Breda profimarkt Belcrumweg7 verkopers verkoopsters 49» 129.- 24?5 5a50 24?5/ 49?5 Kantoor - bedrijfspand HEMA Brcdii AUTO RAMA Tramsingel74 DEEPHESFI VERKOPER in optiekzaak gevraagd in België leerling-analist(e) Te huur gevraagd: II BI—Tel. 01600-25800 Tel. 01600-34916 Bij pijn door kou en vocht doet warmte wonderen Parfumerie „Apollo" VERKOOPSTER/ SCHOONHEIDS SPECIALISTE Parfumerie „Apollo" Bent u een bekwaam opticien? Heeft u leidinggevende capaciteiten, Zoekt u betere toekomstmogelijkheden? notaris L. A. THIJSSEN te Breda EEN GEROUTINEERDE TYPISTE Breda-Oranjeboom n.v. Donderdag 17 februari 1972 20 ffiwnrt LOFT 250 tot 700 m2 met centrale verwarming met krachtstroom bedrijfsgedeelte met betonnen vloer Evt. huurkoop of na 2 jaar recht van koop, Bestemd voor vestiging drukkerij. Vestigingplaats minder belangrijk. Brieven met informaties aan Postbus 239 Alkmaar Tel. 02200 - 1 34 33 flema Breda vraagt enkele (16-18 jaar) en (17 - 21 jaar). Via een persoonlijk gericht opleidingssysteem wordt u snel vertrouwd gemaakt met uw nieuwe taak. Wij bieden u: - een zeer goed salaris - 7% vakantiegratificatie - 4% kerstgratificatie - 18 vakantiedagen; tot 19 jaar 20 vakantiedagen - 15% korting op aankopen - een zeer gunstige spaarregeling. Natuurlijk werkt u 5 dagen per week, waarbij u zoveel mogelijk op zaterdag of maandag vrij bent. Voor de zaterdagen, waarop u wel werkt, krijgt u een extra compensatie in de vorm van vrije tijd. Graag nodigen wij u uit voor een persoonlijk gesprek. U kunt ons dagelijks van 9.00 tot 18.00 uur in het filiaal bereiken. N.V. Hema, Ginnekestraat 38, Breda. Tel. 01600 - 4 59 50. I Rheumatische pijnen, Spit, Spierpijn, Stijve nek? I Dan kan warmte wonderen doen. Gebruik daarom Deep Heat. Dat komt uit Engeland en betekent "diepe warmte" En in Engeland weten'ze, net als wij hier, alles van kou en vochtigheid. Deep Heat werkt als volgt: Snel. Terwijl u nog bezig bent Deep Heat in te wrijven, begint de zalf al zijn weldadige, pijn stillende werking. "Warmte. Binnen 30 seconden verspreidt een tintelende, diep doordringende warmte zich door de pijnlijke weefsels. Verlichting. Stijve, pijnlijke spieren en gewrichten komen weer los. Zeurende pijn eb: weg. U kunt zich weer vrij er moëiteloos bewegen. U ben weer fit. Weldadige warmte uit 'n tube. vraagt Sollicitaties Eindstraat 12 Breda Telefoon 01600-34369 VOOR BFXGIë (OMGEVING ANTWERPEN) Schrijf dan met korte levensloop onder nr. LG 125241 E van dit blad, waarna een persoonlijk contact volgt. Op het kantoor van Nieuwe Ginnekenstraat 40 (tel- 24261). wordt gevraagd voor spoedige indiensttreding: Na sollicitatie (schriftelijk of telefonisch), ont vangt de sollicitante een uitnodiging voor een onderhoud. Géén vakdiploma of vakkennis vereist. Wordt volledig op geleid in ons bedrijf tot filiaalhouder. Wij vragen een gehuwd representatief persoon die ver antwoordelijkheid kan dragen. Brieven onder no. LG 125240 E bureau Dagblad De Stem. I Wij zoeken voor ons bedrijf in Breda een medewerk(st)er voor het chemisch laboratorium op het niveau van die belast zal worden met de kwaliteitscontrole van grond stoffen en eindprodukten, waarbij behalve chemische technieken ook instrumentale methoden gebruikt worden. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een leeftijd van tenminste 20 jaar. Belangstellenden voor deze funktie kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan onze afdeling Personeelszaken, Ceresstraat 13, onder vermelding van de letters M.V.H. Verenigde Nederlandse Brouwerijen 'Ceresstraat 13, Breda. eeieste heus! Gazan heeft de hele winter hard door gewerkt aan een nieuwe, fleurige voorjaarscollectie. En op dit moment hange de eerste vrolijke, kleurige modelletjes in de rekken. Hebt u zin in de lente Gazan geeft u de eerste keus. Nu al! Uw eerste keus japon op charmante wijze verwerkt tot een Cardigan combinatie. Relief gebreide Diolen Loft. Twee chique kleuren combinaties: marine/wit en choco/ivoor. Uw eerste keus tuniekpak, meer- kleurig gestreept in fleurige lente- tinten. Het pak is Acryl-gebreid, dus goed wasbaar. De pullover is ribge- breid en de pantalon gladgebreid. Uw eerste keus modieuze en vlotte combinatie-japon. Het jurkje heeft pofmouwtjes. Het schort is effen, maar de inzet heeft een dessin. Diolen Loft. Uw eerste keus Diolen-japon draagt zo makkelijk! In relief gebreid in diverse kleurencombinaties. De kraag is steeds contrasterend. O.a. marine/wit. Uw eerste keus blazerpak yan zuiver wollen jersey (met etiket), waarmee u eindeloos kunt combineren. Straks in 't voorjaar is de blazer ook los te dragen op een rokje of fantasiepantalon. In diverse kleu ren o.a. marine, smoke- blue, camel en fraise. A |^Uw eerste keus BB-japon in dat B ^Uw eerste keus dames-japon effen vrolijke BB-ruitje, van wasbare maar relief gebreid van 100% Terlenka (katoen kwaliteit). polyester. Kleedt slank af. De kwa- Yrolijk afgewerkt liteit is zeer goed wasbaar. met pofmouwtjes. Kleuren: o.a. marine, fraise en abricot. C ^Uw eerste keus blazercombinatie de nieuwe trend voor het ko mende seizoen. In een sportieve, meerkleurige madras-ruit in linnen structuur en met een trevira rok. Geheel gevoerd. Ook apart ver krijgbaar. Blazer in mafine/cognac/ witte ruit. Rok keuze uit marine, Uw eerste keus Mondriaan-japon heel modern met apart blokdessin. Wasbare Diolen Loft polyester kwaliteit.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 16