wij, mokka^kenners, nemen Vle/iitaae mokkawafels Breda 33329 in gesprek? Draai dan 43916 Ginnikenweg 103 Onderhoudsmonteur typistensociëteit RAADDAAD HOECHST HOLLAND N.V. BREDA Moet u op uw knieën liggen om een lening te krijgen? échte koffie in een mokkawafel... een man proeft het! Bontmantels Kees van de Ven GEMEENTE HALSTEREN Nee, nee en nog eens nee. De Finata Bank is blij als u komt. Finata Bank, als er geld voor ll moet zijn. U bent hartelijk welkom (ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8.00 uur). Breda, Wühelminastraat 27, (01600) 48757-Bergen op Zoom, Kastanjelaan 76, (01640) 33454. Woensdag 1 maart 1972 Typistensociëteit Raad Daad heeft niet alleen een tweede telefoonlijn, we hebben ook een nieuw adres. Met ingang van 1 maart a.s. vindt u ons op de (hoek Zandberglaan) Ginnikenweg 103, Breda, telefoon: 01600 - 33329 en 48916 Ter vergroting van onze produktie-capaci- teit zijn tal van nieuwbouwplannen in uit voering. Gezien die groei willen we ook onze afde ling Reparatie en Onderhoud versterken. En wel met een monteur die over ervaring beschikt in - reparatie- en revisiewerkzaamheden aan o.a. machines, pompen en compressoren - reparatiewerkzaamheden aan plaat- en pijpwerk - het wijzigen van installaties en appara tuur in de chemische industrie. Iemand met het LTS-diploma machine bankwerker, evt. met BEMETEL-opleiding, komt stellig in aanmerking. Enige jaren er varing in de chemische industrie beschou wen wij als een pluspunt. Polymeerfabrieken Breda N.V. kreeg nieuwe naam Ons bedrijf heet sinds kort Hoechst Holland N.V. Ons adres bleef hetzelfde: Lijndonk - Industrieterrein 'De Krogten', Breda. Als dochteronderneming van het wereld concern Hoechst maken wij grondstoffen voor de plasticverwerkende industrie. Belangstelling? Bel 01600-25955 en vraag naar de afdeling Personeeldienst. Deze zal u graag nader in lichten over de funktie, de arbeidsvoor waarden en desgewenst ook over onze be middeling bij het vinden van een passende woongelegenheid. UW SPECIAALZAAK (tuntn schouwburg on station) Miauwlandstraat 3, Tilburg ToL 04250 26417. BEKENDMAKING Burgemeester en wethou ders van Halsteren maken bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is in gediend door J. A. A. Heeffer, Burg. Mastboom plein 11 te Halsteren voor het vergroten van zijn wo ning met een slaapkamer. Dit bouwplan is in strijd met het geldende bestem mingsplan .Halsteren 1948'. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens om met toepassing van artikel 50, lid 8 van de woning wet en artikel 19 van de wet op de ruimtelijke or dening de gevraagde ver gunning te verlenen. De bescheiden liggen van 3 tot en met 17 maart 1972 ter gemeentesecretarie van Halsteren, afdeling Alge mene Zaken, tussen 8.30 en 12.30 uur ter visie. Eenieder kan gedurende bovengenoemde termijn van tervisielegging be zwaren indienen tegen de voorgenomen afwijking van het vigerende bestem mingsplan. Want geld lenen bij de Finata Bank is niet alleen een nuttige maar ook een doodnormale zaak. Dat hebben tot nu toe al meer dan 225.000 tevreden klanten ervaren. De Finata Bank werd dan ook de grootste maatschappij op het gebied van privéleningen in Nederland. Met meer dan 35 kantoren, waar u van harte welkom bent. En waar we op korte termijn een persoonlijke lening voor u kunnen verzorgen. Aan welk bedrag denkt u?U kunt in principe elk bedrag lenen van 1.000 tot 10.000 gulden en we- vragen geen onderpand. U gebruikt het geld, zoals het goeddunkt. Aflossen kunt u in 6 tot 24 maandtermijnen. (Langere looptijden ook mogelijk.) En mocht u tijdens de lening komen te overlijden, dan wordt het resterende bedrag zonder meer kwijtgescholden. Elke Finata-lening heeft dus een ingebouwde 520 B verzekering. Een veilig ideeEen ander veilig idee is, dat u van tevoren precies kunt uitrekenen wat een lening u gaat kosten. Als u bijvoorbeeld f3.000,-leent en u lost af in 24 maanden, dan betaalt u maandelijks f 148,89. Of totaal: f3.573,36. Aan rente en bijkomende kosten betaalt u dus f573,36. Dat is precies f23,89 per maand. (En die rente mag u nog aftrekken voor de belasting ook!) Rekent u maar na. En loopt u maar eens binnen bij de Finata Bank. Of schrijft u 'ns. Belt u 'ns. Om inlichtingen te krijgen, En om eventueel wat geld te lenen. U bent immers van harte welkom! 27.0

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 10