15 Ups vooreen geslaagd cadeau MENNEN A3UA BRAVA ELNETT o«7<D IANIQUE IMiRUOA MAXIACDR CUTEX I INVITE 895 435 650 595 495 1UJ5 VROOM DREESMANN Zoekt ii nog naar een passend presentje Of 't nu voor uw verloofde is of voor oom Wim, voor uw schoon vader of uw oma, in uw warenhuis slaagt u altijd. Op de parfumerieafdeling hijvoorbeeld. U vindt er tal van cadeau-ideeënleuk verpakt, origineel gekombi- neerd en nooit duur. Tja, Vroom Dreesmann is nu eenmaal niet voor niets de schatkamer van Sint Nicolaas Voor mannen die nog durven dromen, brengt Mennen een frisse after shave lotion in 3 mannelijke geuren: wild moss, wild wood en dry lime. Nu samen met een handige gas-sigaretten- aansteker in een luxueuze cadeauverpakking. De Gillette Techmatic: Geen mesjes maar een ononderbroken stainless steel seheer- strip voor subliem scheren. Vijf superieure scheerlcanten in een verwisselbare cassette voor wekenlang volmaakt glad scheren. Samen met een spuitbus lemon- lirne scheerschuim voor mt Heel aparte fris- geurende after shave uit het land van Sint-Nicolaas. Alweer met een speciale ö-december- surprise: bij elke fles Agua Brava een praktische sleutel hanger van echt leer! Da's nog eens wat anders dan zomaar douchen: Andrélon douche-fris geeft een weelde van schuim, dat verfrist en verkwikt. In 4 aantrekkelijke geuren: sport, appelbloesem, seringen en dennen. Voor de cadeauverpakking van een fles voor zo'n 30 douches betaalt u inclusief doseerspons maar 1 Ideaal voor iedei vrouw die haar kapsel graag altijd goed in model wil houden (en wie wil dat niet Elnett Satin hairspray. Beschermt het haar tegen vocht en houdt het soepel dank zij lanoline. In verschil- lende fixatieslicht, normaal en sterk, plus een speciale voor vet haar. f pmmt In een heel mooi doorkijkdoosje brengt Bené Pascal een Panique eau de toilette verstuiver met daarbij 2 stukjes zeep. Beuze handig als u m gasten hebt! /lMS „Trés Chic" is de naam van de heerlijke geur waarin Vinolia tal van toiletartikelen brengt: toilet poeder, lotion, parfum en zeep. 2 Extra grote stukken van die voortreffelijke toiletzeep in een fraaie verpakking kost maar 'n Klassiek Sint-Nicolaas cadeau, dat dit keer extra aantrekkelijk is: de originele Boldoot „Imperiale" eau de cologne in de bekende flakon. Met daarbij helemaal gratis een charmante roller-flakon kostelijk geparfumeerde eau de cologne „Caresse". Zou anders "/j 2.95 extra kostenirxj In dit snoezige doosje met daarop een grote tule strik zijn een flakon Acosy eau de cologne en een stuk Acosy badzeep verpakt. Aan ieders persoonlijke smaak is gedacht, want u kunt kiezen uit maar liefst 3 geuren! De naam Myrurgia mag u vreemd in de oren klinken, het merk Maja zegt genoeg. Uit Spanje, het land van de zon komen heel wat welkome geschenken, zoals Nueva Maja parfum de toilette en de bekende geurige Maja zeep. Alle prijzen noemen is ondoenlijk, daarom een voorbeeld: 2 stukken zeep plus een flesje parfum de toilette kosten samen Bijna te mooi om uit te pakken, dit California Duo van Max Factor: een fijne lipstick met bijpassende nagellak. Natuurlijk zijn er allerlei kleuren die helemaal bij de jongste mode passen. En ter gelegenheid van Sint- Nicolaas' verjaardag is de prijs extra laag! Normaal 9.70 nu Fijn om te geven, fijn om te krijgen, deze Mix'n Match nail make-up set van Cutex. 3 Flakons nagellak en een flinke flakon remover samen in een handige standaard die weinig plaats inneemt. Praktisch op de toilettafel Goeie bekende die op geen sinterklaas feest mag ontbrekenhand- bodylotion van Desert Flower. In de vertrouwde flakon met het korfje, nu met een gratis doseerpompje. Er zijn 2 uitvoeringen: die voor een droge huid kost 4.75, die voor een normale huid C Eigenlijk zouden de oogschaduw poeders van Invite ogenlichtpoeders moeten heten. Ze zorgen voor mooie tintvlakken, waarin ogen sterker spreken. In deze elegante Trioset vindt u 3 op elkaar afgestemde tinten, kompleet met tippet. En dat voor maar Nieuw van Margaret Astor de Ultra Soft Make-up stick met vochtinbrengende crème. Daarmee creëert u zonder moeite de natuurtint van dit seizoen. In 3 beige-tinten: Soft Sandel, Soft Bronce en Soft Cocco. Bovendien in de rouge-tint Soft Mexicana. Per stick in een fraaie huls voor Voor mensen met hartewensen de schatkamer van Sint-Nicolaas

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 16