Het nieuwe fabriekscomplex van General Electric aan de Haven, noordelijk van het centrum van Bergen op Zoom, is klaar. Precies één jaar en 63 dagen nadat de eerste paal werd geslagen. Dat betekent dat we nu ons produktie proces kunnen starten, t betekent ook dat we veie honderden Westbrabanders nu en in de toekomst een stabiele werkgelegenheid kunnen bieden. Want achter deze nieuwe vestiging van General Electric staat een concern, dat op de wereldranglijst van grote ondernemingen de vijfde plaats inneemt. Die zekerheid en know-how vindt u ook in onze zg. „engineering plastics" terug - kunststoffen voor industriële toepassingen. In Bergen op Zoom concen treren wij ons op de fabricage van: Noryl® Een thermoplastische kunst stof die o.a. wordt toegepast in de vorm van onderdelen voor elektrotechniek en elektronica, bij waterdistri butie, in huishoudelijke apparaten en in de auto industrie. Lexan® Lexan Polycarbonaat heeft eigenschappen die het geschikt maken voor vele toepas singen: het is slagvast, onbreekbaar, inbraak- en kogelvrij, is bestand tegen hoge temperaturen en kan volkomen transparant zijn. Lexan-korrels werden bij voorbeeld door het Ameri kaanse ruimtevaartcentrum NASA gekozen als grondstof voor de ruimtehelmen van alle astronauten die deel nemen aan de maanlandingen. i Vanzelfsprekend kunnen wij bij onze start al rekenen op vele gekwalificeerde mede werkers. Toch zijn er nog functies vakant, die nu of in de nabije toekomst bezet moeten worden. Wij zoeken op korte termijn: jonge ingenieurs Bij de ontwikkeling en begeleiding van ons produk- tieproces komen vele facetten naar voren, die zich op de chemische technologie richten. De ingenieurs die wij zoeken hebben hun sporen op dit gebied verdiend en kunnen méédenken in moderne produktiemethoden. secretaresses die in verband met het inter nationale karakter van onze. onderneming méér in hun mars moeten hebben dan alleen type-vaardigheid. Een goede kennis van de moderne talen is vereist, evenals een goede opleiding op middel baar niveau en een secreta resse-diploma. administratieve medewerkers die op de verschillende afdelingen de bestaande teams gaan aanvullen. Gezien het werk dat ze onderhanden krijgen, is een MULO-diploma en het diploma boekhouden -vereist. coloristen Het ontwikkelen van kleur- recepten, het beoordelen van kleuren en het doorvoeren van kleurcorrecties eist ervaring. Onze coloristen bezitten die, evenals een voor opleiding op MULO-B niveau, gevolgd door een MTS-studie. operators voor de kleurafdeling Zij extruderen kleine produk- tiepartijen, wegen pigmenten af en verzamelen en ver werken het afvalmateriaal. Enkele jaren LTS is wel noodzakelijk. operators die onze apparatuur zoals extruders, mengers, inzak- apparaten e.d. gaan bedienen. Een vooropleiding op het niveau LTS bankwerken en/of elektriciën is noodzake lijk. Minimum leeftijd: 21 jaar. Op iets langere termijn hebben wij plaats voor de volgende medewerkers: kwaliteitscontroleurs die nauwlettend de door ons gegarandeerde kwaliteit van de produkten in het oog houden. laboratoriumassistenten die vooral interessant werk gaan verrichten op het gebied van de produktontwikkeling. onderhoudsmedewerkers met als specialisatie bank werker en elektriciën, die mede de verantwoordelijk heid krijgen voor het goed functioneren van het machinepark en die daarnaast bij wisselende werkzaam heden worden ingezet. Wilt u méér weten? Informeer dan eens bij onze afdeling Personeelszaken, die alles vertelt over het aan trekkelijke salaris, de goede secundaire arbeidsvoorwaar den en over alle andere voorzieningen die voor u belangrijk zijn. Pak de telefoon en bel num mer (01640) 38400. Of richt uw schriftelijke solli citatie aan General Electric Plastics N.V., Plasticslaan 1, Bergen op Zoom. General Electric Plastics N.V. 24-12-71 WMÊM V V tfMffap mm GENERALB ELECTRIC

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 10