grote bus odorexcL, tijdelijk van^9? voor 4.95 ERGONOOM of ARBEIDSKUNDIGE goed nieuws voor mensen die hun gezondheid in de weg zitten -Hoe laat gaat ie? -We zien wel, dhr gaan er zoveel! becel is nu 60-65%.. meervoudig onverzadigd, 'dus nog beter voor hart en bloedvaten Maar liefst een gulden voordeel op zo'n grote bus Odorex dry. Deze heerlijk geparfumeerde anti-transpiratie spray voorkomt overdadige transpiratie en hinderlijke geur. Even in de oksels spuiten en u bent de hele dag heerlijk fris en droog. U hebt maar 39 vlaggetjes nodig voor 3 van deze prachtige bekers of koppen. Geniet van de verrukkelijke California soep en profiteer meteen van dit cadeauvoordeel. Uw winkelier heeft een Lspaarfolder. TURKS Becel bevat nu 60-6s°lo cis-cis) linolzuur, de beste van de meervoudig onverzadigde vetzuren. Dit is het hoogste percentage dat in een moderne margarine kan worden bereikt. Becel smaakt net zo lekker als u gewend was. Ook nu bestaat Becel voor een belangrijk deel uit zonnebloemolie, die met zorg geselecteerd en verwerkt is. Becel behoudt dezelfde vertrouwde verpakking voor dezelfde prijs. California soep, die is pas lekker Ij TALEN- PRAKTIKUM BREDA FRANS DUITS ENGELS SPAANS PORTUGEES ITALIAANS ZWEEDS Donderdag 11 november 197! Voor onze stafafdeling Technische Efficiency en Or ganisatie, die toegevoegd is aan de Sektor-Direkteur Produktiebedrijven zoeken wij kontakt met een Het zwaartepunt van zijn taak ligt in het adviseren van de bedrijfsleiding in zaken als werkmethoden, werkverdeling, inrichting van de werkplek,, gereed schappen en hulpmiddelen etc. Wij denken aan iemand die als arbeidsanalyst erva ring heeft opgedaan in bijvoorbeeld de schoenindus trie of de konfektie-industrie en die zich verder wil bekwamen in de ergonomie. Interesse in moderne industriële verhoudingen is noodzakelijk. Sollicitaties of verzoeken om een informatief ge sprek kunnen worden5gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken Produktiebedrijven, Pa- ralielweg 147 te 's-Hertogenbosch. Belangrijk nieuws omdat Tiet alles te maken heeft met de gezondheid van hart en bloedvaten. Een gezondheid die steeds meer in het gedrang komt door de manier ■waarop wij in deze tijd leven. Wij hebben te weinig beweging, we roken teveel, we werken te gespannen en voorü... we eten verkeerd. O.a. teveel verzadigd vet. Allemaal slecht voor de gezondheid van hart en bloedvaten. Om daar iets aan te doen moeten we proberen de hoeveelheid cholesterol (een vetaphtige stof, die zich in het bloed bevindt) zo laag mogelijk te houden. Want een laag cholesterolgehalte vermindert de kans pp het ontstaan van hart- en vaatziekten. Deze verlaging van het cholesterolgehalte kan worden bereikt door het gebruik van vet in de voeding te verminderen. En dit zoveel mogelijk te vervangen door meervoudig onverzadigde vetzuren van het type (cis-cis) linolzuur. Hoe hoger dit percentage linolzuur in een margarine, des te sterker wordt dezecholesterol-verlagendewerking. Daarom is het belangrijk nieuws dat Becel zijn percentage'(cis-cis) linolzuur heeft verhoogd tot 60-65%. Zo kan Becel u nog beter helpen hart en bloed vaten gezond te houden. Vraag de Becel folder. Postbus 37, Rotterdam. Onze methode If direct gericht op act'et taal gebruik en mer ieer hierdoor de vreemde taal veel beter spieker schrijven en verstaan Talenpraktikum. Breda Ginnekenstraat 16a, Bred» Tel. 01600-4 14 70 Leer In 35 uur

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 8