdag) de Europese be kertoernooien voortgezet met de eerste wedstrijden voor de kwartfinales. De returnwed strijden vinden op 22 maart Het toernooi van de lands kampioenen heeft ditmaal een bijzonder gerenommeerde be zetting. Van de acht kwartfi nalisten hebben niet minder dan vijf het toernooi één of meermalen gewonnen: Benfica Lissabon (1961 en 62), Inter Milaan (1964 en 65), Celtic Glasgow (1967), Feijenoord (1970) en Ajax, de huidige bekerhouder door een over winning verleden jaar juni in Londen op Panathinaikos. Afgezien van de wedstrijden waarbij de Nederlandse clubs betrokken zijn: Ajax-Arsenal en Feijenoord - Benfica, zijn ook de overige ontmoetingen bijzonder interessant. Ujpest Dosza - Celtic rekent men op een overwinning voor de Hongaren, die rond hun internationals Bene en Dunai en homogeen team hebben op gebouwd, dat vooral technisch van klasse is. Celtic blijft na tuurlijk een gevaarlijke tegen stander door de inzet en de grote ervaring van mannen als McNeil, Gemmel, Conolly, Lennox, Gerhard in de Euro pese competities. Standard Luik, dat in de zestiende finales verrassend langs CSKA Moskou kwam, zal het ongetwijfeld moeilijk krijgen in het San Siro-stadion tegen Inter Milaan. De Italia nen, die hun kwalificatie dankten aan de beslissing van de Europese voetbalunie om de 71 nederlaag tegen Borussia München Gladbach ongeldig te verklaren, brengt tegen de equipe van Van Moer en De- walque veel internationale er varing in het veld: Burgnich, Facchetti, Bedin, Mazzola en Boninsegna. Voor Standard zal het de taak zijn de nederlaag zo klein mogelijk te houden om nog een kans te hebben via de return in eigen huis de halve finales binnen te stap pen. In het toernooi van de be kerwinnaars is titelhouder Chelsea in de achtste finales uitgeschakeld door het Zweed se Atvidaberg. Deze nieuweling in dit stadium van het toer nooi krijgt nu te maken met Dinamo uit Oost-Berlijn dat onder meer Beerschot uitscha kelde. Leen Pfrommer: blijven. ik wil wel (Van onze sportredactie) DEN HAAG Na een uit voerig gesprek dat hij met de leden van de kernploeg had. staat het wei vast dat schaats coach Leen Pfrommer ook vol gend seizoen aanblijft. Tijdens dit gesprek, zo vertel de Wierd Wynia, voorzitter van de landelijke technische commissie, zijn de conflicten die de afgelopen maanden wa ren gerezen met name met Kees Verkerk en Ard Schenk uitgepraat. Wynia: „Pfrommer weet dat hij weer het volledige vertrouwen heeft van zijn rij ders. Ik wil niet zeggen dat er helemaal geen probleempjes meer zijn. Er blijven altijd kleine rimpeltjes," maar daar van kan de herbenoeming van Pfrommer niet afhankelijk zijn". Deze week, waarschijnlijk morgen, zal er nog een ge sprek plaatsvinden tussen de technische commissie en Pfrommer, waarbij, aldus Wy nia, „er nog een aantale zake lijke dingen besproken zullen worden". Wynia: „Maar daar zijn geen breekpunten bij, zodat het voor mij wel vaststaat dat Pfrommer aanblijft. Misschien tekent hij zelfs wel voor 2 jaar bij". Dat zal zeker wel, want Pfrommer maakt er een eis van. „Ik wil", zegt hij, „net als in het verleden, een overeen komst die 2 seizoenen duurt." Pfrommer dus in principe ak koord over de verlenging van zijn contract. „Ja", aldus de coach, „ik wil blijven. Met de jongens zijn de zaken zo goed uitgesproken dat er voor wat de sfeer in de ploeg betreft, geen reden is om te stoppen. Er resteert nu alleen een ge sprek met de bond. Maar dat een nieuw contract stuk loopt op wat wij nog te bepraten hebben, geloof ik niet." Wierd Wynia zal deze week niet alleen met Pfrommer pra ten, maar ook met damestrai ner Gerard Maarse. Aan dit overleg zal eerst een gesprek tussen rijdsters en trainer vooraf gaan. Een uiterst be langrijk gesprek omdat Maarse zoals bekend een aantal strin gente eisen aan de dames heeft gesteld als voorwaarde om door te gaan. Bertie Mee: Ajax werd zelf verzekerder. MEE: „AJAX IS VERANDERD" (Van onze sportredactie) AMSTERDAM „Arsenal wil slechts winnen. Ik aan vaard geen excuses van de spelers", zei manager Bertie Mee, gistermiddag na aankomst van de eerste moot van Arsenal-spelers op Schiphol. „De spelers voelen zich niet vermoeid ondanks het zware programma. Ze mogen dat ook niet zijn. Het zijn tenslotte profs. Van profs mag je zo- iete niet verwachten". kwartfinales van de Europa cuptoernooien doordringen, en dan toch worden gewipt. Vraag aan Mee: „Is het soms mogelijk dat de Britse clubs te veel hooi op hun vork nemen? Strijden om het landskampioenschap, de FA-cup en de Europacuptoer nooien. Overbezette program ma's dus?" 5? Bertie Mee toonde zich niet gedupeerd omdat hij in het Olympisch Stadion vanavond niet kan beschikken over ster speler Alan Ball, de duurste voetballer van Engeland. Zijn transferwaarde ligt rond de twee miljoen harde guldens. Ball kan niet meespelen omdat hij nog niet lang genoeg b>j Arsenal onder contract staat. Mee: „Erg is dat niet. Vergeet niet dat we ook kampioen zijn geworden en de FA-cup hebben gewonnen zonder dat Ball mee speelde. Natuurlijk had ik hem er hier graag bij gehad, maar zonder hem moeten we het ook kunnen redden". Ball was ove rigens wel bij de zeventien spelers die naar Nederland zijn gekomen. Dit in tegenstelling tot de Schotse international Marinello, die nog niet hersteld is van een virus-infectie en die in Londen is achtergebleven. Vraag is wie Ball in Amster dam zal vervangen. Mee daar over: „Mijne heren er staan tien veldspelers in mijn elftal en Wilson staat in het doel. U kunt van mij niet verwachten dat ik hier de tactiek voor van avond bloot ga leggen. Van avond trainen we rustig in het Olympisch Stadion en morgen zien we wel verder". Mee wilde eveneens niet al te diep ingaan op het feit dat Arsenal de laatste competitie wedstrijden steeds harder is gaan spelen. Of dit eventueel in verband stond met de wed strijd tegen Ajax? Mee: „Onzin. Arsenal speelt de laatste wedstrijden zoals het steeds gespeeld heeft. Misschien dat het soms wat harder is ge gaan, maar dan zal dat ook aan het spel van de tegenstander hebben gelegen". Mee verwacht vanavond een boeiend duel. Een zware wedstrijd ook. Mee: „Ik heb Ajax deze com petitie aan het werk gezien en Ajax is lang niet meer de ploeg die we twee jaar geleden uit schakelden in het Jaarbeurs- stedenbekertoernooi. Ajax is zelfverzekerder gaan spelen. Hot winnen van de Europacup in het vorig seizoen zal daar ongetwijfeld toe hebben bijge dragen". Opvallend is dat veel Engel se clubs tot in de achtste en Mee: „Allemaal onzin. Het zijn goede profs. Dat moeten ze kunnen opbrengen. Ajax is toch ook nog op alle fronten actief. Waarom zouden wij dat niet kunnen. Als wij worden uitgeschakeld komt dat niet door drukke programma's of wat dan ook. Dan zijn we ge woon minder sterk. Af, uit. Ik wil niet graag luisteren naar excuses. Die worden graag aangevoerd. Maar die zijn in de beroepsvoetbalsport niet op zijn plaats. Als de resultaten bij Arsenal minder worden moet ik toch ook niet met ex cuses aankomen. Dan vlieg ik de laan uit. Je moet je steeds weer waar maken. Niet mikken op slechts een doel. Dat kan fataal zijn". Te verwachten is dat van avond Radford, die al enkele wedstrijden topschutter Ray Kennedy heeft vervangen sa men met Kennedy in de spits zal opereren. Kennedy, die de laatste maanden niet erg meer op schot is in het Arsenal-team, krijgt in Amsterdam een nieu we kans. Zij zullen voor de doelpunten moeten zorgen, ter wijl Mee hoopt op de goede vorm van George, die op het middenveld het voorbereidende werk moet doen. Bertie Mee is beslist niet van plan Arsenal alleen verdedi- gend voetbal te laten spelen. Mee: „We zijn niet naar Am sterdam gekomen met louter defensieve bedoelingen. Dat speltype ligt ons helemaal niet. Het is maar net hoe we de be ginfase doorkomen. Daar hangt veel van af". TON KOOMEN. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM De opstel ling van Arsenal, zal er door het ontbreken van Mac Nab, Roberts (beide spelers zijn ge blesseerd) en de ziekte van Marinello waarschijnlijk als volgt uitzien: doel: Wilson, achter: Rice, Simpson, McLin- tock, Nelson; midden: Story, Armstrong, Graham en Geor ge; voor: Radford en Kenne dy. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Wie op 22 maart de return- match van Ajax in Lon den tegen Arsenal voor de Europacup wil bij wonen, moet er vlug bij zjjn. Het stadion van Ar senal is nu reeds uitver kocht. Ajax heeft in to taal 5000 toegangskaar ten ontvangen, die over de diverse touroperators en reisbureaus worden verdeeld. Ernst Happel: Simoes moet streng bewaakt worden". Eusebio. Van hem verwacht Ernst Happel geen snelle ac ties. „Daarvoor is hij te oud geworden", zegt de Feyenoord- trainer. (ADVERTENTIES) Onmiddellijke verlichting van "Doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten IJéumatische pijnen, spit, zenuwpij- nen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van fiijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk n de huid doordringend, werkt Alge- sal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder opper vlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en doorstraaltverlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reu matische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bii alle apoth. en drog. AMSTERDAM (ANP) Bertie Mee, een vriendelijk man op het eerste gezicht, aanvaardt als manager van Arsenal geen verontschuldi gingen. Een speler die te laat komt, wordt gestraft. Onverbiddelijk, tenzij er een hele sterke reden is. Aan voerder Frank McLintock, de Engelse voetballer van het jaar, had een afdoende verklaring voor zijn afwe zigheid in (Ie beide groepen spelers van Arsenal, die dinsdagmiddag met onge veer drie uur tussenruimte op Schiphol landden. Hij was dinsdagmorgen uitgenodigd op Buckingham Palace te komen, teneinde uit handen van de koningin- moeder een onderscheiding in ontvangst te nemen, die hem was verleend. In de traditionele regen onder scheidingen ter gelegenheid van het nieuwe jaar, was McLintock benoemd tot „Member of the British Empire", een eer die jaar lijks ook enkele grote sport mensen ten deel valt. Frank McLintock, dinsdag in de voormiddag in streepjes broek op bezoek in Bucking ham Palace, mocht alleen nakomen. (Van onze sportredactie) ZEIST/ROTTERDAM In het KNVB-sportcentrum te Zeist heeft Feyenoord-trainer Ernst Happel het tekenbord te hulp geroepen om de taktiek voor de wedstrijd tegen Benfica door te nemen. De middencirkel het mag op het eerste oog wat vreemd lijken vormt een centraal gegeven in het vraag- en antwoordspel van trainer en spelers. Verder zijn twee hoofdletters veelvuldig in de cirkel of in dé directe nabijheid van de mid denlijn te vinden: in rood een E en in wit de S. Afkortingen voor Eusebio en Simoes; de twee centrale figuren die vol gens Happel over het verdere Europa Cup-avontuur van Fey- enoord beslissen. Happel doceert in simpele taal. Noemt Eusebio lang niet meer die grote speler van vroegere jaren. „Daarvoor is hij wat te oud geworden. De snelheid is dikwijls uit zijn acties", maar in combinatie met Antonio Si moes (28 jaar en al ruim 10 jaar in de topformatie van Benfica) zal trainer Jimmy Hagen beslist een complot trachten te smeden waardoor Feyenoord alsnog voor verras singen komt te staan. En daarom 'vestigt Happel steeds de aandacht op het spel van de Portugezen in en rond de middencirkel. Happel: „Daar zal Simoes zich voorna melijk ophouden. Hij is een stiekeme voetballer. En jongen die af en toe heel rustig staat te tikken om dan ineens een alles vernietigende pass af te geven. Het werk van Simoes is op het eerste gezicht niet spec taculair, maar wel levensge vaarlijk voor iedere tegenstan der. Daarom zal Simoes nog strenger bewaakt moeten wor den dan Eusebio". De kleine, amper 1,60 meter grote Simoes, is verguld als hij te horen krijgt dat Feyenoord vooral zijn spel vreest. De 28- jariige Benfica-speler, als vleugelspeler bij Benfica ge start en onder het regime van Jimmy Hagan via de linksbin nenplaats naar het middenveld overgeplaatst, is er overigens nog niet zo zeker van dat hij woensdagavond wel in de rol zal spelen, welke Happel hem reeds bij voorbaat heeft toebe dacht. „Onze trainer zal pas vanmid dag de definitieve taktiek voor de wedstrijd tegen Feyenoord doorpraten. Tot dit moment weten we niets. Hagan heeft ons zelfs nog niet op de hoogte gebracht van zijn inzichten over het spel van Feyenoord," formuleert Simoes in keurig Engels. In het Benficakamp is het sinds de komst van de ploeg in Nederland beslist niet rustig te noëmen. Er zijn wat kleine problemen. Zonder namen te noemen zegt Simoes: „Niet al le spelers zijn fit. Een paar jongens hebben maagklach ten". Daarnaast is er plotseling ook nog een andere moeilijk heid bijgekomen. De wedstrijd bal. Gisteren hebben de spelers van Benfica voor het eerst ge traind met ballen van het merk waaruit vanavond scheidsrech ter Kunze de wedstrijdbal zal kiezen. Simoes: „Het materiaal verschilt duidelijk met hetgeen we in Portugal gebruiken. Dat komt waarschijnlijk omdat wij overwegend op harde velden spelen. De Nederlandse wed strijdbal is zacht, wat week en reageert dikwijls ook totaal anders. Het gewicht verschilt ook iets. Tijdens de trainingen kwam dat al duidelijk tot ui ting. De passes waren dikwijls te zacht en de bal springt ook veel minder hoog als wij ge wend zijn". Jimmy Hagan heeft gisteren dan ook snel 20 nieuwe wed strijdballen laten kopen. „We hopen", aldus Simoes, „dat het niet te laat is. Feyenoord heeft het veel beter gedaan. Ernst Happel heeft tijdens zijn eer ste bezoek aan Lissabon al een aantal ballen uit Portugal meegenomen. Feyenoord zal na de wedstrijd in Rotterdam wel uitvoerig gaan trainen met de hardere, springerige ballen uit ons land. En dat zal er onge twijfeld toe leiden dat Feye noord in de return meer ver trouwd zal zijn met de bal dan wij hier in Rotterdam". En zo kan het gebeuren dat de kwartfinale-wedstrijden Feye- noord-Benfica al beslist zijn voor er een rechtstreekse con frontatie heeft plaats gevon den. „Feyenoord", zegt Simoes lachend, „staat voor op punten. De knock-out moeten wij uit delen". JACK ARENTSEN AMSTERDAM (ANP Het hoofdbestuur van de KNWU heeft gisteravond de heer M. Zweedijk uit Apeldoorn als op volger van W. van Steenbergen benoemd tot voorzitter van de sportcommissie. De heer Zwee dijk had reeds enkele jaren zitting in dit orgaan, waarvan hij de laatste tijd secretaris was. Hij maakt voorts deel uit van de commissie wedstrijdwe zen, de reglementencommissie, de opleidingscommissie en de commissie jeugdzaken. Het is nog niet bekend wie hem als secretaris van de sportcommis sie zal opvolgen. (Van onze sportmedewer- ker). HULST Tijdens de laatste vergadering van de O.-Zvl.-O.- •ledrijfsvoethal, die plaatsvont in hotel De Graanbeurs ie Hulst is het doorgaan vaa dt tweede OZO-bedrijfsvoetbal- competitie Hulst vast komen te staan. Zoals het er nu naar uitzie; zullen aan de tweede competi tie twaalf teams (bedrijven) deelnemen. Momenteel hebben er reeds acht bedrijven inge schreven w.o. Clitex, Bleyko, Morres, v. Kerkhoven, TIB, Linex, Desso en de Schepper „maar", zegt Warnier, „het zit er wel in dat de PTT, Necker- mann, de Schrijver, en De Roeck er nog bijkomen". De bedrijven flemen cdan allemaal met een elftal aan de bedrijfs- competitie deel, zodat er een halve competitie gespeeld zal worden. Werd de eerste com petitie alleen op de zaterdag middag gespeeld, tijdens de vergadering warener ook ver schillende bedrijven, die de vrijdagavond willen gebruiken voor het spelen van wedstrij den. De meeste gingen hier mee akkoord. Als de competi tie eenmaal klaar is worden de deelnemende bedrijven in twee poules gaan dat onder twee poule's gaan danonder- ling een bekercompetitie spe len. Door het huren van de terreinen voor een tijd van vijf achtereenvolgende jaren (huurprijs.f 3000,per jaar), moeten de deelnemende be drijven f 200,- inschrijvings geld betalen waarbij nog circa f 40,- komt voor organisatie en administratie. Het ligt in de bedoeling om de competitie op 6 mei van start te laten gaan. Warnier: „Dit is natuurlijk wel afhankelijk van de nor male KNVB-voetbalcompetit.ie, maar zoals het er nu naar uitziet zit er dat wel in". (ADVERTENTIES) MÜNCHEN (AP) Monika Pflug de Westduitse Olympi sche kampioene hardrijden op de schaats, is bedreigd met een aanslag op haar leven, al dus heeft de politie van München dinsdag bekendge maakt. Een man, die met een bui tenlands accent sprak, heeft een aantal familieleden van Monika opgebeld en tegenover hen de bedreigingen geuit. Zij hebben aangifte gedaan bij de politie. WIELRENNEN De West duitsers Klaus Bugdahl en Dieter Kemper hebben evenals vorig jaar de Groningse zes daagse gewonnen. Het Duitse koppel nam tien minuten voor het einde en ronde voorsprong op het Belgisch-Asutralische duo Verschueren-Gilmore. De andere top-koppels uit de tweede zesdaagse van Gronin gen voltooiden de strijd niet. Duyndam werd wegens maag klachten uit de strijd geno men, waarna Pijnen werd ge koppeld aan de Belg Seeuws. Dit tweetal werd derde. Jan Janssen kwam zonder partner door een val van Sigi Renz, die daarbij zijn sleutelbeen brak. LIERSE Het mirakel van Lierse heeft zich niet herhaald. Gisteravond speelde SK Lierse in de vorige drie ronden kans loos aan de laatste wedstrijd begonnen, maar steeds als uit eindelijke overwinnaar uit de strijd gekomen, in een wed strijd, waarin de spelers meer mikten op eikaars benen dan de bal, met 11 gelijk tegen AC Milan. De Belgen werden daarmee uitgeschakeld voor de halve finale van de UEFA-cup, een bekerstrijd, waarin PSV in de achtste finales zijn meerdere moest erkennen in datzelfde Lierse. Het begin was in feite de belangrijkste periode van dit tweede treffen voor Lierse. Juist in het eerste kwartier zou de in Milaan opgelopen 20 achterstand in ieder ge val gehalveerd dienen te wor den. Gebeurde dat niet, dan kon Lierse het waarschijnlijk wel vergeten. Immers, het ge routineerde elftal van AC Mi laan heeft normaliter en nu zelfs zonder vrije verdediger Karl Heinz Schnellinger (Ro- sato nam zijn plaats in) die 15 minuten nodig om het rit me in de ijzeren defensie te pakken te krijgen. Twee keer kreeg Lierse de kans om de belangrijke psychologische dreun uit te delen, maar twee keer faalde aanvoerder Ver- meyen. Toen het eerste kwar tier dus zonder succes voor Lierse, dat spits De Nul toch wel erg miste, voorbij was, nam AC Milaan zeer professi oneel de zaak in handen. Goed de Belgen mochten tot de 16 meter lijn komen, maar verder ook niet. Ressel, Janssens en voetbalvirtuoos Davidovic werden uiterst secuur op de bekende Italiaanse afbraak methode tegen het natte gras gewerkt, als er ook maar enig gevaar dreigde. De tweede helft ontaardde na het Milan-doelpunt in de 4e minuut van spits Villa, die een enorme dekkingsfout in de Lierseverdediging op de rand van buitenspel afstrafte, in een ordinaire gooi-, smijt- en schop- partij. Oorzaak: de Spaanse ar biter Ortiz de Mendibill, een man, die het Rotterdamse Spar ta zich nog zeer goed zal herin neren uit Belgrado. In negatie ve zin dan. De Spanjaard wei gerde b.v. het neerslaan van Lierse aanvoerder Vermeyen door Benetti als serieus te be schouwen en een aanval op het leven van Peter Ressel door Rosato deed hij af met een la- koniek handgebaar. Milan-ak- ties, die door Lierse tóch al kansloos na dat doelpunt geestdriftig werden. AC Milan meester op de wapens, die niets met voetbal te maken hebben, had het niet liever. Al moesten Rosato en Anquiletti in de 34e minuut Ressel binnen de lijnen onderuit halen. Vermeyen be nutte de strafschop beheerst: 11. Meer kon het murw ge speelde Lierse echter niet meer opbrengen. (Van onze tafeltennismede- werker) MIDDELBURG Ook de return van de Zeeuws-Vlaamse derby in de eerste klas afde ling Zeeland tussen ONA 1 en St. Aloysius 3 is een 37 overwinning geworden voor St.-Aloysius 3. De Graauwena- ren bleven hierdoor ongesla gen aan de leiding en kunnen weer denken aan een terug keer in de overgangsklas. Ui teraard was Geert de Kort de enige, die voor de 3 tegenpun- ten voor Üe Oostburgers kon zorgen. De overige wedstrij den in de eerste klas gingen niet door. In de promotie eer ste klas kroop koploper S.T. Aloysius 4 bij MZ-2 door het oog van de naald. Dankzij Henk de Maat, die 3 maal won werd met 4—6 op de volle winst beslag gelegd. Goes blijft goed volgen via een 64 zege op PZEM 1. Ook de lei der in de tweede klas MZ-3 had het moeilijk tegen club genoot MZ 4. Dank zij De Poorter werd een benauwde 64 zege binnengehaald. ONA 2 leverde een goe de prestatie door in Biggeker- ke Big Smash 3 met 3—7 te kloppen, waardoor de Oostbur gers opklommen naar de veili ge derde plaats. In de tweede klas Zeeuws-Vlaanderen voeg den de ongeslagen leiders Hoop en Effekt 1 weer 2 pun ten aan hun totaal toe met overwinningen op St. Aloysius 5 (3—7) en Atac 1 (2—8). Tegen STV 1 won Atac echter wel met 7-3 waardoor zij uit de degradatie-zone kwamen. RWS-2 werd tegen RWS-1 met 46 het kind van de rekening, al boden Riemens en Guilliet heftige tegenstand. St. Aloysius 6 had in de 3e klas weinig moeite met STV-2 (0 10). In de kampioensgroep 4e klas wist AKF met 19 baas te blijven over St.-Aloysius 8 terwijl PEZEM 2 met dezelfde cijfers Effekt 4 klopte.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 7