11: winkeliers en consumenten Uw geld wordt bij ons als volgt pro- duktief gemaakt: a. Met een gewone spaarrekening. Dat levert 43/4% per jaar op. b. Een termijnspaarrekening. Al naar gelang de tijd dat u ons geld leent 5%, 5fc%, 6%, 674%, 7% en 71/4%. c. Ons paradepaardje, de klimspaar- rekening. Een ideaal, uniek spaarplan: u gaat samen met ons vijfjaren sparen, maar u kunt toch altijd met een maand over uw geld beschikken. Beginrente 4y2% en elke halve maand wordt uw rente hoger, dus 24 stijgingen per jaar, tot 71/2%. Vanzelfsprekend gaat sparen veel makkelijker als u een inkomsten rekening bij ons opent. Alles gaat dan automatisch. Wilt u meer bijzonder heden over de mogelijkheden die de Nederlandse Credietbahk u kan bie den, schrijf dan naam en adres op de achterkant van bijvoorbeeld een enve lop en stuur hem gratis naar: Neder landse Credietbank (afd. Marketing), Antwoordnummer 5857, Amsterdam. 10130 NCK.10lt.100 Eindstraat hoek Houtmarkt, Breda r Dinsdag 28 december 1971 Nederiandse Credietbank UxMtJeeladres: hollenkamp Die jas, waarin je je met redelijk succes kunt vertonen. Military trend Twee rijen knopen. En van wol niet te vergeten. Kraag van Napoleon. Rugsplit waar geen eind aan komt. Aubergine, bruin, zwart: begrijpelijke kleuren. Onbegrijpelijke prijs: Broek, gewoon: broek. Maardanwel een goeie. VanTerlenka/Wol namelijk, dus onverwoestbaar en plooivast. Riem erbij. Selectieve kleuren: groen, lever, bruin, grijs. Uiterst selectief prijsje ook Nieuwe stapels: Acryl coltruien, fully-fashioned uiteraard. Pak puur voor 't gemak. Corduroy, type jeans, derhalve uitlopende pijpen en plenty zakken en knopen. Tuurlijk de fijnste kleuren van 't westelijk halfrond. Fijnste prijs Voor de jongens van het woeste werk: oersterk corduroy safaripak. In echte woestijnkleuren. Keus voor snelle mannen: carcoats in corduroy, whirlsuède, antica, mohair kwaliteiten, kies maar. Kraag en voering van poeswarm imitatiebont? Is voor gezorgd. Onbezorgd comfort voor een onbezorgde prijs. Stoer voor jongens, lief voor meisjes: twee-rij monty-coatje met capuchon en heerlijk warme wollen ruitvoering. Vertederende kleurtjes: tabak, donkergroen, grijs, zand, blauw. Maten 104 t/m 146. Maat 104/110 hollenkamp FF Speciaal gebaar naar 't legioen der flanellen-pyjama-dragers. Frisse, vertrouwde streepdessins. Behulpzaam prijsje vinden elkaar feilloos in

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 12