GELDLENINGEN zelfstandig verkoper Raiffeisenbank fSé Boerenleenbank n°fki ziekenhuis bedieningsvaklieden VERTEGENWOORDIGER Breda-Oranjeboom n.v. SEKRETARESSE lipiaats- Spaarweek'71 Om uw aandacht nog eens extra op het sparen te vestigen. Een goede gelegenheid, om eens te gaan ontdekken, welke meesterzet u het beste past... =de bank voor iedereen dordrecht Grote, vooraanstaande Verzekeringsmaatschappij 2900 vestigingen Verenigde Nederlandse Broawerijen Houttuinen 10, telefoon 01850-40044 V* Sparen is een meesterzet! Sparen, dat is stap voor stap bezit opbouwen, dat later goed van pas kan komen. Dat is vandaag al rekening houden met uw financiële behoeften van morgen. Zoals 51/2 miljoen spaarders dat al bij onze banken doen. Daar blijkt wel uit dat het goed sparen is bij onze bank. U kunt kiezen uit vele uitgekiende spaarvormen. Stuk voor stuk meesterzetten om de financiële toekomst van uzeif, uw kinderen, het hele gezin veilig te stellen. 1 Voor eik doel. Geen inlormafie Dij uwwerkge#er. Geen Deflandeiingskosten. Enige voorbeelden 12 MAANDEN f. 2.500,- f. 5.000,- f. 7.500,- f. 10.000,- f. 20.000,- 230,- 455,- 679,- 901,- f.1797,- Maandelijkse aflossing inkfusief kosten 24 MAANDEN f. 125,- f. 247,- f. 368,- f. 487,- f. 972,- 36 MAANDEN f. 178,- f. 266,- f. 354,- f.706,- 48 MAANDEN f. 219,- f.291,- f. 581,- 'U kunt ons schrijven of bellen, telef 04998-1094 Gaarne nadere gegevens over geld lenen. Naam Adres Wenstte lenen overmaanden Op 18 oktober 1971 is door de echtelieden Cornells Adrianus Palings en Cor nelia Elisabeth Johanna Maria van de Noort, bei den wonende te Ouden bosch, bij de Rechtbank te Breda een verzoekschrift ingediend, strekkende tot het verkrijgen van goed keuring voor het maken van huwelijkse voorwaar den. Crediteuren kunnen op het gedane verzoek door de Rechtbank worden gehoord op vrijdag 12 november 1971 te 12.00 uur. Een ontwerp akte der hu welijkse voorwaarden ligt op de griffie der Rechtbank ter inzage. Mr. A. J. Rouwhorst, Burg. Vogelstraat 8, Zevenbergen. Wij vragen voor de verkoop van HASLER-kasregisters in het district Breda een De man die wij zoeken moet tenminste MULO of soortgelijk onderwijs hebben genoten. Wij verwachten dat hij verkoop-ervaring alsmede pioniersgeest bezit en zelfstandig kan werken. Hij wordt in de gelegenheid gesteld tot hef ontplooien van eigen initiatieven. De voorkeur gaat uit naar kandidaten van 25 t.m. 40 jaar. Zij genieten een goede opleiding alsmede serieuze steun en mede werking van het bedrijf. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van ZARLI N.V. VAN SPEIJKSTRAAT 34 - DEN HAAG VRAAGT Uw advertentie-campagne in deze krant •verbrugt voor een belangrijk deel de dure afstand tussen uw zaak en iw klakten op voordelige wijze. Zaterdag 23 oktober 1971 voor reeds bestaand rayon in DINTELOORD, ROOSENDAAL en BREDA iemand van göede gezondheid, tussen de 20 en 40 jaar, met prettige omgangsvormen, ijver en doorzettingskracht. ZIJ BIEDT bij normale inspanning, een goed (in tal van gevallen zelfs zeer goed) regelmatig inkomen, opgebouwd uit vast salaris, provisie, onkosten vergoeding en omzetbonus. Waarbij een premievrij pensioenfonds voor later zorgt. Van hem wordt verwacht dat hij, in de functie van de belangen van de maatschappij behartigt en (met blijvende en regelmatige steun van inspecteurs) zorgt voor uitbreiding van de relatiekring. Wie hiervoor voelt en zich geschikt acht, wordt uitgenodigd de onder staande antwoordstrook in te vullen. Als brief te zenden aan de heer J. P. A. Vogelaars, Poirterslaan 2 te Roosendaal. Inzender heeft belangstelling voor de aangeboden functie en verzoekt nadere inlichtingen. Naam Leeftijd Adres Woonplaats Adverteren om personeel aan te trekken lijkt geldverspilling en toch deze advertentie? Waarom? Omdat wij u iets aan te bieden hebbenfl Voor onze bottelarijen zoeken wij Bent u de man, die technisch gevoel in de vinger» heeft? Die weet hoe een moderne machine te bedienen? Dan moet u verder lezen. Wat bieden wij u? vast werk in een modern uitgerust bedrijf; goed loon; uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij noemen hiervan: 18 vakantiedagen en 7,2% vakantietoeslag per jaar, winstdeling, premievrije pensioenvoorziening, gepremiëerde bedrijfsspaarregeling, goede werkkledingregeling en last but not least elke maand 1 krat bier graf»! Wilt u meer weten? Dan zullen wij u graag nader informeren. Belt u ons dan even voor het maken van een afspraak voor een oriënterend gesprek. Dit gesprek kan eventueel ook 's avonds plaatsvinden. Bent u geen bedienmgsvakman en heeft a toch belangstelling voor ons bedrijf? Ook u nodigen «rij uit te bellen. Vanzelfsprekend kunt a ons ook schrijven. Ceresstraat 13, Breda. Telefoon: 01600 - 24241 toestel 339. Gaarne zou ik in kontakt treden met een die mij behulpzaam kan zijn bij de dagelijkse werkzaam heden op de afdeling Personeelszaken, zoals het: ontvangen van sollicitanten, verzorgen van de correspon dentie, bijhouden van de agenda, maken van personeels dossiers, verwerken van personeels-mutaties, behandelen van telefoongesprekken. Kortom een veelvoud van zeer afwisselende en ver trouwelijke werkzaamheden. Gezien de funktie denk ik aan een beschaafde jonge vrouw van plm. 21 -30 jaar, die een Middelbare school opleiding heeft genoten. Ervaring als sekretaresse strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie, onder bijvoeging van een recente pasfoto, gelieve U te richten aan M. Nobelen, Personeelsfunktionaris. 4 V

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 14