Mij kunnen ze tenminste nooit meet oud brood verkopen. Mankeert er iets aan de prijs van Santomei JUWEEL Op kantoor zeggen ze allemaal „Wat zie jij ergoeduit! Jekunttzien: elke morgen vers uit de oven. voor zo n pracht pantoffel. Ja, tijdelijk mankeert daar een stukje aan, zoals u hieronder ziet. En u kunt daar zonder mankeren gebruik van maken. Want 3antomel-koffiemelk is lekker romig, en toch niet zo vet. Waardoor een klein scheutje al een heel lekker kopje koffie geeft. Mogen wij u tot Santomel-koffiemelk fis bekeren? m fs (5®» SSbsm 'n Halve liter Santomei- koffiemelk tijdelijk van 112 voor 99 ct. En kom gerust met z'n tweeën. Dan kunnen er twee van één aanbieding profiteren. Bij aankoop van een merkkostuum in Bij aankoop van een kolbert (prijs de prijsklasse f 120,-tot f 160,-het klasse f 60,-tot f 100,-) een pantalon tweede kostuum uit deze prijsklasse J V tM» (prijsklasse f 30,- tot f 40,-) voor... f oc êèl.jjemèü/ v. voor... Bij aankoop van een merkkostuum in de prijsklasse f 160,- tot f 250,- het tweede kostuum uit deze prijsklasse voor», f Att Deze aanbieding geldt voor onze gehele internationale kollektie vervaardigd uit de edelste stoffen, (jeugdig en klassiek) BEKENDMAKING Elke vrijdagavond koopavond 7-9 uur. Ja, dat is een heel ver schil met een paar weken geleden na die gemene griepaanval. Toen waren de mooiste japon en het aardigste kapsel aan mij verspild. En de beste secretaresse van Nederland was ik in die tijd - ondanks mijn lange ervaring - beslist ook al niet! Ik had wel over Sanatogen horen praten (dat het zo goed was en zo),maar zulke dingen vergeet je weer. Todat ik iets las over Sanatogén. „Met natuurlijke eiwitten en vitaminen "stond ér. Ik ben het gaan proberen en Iaat het nu precies zijn wat ik nodig had! Ik voel me weer uitste kend en zie er prima uit. Bovendien gaat het werk ook weer van een leien dakje. Maar Sanatogen is er heus niet alleen voor vrouwen die buitenshuis werken. Ik denk dat ook heel wal huisvrouwen nu en dan zo n energie^kuur ondergaan. En gelijk hebben ze 1 natuurlijke eiwitten en vitaminen voor nieuwe levenskracht. Woensdag 1 decern oer 19/1 Ja, ik heb 't pas ontdekt. Juweel brood. Heerlijk, hoor. En altijd vers. Gewoon 's nachts gebakken en's ochtends verkocht. En al is het dan verpakt, toch weet je dat het waar is. Want elke dag van de week staat op de verpakking. Dus brood van gisteren kunnen ze je nooit meer verkopen. Toch wel een goed idee van Juweel. Je begrijpt eigenlijk niet waarom andere merken die dag er niet opzetten.ii as jteo'-feswr?-..:'.» •Sjtovüygfri «Gegarandeerd door Juweel. Ukuntzich er zelf elke morgen van overtuigen in de Juweel bakkerijen. Een ZNZ-produkt Johan Cruyff ZW In kardi- Sjr naalsrood, W frans groen en xjoudoker met bont. Hippe schoudertassen met grote zilveren gesp Tolbrugstraat 3, Breda Dr. Braberstraat 10, Roosendaal Onttrekking „Geuzenpad" in Boswachterij ,,Chaam" aan het openbaar verkeer. De hoofdingenieur-directeur van de Rijkswater staat in de directie Noord-Brabant; Gelet op het bepaalde in artikel 10, lid 1, van de Wegenwet; brengt ter algemene kennis, dat het voornemen bestaat de bij het Rijk (Staatsbosbeheer) in be heer en onderhoud zijnde en op de legger van openbare wegen der gemeente Chaam onder nr. 38 voorkomende weg „het Geuzenpad", kada straal bekend gemeente Chaam, sectie B, nr. 807, aan het openbaar verkeer te onttrekken. Eventuele bezwaren tegen deze onttrekking kun nen door belanghebbenden binnen 30 dagen na dagtekening van deze bekendmaking bij hem wórden ingediend. 's-Hertogenbosch, 1 december 1971. Wolvenhoek 4. De hoofdingenieur-directeur voornoemd, W. W. VAN HAERSMA BUMA. Deze aanbieding geldt Leeuwenstraat 31, eok voor de filialen: Hilversum. Slotiaan 304, Engestraat 7-9, Gelderlandplein 4, Deventer. Amsterdam. Amsterdam, Den Haag, donderdag koopavond. Hilversum, Zeist, Spuistraat 64, Den Haag. Deventer en Roosendaal vrijdag koopavond.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 12