Strijdpunt op wieier- vergadering Nieuw clubhuis voor Hontenisse WINST NACHTEGAAL IN BILJARTSTRIJD Eindklassement voor De Feber Aloysius B in kwartfinale ZEGE ST.-ALOYSIUS De Rijk leider KAMPIOEN SCHAP VAN ZEELAND PROMOTIE PLATJOUW voor toerclub Van der Kreeke op dreef 7 sport Initiatief eigen leden BERGHOLTZ BREEKT SCHOUDER VIERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 24 JANUARI 1972 11 13 (Van onze sportredactie). KAPELLE De organisatie van de provinciale Zeeuwse "wielerkampioenschappen vormde gistermiddag in de Caisson te Kapelle tijdens de jaarlijkse kalendervergadering van de KNWU een fel strijd punt. Een strijdpunt, tussen de comités van Sas van Gent, Kwadendamme en Heinkens- zand, die alle drie graag in aanmerking zouden willen ko men voor de toewijzing van die organisatie. Een ongekende situatie in Zeeland, want tot voor kort gaven de provinciale kampioenschappen in Zee land althans immer pro blemen voor de consuls om die onder te brengen. Nu waren er dus plotseling drie comités, die in aanmerking wilden ko men. Sas vau Gent vroeg het al aan in 1970, vlak na de vorige kalender vergadering; Hein- kenszand wil sinds oktober van het vorig, jaar in aanmer king komen en Kwadendamme meldde gich twee weken gele den. Beide KNWU-consuls in Zeeland, Ben IJsebaert en Ben Muidei verschilden van me ning wie de toewijzing' moest krijgen, zodat besloten werd deze week de zaak voor te leggen aan de sportcommissie van de KNWU, die dan een beslissing zal moeten nemen. Bij de bespreking van dit punt op de agenda kwam nog ter sprake, dat er een afspraak zou bestaan, dat Zeeuwsch- Vlaanderen en de Bevelenden plus Walcheren per twee jaar voor organisatie in aanmer king zouden komen. In dit ge val zou ook al volgens die afspraak Heinkenszand aan de beurt zijn, omdat vorig seizoen de Zeeuwse kampioenschap pen in Waterlandkerkje werden verreden en het jaar daarvoor in Kwadendamme. Niet ieder een bleek van deze informele afspraak op dè hoogte, zodgt de sportcommissie zich aan het eind van deze week zal moeten uitspreken. Voorlopige wielerkalender van Zeeland ziet er in ieder geval als volgt uit: MAART: 19 maart Oostburg (nieuwelingen). APRIL: 1 april Groede (nieuwelingen en dames), 15 april Omloop van de Braak man (amateurs), afwachtings- wedstrijden (nieuwelingen), 22 april Hoek (nieuwelingen en dames), 29 april Omloop van Walcheren eerstejaars amateurs en nieuwelingen, af- wachtingswedstrijden (adspi- ranten en dames); MEI: 1 mei Koudekerke, nieuwelingen en adspiranten, 7 mei Heikant (amateurs, nieuwelingen en adspiranten), 11 mei Koewacht, amateurs, 16 mei Hulst amateurs en nieuwelingen, 20 mei Nieuw- vliet (nieuwelingen), 21 mei Kloosterzande, amateurs en nieuwelingen, 23 mei Axel, amateurs, 23 mei IJzendijke, nieuwelingen, 27 mei, St.- Maartensdijk amateurs en da mes 27 mei Waterlandkerkje nieuwelingen en adspiranten, 28 mei Kwadendamme, ama teurs en nieuwelingen; JUNI: 2 juni Souburg da mes, avondcriterium, 3 juni Ronde van Midden-Zeeland amateurs, Deltarit dames, af- wachtingswedstrijden jeugd, 4 juni ,,'s-Heerenhoek amateurs en dames, 4 juni Aardenburg, nieuwelingen, 10 juni provinci aal kampioenschap organisatie nog niet bekend, 11 juni Boschkapelle, amateurs en nieuwelingen, 16 juni Graauw amateurs, 17 juni Wemeldinge, amateurs, nieuwelingen, adspi ranten en dames 18 juni Oost burg, amateurs, 19 juni Zuid- lorpe amateurs, nieuwelingen en adspiranten, voor amateurs ivondcriterium, 26 juni Ichoondijke amateurs, 27 juni .it.-Jansteen, avondcriterium amateurs, 28 juni Middelburg, rieuwelingen en adspiranten, avondcriterium. JULI: 1 juli Kruiningen, profs en dames, 2 juli Hoofd plaat amateurs, 4 juli West- De winnaar (Van onze sportredactie) STEIN Theo Platjouw uit \xel is er tijdens de kam pi - enschappen eerste klasse mndstoten in Stein in ge slaagd een promotie naar de eerste klasse te bewerkstelli gen. Hij eindigde op de zesde plaats met een gemiddelde van 3.03, terwijl 3.00 het de gradatiemoyenne was. Theo Platjouw was ingevallen voor Rini van Bracht. Het kampi oenschap werd gewonnen door Christ van der Smissen uit Sint Willebrord die als ee-ric eindigde met een genrddelde van 5.69, ruim vei doende voor prmotie naar de ereklasse. dorpe, amateurs, 6 juli Brui- nisse amateurs en nieuwelin gen, 7 juli Biervliet, amateurs, avondcriterium, 7 juli Haam stede amateur's en nieuwelin gen, avondcriterium, 8 juli Breskens, amateurs, 8 juli Ka pelle, amateurs, .13 juli IJzen dijke, amateurs, avondcriteri um, 17 juli Philippine ama teurs, nieuwel. en adspiran ten, 24 juli Biervliet, ama teurs, 29 juli Oud Vossemeer, amateurs en adspiranten, 30 juli Grauw, amateurs. AUGUSTUS: 2 augustus Vlissingen amateurs, avondcri terium, 5 augustus Heinkens- zand amateurs, nieuwelingen, v aaspnanten en dames, 12 au- Josicissen (links op de foto). gustus Zaamslag, nieuwelingen en adspiranten of dames, 19 augustus Sluis amateurs en adspiranten. SEPTEMBER: 3 september Cadzand, amateurs, 5 septem ber Sas van Gent amateurs en adspiranten, 10 september Koewacht, nieuwelingen en adspiranten, 12 september Nieuw Namen amateurs, 16-17 september Omloop van Zeeuwsch-Vlaanderen (ama teurs) afwachting Terneuzen nieuwelingen, adspiranten en jeugd, afwachting Oostburg nieuwelingen, 23 september 's -Gravenpolder amateurs, nieu welingen en adspiranten. OKTOBER Hulst amateurs. Voor de ronden van Biervliet en Haamstede plus die van Kapelle en Breskens wordt een andere oplossing gezocht in verband met het feit, dat die met dezelfde categorieOn op dezelfde dag willen rijden. (Van een sportmedewerker) gelegd. Voorzitter Bakker van de KNVB was de laatste spre ker en zei in zijn toespraak; .als hei mogelijk was zou ik u graag een kampioenschap aan bieden, voor hetgeen dc leden hier allemaal tot stand hebben biljarttoernoai Edy Nachtegaal hier aan stoot in zijn partij tegen KLOOSTERZANDE Op een feestelijke wijze, heeft mr. M. Soniers, burgemeester van Hontenisse, zaterdagmiddag de nieuwe accommodatie van de voetbalvereniging Honte nisse geopend. Diverse genodigden waaronder het college van b. en w. gebracht. Ik kan dan ook niet van Hontenisse, de heer Bakker voorzitter van de KNVB ^de^.^ggen dat het fantas- afdeling Zeeland, alsmede afgevaardigden van voetbal- Nadat hij de vereniging clubs uit de onmiddellijke omgeving toonden hun belang- Hontenisse had gefeliciteerd stelling bij de ingebruikname van de nieuwe acconimoda- besloot hij met de woorden: „Een titel zit er waarschijnlijk dit jaar voor Hontenisse niet mee dat G.S. van Zeeland het meer in, maar wie weet de subsidie-verzoek van f 24.000 volgende competitie mis- voor het nieuwe gebouw heb- schien ben goedgekeurd. Vervolgens kregen de aan- Kan V.V. Hontenisse bin- wezigen de gelegenheid de ac- nenkort zijn derde speelveld commodatie te bezichtigen in gebruik nemen ook zullen waar druk gebruik van werd de plannen voor een vierde gemaakt, 's Avonds was er speelveld en nieuwe tennisba- een grote feestavond voor dc nen aan b. en w. worden voor- leden van Hontenisse. tie. (Van onze correspondent) E. Nachtegaal (De Kroon) heeft zaterdagavond in café Leeraert te Hulst het kampi oenschap eerste klasse iibre behaald. Hij speelde zijn kam pioenswedstrijd tegen B. van Leemput (Ons Vermaak) E. Nachtegaal nam hierdoor de titel over van J. Josiassen. De organiserende vereniging De Kroon kan op een geslaagd kampioenschap terugzien. Hier volgen de uitslagen van de wedstrijden uit de vierde ron de: J. Josiassen (HBC) - B. 'van Leemput (Ons Vermaak) 200—155 in 31 beurten. E. Nachtegaal (De Kroon) - F. van Waes (WBC) 200—154 in 30 beurten. C. de Schrijver (Ons Vermaakt) - A. Lampo (HBC) 170—200 in 36 beurten. J. van Kerckhoven (De Kroon) - A. Lampo (HBC) 200-182 in 55 beurten. De ver dere uitslagen uit dit kampi oenschap zijn als volgt: J. Jo siassen (HBC) - R. Sandrini (KOT) 200—147 in 32 beur ten. B. van Leemput (Ons (Van onze sportmedewerker) HULST De wielervereniging Zeeuwscli - Vlaanderen heeft zaterdag het eenjarig bestaan gevierd in hotel van Oosterom. In de ochtenduren streden de jeugdleden van de wielervere niging tegen elkaar op de rol len. In de loop van de middag was er een algemene leden vergadering van de toerclub Hulst, een onderdeel van de wielervereniging. Ruim zestig leden waren op die vergade ring aanwezig. Er werd be kend gemaakt dat de eerste toertocht op 15 maart zal wor den gehouden. De tocht be staat uit twee gedeelten, na melijk ritten van dertig en 'zestig kilometer. Er werden ook twee nieuwe bestuursleden gekozen, de he ren L. Bun uit Sint Jansteen en A. v. Waes uit Heikant. De heer Bun overhandigde aan het slot van de vergadering namens een verzekeringsmaat schappij tachtig truien aan het bestuur van de toerclub. Het avondprogramma bestond uit db finale wedstrijden op rol len, een wintercompetitie die was georganiseerd door de wie- lerver. Zeeuwsch-Vlaanderen voor dames, adspiranten, nieu welingen en amateurs. Vele wielerenthousiasten waren ge komen om de finale te kunnen bijwonen. Echter ook nu had den vooral vele bekende ama teurs het laten afweten, wat vooral de organiserende vere niging teleurstelde. Bij de amateurs wist S. van Harn met 0.8 sec. verschil W. de Febcu te kloppen, maar 'aatst- genoemde werd uiteindelijk wel de winnaar van het 'ainakKlassement van de win tercompetitie. Bij de nieuwe lingen klopte S. Hamelink, J. v. Harn met een verschil van 0.2 sec., terwijl F. Verstraeten bij de adspiranten H. Dooms met 0.3 sec. vooraf ging. II. de Letter uit St. Jansteen werd winnaar bij de trimmers. Dames le en 2e serie: 1. B. Verschueren, Axel, 2 B. Ha mos Westdorpe. Adspiranten: te en 2e serie en tevens ui teindslag. 1 F. Verstraeten, Philippine, 2 H. Doorns, Ter- neuzen, 4 O. Picavet, Hulsl, 5 H. de Graaf, Sluis, 6 W. Pijc- ke, Sas van Gent, 7 A. de Belie, Hulst), 8 F. de Witte, Hulst. Nieuwelingen 375 m. le en 2e serie en tevens einduits lag: 1 S. Hamelink, Terneuzen, 2 J. v. Harn, Krabbendijke, 3 M Groosman, IJzendijke, 4 A. Vas^eur, Axel, 5 T. Veerman, Terneuzen, 6 B. Begheyn, Ter neuzen, 7 A. Oostdijk, Axel, 8 F. de Belie, Hulst, 9 F. de Brouwer, St. Jansteen. Ama teurs 500. M. le en 2e serie en tevens uitsindslagl S. van Harn, Krabbendijke, 2 W. de Vermaak) - J. van Kerckho- ven (De Kroon) 200—95 in 33 beurten. F. van Waes (WBV) - A. Lampo (HBC) 200193 in 45 beurten. C. de Schrijver (Ons Vermaak) - E. Nachte gaal (De Kroon) 142—200 in 25 beurten. J. van Kerckhoven (De Kroon) - F. van Waes (WBC) 200—155, in 41 beur ten. J. Josiassen (HBC) - C. de Schrijver (Ons Vermaak) 200—173 in 43 beurten. R. Sandrini (KOT) - A. Lampo (HBC) 107—200 in 37 beurten. B. van Leemput (Ons Ver maak) - E. Nachtegaal (De Kroon) 185200 in 37 beur ten. J. van Kerckhoven (De Kroon) - R. Sandrini (KOT) 157200 in 44 beurten. F, van Waes (WBC) - C. de Schrijver (Ons Vermaak) 200175 in 43 beurten. R. Sandrini (KOT) - B. van Leemput (ons Ver maak) 80200 in 14 beurten. In deze partij maakte B. van Leemput de hoogste sbrie van dit kampioenschap, namelijk 99. E. Nachtegaal (De Kroon) J. Josiassen (HBC) 200125 in 25 beurten. De eindstand van dit kampioenschap ziet er als vólgt uit.: (achtereenvol gens punten - alg. gem., hoog ste serie) 1 E. Nachtegaal 14 - 7,29, 47, 2 J. Josiassen 10, 5,09, 38, 3 B. van Iteemput 8, 6,53, 99, 4 F. van Waes 8, 4 - 4,57 - 32, 5 J. van Kerckhoven 6 - 3,82 - 28, 6 A. Lampo 4 - 4,42 36, 7 R. Sandrini 4 - 4,05 - 21, 8 C. de Schrijver 2 - 4,63 - 56. Het nieuwe complex bestaat uit twee kleedkamers, een kantine, berging, keuken en een bestuurskamer. Dit alles is voorzien van centrale verwar ming. Voorzitter Schelfhout van Hontenisse zette uitvoerig uiteen hoe alles tot stand was gekomen. Een woord van dank richtte hij tot alle leden van zijn vereniging die op zo'n korte tijd dit alles hebben verwezenlijkt. „Want", aldus de heer Schelfhout, „ik mag gerust zaggen dat er veel aan is gewei'kt, niet alleen door de jongeren maar ook door vele 65-plussers. Ik verheugde me elke avond weer als ik zag dat er steeds een kleine dertig le den aan het werk waren. Ik heb al veel meegemaakt maar in drie maanden tijd zo iets tot stand brengen, dat nog niet. Dit alles zou natuurlijk niet tot stand zijn gekomen, zonder de medewerking van de gemeente, maar we weten het allemaal dat zij de sport een warm hart toedragen". Hierna nam burgemeester Somers het woord. Die zei o.m.: „De contacten tussen het gemeentebestuur en het be stuur van V.V. Hontenisse zijn altijd goed geweest. Hij deelde het bestuur nog (Van onze sportcorrespondent) BRUSSEL De Nederland se voetballers Gerard „Pum- my" Bergholtz en Michel Koens, die uitkomen voor de Belgische eerste divisievereni ging Racing White, hebben bij de training ernstige blessures opgelopen. Bergholtz brak een schoudertop en Koens liep een voetfractuur op. Burgemeester Somers opent het clubgebouw van Hontenisse met de sleutel die hem door een van de pupillen is aangeboden. Tijdens de wedstrijden op rollen in Hulst Willy de Feber (op de voorgrond) in actie tegen Henny Gijsel. Feber, Sluiskil, 3 H. Gijsel, Heikant. Eindstand winter competitie. Dames: 1 en ^lijk B. Hames en B. Verschueren. Adspiranten. 1 H. Dooms, Ter neuzen, 2 F. Verstraeten, Phi lippine, 3 A. Schaalje, Axel, 4 O. Picavet, Hulst, 5 H. de Graaf, Sluis. Nieuwelingen: 1 J. Hamelink, Terneuzen, 2 M. Groosman, IJzendijke, 3 J. v. Harn, Krabbendijke, 4 A. Vas- seur, Axel, 5 B. Begheyn, Ter neuzen. Aamteurs: 1 W. de Feber, Sluiskil, 2 S. v. Harn, Krabbendijke. Trimmers: 1 H. de Letter, Heikant, 2 G. Thuy, St. Jansteen, 3 B. de Baar, Gi dauw, 4 R. de Letter, Hei kant. (Van onze tafeltcnnlsmedewerker) MIDDELBURG De kwartfinales van de Zeeuwse bekercompetitie hebben na zeer spannende wedstrijden welke in poule-vorm werden gespeeld als halve finalisten opgeleverd Wilno A en MZ A op Walcheren en de beide St.- Aloysius-teams in Zeeuwsch- Vlaanderen. Zoals verwacht plaatsten beide Graauwse du o's zich voor de volgende ron de al moet gezegd dat St.- Aloysius B bestaande uit Theo Vernimmen en Paul van Laere veel moeite had met de com binatie de Kort en Holtsiag van ONA uit Oostburg. Op de valteep wonnen de Graauwenaren met 32 waar bij de Kort tweemaal tegen- scoorde. RWS B werd beide malen met 50 geklopt door bovengenoemd team. Minder moeite had St.-Aloysius A met RWS A en de Hoop uit Ter neuzen. Beide wedstrijden werden door Van Waterschoot 'en Van Laere met de maxima le cijfers gewonnen, terwijl de Hoop met 41 RWS klopte. In Goes werd MZ A op de valreep winnaar door v. d. Poel door beide malen te win nen met 32 van Goes B en Zand B. Voor Goes won handbal iioofdklas dames: Walcheren - Niloc 5—12, Hellas - Swift 99, Beatrix - Quintus 98, Zeeburg - Attila 82. Heren; Aalsmeer - Attila 19—19, V. en L. - AHC 10—7, ESCA - Swift 1417, Olympia - Si'ttardia 69. Landelijke le klas dames: DVO - PSV 10—7, Athene - De Schutters 26, Sittardia - EMM 139, Velo - Verburch 5—9. Heren: Str. Meteoor - PSV 1017, Hermes - Snelwiek 20—11, WLC-DES - EMM li— 14, Swift - Hellas 15—16. Landelijke 2e klas dames: Boemerang - Break Out 54, Olympus - Volt 86, EVV - EBHV 416, Were Di - Rapid 10—6. Heren: Fortuna - GSC 19 10, Olympus - Volt 88, Don gen - Internos 2118, Were Di - Walcheren 1714. (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG In de lan delijke hoofdklasse tafeltennis is St.-Aloysius 1 goed van start gegaan in zijn thuiswed strijd tegen SVE uit Utrecht. Zowel Dumez als Van Dijk wisten ongeslagen te blijven en alleen Frans van Water schoot moest tegen Piet Lu- te "n een partij prijsgeven. Het werd aldus een duidelijke en verdiende 91 overwin ning. Ook het team van Red Star 1 uit Goirle begon goed en wist Amroba met 73 te kloppen. De Treffers 1 haalde bij Tempo 3 in Amsterdam met 2—8 beide punten naar zich toe. In de overgangsklasse C hadd'an de beide Zeeuwse ver tegenwoordigers St.-Aloysius 2 en Middelburg Zuid 1 een minder goed begin. De Graauwse reserves moesten in eigen huis beide punten uit handen geven, tegen NO AD 2. Vernimmen, Matthijssen en Van Laere kondbn slechts een maal tot winst komen (37). Nog minder deed debutant MZ 1 het in Middelburg tegen Red Star 2. Zij het geflatteerd ein digde de wedstrijd in een 19 nederlaag waarbij Gilst pas in de laatste partij de eer kon redden. Verrassend was ver der nog de 73 nederlaag die TCS teed bij Elan 1. Broerse zowel van Kersten als van Hofman, terwijl bij Zant Johan Braet voor de tegenpun- ten zorgde. Voor een verras sing zorgden Dicky Jeras en Frits v. d. Kooy die als Wilno- duo gedecideerd met 30 het MZ-koppel Van de Voorde - Kopmels uitschakelden en met dezelfde cijfers over de Jonge - Franeke (Goes) zegevterden. In de halve finale ontmoeten derhalve MZ A en Wilno A elkaar, terwijl in Zeeuwsch- Vlaanderen de beide St.-Aloy- siusteams elkaar de finale plaats gaan betwisten. (Van onze sportmedewerker) FAGERNESS De Zeeuw se schaatskampioen Arjaan van der Kreeke, die samen met een schaatsgroep uit de Zaan streek enkele weken in Noor wegen vertoeft, heeft tijdens een tweedaagse vierkamp goe de resultaten behaald. Van de Kreeke won drie afstanden: 3000, 1506 en 5000 meter' 'respectievelijk in de tijd van 4.54.8, 2.19.6 en 8.38.3. Door zijn -tijd op de' 1500 en -to 2- - Stormvogels 3000 meter boekte Van de Junioren IB: Ondo 1 Kreeke een nieuw persoonlijk record. Alleen op de 500 meter moest de Zeeuw genoegen ne men met een derde plaats in de tijd van 44.1. Door zijn resultaten op de andere afstanden was de eer ste plaats in het eindklasse ment voor Van de Kreeke ver zekerd. ters A - Animo B 32. Adspi ranten 2B: Swift D - Luctor A 11. Adspiranten 3B: Storm vogels B - Volharding C 2U. Pupillen Al: Atlas A - Animo A U0, Stormvogels A - Swift A 41. Pupillen BI: Zuidwes ters - Seolto A 32. Pupillen Cl: Swift zb - Ondo 01. Sporthal Goes, le klas B: Togo 2 - Luctor 1 03. 2e klas A: Olympia - Tjoba 3 77. 3c klas C:é Togo 3 - Tjoba 5 30. Junioren 2C: Tjoba 2 - Togo 2 5—4. adspiranten IC: Volhar ding A - Togo B 33. adspi ranten 3A: Tjoba D - Blauw wit C 03. Adspiranten 3D: Tjoba E - Luctor B 01. Pupillen A2: Tjoba A Zaamslag 51. Pupillen B2: Tjoba B - Olympia 14. BELGÏSwli VOETBAL CS Brugge - Standard 0l), Waregem - Anderlecht 04, Diest - FC Brugge 1—2, FC Luik - Beveren 30, Crossing - Union St. Gilles 2—0, FC Mechelen 1 FC Antwerp 22, Racing White - S:. Truiden 11, Beerschot - Lierse SK afg. Stand na 17 wedstrijden: 1 FC Brugge 30 pnt., 2 Standard 25. 3 Anderlecht 24, 4 en 5 Racing White en CS Brugge 20. Sporthal Vlissingen le Idas B: Blauw Wit 1 - Swift 3 5 6. 2e klas A: Seolto- 1 - TOP '9—3 3ë klas A: Atlas J Animo 4 59. 3e klas B: Seol- 2 53. Swift 2 75. Adspiranten IA; Animo A - Togo A 23. adspiranten 1B: Atlas A - Swift B 16. adspiranten 2A: Seoltu A - Swift C 11 Sporthal Middel burg. le klas A: Swift 2 Stormvogels 1 7—6. 2e klas B: Swift 4 - Volharding 93, On do 2 - Tjoba 4 55. Junioren IA: Swift 1 - Tjoba 1 15, Stormvogels 1 - P' /it 1 113 Adspiranten 2A: Onrtu b - Seolto A 2—10, Zu dives (Van onze sportmedewerker) 's GRAVENPOLDER In de hoofdklas voor het persoon lijk damkampioenschap van Zeeland had vooral Izaak op 't Hof een druk programma af te werken. Op 't Hof bereikte tegen G. Blom remise en won van Louwerse. In de belang rijke partij tegen favoriet Cees Rijk liet op 't Hof in de s'otf 'se de volle winst glippen door een grove fout. Beide spelers kwamen in tijdnood in deze partij die vijf uur duur de. Omdat Jan Blom voor de derde keer in korte tijd in een ziekenhuis moest worden op genomen gaat Rijk nu aan de leiding met 15 punten. Blom heeft nu met een partij min der gespeeld 13 punten en staat .weede. De resultaten in de le klas groep 1 waren: De Wild - Scherp 11 en Van de Mark - Bronke 1—1. Groep 2: Vinke - Hollestelle 11, Droogers Houmes 1—1, Quakkelaar - Folmer 02, Quakkelaar - Wiskerke 11. Het vijftal van 's Gravenmoer speelde voor de clubcompetitie tegen St. Lau rens en won met 7—3. Uitsla gen: M v.d Plasse - L. Walra ven 0—2, M Nijse - N.O.G. Ws'raven 11. J Verslui,is - r 1 t G. de Vries J. Veistiaete 2U.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 11