Burgerlijke stand Terneuzen Klasse- schieting in Yerseke t t ruim woonhuis met c.v. en garage NET MEISJE GRAF MONUMENTEN Nog WIJBO steeds aan de top Fa. H. C. de Leeuw „FRAU LUNA" Studiedag Tholen en St.-Philipsland AFWEZIG Elastieken kousen v.d.WALLE- BLOMMAERT geef onze iezeró de ruimte via ruime informatie om de weef naar di te vinden uw zaai ide, f f Gemeente Hulst Banketbakkerij 't Ra ed hu is Stichting Streekcentrum Axel Natuursteenhandel LUCIEN VAN DEN MOOTER GEMEENTE VLISSINGEN Stadsschouwburg Tilburg L> 11 lodag 1 1 januari 19/2 4 Geboren: Cathiarina, dochter van Van Herk, Adriaan (tand arts) en van Koot, Lodewika won te Oostburg, Bredestraat 25; Ivonna Clementina, doch ter van Oppenebr, Daniël (chauffeur) en van De Nijs, Ivonna Clementina won. te Axel, Irenestraat 2; Barbara Nola, dochter van Van der Graaf, Jacobus (technicus) en van Visser, Neeltje Barbara won. te Temeuzen, Piet Hein- straat 27 Sluiskil; Anna Maat- je, dochter van Van de Velde, Jan (chauffeur) en van Van de Vreede, Tannetje Adriana won. te Terneuzen, Debussy- hof 69; Pieter Levinus, zoon van De Jonge, Marinus Daniël (magazijnmeester) en van De Feijter, Maria Oatharina won. te Terneuzen, Herman Heijer- mansstraat 12; Jolanda Patrus Ivonne, doohter van Holle foosch, Herman George Irma (electriciën) en van Soethaert, Oda Maria Prudentia Adelaide won. te Sas van Gent, Claus- straat 7 Westdorpe; Michel, zoon van Van Belois, Izaak (fabrieksarbeider) en van Bouw, Woutera won. te Ter- neuzen, Zuidlandstraat 95; An- geldqu'e Augusta Ceciel, doch ter van De Mnlliam/o, Alphons Theo Marie (onderwijzer) en van De Sutter, Emma Clara Paula won. te Terneuzen, Zuidlandstraat 90; Elisabeth Geertruda, dochter van Van den Berge, Jacob Jacobus (chauffeur) en van De Zeeuw, Heodrika won. te Terneuzen, Acaciastraat 16; Renate Mi reille, dochter van Nelemans, Petrus Cornelis (kantoorbe diende) en van Bijlsmn, Joan na Juliana won. te Terneuzen, Van Heetveldestraat 6 Zaam- slag; Magdalena Neeltje, doch ter van Jansen van Rosendaal, Jacobus Leendert (plaatwer ker) en van De Reu, Janna Elizabeth won. te Terneuzen, Debussyhof 179; Evelien, dochter van Tjebbbs, Jan Fre- derik (pesrraneelschef) en van Lauret, Marianneke Virginia Jozef won. te Sas van Gent, Statenstraat 50; Margreet, dochter van Van Brug, Alle (kantoorbediende) en van Veenema, Trijntje won. te Sas van Gent, Europalaan 45; Rqy Egbert Jan, zoon van Smit, Jan (opteratar) en van Schoen maker, Elly won. te Terneu zen, Herautstraat 11 Sluiskil; Sandra Gabriëlla Petrus, doch ter van De Potter, Joseph Ma- thilde Phdomena (leraar) en van Audeneerden, Rosita Ste- phania Maria won. t. Terneu zen, v. Speij'kstraat 12; Marjo lein Eva, dochter vam De Graaf, Eduamd Leopold (che misch technoloog) en van Quaak; Johanna Joziina Da-vida won. te Temeuzen, Koepöort- straat 20 Zaamlag; Jon Karei, zoon van Loman, Johian Karei (hoofd-iondterwijzer) en van Biesheuvel, Adriana Petronella won. te Terneuzen, Stijn Streuvelsstraat 7; Karei Otto, zoon van Muller, Albertus Ge- rardus Martinus (officier Le ger de Heils) en van Meima, Trientje Jantje won. te Ter neuzen, Donze Vdssisrstraat 61. Ondertrouwd: Bersee, Hen drik Krijn 20 jr NH bankbe diende won. te Terneuzen, Rentmeesterstr. 31 Sluiskil en Dzinic, Jasminka 20 jr Geen, zonder beroep won. te Terneu- ztón, Rentmeesterstraat 31 Sluiskil. Toekomstig adres: Terneuzen, Rentmeesterstraat 31 Sluiskil. Mihajlovski, Mili- voje 23 jr Prot betonarbeider won. te Terneuzen, Ie Verbin dingsstraat 22 en Dieleman, Sophia Jacoba 20 jr Ger Gem verkoopster won, te Terneuzen Schoolweg 49. Toekomtig adresOnbekend. Getrouwd: Van Tiggelbn, Georges Adrianus Edumondus 26 jr RK (24apr45) landbou wer won. te Oostburg, Maurits- polder B.43 IJzendijke en Baecke, Gemma Maria Virgi nia 22 jr RK (5febr49) analis te won. te Terneuzen, Helena- polder 1 Biervliet. Toekomstig adres: Ieder op eigen adres. ■De Bokx, Gijsbregt Willem 25 jr NH (3jan46) bankemployé won. te Tarnbuzen, Langs de Kreek 3 en Dieleman, Jacomi- na 24 jr NH (I6jun47) bejaar denverzorgster won. te Ter neuzen, Bernihardstraat 7 Hoek. Toekomstig adres: Ter neuzen, Bernhardstraat 7 Hoek. Lijbaart, Jacob 19 jr NH (23apr52) automonteur won. te Temeuzen, Alvarez- laan 113 en Timmer, Olga Constance Augustine 19 jr NH (5jul52) fabrieksarbeidster won, te Terneuzen, Wilgen- GOES Grand, 20 uur: Liefdesvaria ties, 18 jr. Museum Z.- en N. Beveland, Tentoonstelling „Zo zag Goes er uit", geopend iedere dag van 10-12 uur en van 13.30-17 uur, behalve op zondag (t.m. 15 jan.). HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: Wat zien ik, 18 jr. Boekhandel Van Geyt, expo sitie „Kunst '72" (tot en met 30 jan.). Werkdagen van 9-12 uur en van 13-18 uur. MIDDELBURG City, 20 uur: Women in lo ve, 18 jr. Rijksarchief, expositie „Een verdronken stad - Reimers- waal", georganiseerd door het rijksarchief in Zeeland en de Nederlandse Jeugdbond ter bestudering van de geschiede nis (tot en met 19 febr.). OOSTBURG Ledel Theater, 20 uur: Dok ter is een liefhebber, 18 jr. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal), 20.15 uur: Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.l.v. Jean Fournet. Solist Pal Badura- Skoda (piano). De Doelen (Kleine zaal), 20.15 uur: The atergroep „Funhouse Horror" Hofplein Theater, 20.15 uur „Twee op de wip", blijspel 'met Willeke Alberti en Jeroen Krabbé. Piccolo Theater, 20.15 uur: „Geen Bachanalen" door de Nieuwe Komedie. Schouw burg, 20.15 uur: „De hippe vo gels van Bikini" door het Nieuw Rotterdams Toneel. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Demetrius en de gladiatoren, 14 jr, VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Liefdes variaties, 18 jr. BRUGGE Kon. Schouwburg, 20 uur: „High Infidelity" van Jack Popplewell door N.T. Gent. plantsoen 27. Toekomstig 113. Da Jongh, Wilhelmus Adi-iainus 19 jr RK (15dec52) operator won. te Tem-euzen, Rozenstraat 172 en De Fouw, Wilhelmina Mania 21 jr NH (17 dec. '50) verkoopster won. te Terneuzen, Rozenstraat 172, Toekomstig adres: Terneuzen, Rozenstraat 172. Loof, Jain 22 jr NH (16feb49) pijpfiter won. te Temeuz'an, Johannes Vermeerstraat 5 en Van der Hooft, Margareth-a Neeltje 21 jr GeirK (13okt50) kantine juffrouw won. te Terneuzen, Pijnboomstraat 88. Toekomstig adres: Temeuzen, Eikenstraat 40. Coone, Antanius Edemond 21 jr RK (15mrt50) metaal draaier won. te Terneuzen, Lamdstraat 1 Sluiskil bn Geen- sen, Yolanda Fernanda 17 jr Geen (10apr54) hülp in de huishouding won. te Terneu zen, Korte Kerkstra-at 9. Toe komstig adres: Terneuzen, Kastanjelaan 78. Van Tate-nho- ve, Daniël Frans 23 jr Ger- Gem (4mei48) monteur won. te Terneuzen, Hogendijk 62 en De Ritter, Elizabeth 19 jr Ger- Gem (20sep52) verkoopster won. te Tbrneuzen, Wijk B.88 Hoek. Toekomstig adres: Ter neuzen, Wijk B.88 Hoek. Ten Hoor,' Hendrikus Franciscus 25 jr Geen (llnov45) construotie schilder won. te Terneuzen, leVerbdoddngsstaaat l en Pro voost, Theresia Maria 17 jr RK (8nov54) huishoudelijke helpster wan. te Temeuzen, Singel 11 Biervliet. Toekom stig adres: Terneuzen, Gentse- straat 72 Bibawliet. Overleden: Hamelink, Jaco- mina 29nov06 ev. Dierx J.W. won. te Temeuzen, Singel 13 Biervliet; De Wit, Irène Theo- door 10dec05 geh. won. te Sas van Gent; Naeije, Willem 14sep88 geh. gew. won. te Temeuzen, Konan-gin-nela-an 2; Vain Geetsum, Rosalia Magda leraa 22feb86 gbh. gew. won. te Sas von Gent; Breepoel, Loui se Maria 10aug95 ev. Steenaert C.F. won. te Axel; De Jong, Jitze Antpni lnov97 geh. won. te Temeuzen, Juliana van Stolbergstraat 30; De Klerk, Jacobus Johannes 29dec00 geh. gew. won. te Temeuzen, Burg. Geillstr. 15; Scheffer, Maria Johanina 12mbi82 geh. gew. won. te Sas van Gent; Roe- giers, Emma 3med07 ongeh. won. te Sas van Gent; Galle, Willebrordus Victor 30mei91 geh. won. te Temeuzen; Nieu- wediepstraat 105; 'Eekhout, Anna Maria 13decÓl ev. Haak P.A. won. te- Terneuzen, Em- mala-an 1. Ingekomen personen: F.H. Deenen, Korenbloemstraat 8, Hoek, Amsterdam; R.M. IJse- baer.t-Martens, Pipter de Hapghstraat 22, Oostburg; H.M. Erpeünck Smjdswal 33, Hontenisse; J. Bareman, Bil- dendijkstraat 13, Axel; J.P. van Hee, Kastanjelaan 44, Oostburg; J. C. J. Stuck, Donze Visserstraat 109, Hontenisse; R.E..F Bax, Adriiaan Walra- venstraat 19 Zslg, Axel; M.E.M. Both-van Haastert, 'Celsiusstraat 28, 's-Gravenha- ge; J. Ramondt, Herautstraat 8 Sik, Sas van Gent; M. Scher- penisse, Rozenstraat 2, Tholen; H.C.M. Mercx, Van dbr Waal straat 50, Breda; J.C. Robesin, Berliozhof 16, Reimerswaal; G.C. Frijhoff, Peter van An- rooylaan 210, Den Helder; A. A. M. Rietra, Beethovenhof 148, Oss; S.D. de Smet, Wag- nerhof 66, Axel; M.L.H.R. van der Linden, Consciencestraat ,7, Dordrecht; E.C.M. Poppe, Lorentzslaam 38, Hulst; J.C. Schrier, Diepenbrockstraat 22, Middelburg; J.M.H.S. Primse- Van Wijnsberge, Oleander- straat 48, Eeklbo (Be); J.C. Huijssen, Madame Curiestraat 48, Axel; M.A. van Leuven, Nieuwediepstraat 36a-b, Dor drecht; M.E. de Putter-de Bot, EdvandGriéghof 71, Hulst; H.H. Meyer, Bell-amystraat 137, Hontenisse; F.P.M. Gen- drot, Nieuwediepstraat 98, Frankrijk; M.R.E. Sinke-van Hulle, Val 22 Zaamslag, Ber gen op Zoom; J. Schouten, Jasmijnl-aan 19 Hoek, Goudbr ak; T.L..L Nouweps-van Sleeuwen, Pijnboomsiraat 54, Nuland; J. Hillebrand, Diepen brockstraat 3, Rijswijk; H. van Beek, Jasmijnlaan 7 Hoek, Vlaardiogen; J. van Fraaijen- hoVe, Polderstraat 37 Zaam- sldg, Axel; G- M. Verplanke, Jasmijn-laan 9 Hoek, Oostburg; F. de Roode-Scheele, Begonia straat 3, Axel; A.L.A. Moes- Van V-ooren, Kastanjelaan 144, Sas van Gent; H.D. vain den Bbrg, Corellistraat 48, Zaan dam; M.J. Reijmoudt, Driewe gen 10 Biervliet, Gobs; J.M. Jansen, Langestraat 92 Hoek, Helle voetsluis; K. Sidiropou- los, Beethovenhof 66, Grieken land; J.A. Haak, Diepenbrock straat 39, Amersfoort; M.M. van Vliet, Kanaalzicht 41 Sik Sas van Gent; M.A. van Liere, Jasmijnlaan 1, Hoek, Sas van Gent; H.M. Huijgeras, Van der Waalsstraat 40, Axel; W.M.J. van Straten, Chopinlaa-n 15, Veldhoven; P.D. van der Lin de, M-ascagnistraat 32„ Bergen op Zoom; A.F. de Bert, Dbbus- syhof 19> Sas van Gent; J.L. Gosens, Lorentzlaan 52, Arn hem; J.z. Peliikaan, Lorentz laan 54, Uden; J. Holland, Beethovenstraat 36, Arnhem; W.A. Gossela-ar, Rozenlaan 24 Hoek, Vlaardingen. Vertrokken personen: W.A. Vermeulen, Erasmusstraat 37, Vlissingen; P.P.F.M. Schins, Wijk B.78 Hoek, Rijswijk; M.E. Koopmans-Vroegop, La- rixstra-at 56, Haarlemmermeer; R.R. Boerjan, Singel 27 Bier vliet, Sint Oedem-ode; H.J. de Groote-d'an Beer, Korte Delft 10 Zaamslag, Axel; P.F. Luijcks, Spoorweg 9 Sik, Hon tenisse; W.S.A. de Winter, Axelsestraat 82, Oostburg; C.J. Jonkman, Axelsestraat 82, Oostburg; H.C. Mulder, Breit- nerstraat 25, Geldenmalsen; J. van den Nieuwendijk, Breit- nerstraat 27, Zuid Beijerland; J.J.G.R. Tieleman, Graaf Ja-ns- dijk 3 Sl-k, Axel; A.E.M. Cort- vriendt, Piet Heiinstraat 13 Sik, Sas van Gent; O.S.M. de Bath, Nieuwe Kbrkstraat 17 Sik, Sas van Gent; T.T. van Stevendaal, Sassing 52 Sluis kil, Axel; J.M. van Schaik, Debussyhof 59, Axel; P.M.M. v. d. Veeke, Stijn Streuvels straat 2, Axel; 'C.H. Laanen, Mauritsfort 4, Hoek, Hontenis se; R.M.D. de Wit-v-an Aerde, Drostlaan 36 Sik, Sas van Gent; H.P.P. Snoeck, Drosi- laan 8 Sik, Sas van Gent; C.A. de Jong, Diepenbrockstraat 253, Sas van Gent. (Van onze correspondent) YERSEKE Bij de heer J. v. d Blieck te Yerseke heeft de handboogvereniging Diana de derde van de zeven te ver schieten klasse-concoursen op de liggende wippen gehouden. Van 16 verenigingen waren 67 schutters opgekomen. Uitslag van de eerste wip: hoofdvogel: P. Oostdijk van Willem. Teil uit Ovezande; eerste zijvctgel: P. Rijk van Vi- os uit 's-Heerenhoek tweede zijvogel: A v. 't Westeinde 'van Willem Teil uit Ovezande eerste bovenkal: B. Knuist van Juliana uit Oudelande; tweede bovenkal: P. Steketee van Diana uit Yerseke; eerste onderkal: A. v. Zunderen van Spes Nostra uit Ovezande; tweede onderkal: J. Joosse van Jiuliana uit Oudelande; eerste klep: G. Geeve van Di ana uit Yerseke; tweede klep: P. de Koeyer van Diana uit Yerseke; derde klep: L. de Kraker van Willem Teil uit Kapelle. De vliegende vogel- prijs was voor W. A. de Wilde van Juliana uit Oudelande en C. Baart van dezelfde vereni ging. Uitslag van de tweede wip: eerste hoofdvogel: C. D. Raas van Vooruitgang uit Kwaden damme; tweede hoofdvogel: H. van Stee van Diana uit Yerse ke; eerste zij-vogel: P. Oost- dijk van Willem-Teil uit Ove zande; tweede zijvogel: Leo de Jonge van ADLM uit Kwaden damme; derde zijvogel: F. van 't Westeinde van ADLM uit Kwadendamme; vierde zijvo- gel: J. Joosse van Juliana uit Oudelande; eerste kal: Tonny de Jonge van Soranus uit Heinkenszand; tweede kal: Henk Koens van Spes Nostra uit Ovezande. Deze schutter schoot ook de derde en de vierde kal. Meeste kleine vo gels: C. Baart van Juliana uit Oudelande, zes vogels. De vliegende vogelprijzen waren voor L. de Jonge van ADLM uit Kwadendamme en J. Rijk van Eensgezindheid uit 's- Heerenhoek. (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM De vereniging voor bedrijfsvoor lichting Tholen en St. Philips- land houdt op 14 januari een studiedag over de techniek en afzet van de aardappelteelt. De studiedag wordt gehouden in het recreatiecentrum „Haes- tinge" te St. Maartensdijk en begint om 9.30 uur. In de morgenuren zullen de heren L. Bax, bed-rijfsvoorlich- ter in Tholen, H. Mbijer ex porteur van aardappelen en L. Dolfing, directeur van een aard- appelverwerkende industrie, alsmede de chef-inkoper van Albert Heyn, de heer Haagsma inleidingen houden. Hierover wordt na de pauze gediscus sieerd, waarna een forum de vragen zal beantwoorden. Het forum staat onder leiding van ir. C. D. van Loon, medewer ker van het proefstation voor de akkerbouw in Wa-ge- minigen. De forumleden zijn de genoemde inleiders. Heden, werd geheel onverwachts van ons weg genomen, mijn lieve vrouw en onze lieve moe der, behuwd- en grootmoeder JOHANNA DE BAAR echtgenote van J. Vermuë op de leeftijd van 69 jaar. 's Heer Arendskerke J. Vermuë Ovezande J. J. Vermuë P. Vermuë-Rijk en kinderen Hauterive (Frankrijk) J. Vermuë A. Vermuë-de Winter en kinderen Heinkenszand L. Vermuë C. Vermuë-Geus en kind Lewedorp J. Vermuë J. Vermuë-Menheere en kinderen 's Gravenpolder M. Vermuë E. Vermuë-Steendijk en kinderen Kapelle C. Vermuë N. Vermuë-Bek en kinderen Lewedorp P. Vermuë J. Vermuë-Goense en kinderen Wijchen A. Verbeek-Vermuë B. Verbeek en kind 's Heer Arendskerke, 10 januari 1972 Noordweegseweg 3 De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 13 januari a.s. om 11.00 uur in de H. Eligiuskerk te Lewedorp waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.-K. kerkhof aldaar. Rozenkransgebed woensdag 12 januari om 19.30 uur in de H. Eligiuskerk te Lewedorp. Heden overleed tot onze diepe droefheid geheel onverwacht, gesterkt door de H. Sacramenten in het St.-Elisabethziekenhuis te Sluiskil, onze geliefde en zorgzame echtgenoot, vader en opa de heer LEONARDUS LUDOVICUS MARTENS, echtgenoot van mevrouw Julie Marie Rijckaert in de leeftijd van 72 jaar. Wij bevelen onze overledene in uw gebeden aan. Hoofdplaat Mevrouw J. Martens-Rijckaert J. Martens C. Martens-de Pauw en kinderen Mevr. L. Martens-Dierick en kinderen M. Vermue M. Vermue-Martens en kinderen Biervliet A. van Weijnsbergen G. van Weijnsbergen-Martens en kinderen Hoofdplaat J. Simonse A. Simonse-Martens en kinderen A. Martens G. Martens-Marteijn en kinderen Familie Martens Familie Rijckaert Hoofdplaat, 10 januari 1972 Dorpsstraat 26. De uitvaartdienst zal worden gehouden op don derdag 13 januari a.s. om 10.30 uur in de H. Eli giuskerk te Hoofdplaat, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Vigilieviering op woensdag 12 januari te 19.00 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. W. GRIEP arts GOES Donderdag 13 januari Collega's nemen waar. alsook LIBELLE, SUPP.-HOSE HULST Stationsweg 9 De curator in het faillisse ment van J. J. C. van Piere, wonende te Oosterhout, deelt mede dat heden ter Griffie van de Arrondisse mentsrechtbank te Breda de uitdelingslijst is gedepo neerd, die aldaar voor de schuldeisers gedurende tien dagen kosteloos ter inzage ligt. Breda, 7 januari 1972 Mr. J. p. Schouten Curator Parkstraat 8, Breda. Na een kortstondige ziekte ging op 8 januari, voorzien van de laatste H. Sacramenten der H. Kerk, tot onze droefheid van ons heen, onze on vergetelijke zorgzame vader, grootvader, broer en oom URBANUS RAMMELOO weduwnaar van Josephina Maria de Mul op de leeftijd van 86 jaar. Philippine A. R. Rammeloo Middelburg I. R. S. van de Velde-Rammeloo J. van de Velde en kind Terneuzen J. A. Rammeloo L. Rammeloo-Fontenoy en kinderen Terneuzen M. S. de Bruijn-Rammeloo J. de Bruijn en kinderen Sluiskil J. C. de Wit-Rammeloo P. de Wit en kinderen Oudenbosch G. N. A. Rammeloo F. A. Rammeloo-van de Bunder en kinderen Terneuzen C. P. Pijnacker-Rammeloo H. Pijnacker en kind Aardenburg P. E. M. Rammeloo E. Rainmeloo-Cauweis en kinderen Bergen op Zoom Zuster Cyrenia Familie Rammeloo Familie de Mul De uitvaartdienst en de teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 12 januari a.s. om 10.00 uur, in de r.-k.- kerk van O. L. Vrouw He melvaart te Philippine, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd. Rozenkransgebed heden 11 januari om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. Samenkomst om 9.30 uur in de Gentsebreed- straat 22. Woensdag 12 januax-i a.s. is onze zaak wegens sterfgeval gesloten. RAFO (Rammeloo-Fontenoy) Nieuwstraat 32-34 Terneuzen. Wegens sterfgeval gesloten, op woensdag 12 januari a.s. DE WIT-RAMMELOO Kanaalweg 107 - 109 Sluiskil Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft ge daan, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan na een geduldig gedfagen lijden, onze lieve moedei-, schoonmoeder, oma, zuster en behuwd zuster, mevrouw ADRIANA JOHANNA SMET weduwe van de heer Pharaildus Saraphinus van Putte in de leeftijd van 85 jaar. Wij bevelen de ziel van onze dierbare over ledene in uw gebeden aan. Hulst F. van Putte P. van Putte-Neve Antoinette, Marina, Adri en Denise Clinge C. van Putte L. Van Putte-Lauwereijs Carla, Mare en Elly Herveld G. van Putte D. van Putte-van Stekelenburg Kitty en George Clinge G. van Putte A. van Putte-Peeters Marianne, Paul, Harry, Wim en Nico Clinge W. van Putte Clinge, 8 januari 1972 Gravenstx-aat 156. De overledene is opgebaard in het sterfhuis. De H. Euchai'istieviering, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 12 januari a.s. in de parochiekerk van de H. Hen- ricus te Clinge, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Rozenkransgebed dinsdag 11 januari om 19.30 uur in de parochiekex-k. Zij die bij vergetelheid geen uitnodiging' hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Te koop aangeboden Axel, Wilhelminastraat 5. Rondom vrijstaand, grote zijtuin, grote achtertuin op het zuiden, totaal 892 m2. Kamers en suite plus kleine zij kamer, keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, bad kamer, ruime zolder, oliestook C.V. in aparte kelder, tevens met warmwatervoorziening voor huishouding 'en sanitair. Gelegenheid om kan toor- of praktijkruimte bij te bouwen. Het ge heel in goede staat verkerend en terstond leeg te aanvaarden. Vrije vestiging. Voor inlichtingen en bezichtiging: Telefoon 01155 - 1765. Burgemeester en wethouders van Hulst brengen ter openbare kennis dat vanaf heden de Paalse- weg in verband met wex-kzaamheden in het ka der van de ruilverkaveling tot 30 april 1972 ge sloten zal worden voor alle verkeer met uitzon dering van het plaatselijke verkeer. Gedurende genoemde periode zullen de busver dingen met de Paal komen te vervallen. Hulst, 7 januari 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk t Prettige arbeidssfeer, goed loon en 5-daagse werkweek. Markt 11 - Axel. Tel. 01155 - 1533. Uitslag loterij St.-Nicolaasaktie Axel le prijs 500,no. 5119 kadökaax-t 682 t/m 686 a 100 2e prijs 100,no. 3694 kadokaart 687 t/m 690 a 25 3e prijs 100,no. 3511 kadokaart 691 t/m 694 a 25 4e prijs 100,no. 376 kadokaart 678 t/m 681 a 25 5e prijs 100,no. 2986 kadokaart 695 t/m 698 a 25 IN ALLE UITVOERINGEN Absdaalseweg 52 HULST Telefoon 01140-2590. De burgemeester van Vüssingen brengt ter open bare kenixis, dat bij het college van burgemees ter en wethouders van deze gemeente is inge komen een verzoek van de directeur van gemeen tewerken te Vlissingen om vergunning tot het plaatsen van een verrijdbaar noodlokaal op het pex-ceel, kadastraal bekend gemeente Vlissingen, sectie L nr. 952, plaatselijk bekend Alexander Gogelweg. Het bouwplan, waarvoor de gevraagde vex-gun- ning moet dienen, is niet in ovei'eenstemming met het bestemmingsplan Paauwenbux-g. Burgemeester en wethouders zijn, op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, voornemens voor een termijn van ten hoogste twee jaren, vrijstelling te verlenen van de bepalingen van genoemd bestemmingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen ingaande 13 januari 1972 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, buro Ruimtelijke Ordening, kamer 130, van de gemeentesecretarie. Gedurende bovengenoemde termijn hebben rechthebbenden op aangrenzende en nabijgelegen gronden de gelegenheid, schriftelijk bezwaren te gen het vex-lenen van deze vrijstelling bij bur gemeester en wethouders in te dienen. Vlissingen, 6 januari 1972. De burgemeester voornoemd. WIJBO WIJBO WIJBO WIJBO WIJBO WIJBO WIJBO VROEG OOGSTBAAR PRIMA OPBRENGST ZEER WEINIG KALE UIEN HEER HET HOOGSTE PERCENTAGE LEVERBARE UIEN NA BEWARING. DE BESTE UI VOOR UW PORTEMONNAIE ZONDER MEER EEN BEGRIP BESTEL ZE NU DEALER WIJBO UIENZAAD ORIGINEEL EDISONSTRAAT 13 - GOES Telefoon 01100 - 7860, b.g.g. 5104. Zaterdag 15 januari 1972 20.15 uur. HET DEUTSCHES TOURNEE THEATER UIT MüNCHEN brengt Paul Lincke's operette Regie: Paul Schüssler - Muz. leiding: Fritz Gxesler. Met: Rita Paul, Ursula Benz, Kurt Pratsch. Kaufmann e-a. Toegangsprijzen: 5,t/m 15, Coupons en paspoorten geldig. Kaartverkoop vanaf 2 dagen voor de voorstel ling van 11.00- 20.30 uur. Telefonisch 04250 - 32220.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 4