Gratis bij Mobil Gastenhanddoekjes. opwegmetMbbil zo'n voordeeltj e zie j e niet auw over 't hoofd in? Moet u een paar weekjes geduld hebben als u geld wilt lenen? Bij eik deelnemend Mobil benzinestation, herkenbaar aan de handdoekjes reclame, krijgt u een coupon. Gratis! Drie coupons kunt u inruilen voor een gastenhanddoekje, van badstofkwaliteit. In vier heldere kleuren. Om uzeif en uw gasten te verrassen. Kom daarom langs. En verzamel ze. Profiteer van deze nieuwe aktie van uw Mobildeaier. 't Is zó voor elkaar de Bank. Finata Bank, als er geld voor moet zijn. U bent hartelijkwelkom (ook op vrijdagavond van 6.30 fot 8.00 uur). Breda, Wilhelminastraat 27, (01600) 48757-Bergen op Zoom, Kastanjelaan 76, (01640) 33454. Verkade Langetjes Lekker Tenslotte is het altijd meegenomen. Vooral omdat je weet dat het niet ten koste gaat van de kwaliteit. Want kwaliteit komt bij Verkade altijd op de eerste plaats. Waarom Je proeft wel waarom Nee, nee en nog eens nee. Loop maar eens binnen bij de Finata Bank, Dan ziet u het zelf: we staan direct voor u klaar Want wijbij de Finata Bank, zijn nu eenmaal „helemaal thuis" in privéleningen. Het is zogezegd ons vak. Dat hebben tot nu toe al meer dan 225.000 tevreden: klanten ervaren. En ook u zult ervaren dat een persoonlijke lening snel voor elkaar kan zijn^ Aan welk bedrag denkt u? In principe kunt u van 1.000 tot 10.000 gulden lenen en we vragen geen onderpand. U gebruikt het geld, zoals het goeddunkt. Aflossen kunt u in 6 tot 24 maandtermijnen. (Langere looptij den ook mogelijk.) En mocht u tijdens de 320 A lening komen te overlijden, dan wordt het resterende bedrag zonder meer kwijtgescholden. Dat is weliswaar geen plezierige gedachte, maar wel een veilige. En u moet het even weten. Wat u ook moet weten is, hoeveel rente u betaalt. Daarom een voorbeeld. Stel u leent f 3.000,- en lost af in 24 maanden. Dat komt dan op f 148,89 per maand. Of totaal: f 3.573,36. Aan rente en bijkomende kosten betaalt u dus f 573,36. Dat is precies f 23,89 per maand. (En die rente mag u nog aftrekken voor de belasting ook!) Rekent u maar.na. En- loopt u maar eens binnen bij een kantoor van de Finata Bank (er zijn er meer dan 35). Of schrijft u 'ns. Belt u 'ns. Om inlichtingen te krijgen. En om eventueel wat geld te lenen. Geld, waarop u géén weken hoeft te wachten. .81.0 Verkade handhaaft kwaliteit

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 14