Patates frites zonder i "luchtvervuiling." keuze vrij beslist bij Brilmij vrij door Brilmij De krant bij de hand De "Onvoltooide" voltooien Uw kansen Oplossingen en uitzenddata TEFAL Garage A. P. van Dorst ■HU Kijk vanavond 10 voor 7 naar Nederland II Haal snel uw kaartje in de Brilmij-winkel ROTTERDAM - DEN HAAG - UTRECHT- HILVERSUM ARNHEM - NIJMEGEN-APELDOORN - RIJSWIJK-HEERLEN GRONINGEN-LEEUWARDEN-BREDA-AMERSFOORT Doe mee aan de Brilmij Kijkgeldactie. Win spelenderwijs uw kijkgeld terug. Via de televisie. Het gaat zo: Vanaf 27 september verschijnt via Ned. I en II de Brilmij reclamespot keer op keer op uw scherm. Wat u nu moet doen, is goed letten op de inhoud. U kunt dan de volgende vijf vragen gemakkelijk beantwoorden. 1Wat kocht de ene vrouw bij Brilmij 2. Hoe heet haar man? 3. Waarom ging ze juist naar Brilmij 4. Hoe heet het jongetje? 5. Wie bepaalt bij Brilmij de keuze van de bril? Houd de krant bij de hand. Vond u op alle vragen het antwoord, dan gaat u de 'Onvoltooide' voltooien. Aan de onderstaande lime rick ontbreekt namelijk de laatste regel. Vult u hem aan met een originele zin die betrekking heeft op Brilmij. Ben 'zwartkijker' uit Pieterburen, legde iedereen in de luren. Hij zei: 'Hoe komt men er bij, ik kijk eerlijk vrij. Uiterst mannelijk brilmontuur. Gedistingeerd karakter. Smalle, rechthoekige glazen. 24.50 Op ziekenfondsrecept 19,60 Imposant herenmontuur met stoere brede veren. In gevlamde uitvoering. 23.50 Op ziekenfondsrecept 18,80 Interessant damesmontuur. Verrassend van vorm en kleur. 15,00 Op ziekenfondsrecept 12,00 Modieus damesmontuur, met ovale glazen. De vorm en kleurstelling verlenen het gezicht een persoonlijk karakter. 24.50 Op ziekenfondsrecept 19,60 Bijzonder speels damesmontuur in rake modetinten. Ronde glazen. 29.50 Op 2ieRenfondsrecept 23,60 In elke Brifmij-winkel kunt u zó even een kaartje halen waar u uw oplossingen op kunt invullen. Ook de uitzenddata van de Brilmij-spot staan er op vermeld. Het ingevulde kaartje levert u weer in in de Brilmij-winkel. Elke Brilmij-wïnke! stelt wekelijks een jaar kijkgeld beschik baar. Liefst 8 weken lang! Dat is de moeite waard. Een deskundige jury kiest de winnaars. Deze krijgen persoonlijk bericht. Spee! mee. Haal zo'n kaartje bij Brilmij, waar ook uw keuze vrij is. Zacht gelijnd damesmontuur. Elegant uiterlijk. Heel fijntjes afgewerkt. 23.50 Op ziekenfondsrecept 18/80 BREDA Eindstraat 29 tel. 32245 maandags gesloten Dankzij deze nieuwe, elektrische frituurpan. De Super Friteuse van Tefal. Met hermetisch sluitende deksel. Met filter, die geen vettige walm en luchtjes laat ontsnappen. Met razendsnelle opwarmtijd. Met ruimte voor een hele kip. Of lv« kilo frites. Of loempia's, of kroketten, of balletjes gehakt, of vis. Prijs: f153,-. Bespaart u een hoop gedoe in de keoken. Vraag uw winkelier of bel anders Tefal - Rhenen (08376 - 3109) voorverkoopadressen in uw omgeving. Vrijdag 22 oktober 1971 f' i4iii Het kleine, sprekende ruitje voor de jonge, sportieve man biedt veel kombinatje- mogelijkheden met andere kleuren. 69.75. Bijvoorbeeld een effen pantalon met een vlotte steekzak en riem. In diverse kleuren. 30.- C&A stelde zelf een aantal kombinaties samen, waar kolbert en broek helemaal op elkaar afgestemd werden. Daarvoor betaalt u één voordelige prijs. Bijvoorbeeld tweed kolbert met pantalon. 130.- Voor mannen die van mooi houden heeft C&A een fraaie suggestie. Een werkelijk magnifiek afgewerkt Canda International kolbert voor 98.-. En een broek van cavalry twill gemaakt van Tergal/wol en verrijkt met een brede riem. 49.75 Kombineren doet u natuurlijk ook met truitjes en ook dan heeft C&A veel voordelige mogelijkheden. Vooral de nieuwe poptruitjes met ingebreide figuren zijn royaal aanwezig. Acryl trui 28.-. Broek van cavalry twill,Trevira/wol 35.- Intarsia noemen ze dat grappige effekt van fel kontrasterende ingebreide vlakken of figuren, 't Is nog erg nieuw, maar modepioniers en andere koplopers kunnen bij C&A terecht. Dit truitje van 100% acryl kost 22.- A99 Bredaseweg 11-13 TERHEIJDEN Tel. 01693 - 336 a- - iiii De blazer is nog steeds bijzonder geschikt voor de wat sjiekere kombinatie. Met zijsplitten en doorgeputte revers. Kleur aubergine. 89.75 Laat zich. graag ombouwen tot melkwagen, zandwagen, verhuiswagen, snel-besteller of tot wat u maar wilt. Z'n rechte chassis heeft talloze mogelijkheden voor opbouw: gesloten wagen, kipper, open laadbak of chassis/cabine vooc vries- en ander speciaal vervoer. Iedereen is blij met 'm. De basis is steeds dezelfde. Hij heeft erg veel weg van z'n zware broers. Hen sterke motor: 85 DIN-PK. Z'n handzaamheid in het verkeer door die korte draaicirkel. De rapheid ook, met 95 km/u kruissnelheid. En dat soepele veersysteem. Bovendien heeft hij 'n onafhankelijke voorwielophanging. En wat denkt u van z'n gemak kelijke instap z'n vlakke cabinevloer en geruisloze zuinige motor of bekrachtigde remmen? 'tlsmedYeen, die MtA* N 485 Vooruitgebreide informatie de coupon opsturen aan nevenstaande MAN-dealer. Naam/Firma.. Adres Beroep/Bedrijf

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 6