steno-typiste kopen bij de Spar is sparen bij de koop rer Die „zogenaamds"goedkope aanbiedingen van anderen daar ben ik allang van teruggekomen Natuurlijk heb ik het wel eens geprobeerd om ergens anders van een speciale aanbie ding te profiterenmaar dat doe ik niet meer. Ik wil kwaliteit! En dat is nou zo fijn bij de Spar. Die maken voordeel aanbiedingen met het eigen Sparmerk. Dan wéét je datje écht voordelig uit bent want de kwaliteit is af! Verstandige huisvrouwen willen overal hetzelfde. Voordeel, maar toch prima kwaliteit. En bij de Spar is dat nu eenmaal een feit. Kontroleer het maar! Nadat die winkel hier 3 jaar geleden een Spar zaak werd is hij echt vooruitgevlogenen dat is wel logisch. Prima spullen, fijne service, ja daar houd ik van. Iedereen toch zeker? Prettig weekend. onze via ruime weg. naar vinden Voor ons kantoor te Terneuzen vragen wij een NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK N.V. Donderdag 10 februari 1972 Box met 12 flessen Spar Tilbury pils a 50 cl., altijd 593 nu 1 Bij beschikking van de arr.-rechtbank te Middel burg van 26 januari 1972 is Lucie Martha Verhoosel laatst wonende te Westdor- pe, gemeente Sas van Gent, thans verblijvende in het internaat „De Sterre" aan de Pierssenspolderstraat 82 te Sluiskil, onder curatele gesteld, daar zij wegens :en geestelijke stoornis niet :n staat is haar belangen jehoorlijk waar te nemen, iet benoeming van Emiel terhoosel te Westdorpe, Oraafjansdijk A 40, tot cu- ■ator en van Willem Johan lillissen te Westdorpe, Mo lenstraat 4, tot toeziend :urator. Vlr. H. B. L. de Rechter, procureur. Bij beschikking van de arr. rechtbank te Middel burg van 26 januari 1972 is Simonne Thérèse Ver hoosel, laatst wonende te Westdorpe, gemeente Sas van Gent, thans verblijven de in het internaat „De Sterre" aan de Pierssens polderstraat 82 te Sluiskil, onder curatele gesteld, daar zij wegens een geeste lijke stoornis niet in staat is haar belangen behoorlijk waar te nemen, met be noeming van Emiel Ver hoosel te Westdorpe, Graafjansdijk A 40, tot curator en van Willem Jo han Gillissen te Westdorpe Molenstraat 4, tot toeziend curator. Mr. H. B. L. de Rechter, procureur. s - iv;:ïp£:: PilIHEiP V Leeftijd 17-25 jaar. Omdat de NMB een veelzijdige bank is, waar veel omgaat; daarom is het werken als steno-typiste er ook veelzijdig. Wij zoeken een jonge vrouw die goed en vlot kan typen en stenograferen, haar Nederlandse taal kent en bij voorkeur enige kantoor-ervaring heeft. Opleiding: enige jaren MULO/MAVO en in het bezit van een type- en steno-diploma. Wat wij daar tegenover stellen? Onder meer een goed salaris, ten minste 3Vi week vakantie, een vakantie-toeslag van 7%, een gunstige gratificatieregeling, een royale bijdrage in studiekosten, reiskosten-vergoeding en eeri aantrekkelijke spaarregeling. Voor inlichtingen of sollicitatie kunt u pen of telefoon pakken. Bel, of schrijf aan ons kantoor Terneuzen, Axelsestraat 8. Telefoon (01150) 54 51.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 5