Binnenvest in Hulst weer vol karpers en snoekbaarzen HANS WARREN ONTVING ZEEUWSE PRIJS Zeeuwsch-Vlamingen op première Wiener Eisrevue VERWARMING FA. STOFFELS-RISSEEUW Vlissinger Wim Roma beklimt vaderlandse hitlijst 25e KEER IN SPORTPALEIS ANTWERPEN VOORN KOMT VOLGENDE MAAND Roels pleit voor vaste Schelde- overgang Burgemeester Aschoff opende handels instituut vaart Noordstraat 74 Terneuzen Tel. 2595 Drie werkgroepen provinciale bejaarden voorzieningen samengesteld t Jaarlijks Jeugddienst in kerk aan Bolwerk BUSTOCHTEN Wolphaartsdijk UITSLAG VERLOTING Buitengewone ledenvergadering Nu keuze uit ERKEND INSTALLATEUR de nieuwste moderne en klassieke modellen Vrijdag 22 oktober 1971 4 (Van een onzer verslaggevers) HULST De organisatie tot verbetering van de binnenvisserij (OVB) heeft donderdagmorgen en -middag voor de Hulster hen gelaarsvereniging „De Lustige Hengelaars" karper en snoekbaars uitgezet in de Binnenvest. In to taal is er vierhonderd kilogram schupkarper het water in gegaan en werden 1500 snoekbaarzen uit gezet. De totale waarde van deze voor de vissers toekomstige buit bedraagt enkele honderden guldens. Voor de hengelaarsvereniging is de uitzetting een aantrekkelijke zaak, omdat er meteen op de nieuwe vis gehengeld kan worden. Overigens geeft voorzitter De Block zijn leden voorlopig nog niet veel kans op succes, omdat de vis voorlopig nog even zal moeten wen nen aan de nieuwe omgeving en in afwachting daarvan ongetwijfeld niet zo „happig" zal zijn om te bijten in het aas van de leden van de verenigingen. Zover komt het ongetwijfeld nog wel. De eerste karpers gingen donder dagmiddag om half twaalf de vest in. Gistermiddag om drie uur volgde de snoekbaars en de volgende maand zal op dezelfde plaats nog eens duizend kilogram voorn volgen. Daarmee is dit water voorlopig weer genoeg gevuld voor een aantal onbe zorgde uurtjes hengelen aan de voet van de wallen. Over de levenskansen van de nieuwe vis vertelde voorzitter De Block: „Het water in de binnenvest verkeert in prima staat. Die vis zal het daar wel goed doen". Het uitzetten van vis is een jaar lijks terugkerende bezigheid voor de hengelvereniging, die in totaal naar schatting vijfhonderd leden telt. Al len werpen bij tijd en wijle graag een hengeltje uit en velen doen dat in de schaduw van de vestingwer ken rond Hulst. Vandaar, dat regel matig grote bakken met zuurstofrijk water en veel spartelende karper, voorn en snoekbaars in het water van de binnenvest geleegd moet worden om de visstand op peil te houden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG. „Ik voel me op dit moment gedragen door de Zeeuwse gemeenschap en dat is een aangenaam gevoel"Op deze wijze bracht een „conservatieve anarchist", zoals hij zich noemt, de letterkundige, dichter en criticus Hans Warren gisteravond zijn gevoelens onder woorden nadat hij uit handen van de commissaris der koningin, mr. J. van Aartsen, de Zeeuwse prijs had ontvangen. Warren is de zevende die met de Zeeuwse prijs voor kunsten en wetenschappen werd onderscheiden. digheid van de heer Warren bena drukte. De heer Warren liet in zijn dank woord doorschemeren dat hü niet gelukkig is met de technische ver worvenheden welke de provincie Zeeland in de tegenwoordige tijd aan de samenleving presenteert. „Ik heb echter het grootste vertrouwen in het gezonde verstand van de mens en in de herstellende kracht van de natuur", zo merkte hij op. Hij kwam daarop terug toen hij sprak over zijn werk als vogelken ner. „Er valt helaas veel ten offer aan het moderne leven. De goede wil waarmee veel hersteld zou kun nen worden ontbreekt wel eens". Over zijn betekenis als Zeeuwse dichter zei de heer Warren dat het eigenlijk alleen het Zeeuwse land schap is dat als een statisch decor in zijn werk functioneert. „Het feit dat mijn werk nu in het hele land erkenning vindt maakt mij een beetje bang om het hart", zei War ren. Vroeger kon ik mdj nog wel eens vleien met de gedachte, een verguisde grootheid te zijn". Met zijn vijftig jaar op de dag af was hij tevens de jongste in de rij. „Ik besef dat deze prijs mij de plicht oplegt om te bewijzen dat ik haar waard ben", sprak de vijftigja rige Warren aan het slot van een even bescheiden als boeiend betoog, waarin hij van de gronden waarop hem de Zeeuwse prijs was toege kend, alleen die aangaande zijn ar beid als letterkundig kronikeur in de Provinciale Zeeuwse Courant als van rechtstreeks nut voor de Zeeuwse bevolking aanmerkte. De heer Warren die samen met vrouw en kinderen werd ontvangen in de vergaderzaal van de provincia le staten temidden van vele officiële genodigden en talrijke vrienden van het echtpaar Warden, kreeg de Zeeuwse prijs, zo zette mr. Van Aartsen in zijn feestrede uiteen, als bewijs van waardering en erkenning van unieke en op hoog peil staande prestaties. Geheel conform de opzet van de in 1956 gestelde Zeeuwse prijs. „Wat allure betreft heeft de Zeeuwse prijs niet onder inflatie te lijden gehad" merkte mr. Van Aartsen op. Over het werk van de heer War ren zei de commissaris der koningin, dat de letterkundige kritiek zijn grootste verdienste uitmaakt: „U be nadert met uw wekelijkse letter kundige kronieken een zeer breed publiek vanuit een boeiende per soonlijke achtergrond", aldus mr. Van Aartsen die voorts de veelzij- De prijs, bestaande uit een oor konde, een bedrag in geld en een draagmedaille werd in een waardige entourage uitgereikt. Mevrouw Cla- rie-Uyterlinde-Wessels speelde aan het begin en het slot van de plech tigheid enkele werkjes op de piano. A. van Noort droeg voor uit het werk van de bekroonde dichter-kri- ticus. Na afloop was er een gezellige receptie. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Hij heet drie maal Wim, is in het dagelijks leven vertegenwoordiger in breiwol, en hij schiet momenteel als een komeet omhoog op de hitlijst van het vader landse lied: de Vlissinger Wim Stra- ver met als artiestennaam Wim Ro ma (vanwege de roma-ntische lied jes die hij brengt) en met als au teursnaam Wim van Zeeland. „Als je roma omdraait, staat er amor", verklaart hij. De hit, waarmee hij furore maakt is getiteld: „Belinda" („Wacht op mij Belinda"). (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De kortgeleden ingestelde —provinciale commissie bejaardenvoorzieningen" heeft in zijn eerste vergadering besloten een drietal werkgroepen in het leven te roepen. De provinciale commissie, die onder voorzitterschap van gede puteerde J. van den Bos vergaderde, ging in principe akkoord met de instelling van werkgroepen voor het open bejaardenwerk, voor de intra murale zorg en- voor onderzoek en planning. Een subcommissie, die tijdens de vergadering werd geformeerd, zal de samenstelling van de werkgroe pen voorbereiden. Deze subcommis sie kan worden beschouwd als een soort dagelijks bestuur, dat de ge wone zaken kan afdoen. De samen stelling is als volgt: J. v. d. Bos (voorzitter), A. L. van Geesbergen (vice-voorzitter), leden: drs. A. J. H. M. Muts-aers, directeur van het provinciaal opbouworgaan Stichting Zeeland, J. M. S. Mol, directeur-arts provinciale raad volksgezondheid, mr. J. J. v. d, Meulen, vertegen woordiger Zeeuwse raad maatschap pelijk werk, J. v. d. Bergh, plaats vervangend chef derde afdeling pro vinciale griffie, ds. H. M. Strating, vertegenwoordiger samenwerkings organen, M. L. Almekinders, verte genwoordiger verpleeginrichtingen, S. Francke, vertegenwoordiger ge meenten alsmede vertegenwoordi gers van het Zeeuwse instituut voor de geestelijke volksgezondheid, be jaardenorganisaties, bejaardentehui zen, ziekenhuizen, vrouwenorganisa ties en dienstencentra. Als adviseurs treden op: ir. L. D. Huisman, hoofdingenieur-directeur van de volkshuisvesting in Zeeland, drs. H. W. Hietkamp, hoofd bureau Zeeland ministerie van CRM, mej. W. J. H. Westera, inspectrioe van de bejaardenoorden, dr. C. Buis, en S. Lelie, geneeskundige inspectie van de geestelijke volksgezondheid. Du provinciale commissie voor de be jaardenvoorziening is kortgeleden opgericht teneinde op het beleids- voorbereidende vlak de vereiste coördinatie te waarborgen. Drie commissies, die reeds op dit gebied werkzaam waren, zijn inmiddels op geheven. Wim Straver \*indt zichzelf nog een amateur, maar acht het niet uitgesloten dat hij de prof-muziek wereld in zal trekken. „Muziek is mijn grote hobby. Af en toe treed ik op. Ik heb met mijn nieuwe num mer al voor de Tros-televisie opge treden (in het programma „Op losse groeven") opgetreden, waar mijn plaat werd getipt voor de top". Belinda wordt momenteel veel ge draaid op Radio Nordsee, Veronica, Hilversum III en Luxemburg. Het is niet Wim Roma's eerste ling. Al zes jaar geleden had hij met een vriend een duozangnummer van eigen hand „Waarom moeten er sol daten zijn" op de markt gebracht, maar dit werd geen succes. De plaat was niet geplugd. Zijn partner toen was de bekende Zeeuwse mondhar monicaspeler Jan Verweij. Het duo heette De Vlissingers. „Vroeger trad ik nog veel op in ^cabarets voor liefdadige doeleinden. Ik deed al vier jaar niets meer toen ik bij toeval in contact kwam met de Roosendaalse produktiemaatschappij Arrow. Ik ben met wat Nederlands talige eigen teksten en composities daarheen gegaan, waarvan er vijf werden aangenomen en nu dus al één is opgenomen op de plaat. Ik was aangezocht voor teksten en composities. Ze vonden toen mijn stem ook leuk en vroegen of ik zelf wilde zingen". „De tekst is van mij plus de gehele B-kant. De muziek was al geschreven door Jack Verburgt (bassist van Clover Leaf). Ik heb een ander nummer geschreven voor Rotterdamse Riet „Neem het niet zo nauw in het leven" en een nummer voor het Eindhovense duo Martin en Marijke „In het casino van Torino". Die andere nummers liggen mij zelf namelijk niet om te zingen. Er zijn ook nummers bij voor bijvoorbeeld Sjaakie Schram of Corrie en de Rekels". Tom Collins van Veronica kondig de Belinda aan als „Een Italiaanse romance van een veelbelovende nieuwe artiest, waar we nog meer van zullen horen". „Waarschijnlijk ga ik binnenkort in België optreden waar Belinda een dezer dagen wordt uitgebracht. In Nederland treed ik nog niet teveel op, in verband met mijn werkgever". (Van onze correspondent) BERGEN OP ZOOM Zondag wordt in de gereformeerde kerk aan het Bolwerk een bijzondere jeugd dienst gehouden. Ds. Homburg uit Middelburg zal in deze dienst, die als onderwerp heeft „Zet je in en overwin", voorgaan. De jeugddienst wordt mu zikaal opgeluisterd door een jeugd koor uit Dubbeldam. De dienst be gint om tien voor tien. (Van een onzer verslaggevers) AXEL-ANTWERPEN Waarop veel mensen rekenen, dat het bij een „Eisrevue" op een onverhoed ogenblik zal gebeuren, gebeurde dinsdagavond bij de première van de „Wiener Eisrevue" i>n het Ant werpse Sportpaleis ook inderdaad. De show werd afgesloten met een valpartij. Een kleine weliswaar, maar het was en bleef een valpar tij. Eén van de vrouwelijke deel neemsters aan de show ging onder uit, toen ze werd „aangegleden" door een levensgroot verlicht hart op schaatsen. En dat hart kwam het gladde ijs nog wel op als een lich tend eerbetoon aan de 75-jarige Louisa de Winter, de echtgenote van de directeur van het Antwerpse Sportpaleis. Zij was dinsdagavond het middelpunt van de Belgische première van de „Wiener Eisrevue", die dit jaar voor de 25ste achtereen volgende keer Antwerpen aandoet. Mevrouw De Winter is 75 jaar en de revue een kwarteeuw: voor de Belgen belangrijk genoeg om er een bescheiden huldiging aan te wijden. Die huldiging kreeg zijn beslag in de pauze van het ijsspektakel, dat door zesduizend mensen werd bijge woond. Mevrouw Louisa moest er aan geloven. De woordvoerdster van een huldigingscomité sprak haar ten overstaan van aanvankelijk niet begrijpende toeschouwers toe en overhandigde tevens het cadeau: een geschilderd portret van de 75-jarige. Directeur De Winter bedankte voor dit (ongetwijfeld aangekondigde) eerbetoon. Even kek het erop alsof hij wou gaan zeggen, dat alle bezoe^ kers bij wijze van surprise een gra tis kopje koffie zouden krijgen. Zijn dankwoord nam een verrassende wiendimg. De belofte van het gratis kopje bleef uit en het bleef bij een dankwoord. Onder de bezoekers van deze pre mière was dinsdagavond ook een grote groep Zeeuwsch-VIamingen. Tot en met 21 november (de laatste dag van de revue) verzorgt name lijk de ZVTM vanuit Zeeuwsch- Vlaanderen geregeld tochten naar het Sportpaleis, voornamelijk op vrijdag en zaterdag. Dinsdag stelde de busonderneming een aantal Zeeu wen in de gelegenheid de première bij te wonen. De reacties waren positief, ook die van de ahauffeur van de bus, E. v. d. Bergen uit Axel. „Hij is dit jaar beter dan vorig jaar", luidde zijn korte commentaar in de pauze. De heer Van de Bergen kan zich een dergelijke mening veroorloven, want hij rijdt al jarenlang met Zeeuwsch- VIamingen op en neer tussen Neder land en de „Eisrevue". Hij kan zich er op beroepen al heel wat van deze manifestaties gezien te hebben. De „Wiener Eisrevue" is een ge waardeerd, kleurig maar toch ook vrij vlak show-vertoon. Er zit strikt genomen maar weinig variatie in de formule van danspasjes op de schaats en afwisselend de muziek van moderne en klassieke componis ten. In de première van dinsdaga vond trad wat dit betreft de dooi in met het z.g. „oldtimer-avontuur" op het ijs. Het was namelijk de enige komische act in deze strak geleide revue. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG/DEN HAAG. Het Tweede-Kamerlid P. A. Roels (PvdA) heeft gisteren de minister van Verkeer en Waterstaat gevraagd of deze zich wil beraden op een posi tieve beslissing aangaande de bouw van een vaste-oeververbinding over de Westerschelde. Minister Drees heeft, zoals bekend, in een gesprek met het actiecomité Westerschelde- veren, dat zaterdag in Den Haag plaatsvond, laten doorschemeren, dat de beslissing omtrent de bouw van de vaste-oeververbinding ook nega tief kan uitvallen. De heer Roels wil nu van de be windsman weten, of hij, voor hij tot zijn uitspraak kwam, overleg met het college van GS van Zeeland heeft ge voerd en indien dit niet het geval is geweest of hij achteraf niet min der gelukkig is met uitspraken, die als „prematuur" moeten worden aan gemerkt. De heer Roels herinnert er minister Drees aan, dat hij bij andere gelegenheden, aldus kranteberichten, over de vaste-oeververbinding heeft gesproken in termen van „een in alle opzichten sympathiek en logisch pro ject". In dat verband gewaagt de heer Roels nog van de betekenis voor, on der meer, de internationale infra structuur van een vaste-oeververbin ding over de Westerschelde. Ook wijst hij op de omstandigheid, dat de exploitatie van een vaste- oeververbinding voor het rijk niet aanmerkelijk duurder uitvalt dan de exploitatie van veerdiensten. De heer Roels verzoekt de minister tenslotte, voor het betreffende begrotings- vraagstuk in de Kamer wordt be handeld, hem van repliek te willen dienen. Plattelandsvrouwen De afdeling Wolphaartsdijk van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen heeft haar maandelijkse vergadering in het Dorpshuis gehouden. Na het huishoudelijk gedeelte hield de heer Schuitman een interessante lezing met dia's over het werk van Vrede rust te Bergen op Zoom. Voor de jaarlijkse boekenctrkel zal een bij eenkomst worden gehouden op 2 november. GOES Grand 20 uur: Wat zien, ik? 18 HULST Boekhandel Van Geyt, Steenstraat 20, expositie „Realisten" (t.m. 24 okt.) Werkdagen van 9-12 en van 13-18 uur. MIDDELBURG City 20 uur: Vrijerijen 18 j. De Beuk 20 uur: Misha Men gelberg - Han Bennink met piano en slagwerk. MOERBEKE-WAES Expositie „Moerbeke-Waes anno 1571" (t.m. 24 okt.) Geopend van 10-12.30 en van 14.30-19 uur. OOSTBURG Ledel Theater 20 uur: Helza Poppin. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal) 20.15 uur: Yomiuri Nippon Symfonie-or kest o.l.v. Hiroshi Wagasugi. De Doelen (Gehoorzaal) 20.15 uur: Kleinkunstprogramma: Hessel van de Wal. De Doelen (Kleine zaal) 20.15 uur: Fiesta Gitana da Silva. Hofplein Theater 20.15 uur: „Twee op de wip", blijspel met Willeke Alberti en Jeroen Krabbé. Schouwburg 20.15 uur: „De Bede laarsopera" door het Nieuw Rotter dams Toneel. Museum Boymans-v. Beuningen, schilderijen, objecten, rayografieën, foto's en tekeningen van Man Ray (t.m. 5 nov.) SAS VAN GENT schilderijen en gouac Galerie Uilenspiegel, expositie schilderijen en gouaches van Dirk Jan Ribbeling. Iedere dag van 14-18 uur, vrijd. van 14-21 uur (t.m. 30 okt.). TERNEUZEN Luxor 2.0 uur: Love Story J4 Zuidland Theater 20 uur: „Een vijand van het volk" van Hendrik Ibsen door het Zuidelijk Toneel Globe. VLISSINGEN Alhambra 20 uur: Mr. Flubber 18 j. Edenburg Bellamy park 20 uur: Jeux Interdits. Film van René Clément. Voorfilm: „Rembrandt, schilder van de mens". ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera 20 uur: Traviata. Kon. Ned. Schouwburg 20 uur: „De nonnen" van Eduardo Manet. Antwerpse Sportpaleis 20.30 uur: Wiener Eisrevue. Kon. Museum voor Schone Kun sten, expositie Magisch Realisme in Nederland (Raoul Hynckes, Pyke Koch, Carel Willink), t.m. 13 nov. Di. t.m. zond. van 10-16 uur, ma. gesloten. GENT Kon. Opera 20 uur: Peperbol. Museum voor Schone Kunsten, ex positie Edgar Tijtgat 1879-1957 (t.m. 31 okt.). Dagelijks van 10-12.30 en van 14-18 uur. rVan een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Met het openen van een deur, waarna de legendari sche kapitein Willem van der Decken van het spookschip De Vliegende Hol lander tevoorschijn kwam, heeft bur gemeester J. C. Aschoff het nieuwe bedrijfspand van het Nederlands Handelsinstituut aan de Axeisestraat in Terneuzen officieel geopend. Kapitein Van der Decken slaakte de verzuchting dat hij blij was na eeuwen over de wereldzeeën te heb ben rondgezwalkt, eindelijk in Ter- neuzen te zijn teruggekeerd. Na een kort welkomstwoord van directeur A. M. van Laere compli menteerde burgemeester Aschoff hem met de nieuwe aanwinst voor Ter- neuzen. De particuliere ondernemer heeft in de ontwikkeling van Ter- neuzen een belangrijke inbreng, zei hij. Het handelsinstituut noemde hij een inrichting die veel heeft bijgedra gen tot de opleiding en vorming van vele werknemers. Namens de docenten zei de heer Wildeboer dat het instituut bewezen heeft in een grote behoefte te voor zien. Tien jaar geleden was hij met acht leerlingen gestart en op het ogenblik is het opleidingscentrum aan de Leeuwenlaan veel te klein gewor den om de cursisten onder te brengen. In het nieuwe pand aan de Axeise straat beschikt men over drie les lokalen en een ruimte voor de ver koop van kantoormachines, kantoor meubelen, schoolartikelen e.d. Mede namens de leerlingen wenste de heer Wildeboer de heer Van Laere veel succes met de uitbreiding. Hier na werden de genodigden in de gele genheid gesteld het nieuwe bedrijfs pand, waarin voorheen de rijwiel handel Mannaert was gevestigd, te bezichtigen. IN PLAATS VAN KAARTEN. Op zaterdag 16 oktober 1971 werd ons tweede kindje geboren. Het is een meisje en we noemen haar: MIRANDA L. Vermue M. Vermue-Smetfangers en Patric. Zuiddorpc, Dorpsplein 12. Café „Het Centrum". Tijdelijk verbl.: Ziekenhuis Sluiskil. Op vrijdag 29 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders A. DE BOUVRé M. DE BOUVRé-KEGELS, hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hnn dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. H. Mis uit dankbaarheid om 15.00 uur. Receptie van 16.30 tot 17.30 uur in Schepper, Koewacht. Koewacht, Molenweg 6. café De Heden overleed <na een geduldig gedragen lijden, gesterkt door het sacrament der zieken, onze va der, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom, de heer CAMILLUS JOHANNES WARRENS weduwnaar van mevrouw Maria Josepha Johanna Daelman op de leeftijd van 78 jaar. Rotterdam: F. Warrens Leiden: L. Warrens en kinderen Dorst: J. Warrens-van Beers Terneuzen: A. Warrens Sluiskil: G. Warrens-van der Hooft en kind Sittard: M. Warrens-Weijnen en kinderen St.-Jansteen: B. Warrens-Adam en kinderen Terneuzen: E. de Rooij-Warrens Familie Warrens Familie Daelman. Terneuzen, 20 oktober 1971. Lange Kerkstraat 41. De gezongen uitvaartdienst, waarbij U beleefd wordt uitgenodigd zal plaatshebben op zaterdag 23 oktober a.s. in de Triniteitskerk te Terneu zen om 10.30 uur. Samenkomst bij de kerk. Op 20 oktober j.l. herdacht JOS. VAN DRIESSCHE 40-JARIG JUBILEUM zijn Op 23 oktober a.s. zal ter gelegenheid van dit jubileum een receptie worden gehouden in: „De Koning van Engeland" te Hulst van 16.30 tot 18.00 uur. ARCHITEKTENBURO J. J. W. P. VAN DRIESSCHE. DANKBETUIGING Mede namens de familie danken wij u voor uw blijken van deelneming bij het overlijden van mjjn vrouw, onze moeder, behuwdmoeder en oma LEONTINA MARIA WILLEMS, F. Coppieters kinderen en kleinkind. Zuiddorpe, oktober 1971. Binnenweg 3. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van deelneming, die wij mochten ondervinden bij het overlijden van onze geliefde man, vader en grootvader EMILIUS P. TIELEMAN betuigen wij onze welgemeende en hartelijke dank. A. L. Tieleman-Borgt kinderen en kleinkinderen. Sas van Gent, oktober 1971. Burg. Hoefnagelstraat 47. breng in uw omzet onze lezers helpen u, die vaart er in te brengen Bazar van de Schakel, TERNEUZEN. Bruid, 219 blauw; de uil, 661 blauw; pop in kleder dracht, 634 blauw; kleine pop met garderobe, 427 wit; teenerpop, 943 geel; Friese pop, 509 blauw. Bruto-opbrengst: 5.155,40. Denk aan S.O.S. van de natanr Nederlandse Rode Kruis Axel op donderdag 4 november 1971, om 20.30 uur, in Groene Kruisgebouw, Oosterstraat 2, Axel. Onderwerp: wijziging statuten. Het Bestuur. GAS

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 4