MET MOEITE UIT SAPPORO Zesdaagse van Antwerpen is zeer spannend Heerenveen een succes LUCTOR TEGEN SWIFT OPNIEUW TOT WINST Lierse SK op dreef tegen Racing White Opnieuw winst StAloysius I Krekels winnaar etappe Boventoon Geen steun Olympia AJAX-ÏC BRUGGE IS UITGESTELD kampioen Drie nieuwe profs in de ring DE BADTS IS WEER ACTIEF Verboden souvenirs Opnieuw uitstel van Euwe sport Sijtje van der Lende reserve UITSLAGEN Belangstelling voor Wimbledon zeer groot Dinsdag 15 februari 1972 9 (Van onze special* verslaggever» SAPPORO Honderden sportmensen, officials en anderen, die bij de Winter spelen in Sapporo betrok ken waren, hebben maan dagmiddag grote vertraging opgelopen op het vliegveld Chitose van Sapporo Door sneeuw en regen was het urenlang onmogelijk dat er vliegtuigen opstegen. Pas om vier uur 's middags plaatselijke tijd (acht uur hi de morgen Westeuropese tijd) steeg het eerste toe stel op in de richting Tokio met aan boord kroonprins Akihito van Japan. De mensen die Sapporo per vliegtuig wilden verla ten hadden overigens niet alleen moeilijkheden op het vliegveld, waar de toestei len een vertraging kregen van zes tot acht uur. maar ook op de wegen naar het vliegveld. De regen had sommige gedeelten van de wegen volledig blank ge zet. Rond het middaguur wachtten ongeveer 1000 reizigers in de op zoveel mensen niet berekende ver trekhal van het vliegveld Chitose. De plotselinge weersverandering kwam ongeveer een uur na de sluitingsplechtigheid en manifesteerde zich in enor me regenbuien. Het bleef de hele nacht regenen en zoveel water kon ook in het Olympische dorp niet worden verwerkt. Op som mige plaatsen tussen de ge bouwen hadden zich kleine meertjes gevormd met een diepte van dertig centime ter. Een woordvoerder van het organisatiecomité zei: „De goden zijn met ons ge weest. Wij hadden geen uitloopperiode van de Olympische wedstrijden voorzien in geval van slecht weer, maar de om standigheden zijn ideaal geweest tot vlak na de slui tingsplechtigheid". De ski pistes en de banen voor rodelen en bobben waren maandagmorgen volstrekt onbruikbaar. SPAANSE COUREUR NA .VALPARTIJ OVERLEDEN Theo Verschueren, (Van onze sportredactie) ANTWERPEN In de Zes daagse van Antwerpen is er slechts een ploeg die zich niet bij voorbaat heeft neergelegd bij de heerschappij van de drie koningskoppels: Sercu- Van Lancker-Van Linden; Pij- nen-Duyndam-Verschueren en Kemper-Bugdahl-Renz. En dat is het trio gevormd door een Belg (Julien Steevens), een Australiër (Graham Gilmore) en een Westduitser (Wolfgang (Schulze). Deze drie coureurs vormen de enige eenheid op het hout van Antwerpen die de drie favoriete teams nog enigszins kunnen bijhouden. Bij het sluiten van deze editie had het met internationaal wel zeer ge- (Van onze sportredactie) CORDOBA Tijdens de tweede etappe van de Ronde van Andaiusië is de Spaanse wielrenner Manuel Galera bij een sprint op een col van de derde categorie zo ernstig ten val gekomen, dat hij kort na aankomst in een ziekenhuis in Cordoba overleden is aan de verwondingen. Na verluidt zou een breuk in het frame van zijn fiets de oorzaak geweest zijn van de val, waarbij hij ernstig sche delletsel opliep. tijdens de beginfase nogal in moeilijkheden. Naderhand reed hij echter als een tredn. Ofschoon wij de eerste plaats van het ploegenklassement aan KAS hebben moeten afstaan, ben ik uiterst tevreden". De beslissende ontsnappning in deze tweede etappe was tot stand gekomen nadiat de Spanjaard Gomez del Moral lange tijd in zijn eentje aan de leiding had gereden. „De jon gens hebben lange tijd als gek ken aan de kop van het pelo ton moeten sleuren", aldus Pellenaars. Galera werd geboren op 3 de cember 1943 in Areniola. Na dat hij in 1968 de Ronde van Guatemala voor amateurs had gewonnen werd hij net als zijn broer Joaquim, professional. Samen reden de broers in de Ronde van Frankrijk 1969. Ma nuel finishte toen als 47e. Het jaar daarop werd hij tweede in de Ronde van Mallorca, 14e in de Ronde van Andalusié en 5e in de Ronde van Spanje. In 1971 bezette hij de vijfde plaats in de eindklassering van de „Vuelta". De Goudsmit-Hoff-ploeg onder leiding van Kees Pellenaars blijft in de Ronde van Andalu sié de boventoon voeren. Na de dubbele triomf op de eerste dag, toen resp. Jos van der Vleuten en Gerard Vianen de zegebloemen voor zich opeis ten, snelden gisteren de Lim burger Jan Krekels als etappe winnaar over de finish. In de sprint versloeg hij 15 medevluchters o.a. zijn ploeg genoot Gerard Vianen die de eerste plaats in het algemeen klassement behield. „In het be gin reed ik allesbehalve goed", waren de woorden van Kre kels nadat hij in Cordoba als ritwinnaar gehuldigd was ge worden. Chef d'equipe Kees Pellenaars bevestigde die woorden. „Inderdaad zat Jan Veel steun van de Spanjaarden en de Belgische ploegen kre gen zij niet. Toen Gomez del Moral achterhaald was, zijn 16 man aan de leiding gekomen. Hierbij waren behalve Vianen en Krekels ook Matthijs de Koning en vier renners van de KAS-ploeg. In de slotfase kre gen de koplopers het zwaar te verduren, ook al omdat er een stevige wind stond. Bovendien werd er door de grote groep hard gejaagd omdat de leider van het klassement, Vianen, zich bij de vluchters bevond. Niettemin slaagde het peleton er niet meer in de aansluiting tot stand te brengen. Tijdens de laatste kilometers moest Wagtmans door pech ge troffen enig terrein prijsgeven. „Voorlopig hebben wij de lei derstrui nog altijd in ons be zit", merkte een lachende Pel lenaars tot slot op. „Wij krij gen het natuurlijk zwaar, maar Vianen en de andere jon gens rijden uitstekend". Duyndam en Pijnen opper- mengde trio gisteravond als machtig achter de dernies in de enige niet een of meer ronden Zesdaagse van Antwerpen. achterstand opgelopen. Speci- Jan Krekels zette de Nederlandse zegereeks in de ronde van Andalusië voort met een fraaie etappe-overwinning. (Van onze sportredactie) HEERENVEEN De we reldkampioenschappen schaat sen voor dames te Heerenveen op 4 en 5 maart beloven nu al wat de deelname betreft een grandioos succes te worden. Er Is gisteren een telegram bin nengekomen uit Piongyong waarin wordt gezegd dat Ko rea met vijf dames, een reser ve en een coach naar het Frie se Haagje zullen komen. De organisatoren zijn er nog niet achter of het telegram uit Noord- of Zuid-Korea afkom stig is. De ambassade van de Chine se volksrepubliek in Den Haag (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de Zeeuwse korfbalcompetitie is het Luctor weer gelukt een overwinning - de derde in successie - te behalen. Ditmaal was het op de tweede plaats staande Swift ni de tegen- AMSTERDAM De vriend schappelijke wedstrijd tussen Ajax en Brugge, die op 22 fe bruari zou worden gespeeld, zal voorlopig niet doorgaan. Ajax is met de lijstaanvoerder van de Belgische competitie overeengekomen de wedstrijd in maart of april te houden. Door het uitstellen van de bekerwedstrijd tussen Ajax en Go Ahead Eagles tot zondag avond 20 februari en de com petitiewedstrijd Excelsior Ajax op 26 februari, leek het vriendschappelijke duel met FC Brugge op 22 februari de Amsterdammers te veel van het goede. DEN HAAG (ANP) Sijt je van der Lende, dit seizoen tijdens het Nederlands kampi oenschap in Deventer zesde in de eindrangschikking, is reser ve voor het toernooi om het wereldkampioenschap dames, op 4 en 5 maart in Heeren veen. „Ik moet het er nog wel even met trainer Maarse over hebben", aldus de voorzitter van de landelijke technische commissie van de Koninklijke Nederlandse Schaatsbond, de heer Wynia, „maar ik neem aan dat er geen bezwaren zullen zijn". Sippie Tigchelaar, die in Sapporo vierde werd op de 3000 meter, valt dus weer bui ten de ploeg. De Nederlandse deelneem sters in Heerenveen zijn: Atje Keulen-Deelstra, Trijnie Rep, Stien Baas-Kaiser, Elly van den Brom en Wil Schenk- Burgineyer. (Van onze sportcorrespondent) BRUSSEL Lijstaanvoer der FC Brugge, vorige week voor het eerst in het seizoen verslagen door staartploeg Wa- regem, heeft zich niet indruk wekkend hersteld. De Brug- genaren behaalden een kleur loze overwinning op Mechelen. Van de concurrentie bleef al leen Standard Luik in het goe de spoor. Standard versloeg Sint Truiden met 30, Ander- lecht echter liet twee punten in Deurne bij Antwerp FC en Racing White struikelde over een waarlijk sterk spelend Lierse. FC Brugge nam al in de twaalfde minuut een voor sprong door Lambert. Van dat moment daalde het peil tot ver beneden wat in de hoogste klasse mag worden verwacht. Mechelen bleef zich ook na het doelpunt uiterst defensief opstellen en probeerde in feite alleen maar Brugge het voet ballen te verhinderen. De lijst aanvoerders berustten in de speelwijze van Mechelen en gingen pas in de laatste fase van de tweede helft nog even op de tenen staan. Het was niet van invloed op de score. Standard Luik heeft Sint Truiden geen enkele hoop ge laten. Van het eerste fluitsig naal stormden de Walen af op het doel van Hentschel. De doelman van Sint Truiden redde uitstekend op schoten van Cetler, Henrotay en Pilot voor Cvetler na een kwartier de score opende. Standard be hield na rust zijn overwicht en maakte vrij snel nog twee doelpunten door Takac, de eerste van die strafschopstip. Anderlecht heeft zich verke ken op Antwerp FC. De Brus selaars namen aan dat 't over wicht wel doelpunten zou op leveren maar Va* Ilimst, Mul der, Rensenbrink en Ejder- stedt kregen de bal niet langs de uitstekende doelman Braem. Een uur lang heeft Anderlecht met inzet van alle macht geprobeerd te scoren, maar de ploeg ontmoette nim mer het fortuin, wel voortdu rend doelman Braem. Kort voor rust rukte Ren senbrink in een dreigende solo op het Antwerpse doel af, maar vlak buiten de zestien meterlijn werd hij neerge haald. Een kwartier na rust doorbrak Antwerp het voort durend offensief van Ander lecht. Tien minuten later ver ving Kessler Rensenbrink, die niet in zijn beste vorm was door De Raeve. Een kwartiei voor tijd passeerde Wilmssens doelman De Ruiter en gaf Antwerp daarmee een voor sprong, die de ploeg niet meer afstond. Halverwege de twee de helft kreeg Mulder een bierflesje naar het hoofd ge slingerd en daarna kreeg de spits van Anderlecht een offi ciële waarschuwing van scheidsrechter Rion. Lierse speelde zondag zijn beste competitiewedstrijd van dat seizoen. De ploeg onder scheidde zich door kalm en gedisciplineerd spel tegen het chaotische elftal van Racing White. De enige Brusselaar die zich met succes verweerde tegen de overmacht van Lierse was doelman Tack, die echter halverwege de eerste helft kansloos was tegen een inzet van Peter ResseL stander, die goed veldspel liet zien, dat niet tot een volledig succes kwam. Luctor was wat slordig. Vele passes kwamen verkeerd terecht, vooral in het begin. Swift profiteerde daar dankbaar van en nam een 20 voorsprong. Luctor kwam ech ter terug en bij 33 was het weer gelijk. Hierna nam Luc tor het heft in handen en zette de Middelburgers onder druk. Ondanks het missen van vier strafworpen hielden ze met 54 de punten in eigen huis, waardoor ze thans een schitte rend uitzicht op de tweede plaats hebben gekregen. Een niet verwachte ontwik keling. Blauw Wit en Togo vochten om aan de laatste plaats te ontkomen. Het werd daardoor een spannende wed strijd, die zeer weinig doel punten opleverde. Met 21 werd Blauw Wit de gelukkige winnaar. Stand: Tjoba 2 713, Swift 3 78, Luctor 1 66, Blauw Wit 1 8—4, Togo 2 6— 3. In 2A maakte Seolto deze keer geen fout. Olympia kon geen ogenblik de illusie van een verrrassing koesteren. Met 72 hielden de Vlissingers het heft stevig in handen. Tjo ba 3 was minder gelukkig. Te gen TOP leek er niets aan de hand, maar de Arnemuidense ploeg dacht daar anders over. TOP vocht voor wat het waard was en dat bleek met 8—9 net genoeg te zijn voor de overwinning, zodat nu Se olto weer de beste papieren heeft. Stand: Seolto 1 710, Tjoba 3 79, Animo 3 76, TOP 7—6, Olympia 1 6—3, In 3A greep Luctor 2 de laatse kans om van de laatste plaats te komen met beide handen aan. Tegen Atlas speelde het stukken beter en het werd daardoor ook een 83 over winning, zodat het nu samen met Atlas de laatste plaats be zet. Stand: Animo 4 510, Zuidwesters 2 56, Atlas 1 6—3, Luctor 2 6—3. In 3C werd Blauw Wit kam pioen. In de wedstrijd tegen Togo 3 ging het echter niet gemakkelijk, maar niemand hoefde toch ongerust te zijn over de afloop. Blauw Wit was daarvoor toch net iets te sterk. Het won dan ook met 53. Het kreeg ook nog de medewerking van Tjoba 5, dat een ontluisterd Zaamslag met 10 liet staan. Hiermee liet het de Zeeuwsch-Vlamingen een bittere pil slikken en zelf verliet het de laatste plaaats ten koste van Volharding 2. Stand: Blauw Wit 2 712, To-go 3 78, Zaamslag 69, Volharding 2 73. Bij de ju nioren deed Blauw Wit er al les aan om ook de eerste pun ten in de wacht te slepen. Daardoor, kreeg Stormvogels het erg zwaar. Het zag zelfs zijn tweede plaats in gevaar komen, maar dat werd toch te erg. Met 54 won het net, zodat Stormvogels nu defini tief op de tweede plaats staat. Stand: Tjoba 1 712, Storm vogels 1 811, Swift 1 78, Animo 1 7 5, Blauw Wit 1 70. In 2B moest Ondo 2 tegen Seolto 2 erg goed uitkij ken om niet op de laatste plaats te belanden. Ondo stond slechts één punt voor. Het werd al snel duidelijk, dat van de Vlissingers niet zo erg veel gevreesd hoefde te worden en met 46 werd het verschil niet eens zo groot. Stand: BKC 6—12, Swift 3 6—5, Ondo 2 6—5, Seolto ,2 6—2. In 2C werd Olympia kampioen. In een directe confrontatie met naaste concurrent Zaamslag sloeg Olympia zijn laatste slag. De zenuwen speelden een grote rol bij beide partijen en zodoende bleef het 'bij 20. Stanid: Olympia 7-14, Zaam slag 7-10, Tjoba 2 8-6, Togo 2 7—5, Blauw Wit 2 7—1. Sporthal Goes. Ie klas B: Blauw Wit 1 - Togo 2 21, 2e klas A: Olympia - Solto 1 2 7, 3e klas C: Tjoba V - Zaamslag 40. Junioren A X: Blauw Wit 1 - Stormvogels 1 45, Junioren 2C: Tjoba 2 - Blauw Wit 2 42, Olympia - Zaamslag 20. Adspiranten IC: Blauw Wit A - Togo B 2— 2. Adspiranten 2D: Togo C - Zaamslag 02, Adspiranten 3A: Blauw Wit C - Togo D 21, Pupillen B2: Blauw Wit B - Tjoba B 00, Sporthal Vlissingen. 2e klas A: Tjoba 3 - TOP 89, 3e klas C: Blauw Wit 2 - Togo 3 53, Junioren 2B: Seolto 2 - Ondo 2 46, Adspiranten IA: Animo A - Swift A 52, Adspiranten 2A: uidwesters A - Ondo B 40, Animo B - Swift C 00. Pu pillen Al: Stormvogels A - Atlas 71. Animo A - TOP 03, Pupillen BI: Animo B - BKC A 0—0, Seolto A - Zuid westers A 10, Pupillen Cl: Animo C - Stormvogels C 1 0, Sporthal Terneuzen. Ie klas B: Luctor 1 - Swift 3 54, 3e klas A: Luctor 2 - Atlas 83, Adspiranten 3D: Zaamslag B - Tjoba E 30, Luctor B - Togo E 21, Zaamslag B - Luctor B 41. Pupillen A2: Zaamslag B - Blauw Wit A 02, Pupillen C2: Luctor - Blauw Wit C 6— 1. (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG In de hoofdklasse tafeltennis heeft St. Aloysius 1 opnieuw de vol le buit veroverd. De in Goirle gespeelde uitwedstrijd tegen Red Star 1 werd door de Zeeuwsch-Vlamingen met 19 winnend afgesloten. Alleen Wilfried Dumez moest zijn eerste partij aan Krijger af staan. Koploper De Treffers won opnieuw met kleine cij fers. Nu werd SVE met 4-6 het slachoffer. Tempo Team 3 won bij Amroba met 19 de wedstrijd en drukte hiermee de Rotterdammers op de laat ste plaats. Ze zijn aanstaande zaterdag de tegenstanders van St. AlOysius. De Graauwena- ren blijven door bun winst op twee punten van leider Tref fers in een kansrijke positie. Middelburg-Zuid speelde in de overgangsklasse tegen TCS in Steenbergen al snel een verlo ren wedstrijd. Peter Kersten won ditmaal voor het eerst een partij, waardoor de eind stand 9-1 werd. St. Aloysius 2 stelde wat teleur door bij Elan in Rotterdam de beide punten te laten liggen, zij het met gering verschil, (6-4). Doordat NOAD 2 van Red Star 2 met 8-2 won gaat het nu samen met Elan aan de leiding. St. Aloysius 2 ging terug naar de gedeelde derde plaats. Aan staande zaterdag ontvangen de St. Aloysius-reserves TCS waarbij beslist Zeeuwse winstkansen aanwezig zijn, Middelburg-Zuid 1 zal ook te gen NOAD 2 beide punten uit handen moeten geven. heeft bdj de KNSB om inlich tingen gevraagd en hieruit mag worden geconcludeerd dat ook de Chinese diames zullen deelnemen. Tot nu toe heeft Rusland ingeschreven met 5 dames en een reserve, Finland met 3 plus een reserve, West- Duiitsland 2 met een reserve en Zweden 3 dames en een reserve. De kaartverkoop in Heerenveen loopt tot nu toe goed. De hoofdtribune met 1000 plaatsen is uitverkocht. Van de 4500 beschikbare plaatsen op de open tribune zijn nu reeds 3000 kaarten verkocht en van de 8000 be schikbare staanplaatsen zijn er al 2000 verkocht. De Neder landse dames zullen worden ondergebracht in hotel Tjarda te Oranjewoud, terwijl de Russische en Oostduitse deel' neemsters hun intrek zullen nemen in het goedikope land bouwcentrum. Dit vanwege de hoge kosten. De deelneemsters uit de landen achter het ijze- ;ren gordijn krijgen de dag voor en na de wedstrijden een vergoeding, maar omdat zij al een week voor die tijd arrive ren om te acclimatiseren en de baan te verkennen, moeten zij zelf de overige kosten dragen. De PTT in Heerenveen heeft inmiddels een postzegelstem pel vervaardigd om de aan dacht te vestigen op deze we reldkampioenschappen. ROTTERDAM (ANP) Op een internationaal bokspro- gramma, dat maandag 28 fe bruari in de Rivièrahal in Rotterdam wordt gehouden, zullen drie boksers hun de buut als professional maken. In de eerste plaats de Neder landse amateurkampioen In het middengewicht Stan van de Driessche, die over zes ron den uitkomt tegen de Frans man Jef Coppieters. Verder debuteren lichtge wicht Gerard Bok en midden- gewicht Harry Bogaerts. Bok komt uit over zes ronden te gen de Fransman Bernard Su- ques en Bogaerts tegen Chris tian Joan (Fra.). De twee hoofdpartijen zijn voor Joop Verbon (Utrecht) en Aad Jan sen (Rotterdam). Verbon, ex- Nederlands kampioen bij de zwaarwelters, bokst over acht ronden tegen Gerard Cola (Fra.) en weiter Jansen komt over dezelfde afstand uit te gen de Belg Fedro Roelants. (Van onze sportmedewerker) HULST Ronald de Badts, de ex-HVV-speler, die aan het begin van de competitie 1969- 1970 voor de Belgische eerste klasser Beveren ging spelen, is na acht maanden op non- actief te hebben gestaan, weer bezig aan zijn come-back. Tijdens de wedstrijd van gisteren in de Belgische eerste klas Beveren-Beerschot kwam 'De Badts na de rust in de Beveren-ploeg. Ondanks zijn komst bleef het 1-0 in het voordeel van Beerschot. Beve ren staat nu helemaal onder aan op de rangschikking, en de degradatie is nu moeilijk te ontlopen. aal het rijden van Graham Gilmore - al te vaak eindigde hij ver in de achterhoede tij dens zesdaagsen - blijkt dit seizoen sterk verbeterd. Hij durft zelfs in de slag te gaan in een derny-koers. Ook al geeft specialist Theo Verschue ren het tempo aan. Toch wordt er in het Antwerpse Sportpaleis over dit trio niet gepraat als eventuele kansheb bers voor de eindzege. Die strijd - en dat wordt met de avond duidelijker - gaat tus sen de drie eerder genoemde koningskoppels. Drie ploegen met verschillende specialiteiten Tot nu toe eiste b.v. de ploeg Pij nen-Duy ndam-V erschue- ren alle zeges in de derny- koersen voor zich op, terwijl het puur Westduitse trio Kem- per-Bugdahl-Renz, de klasse bewees in de ploegkoersen. Het derde team Steevens-Van Lancker-Van Linden, blijkt over het gehele gebeuren dat zesdaagse heet, het sterkst, zo dat het de komende dagen nog kan spannen in Antwerpen. LONDEN (ANP) Onge acht de waarschijnlijke afwe zigheid van de tennisprofessio- nals, is de belangstelling voor de tenniswedstrijden van Wimbledon groter dan ooit. Majoor David Mills, secretaris van de AU-England Club, ver klaarde dat er 2500 aanvragen meer waren voor een twee daags plaatsbewijs dan verle den jaar. Het totale aantal aanvragen van 18.500 gaat de beschikbare capaciteit ver te boven, zodat de plaatsbewijzen bij loting zullen worden verdeeld. De Wimbledonkampioenschap- pen van 1972 zullen van 26 juni tot 8 juli worden gehou den. (Van onze speciale verslagge ver) SAPPORO De Russische deelnemers aan de goud opbrengende - biathlonestafet- te zorgden tijdens een feest in het restaurant van het Olym pisch Dorp in Sapporo voor een incident met de Japanse poli tie. De Russen deelden in de eetzaal aan de Japanse koks en kelners in totaal ongeveer dertig kogels uit, afkomstig uit de gebruikte munitievoor- raad. De Oosteuropeanen wisten echter niet dat het bezit van munitie in Japan streng ver boden is. De politie kon tot dusver 27 kogels achterha len. AMSTERDAM (ANP) Prof. dr. Max Euwe, president van de wereldschaakbond (FI DE) heeft besloten de beslis sing omtrent plaats en datum van de tweekamp om het we reldkampioenschap tussen Bo ris Spasski (Rus.) en Robert Fischer (VS) nog enkele da gen aan te houden. Prof. dr. Euwe vreest dat er ten aanzien van deze beslis sing een misverstand is gere zen. De wereldschaakbond had bepaald dat beide partijen hun vier voorkeurplaatsen en'of landen uiterlijk 31 januari aan de president zouden voorleg gen. Om organisatorische rede nen heeft de heer Euwe echter indertijd verzocht reeds op 27 januari deze voordracht in te dienen. Dit is van Russische zij dé gebeurd via de eerste secretaris van de Sowjetrussi- sche ambassade in Den Haag. De Amerikaanse schaakbond deed dit op de 31ste, De FIDE is van mening dat het protest van de Russen, dië meenden dat de Amerikanen hun voor dracht te laat hebben inge diend, voortkomt uit onjuiste interpretatie van de orders als gevolg van de taalbarrière. De uiterste datum bleef immers 31 januari. Prof. dr. Max Euwe wijst erop dat het thans verleende uitstel bedoeld is om een eventuele verkoeling in de verhouding te voorkomen. Hij zou het betreuren indien van Russische zijde het misver stand anders zou worden ge zien.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 7