U bent solist in tientallen orke iten op deze nieuwste Philicorda landmeetkundige vertegenwoordiger Vraag een merkhemd. Kleuren genoeg. 13,- 15,- 16,- n- careerclub PHILIPS Mannenmode 60 cent korting Bergen op Zoom Deze nieuwe Philicorda met ingebouwde cassetterecorder maakt het u mogelijk om met diverse orkesten of ritmische begeleiding mee te spelen. U heeft uitgebreide muzikale mogelijkheden o.a. vijf voetmaten per klavier, presets, sustain op pedaal en rotating sound. Laat u,w muziekhandelaar dit veelzijdige instrument eens demonstreren en ontdek de ontspanning van het zelf musiceren. Wilt u meer informatie stuur dan een briefkaartje aan Philips Nederland n.v. afdeling Philicorda te Eindhoven en u ontvangt onze nieuwste brochure. riante middenstandswoningen Nationaal Grondbezit N.V. Uitzendbureau ABC MEDEWERKSTER in onze buitendienst U zoekt al geruime tijd iets anders, Bij Hij liggen ze. Bekende merkshirts, in tientallen kleuren (ook de allernieuwste), nu voor de laagste prijzen. Kom snel, vóór de Sint ze weghaalt. HIJ-Mannenmode: Breda-Ginnekenstraat. Roosendaal-Winkelcentrum de Rozelaar. Tilburg-Schouwburgring. Eindhoven-Marktstraat, Winkelcentrum Woensel 39. Donderdag 25 november 1971 •1 PHILIPS V Eén-klaviers Philicorda met een klavieromvang van 4 octaven en 3 voetmaten, compleet met versterker en zweipedaal f 1.395,- Fhilicorda met 2 klavieren omvang 4 octaven) en 13-tonig pedaal compleet f2.570,- Uitvoering met 25-tonig pedaal en bank f3.230,- Uitvoering met 27-tonig pedaal en bank f 3.375,- Philicorda met 2 klavieren (omvang 4 octaven), sustain, rotating sound, 5 voetmaten per klavier en cassetterecorder. Compleet f 3.495,- ter kennismaking Een luchtverfrisser in vaste vorm. bekende Airwick Fles - werkt Zo mooi, dat u hem in elke de hele dag door. Bedekt nare kamer van uw huis kunt gebruiken, luchtjes niet met 'n andere Om nare luchtjes te voorkomen. geur, maar neutraliseert Om de lucht fris en ze met natuurlijke extracten zuiver te houden. De hele dagl van planten en bomen. Airwick Stick de nieuwe vorm van permanente iuchtverfrissing direct bij bosrijke omgeving; 4 slp.k., luxe kunststofkeuken met dubbele spoelbak, c.v., koopsom vanaf f 61.300,- v.o.n. en incl. B.T.W. Voor alle inlichtingen: Rayonkantoor Ringbaan Oost xo8, Tilburg. Tel.;04150-3 64 30 (buitenkantoortijd: 04250-710 73 of x 18 31) vraagt Inlichtingen: Hoofdstraat 55, Rotterdam. Telefoon 010 -149602 of 149813. Wilt u als vrouw een afwisselende baan, met grote mate van zelfstandigheid, zo'n functie kunnen wij u bieden als Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Bovendien opleiding in ons eigen opleidingscentrum. Met daarnaast begeleiding in de praktijk. Minimum leeftijd 25 jaar, middel bare opleiding, rijbewijs B/E. Inlichtingen A. TROMP, Telefoon 01650 - 33625 weg uit de sleur van fabriek of werkplaats??? Kunt u verkopen of wilt u het graag leren??? Dan biedt Vorwerk Nederland N.V. de kans aan doorzetters om te worden en met een ccmcurrentie- loos artikel meer te verdienen. Wij bieden een garantiesalaris, pro visie en onkostenvergoeding. Bezit van auto is wenselijk. Bel of schrijf snel naar VORWERK N.V., Weerenweg 19, Zwanenburg t.a.v. de direktie. Telefoon 02907-5748. 100% Katoen, niet strijken. Met verstevigde boord en manchetten. Makkelijke pasvorm. 7 Kleuren o.a. hemelsblauw en rose. 65% Polyester/35% katoen. Makkelijk wasbaar, niet strijken Moderne snit, met frontlijst, borstzak en sportmanchet. 9 Kleuren, o.a. zwart en donker bruin. 50% Trevira/50% katoen. Luxe, lichte kwaliteit. Een klasse shirt in moderne pasvorm. Met dubbele manchet. 8 Kleuren o.a. apricot en lila. Het bekendste 100% katoenen shirt. Niet strijken, met versterkte boord en manchetten. Het „zakenshirt" met de goede pasvorm. 7 Kleuren, ook wit. Lichtgewicht, 65% polyester/ 35% katoen. Slankgesneden model met langere boordpunt en twee coupenaden achter. 11 Kleuren, o.a. purper, marine en donkerbruin. J

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 16