ONRUST OVER OP TE HEFFEN ZVTM-LIJNEN WEGEN NAAR NIEUWE INHOUD VAN OUDE TAAK VAN KOSTER Mawilla Coppens werd miss Vogelpiek 1971 Nylon tijgers en luipaarden Bestelauto uit garage gestolen Sas van Gent Wat doet zo'n man eigenlijk VEEL SCHADE BIJ AANRIJDING Bemoeienis Diakens Vorming Experimenten in Goes, Middelburg, Terneuzen MAATSCHAPPELIJK WERKSTERS OP DE L OM.-SCHOOL MEDEDELING De N.V. Watermaatschappij .ZEELAND GROTE OPENBARE VERKOPING T.V. Technische Dienst OC C A S I O N S SPOTKOOPJES GARAGE VAN LUUK ZN. m Donderdag 11 november 1971 4 (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Mawilla Coppens uit Sas van Gent is uit zeven jonge dametjes gekozen als miss Vogelpiek 1971. De missverkiezing werd afgelopen weekend in de tot feestzaal omgetoverde expeditiehal van Schreerders in Vogelwaarde gehouden. Bijna achthonderd bezoekers wa ren er getuigen van hoe Mawilla als winnares uit de bus kwam. Gemak kelijk was de taak van de jury overigens niet, want de deelneem sters gaven elkaar strikt genomen rfiet veel toe, Voor Mawilla is er de komende maanden op carnavalesk gebied, een belangrijke taak. wegge legd. Ze zal de carnavalspromotors van het dorp in februari moeten vergezellen op hun gang naar alle officiële gebeurtenissen, die dan iets met carnaval te maken hebben. De miss-verkiezing was het on derdeel van een pop-happening, in de grote expeditiehal, die op zijn grondvesten dreunde onder de klan ken uit de geluidszuilen van „Unit Gloria". Deze formatie was het, die voor de muzikale omlijsting van het geslaagde elfde-van-de-elfde bal zorgde. Ander hoogtepunt van deze avond was de onderscheiding van burgemeester mr. M. Somers met een vetleren medaille. De Hontenis- ser burgervader kreeg de hoge on derscheiding, omdat hij alelf jaar een ambtsketen draagt. Zo lang be staat ook de carnavalsvereniging „Vogelpiek" in Vogelwaarde al. Boldersclub De boldersclub Ons Genoegen te Sas van Gent zal voor het einde van dit jaar moeten ver huizen, dit vanwege het feit dat het café van P. Kalfsveld te Sas van Gent moet worden afgebroken. Het bestuur van de club is met de direc tie van hotel Centraal al een over eenkomst aangegaan, zodat men daar onderdak kan vinden. Op 28 november wordt de koningsbolling nog wel in het café van de heer Kalfsveid gehouden. Schoolzwemmen De gemeente Sas van Gent maakt het financieel mogelijk dat de leerlingen van de tweede klassen der lagere scholen in Sas van Gent, Philippine, Zandstraat en de vijfde klas van de lagere school in Westdorpe, die niet kun nen zwemmen, deze winter zwemles krijgen. Deze lessen worden iedere maandagmorgen van 9.30 tot 12 uur gegeven in het zwembad te Zelzate De leidingberust bij de herenA. de Maeyer, die sportleraar te Sas van Gent is, en P.de Vries, de plaatse lijke badmeester. Men wil er naar streven deze lessen mogelijk te ma ken voor alle klassen. (Van een onzer verslaggevers) HULST/HONTENISSE De door ZVTM-directeur dr. Van Zuylen aan gekondigde saneringsmaatregelen in het openbaar vervoer hebben de vrees voor een volkomen isolement van verschillende dorpen in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen opgeroepen. Zoals bekend wordt overwogen enkele onrendabele buslijnen op te heffen. Waarschijnlijk zullen daardoor juist kleinere dorpen worden getroffen. Om welke onrendabele buslijnen het precies gaat, is nog niet bekend gemaakt. Naar verwachting komen daarvoor verschillende lijndiensten in aanmerking op dorpen, die niet in een doorgaande route liggen. Het is een publiek geheim, dat de ZVTM de afgelopen jaren ten koste van veel inspanningen het openbaar ver voer tussen de kleinste dorpjes en grotere kernen in stand heeft kun nen houden. Te oordelen naar de uitlatingen van de nieuwe ZVTM- directeur zal daar nu in de toekomst waar mogelijk, drastisch het mes worden ingezet. In de gemeente raadsvergadering van Hulst zijn daar al vragen over gesteld, nog voordat de heer Van Zuylen de sa neringsmaatregelen tijdens een ken nismakingspersconferentie heeft aangekondigd. Naar aanleiding van deze vragen kwam onder meer aan het licht dat onder andere die lijn Nieuw-Namen - Hulst per rit een gemiddelde be zetting van slechts enkele passagiers telt. Daarop zijn tal van variaties te vinden voor andere plaatsen, waar voor hetzelfde geldt. Burgemeester P. Molthoff heeft in dit kader reeds verklaard te kunnen begrijpen, dat de ZVTM zich over deze stand van zaken eens wil bezinnen. De Hulster burgemeester heeft tevens de indruk gewekt, niet afwijzend te staan te- genover <het plan om de bussen voortaan uit de binnenstad te weren. De bushaltes zouden volgens het plan van dr. Van Zuylen buiten de wallen kunnen komen. Wethouder P. Everaert van Honte- nisse vreest, dat eventuele sane ringsmaatregelen ook vooral deze gemeente zullen treffen, omdat Hon- tenisse nogal wat kleinere kernen telt. Verschillende daarvan liggen buiten doorgaande routes. Er moeten dus dagelijks speciale bussen op rij den. „Het zou onacceptabel zijn als enkele dorpjes volkomen van de buitenwereld afgesloten zouden wor den", aldus de wethouder, die daar aan toevoegt, dat dit voor de jonge ren nbg niet zo'n probleem zou zijn, maar wel voor de 65-piussers. Een alternatief is er volgens deze wethouder niet. Op gemeentelijke financiële steun voor het instand houden van onrendabele lijnen hoeft men waarschijnlijk niet te rekenen. De gemeente Hontenisse heeft voor volgend jaar al een tekort op de begroting van drie ton en daar kan echt niet nog eens enkele tientallen duizenden guldens bij voor het noodlijdend opënbaar vervoer. Wet houder Everaert ziet slechts een andere oplossing: steun van de pro vincie. Burgemeester M. K. van Dijke van Axel wil zich van commentaar nog onthouden, zolang er geen nade re mededelingen zijn gedaan over de voorgestane sanering. „Het is nog niet bekend, dat die maatregelen ook onze gemeente treffen", aldus de Axelse burgemeester. (Van onze Londense correspondent) LONDEN Het Britse ministerie van Defensie blaast de aftocht. On der druk van de internationale be schermers van wilde dieren, heeft het alle militaire muziekkapellen bevel gegeven om geen luipaarde- of tijgerhuiden meer te kopen voor de grote trommen. Een zegsman van het Britse mi nisterie van Defensie legde uit, dat het Wereld Natuur Fonds een be roep gedaan had op de Britse mili tairen om het goede voorbeeld te geven en geen huiden van luipaar den en tijgers meer te kopen. Het Fonds is van oordeel dat voortgezet te uitroeiing van deze dieren zal leiden tot een complete verdwijning. „In de toekomst zullen we nog slechts synth materiaal gebruiken' zei de woordvoerder. „We zullen trouwens niet de enigen zijn die dit doen. Nylon bont komt meer en meer in de mode". Arthur Newell, directeur van een firma in Aldershot bij Londen, die trommels maakt voor alle Britse mi litaire muziekkapellen en regimen ten, zegt dat hij al twee jaar synthe tische huiden produceert „Zij wor den gemaakt van nylon en kosten maar 150 gulden", aldus de fabri kant. „Dat is heel wat goedkoper dan een echte luipaardhuis, die on geveer 1200 gulden kan kosten, of een tijgerhuid, waarvan de prijs tus sen de 1800 en 2000 gulden schom melt". Het gebruik van huiden van wilde dieren door Britse militaire kapellen dateert van het begin van de Victo riaanse periode. In bijna iedere band liep toen een kleurling mee, die gehuld was in een hukid en op zijn rug de grote trom droeg. De tambour volgde hem gezwind en trommelde er lustig op los. Koningin Victoria vond dit niet netjes. Ze zei, dat de Engelsen groot en sterk genoeg waren om zelf de trom te dragen. De militaire mu ziekkapellen gehoorzaamden ged wee, maar de wild dieren-huiden bleven. De Britse strijdkrachten zijn 88 militaire muziekkapellen rijk, die het land ruim zeventig miljoen gul den per jaar kosten. De koninklijke mariniers bezit vijf kapellen, het leger heeft er 75 (volgend jaar 78) en de luchtmacht 8. Sommige regi menten weten tijgerhuiden te be machtigen via privé kennissen in India. Het gebeurt zelfs dat zij der gelijke huiden cadeau krijgen. De maatregel van het ministerie van Defensie zal daar niets aan verande ren. Het moeten echter kleine tijger huiden zijn, want anders zijn ze te groot voor de gemiddelde tromme laar, Luipaardhuiden komen uit Ke nya, maar net zoals de tijgerhuiden Worden zij voortdurend zeldzamer en duurderZodra zij wat gedragen zijh. zïeh synthetische huiden er "net echt uit, op de ontbrekende koppen en klauwen na. (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM— In de nacht van dinsdag op woensdag is uit een garage in Bergen op Zoom een vw-bestelanto ontvreemd ten nadele van M. de B., wonend in Bergen op Zoom. De deur van de garage bleek te zijn geforceerd. De waarde van de bestelauto wordt geschat op 2000 gulden. (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM Bij een aanrijding op de kruising van de Koepelstraat en de Coehoornstraat ontstond woensdagmorgen zware schade aan een personenauto. De erbij betrokken vrachtauto werd slechts licht beschadigd. Het ongeluk gebeurde doordat de vrachtwagenchauffeur M. van D. uit Oud-Vossemeer geen voorrang ver leende aan P. van W. uit Bergen op Zoom, die met zijn personenauto over de Coehoornstraat de kruising naderde. Persoonlijk letsel liep nie mand op. DEN HAAG De bestaanszekerheid van het kostersambt staat op losse schroeven. Mannen, die al jaren hun werk in de kerk verrichten, klampen zich verheten vast aan het verleden. Jonge kosters, minder belast, tillen daar niet zo zwaar aan en laten, juist vanwege die wankele bestaanszekerheid, het kos tersambt voor wat het is. De vernieuwing in de kerk heeft haar sporen ook op de kosters achtergelaten. De leek bij uitstek, die eeuwenlang zijn diensten aan de kerk heeft aangeboden, is onder de voet gelopen, soms zelfs niet opgemerkt. De rooms- katholieke bond van kosters „St.-Willibrord", die de bisdom men Haarlem en Rotterdam tot zijn werkterrein rekent, is zich de problematiek van de koster maar al te zeer bewust. Bonds voorzitter W. van 't Walderveen heeft in de beleidsnota te zamen met zijn bestuur iets aan die nood willen doen. Het bonclsbestujur is van mening dat het werkelijke probleem waar mee de koster te maken heeft zijn oorzaak niet alleen vindt in de ver- niewingen, die zich op allerlei ter reinen manifesteren. Het is het ambt van de koster dat in een groot aantal gevallen danig is uitgehold. „Vroeger", zo vertelt voorzitter Van 't Walderveen, in zijn kosterij aan het Oosteinde te Voorburg, „was de koster behalve dat hij beschik baar was voor de kerk, ook een „knecht" van de pastoor. Boodschap pen doen en brieven wegbrengen waren dingen die aan de orde van de dag waren. Dagen de verhoudin gen onderling goed, dan was er ei genlijk geen vuiltje aan de lucht. Tegenwoordig valt de koster onder de verantwoording van het plaatse lijke kerkbestuur, die benoemt hem en regelt zijn ontslag. De heren van het kerkbestuur, veelal zakelijk in gesteld, willen wat de kosters be treft waar voor hun geld. De koster kan terugvallen op een taakomschrijving, waarin is vastge legd, dat hij behalve het kaarsen aansteken en de paramenten klaar leggen, ook de zorg heeft voor het schoonhouden van het priesterkoor, de sacristie, het vaatwerk, de para menten en bovendien, dat hij er op toe zal zien dat de rest van de kerk goed wordt onderhouden. Ondanks de opsomming was deze taak voor een aantal kosters niet voldoende om een dag te vullen. In de middag uren waren zij in de gelegenheid om er nog iets bij te verdienen- Iets wat hard nodig was, want het werk voor de kerk werd niet bepaald met GOEC De Vrijbuiter, St. Jacobstraat ex positie Geert Boerhave met sohilde- rijen, linoleums en tekeningen (t.m. 20 nov.) Dagelijks geopend behalve maandag. HENGSTDIJK Café van Dijk: Bejaardensohieting. MIDDELBURG City 20 uur: De burcht in de Ar dennen, 18 j. ROTTERDAM De Doelen (Gehoorzaal) 20.15 uur: „Clair Obscur" met Loudi Nijhof, Joan Remmelts, Willem Nijholt. De Doelen (Grote zaal) 20.15 uur: Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Willem van Otterloo. Solist: Christian Ferras (viool). Hofplein Theater 20.15 uur: Paul v. Vliet met een One Man Show met begeleiding van het combo van Rob van Kreeveld. Luxor Theater 20.15 uur: Musical ,,'n Maagd op je dak". Piccolo Theater 20.15 uur: „Maca bere kermis" door de Nieuwe Co- medie. Schouwburg 20.15 uur: „De Bede laarsopera" door het Nieuw Rotter dams Toneel. Gemeente-archief. Mathenesser- Iaaa 315, Expositie „Op reis" (hm. 2 jan-) Werkd. 10-17, zon, en feest dagen van 11-17 uur. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, Expositie aquarellen, tekeningen en gouaches van Joop Dam. (t.m. 11 dec.) Geo pend dagelijks van 14-18 uur. Vrijd. van 14-21 uur. VLISSINGEN Alhambra 20 uur: Meisje voor dag en nacht, 18 j. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera 20 uur: Bathsheva Dance Company. Kon. Ned. Schouwburg 20 uur: „Harlekijn: Kies je meester" van Ar- turo Corso naar Carlo Goldoni, Antwerps Sportpaleis 15 en 20 u.: Wiener Eisrevue. Int- Cultureel Centrum, Expositie van 100 tekeningen uit de verza meling van het Rijksmuseum Kröl- ler Müller. Werken van Van Gogh, Picasso, Chagall e.a. (t.m. 28 nov.). Kon. Museum voor Schone Kunsten, expositie Magisch Realisme in Ne derland, Raoul Hynckes, Pyke Koch, Carel Willink (t.m. 13 nov.). Di. t. m. zond. van 10-6 uur. Ma- geslo ten. GENT Kon. Opera, 15 uur: Concert van de marine. goud betaald. Door de veranderingen binnen de kerk, wat onder meer tot gevolg had dat er rouw- en trouw missen in de middaguren gehouden konden worden, werd er Op de kos ters een beroep gedaain om een gro ter aantal uren dan voorheen be schikbaar te zijn, waardoor sommi gen niet meer in de gelegenheid zijn bijbaantjes te vervullen. De bond voor kosters in Haaarlem en Rotterdam, die dit jaar 25 jaar bestaat, heeft er vanaf het begin van zijn bestaan voor geijverd om ook voor de kosters sociale voorzie ninigen te treffen en de salarissen op een redelijk niveau te brengen. Richtlijnen die destijds vanuit de bond naar de kerkbesturen gingen, hebben in sommige parochies veel stof doen opwaaien. Centrale vraag was toen en is nu eigenlijk nog. „Wat doet de koster eigenlijk?" Deze vraag houdt niet alleen de koster bezig, maar ook tal van groe peringen, die zich al dan niet ten onrechte met de koster bemoeien. „Iedereen bemoeit zich met de kos ter, de parochieraad, de liturgische werkgroep, het kerkbestuur en de priesters. Als het gaat om liturgische ver nieuwing, het inschakelen van de leek, gaat men aan de koster voor bij. Als het gaat om de financiële moeilijkheden, waarin men verkeert, Aan is het eerste wat men zegt: „Gooi de koster er maar uit. Die kaarsen kunnen we zelf ook wel aansteken", zo verhaalt de heer Van 't Walderveen en vertelt dat het hem bekend is dat er In Nederland kosters „gesneuveld" zijn op die overweging. „Als men nu weet, dat in de laatste vijf jaar een derde van de Nederlandse katholieke kosters is afgevloeid, (er zijn er nog 600 over) dan is dat toch wel een teken aan de wand. Dan is er toch duidelijk iets aan de hand met onze bestaansze kerheid. Goed, er is ook een gedeel te weg vanwege een aantal kerk luitingen, maar er zijn er ook weg gegaan, die duidelijk slachtoffer zijn geworden van het grote manco in de kerk: het gebrek aan personeelsbe leid". „Gelukkig", zo zegt hij, „is er een kentering waar te nemen. In ver schillende kringen begint men lang zaam maar zeker in te zien, dat het verkeerd zou zijn als men de koster eruit zou gooien, vooral in een tijd waar men naar alle mogelijke mid delen zoekt om de pastoraal gaande te houden. Men begint mogelijkheden te zien om kosters het werk te laten doen van diakens". Het hoge woord is eruit. De voor zitter van de kostersbond en de bestuursleden, Dr. van Erp uit Den Haag en J. van Bergen-Henegouwen uit Kwintsheul geloven er sterk in. Sterker nog, zij zijn er zeker van dat, wil het ambt van koster wat meer inhoud krijgen, dan de kosters zelf aan zullen moeten voelen dat ze hun diensten in de liturgie aan moeten bieden. Hij zou kunnen helpen bij het uitreiken van de communie, zou een doopdienst kunnen leiden en zou wellicht ook moeten kunnen be graven. Maar ook buiten de liturgie li-g-gen er voor de koster, die pasto raal werkzaam zou willen zijn, tal van mogelijkheden. Zo denkt het bondsbestuur aan het doen van huis bezoek, ziekenbezoek, het wegbren gen van ziekencommunie, het vor men van misdienaars. Het gesprek over het mogelijke diakonaat voor de kosters is al enige tijd gaande. In besloten kringen heeft men er soms al uitvoerig over van gedachten gewisseld. Tijdens de jubileumviering van de bond in Alkmaar, heeft de bisschop van Haarlem, die mede namens de bis schop van Rotterdam zei te spreken, voor de kosters de deur naar het diakonaat echt open gezet. „We moeten samen zoeken naar nieuwe vormen voor het ambt van koster. De koster van de toekomst moet op een andere manier bij het werk van de kerk worden ingeschakeld dan nu het geval is", aldus mgr. Zwart kruis. De kosters zijn zich ervan bewust dat aan de vorming voor de pastora le taken hoge prioriteit moet worden toegekend. Hoe die vorming gestalte zou moeten krijgen, is nog niet dui delijk, maar men is voornemens bin nenkort met de besturen van de beide bisdommen besprekingen te voeren. Het is duidelijk dat een niet onaan zienlijk aantal kosters do toekomst weer wat rooskleuriger tegemoet kan zien. Als de persoon van de koster in de parochiegemeenschap aanvaard is en rijn toerusting vol doende is, liggen er ruime mogelijk heden. Een en ander betekent overigens niet, dat het diakonaat in zijn meest volle betekenis door de kosters wordt geambieerd. Hoewel daar nog onvoldoende over gedacht is, meent voorzitter Van 't Walderveen dat de diakenwijding, - oorspronkelijk de laatste wijding voor de priesterwij ding, - om goed te kunnen werken niet noodzakelijk is. Meer waarde hecht hij aan het feit dat de koster, als pastoraal werker door de ge meenschap wordt aanvaard. Naast het „nieuwe type koster", zal er uiteraard ook ruimte zijn voor de koster, die tevens tuinman is, of die bijvoorbeeld de parochiale admi nistratie bijhoudt. De verschillende typen tesamen zullen het ambt van koster meer aanzien kunnen ge ven. Dan hoeft de vraag: „Wat doet die koster eigenlijk?" wellicht niet meer gesteld te worden. (Van een onzer verslaggevers) GOES - TERNEUZEN - MIDDEL BURG Het ministerie van C.R.M. is een dezer dagen van start gegaan met een experiment op de drie Zeeuwse L.O.M.-scholen (voor kin deren met leer- en opvoedingsmoei lijkheden.). Met ingang van 1 november is mevrouw L. van Assche uit Terneu zen benoemd als parttime maatschap pelijk werkster aan de L.O.M. scho len in Goes en Terneuzen. Een twee de maatschappelijk werkster moet nog gezocht worden voor Middel burg. Het experiment, dat ai enige tijd ook in een aantal andere provincies is begonnen, houdt in dat men door middel van het maatschappelijk werk een betere behandeling van het L.O.M.-kind wil geven, zowel op school, als ook thuis. Men wil hier mee de toelating heter funderen en de gezinsproblematièk beter aan pakken. Mevrouw Van Assche is afkom stig uit het gespecialiseerd en alge meen maatschappelijk werk. Haar nieuwe taak wordt door een rijks subsidie bekostigd. Voor het maat schappelijk werk voor het L.O.M onderwijs heeft men een regionale begeleidingscommissie ingesteld waarin zitting hebben: de drie hoof den van L.O.M. scholen in Zeeland, twee vertegenwoordigers van de federatieve samenwerkingsorganen voor sociale dienstverlening in Zee land en een vertegenwoordiger van het bureau Zeeland van het ministe rie van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk, en tenslotte de voorzitter van het L.O.M.-school- bestuur Zeeland. DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan familie, de buurt, vrienden en beken den voor de vele cadeaus, bloemen en geluk wensen, die wij mochten ontvangen bij ons zilveren huwelijksfeest. A. Kegels-Jonkheym en kinderen Kloosterzande, Groenendijk 72. DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan familie, de buurt, vrienden en beken den voor de vele cadeaus, bloemen en gelukwen sen, die wy mochten ontvangen bij ons gouden huwelijksfeest. L. Jonkheym - Pieters kinderen en kleinkinderen. Kloosterzande, Groenendijk 87. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling, felici taties, bloemen en cadeaus, welke wij mochten ontvangen bij ons 45-jarig huwelijksfeest betuigen wij aan ieder onze hartelijke dank, Fam. van Grimberghe - Herman Koewacht, Het Zand 30. Hiermede stellen wij U in kennis van de levenloze geboorte van een dochter tje. Leo Philipse Biet Philipse - Rijk Hansweert, 9 nov. 1971. Boomdijk 12. deelt haar afnemers mede, dat de raad van com missarissen in zijn vergadering van 18 oktober 1971 heeft besloten de tarieven voor waterleve ring per 1 januari 1972 te wijzigen. Voor deze wijziging is de afdeling Prijzen van het Ministe rie van Economische Zaken in kennis gesteld. De tarieftabellen zullen binnenkort huis aan huis worden verspreid. De voor 1972 voorgenomen tariefswijzigingen liggen vanaf heden ter inzage op de volgende adressen Goes Anthony Fokkerstraat 8, Vlissingen Pres. Rooseveltlaan 735, ZierikzeeJannewekken 2, Tholen Botermarkt 1, OssendrechtDokterstraat 40, TerneuzenAxelsestraat 79, HulstFrans van Waesberghestraat 3, OostburgBredestraat 65. De direkteur van de N.V. Watermaatschappij „ZEELAND". Goes, november 1971. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van deelneming, die wij mochten ondervinden van onze familie en vrien den, bij het overlijden van mijn geliefde man, onze geliefde vader en grootvader D. PICA VET betuigen wij onze hartelijke dank. A. Picavet - d'Hert kinderen en kleinkinderen. St. Jansteen, H. Dunantstraat 4. DANKBETUIGING Voor Uw belangstelling en medeleven betoond bij het overlijden van onze geliefde zuster en tante, betuigen wij onze OPRECHTE DANK Fam. Hamerlinck Fam. van Grimberghe Koewacht, november 1971. Op vrijdag, 12 november a.s., zal door de (erkend veilinghouder) t.o.v. gerechtsdeurwaar der A. M. M. van Damme BIJ OPBOD worden geveild een grote partij T.V. TOESTELLEN RADIO'S TRANSISTORRADIO'S PLATENSPELERS STEREO-INSTALLATIES CASSETTE-BANDRECORDERS HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN Voorts een grote partij luxe artikelen w.o. hout snijwerk, koperen kandelaars, siervoorwerpen, en wat verder zal worden ingebracht. Gelegenheid tot inbrengen van andere goederen van 5 tot 6 uur aan de zaal. Bij geen resultaat, geen kosten. De veiling zal worden gehouden in zaal van RESTAURANT TIMMERMAN; Hulsterlostraat 82 NIEUW-NAMEN. Aanvang der veilingdes avonds om 8 uur. Gelegenheid tot kijken vanaf 7 uur. T.V. Technische Dienst A. M. M. van Damme, Groeneweg 52, Gerechtsdeurwaarder, Utrecht. Terneuzen. DS 21 beige 1969 - DS 21 wit 1966 - Ami 6 break, beige 1968 - Dyana wit 1967 - 2 CV wit 1970 - Austin 1100 groen 1965 - Fiat 124 blauw 1967 - Mercedes 190 D 1965 - Ford 20 M TS groen 1968 - VW bestelwagen, wit 1965. Ami 6 1961 - Fiat 600 1965 - NSU Prinz 4 1964 - VW de luxe 1962 - Renault R 8 1965 MARIASTRAAT 40 CADZAND Telefoon 01179 - 312

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 4