VRAGEN AAN GS OVER UITLATINGEN DREES „Schuimplasticfabriek wordt een middelmatige vervuiler" Eedese jeugd laat zich niet leiden voor grasland Aclit maanden geëist tegen vechtjas „Tarzan" DESKUNDIGEN OVER KANDIDAAT VOOR TEXSCHELDECOMPLEX TE SAS VAN GENT: notaris F. Barbé nicotine-arm {o&rf- u v&tyj- nicotine-arm femina Veel belangstelling femina 9 streek Kloetinge Axel Breskens Oostburg Motorrijder en fietsster gewond bij aanrijding BEJAARDEN Graauw Kloosterzande Koewacht Borsele Nu hebt u meer tijd dan in het overdrukke voorjaar. Bestel dus nu THOMASMEEL de fosfaatmeststof die rijk is aan mineralen. Die nu bovendien goedkoper is. En u strooit wanneer het u het beste uitkomt. De gezondheid en de produktie van uw vee zijn er mee gebaat Aardenburg Nieuw-Namen med.sche tH«n«»en Terneuzen Westdorpe Lamswaarde Zaterdag 16 oktober 1971 5 (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG In navolging van drs. W. Dusarduijn (KVP) die de regering vragen heeft gesteld over een uitlating van de minister van Verkeer en Waterstaat, dr. W. Drees jr. met betreking tot het Baalhoektracé, heeft thans ook het AR-statenlid Balkenende de kwestie aanhangig gemaakt. Hij heeft een aantal vragen aan het college van gedeputeerde staten van Zeeland ge steld. „Is het college niet van mening, dat de toch al geringe inspraak van het gewest (een gehoord worden door de raad van de waterstaat over de keuze van een tracé) door de bekendmaking van de eigen voor keur van de minister op dit voortij dig moment, in wezen een nutteloze inspraak is geworden en dat dit ernstig dient te worden betreurd?, aldus een der vragen van de heer Balkenende. Indien G.S. het met zijn zienswijze eens zijn, dan zou de heer Balkenende graag zien dat G.S. zich tot de minister wenden. De heer Balkenende vraagt voorts of het college bereid is om onver wijld met de minister contact op t» nemen, ten einde met klem het Zeeuwse standpunt, zoals dat op 13 september in de staten is geformu- leer, onder zijn aandacht te bren gen. (Het college heeft toen gesteld, dat het ontwerp-streekplan Oost-Z.- Vlaanderen naar de Prov. Planologi sche Commissie zou worden terug verwezen, omdat G.S. industrialisatie aan de westelijke oever van het Baalhoekkanaal als een mogelijk al ternatief van het plan Ossenisse za gen. Provinciale staten hebben zich met grote meerderheid uitgesproken voor een buitendijks tracé voor het Baalhoekkanaal). De heer Balkenende wil van het Zeeuwse college van G.S. weten wel ke voorwaarden aan België zijn ge steld met betrekking tot de water verontreiniging in het kanaal .Gent- Terneuzen, na de verbreding van dat kanaal. De laatste vraag van de heer Bal kenende luidt: indien de minister, blijkens zijn uitlatingen, al een dui delijke conceptie voor ogen staat, heeft het dgn nog wel zin om een streekplan voor Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen te ontwerpen? (ADVERTENTIE) BLOEMENSHOW op de Femina. Tn Feest in geuren en kleuren voor flora-liefhebber». Kom genieten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Velen hebben vrijdag in Terneuzen de laatste eer bewezen aan notaris mr. F. A. G. Barbé, die op 50-jarige leeftijd in Athene overleed. De Triniteitskerk was geheel gevuld met belangstel lenden tijdens de plechtige uitvaart dienst. Pastoor drs. L. C. Heijnen her dacht de overledene in een treffende toespraak. „Zijn leven was een prachtige getuigenis van wat hij was en wie hij wilde zijn. Zijn boodschap was dat niemand voor zich zelf alleen leeft. Hij stond steeds klaar voor zijn gezin, familie, vrienden, collega's, zieken en cliën ten. Hij bezat de sympathie van zijn collega's en naaste medewerkers". Pastoor Heijnen schetste de overle dene verder als een kundig bestuur der, die wars was van erebaantjes. „Als kerkmeester van de parochie van de Verrezen Christus heeft hij met hart en ziel meegewerkt aan de totstandkoming van de oecumeni sche kerk in Zuid. Hij bestuurde vooral vanuit zijn geloof. Zijn leven was vervuld van rijke daden die hij ons als een dierbare herinnering heeft achtergelaten". Na korte gebeden door ds. E. J. Rietveld, hervormd predikant, en ds. P. van der Veen, gereformeerd pre dikant, die nauw met notaris Barbé hebben samengewerkt bij de stich ting van het oecumenisch kerkcen trum, ging pastoor Heijnen voor in de eucharistieviering. Op de Zuiderbegraafplaats, waar notaris Barbé ter aarde werd be steld, waren enkele honderden be langstellenden aanwezig. Concert. Zondagavond geeft de plaatselijke brassband Excelsior een concert in de Nederlands Hervormde Kerk, aanvang zeven uur. Bij de negen nummers die op het programma staan is Retraite Frau- paise (met cornet solo van Wim van Boven) en het arrangement van Ex celsiors dirigent Jac. den Toonder: Glory, Glory, Halleluah. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Als het koop- en vermaakscentrum niet in de gebouwen van de vroegere Texscheldefabriek komt en het Franse schuimplasticbedrijf Sarvyl zich er vestigt, krijgt Sas van Gent er, volgens deskundigen, een middelmatige milieuvervuiler bij. Volgens de Nederlands-Franse Ka mer van Koophandel is een bedrijf van de tweede categorie, zoals Sar vyl, namelijk te vergelijken met een Nederlandse industrie, die tussen de grootste vervuilers (olieraffinade rijen) en ondernemingen die wel la waai maar geen luchtverontreiniging veroorzaken in rit. In Frankrijk wor den de bedrijven die hinderlijk voor het milieu zijn op dezelfde wijze in categorieën verdeeld als in Nederland het geval is. Zoals wü gisteren berichtten, wordt de firma Sarvyl uit Roubaix na de stichting Koopcentrum Zeeuwsch-Vlaanderen genoemd als een gegadigde voor de aankoop van het fabriekscomplex van de voormali ge Texschelde-industrie genoemd. Eerder had de gemeenteraad van Sas van Gent het verzoek van de stich ting koopcentrum om de industriële bestemming van de gebouwen aan de Westdam te wijzigen afgewezen. Namens de familie Lepoutre, de eigenaresse van het Texscheldecom- plex, zal mr. F. W. Adriaanse uit Middelburg op korte termijn een verzoek aan het Sasse gemeentebe stuur doen de bestemming van ter rein en gebouwen te wijzigen opdat het koopcentrum alsnog gerealiseerd kan worden. Mocht de gemeenteraad bij zijn afwijzend standpunt blijven dan komt de verkoop van de gebou wen aan Sarvyl aan de orde. Van de arbeidsinspectie in Breda vernemen wij dat voorshands niet te zeggen valt of de fabriek van schuim- plastic bekledingsmateriaal, die mo- (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) VAKANTIE'72 op de Femina. Luxemburg en Tsjechoslowakije brengen u op vakantie-ideeën. Auto tegen boom. Bij de eerste verkorting te Axel is dóór tot nu toe onbekende oorzaak een personenauto met vrij grote snelheid tegen een boom gereden. Dè beide inzittenden, W. T. uit Terneuzen die de auto be stuurde en K. v. B. uit Koewacht werden gewond. T. werd in het zie kenhuis opgenomen. Van B. kon na verbonden te zijn huiswaarts keren. Parels Door de KVO afd. Groe- de wordt op dinsdag 19 oktober 's avonds om half 8 de eerste bijeen komst gehouden van'het nieuwe sei zoen. Tijdens deze bijeenkomst die in het Wit-Gele Kruisgebouw plaats vindt, zal mevir. V. d. Hemel uit Vlissingen een lering houden over het ontstaan van parels. Kampioen In het clublokaal van de Zeekrab is het kampioen schap bekendgemaakt van het afge lopen visseizoen. Kampioen van de hengelsportvereniging werd A. Stey- aert uit Oostburg en jeugdkampioen P. Mornhoott uit Waterlandkerkje. Het eindklassement is als volgt: 1 A. Steyaert, Oostburg, 3113 pnt; 2 J. Faas, Terneuzen, 3042 pnt; 3 E. Blaakman, Breskens, 2747 pnt; 4 J. Verherbrugge, Schoondijke, 2594 pnt; 5 D. Ridderhof, Terneuzen. 2054 pnt. gelijk in Sas van Gent wordt geves tigd, een milieuaantastende industrie zal zijn. „Dat hangt van de stoffen af die men er maakt. Afgezien van het gevaarlijke of ongevaarlijke ka rakter van een dergelijk bedrijf voor de omgeving, kan men zich echter afvragen of het in deze tijd wel ver antwoord is een fabriek midden in een woonwijk te laten draaien. Dat kan vandaag de dag niet meer", al dus de ambtenaar van de arbeids inspectie, die er nog op wees dat de omwonenden voldoende middelen ter beschikking staan om via een hinder wetvergunning scherpe eisen aan het betrokken bedrijf te stellen, opdat dit geen hinder door lawaai of lucht verontreiniging veroorzaakt. r (Van onze correspondente) MIDDELBURG De meervoudige raadkamer van de rechtbank te Middel burg hield zich vrijdagmorgen bezig met een ingewikkelde vechtpartij. Als verdachte was gedaagd, J. C. uit Aardenburg, ook wel Tarzan genoemd. Ge tuige was diens neef P. C. Op 17 april zou verdachte met een slachtwapen de voorruit van de auto van zijn neef hebben verbrijzeld. Tarzan zou naar zijn neef gesto ken hebben en tijdens de afweer werden de pezen van diens rechter hand doorgesneden. Neef verdedigde zich eerst met een geweer, wat hem door verdachte werd afgenomen. Maar neef zag wel kans, ondanks rijn verwondingen aan zijn hand, het zwaard te bemachtigen. Daar mee werd Tarzan behoorlijk bescha digd. Een snee in zijn hoofd, hand en arm. Volgens de verklaring van neef P. zou hij op de plaats van de aanval oorspronkelijk op verzoek van een bevriend landbouwer duiven hebben geschoten. Dat lukte niet erg, dus nam hij het besluit naar huis te gaan. Hij stapte in zijn auto en juist op dat moment kwam Tarzan aanrij den en met de woorden „ha, nu heb ik je eindelijk" begon deze on hem in te hakken. Tarzan had de politie juist het tegenovergestelde verhaal verteld. Hij zou bedreigd zijn geweest. Een getuige, W. van de B., een jongen van 15 jaar had gezien dat na de vechtpartij iets langs en zwarts ach ter in de auto werd gegooid door J. Dat zou best het geweer kunnen zijn geweest, meende hij. Opper J. B. van de rijkspolitie zwaaide vrijdagmorgen tijdens een poging tot reconstructie gevaarlijk het zwaard otm zich heen in de rechtszaal. De officier van justitie, mr. Keijser, meende dat het toch wel bewezen was dat het verhaal van Tarzan van a tot z gelogen was. Het geweer was niet teruggevonden maar de getuigenis van Van de B. telde toch erg zwaar. De verhalen van P. waren heel aannemelijk, Toneel In het Ledeltiheater te Oostburg is voor de basisscholen uit West-Zeeuwsch-Vlaanderen het kin dertoneel „Het Peetje Prik spook" opgevoerd. De opvoering stond on der auspiciën van de (Van onze correspondent) TERNEUZEN Vrijdag kwam de 19-jarige motorrijder P. de B. uit Terneuzen in botsing met de wiel- rijdster mevroüw C. S. van L. uit Terneuzen. De motorrijder reed op het linker weggedeelte. Beiden kwa men ten val. De wielrijdster moest met verwondingen naar het Juliana- ziekenhuis worden gebracht. De mo torbestuurder liep een wond aan het voorhoofd en vermoedelijk een her senschudding op. De fiets werd to taal vernield, ook de -motor liep schade op. vond de officier. Verdachte heeft een oplossing willen forceren voor een vete sinds 1944 tussen de beide neven. Hij eiste acht maanden on voorwaardelijke gevangenisstraf. Verdediger mr. Shute vroeg vrijspraak voor zijn cliënt. Volgens hem hadden de getuigen niet genoeg licht in de zaak kunnen brengen. Bovendien had de zaak ook omge draaid kunnen worden. Dan had P. terecht gestaan en had J. tegen hem kunnen getuigen. Het initiatief van de vechtpartij kon in principe door beide partijen zijn genomen, meende de verdediger. Uitspraak op 27 oktober. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers! EEDE In Eede is al ruim vier jaar een werkgroep maat schappelijk werk bezig die zicb inZet op sociaal-cultureel ter rein voor dit bij de gemeente Aardenburg behorende kerk dorp. In die jaren waren vooral het jeugd- en het bejaardenwerk on derwerp van gesprek. Daarnaast werd steun verleend bij diverse plaatselijke activiteiten, waaron der b. v. de actie-Nobus, de man die voor een operatie naar Ame rika moest. „Het jeugdwerk is op dit mo ment een probleem", aldus voor zitter Van Bellegem van de werkgroep. De groep bestaat op dit moment uit zeven leden en er is een vacature. „Het patronaat systeem spreekt de jeugd niet meer aan. Je krijgt ze voor een spelletje biljart of tafeltennis niet meer binnen. De mentaliteit 's gewoon veranderd en het patro naat is dan ook gesloten, mede omdat het niet meer mogelijk is voldoende leiders aan te trek ken". Als een der oorzaken dat de jeugd zo moeilijk te grijpen is in Eede zag de heer Van Bellegem de nabijheid van het Belgische achterland, waar onder meer vier specifieke jeugdbars in Malde- gem een grote aantrekkings kracht uitoefenen op de Eedese jeugd. „De jeugdbeweging ligt nu ge heel stil, het patronaat is dicht en er is gebrek aan geld". In dit verband merkt de heer Van Bel legem op dat de gemeente Aar denburg jeugdwerk in Eede altijd goed gesubsidieerd, gestimuleerd heeft, maar het effect hiervan is minimaal. „Misschien dat een soos als Thor in Aardenburg hier enig succes zou hebben maar om zo'n eigentijdse jeugdgelegen- heid te creëren zou minstens 10.000 gulden nodig zijn. dat is gewoon te gek" Meer succes heeft de werk groep met het bejaardenwerk. „Wij hebben dit jaar al twee excursies gehouden, met veel succes en iedere week komen de bejaarden graag naar de soos die wij voor hen houden in het ge bouw achter het patronaat. „Het zijn vooral de dames in de werk groep die zich met de bejaarden bezighouden", aldus de heer Van Bellegem. Graag zag de heer Van Belle gem het tot stand komen van een dorpsraad, wier werk meer op gemeentelijk politiek niveau zou liggen. „Wij beperken ons tot het maatschappelijk terrein", zo zegt hij. De heer Van Bellegem stipt nog even aan dat de werkgroep dikwijls intermediair is bij het inroepen van hulp van een maat schappelijk werkster. „Wanneer wij b. v. bemerken dat er in bepaalde gezinnen sociale moei lijkheden zijn dan tippen wij de maatschappelijk werkster om daar eens een kijkje te ne men". Veel respons heeft de werk groep ook gehad op een lezing verzorgd door de stichting „Het Zorgenkind". „Dit heeft ons met de neus op het feit gedrukt dat er in West-Zeeuwsch-Vlaandererf toch wjel een gebrek bestaat aan een dagverblijf voor geestelijk gehandicapten", aldus de heer Van Bellegem, die zei te hopen dat in deze richting toch eens een oplossing gevonden mag wor den. Rijbewijzen Momenteel bestaat de mogelijkheid om bij de Raiffei- senbank de nodige formaliteiten te verrichten voor het aanvragen van paspoorten, rijbewijzen, uittreksels uit registers van burgerlijke stand en bevolking, bewijzen van göed gedrag;' bootkaarten en vjsakten. Spreekuur. Het maatschappelijk werk en de gezinszorg zal voortaan iedere dinsdag van 10.00 tot 11.00 uur zitting houden in Graauw. Dat ge beurt in het plaatselijke gemeen schapshuis. Burgelijke stand Ondertrouwd Th. Sey en R. Wolffellaar uit Bosch kapelle. M. van Heese en L. van Puyvelde uit Lamswaarde. Th. van Meelen en M. Roels uit Hulst. B Baart en W. Colpaert. Geboren: Ve- ronique, dochter van C.de Nijs en C. van Acker. Inzameling In de week van 18 tot 24 oktober zullen de dames van het r.-k- kerkkoor de jaarlijkse inza meling houden (huis-aam-huis) voor de Novib, onder het motto „werk aan de wereld". De opbrengst is bestemd voor ontwikkelingsprojec ten in Chili, Indonesië, Botswana, Filippijnen en India. (ADVERTENTIE) P.I.T.-collecte. De opbrengst van de collecte voor het prot. Christ, thuis front voor militaire tehuizen in de gemeente Borsele bedraagt 1068,77. thomusmeel Majorettenshow Zondag wordt te Aardenburg een majorettenshow verzorgd door de Kqninklijke Aar- denburgse Fanfare en de koninklij ke muziekvereniging St.-Cecilia uit het naburige Maldegem. De show begint om 15.30 uur. „W.A.R.V.O." De Aardenburgse winkeliersvereniging „Aardenburg Vooruit" houdt een najaarsverkooD- actie. De actie wordt gehouden van 15 tot en miet 30 oktober. Een deel van de opbrengst is bestemd voor de plaatselijke VVV en de Koninklijke Aardenburgse Fanfare. Voor de kin deren is er een „bonen-wedstrijd". Tijdens de actie zullen de winkels in de gehele gemeente Aardenburg geopend mogen zijn tot 20.00 uur op maaiid-ag tot en met donderdag eD op zaterdag- BURGERLIJKE STAND Geboren: Kim Y-C. dv W.J. de Crooek en A.M.A. Verhamme. René A. zv J.P. Jansen en C.M.C. van Damme- Barbara I.E. dv D. v.d. Wiel en B.E.M. Paridaen. John zv j.P.M. de Backere en L.M. Moens. Mariska JM. dv H.C.A. van Rie en R.C.R Roets. Ondertrouwd: Gustaaf R. Buijsse, 26 jaar elektromonteur te Terneuzen en Raphael L.I. Buijck 26 jaar lera res te Aardenburg. Roger P.L. Dhae- nens 21 jaar machinist te Maldegem B. en Rita E.H.M. van de Wynckeï 21 jaar winkelbediende te Aarden burg. Johan F. Boogaard 25 jaar los arbeider en Maria L.O. Cauwels 20 jaar keukenhulp beiden te Aarden burg. Petrus E. Verstraete 24 jaar douane-beambte te Heerlen en Pau lina J. Murre 21 jaar tandarts-assis tente te Aardenburg. Getrouwd: Edmond C E. de Lille uit Maldegem en Ludwina A.M Roedts uit Aardenburg. Overleden: Sylvester M. van der Hart 81 jaar. Burgerlijke stand. Geboren: Ste phanie, dochter van W. Verplanke en A. Kershaver. Spreekuur Het maatschappelijk werk houdt in Nieuw-Namen elke vrijdag zitting van 10.00 tot 11.00 uur. Inwoners uit deze plaats kun nen daarvoor terecht in het wijkge- bouw van het Wit-Gele Kruis aan de Hulsterloostraat op nummer 10. T~ MEDISCHE DIENSTEN Aardenburg en Oostburg. Dokter N. Rijk, Oude Kerkstraat 2 te Aar denburg, tel. 01177-1466. Axel. Dokter W. Kok, tel. 01155- 555. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendij- ke. Dokter Lievens te IJzendijke, tel. 01176-266. Breskens en Groede. Dokter Jan sen te Groede, tel. 01171-366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande. Dokter de Meyer te Sluis, tel. 01178-1366. Borssele en Nieuwdorp c.a. De praktijk van dokter Gelderblom wordt waargenoemen door dokter Kiviet te Borssele, tel. 01105-203. Driewegen, Hoedekenskerke, 's Heeerenhoek en Ovezande. De prak tijk van de huisartsen J. Geldof, A. van Opdorp en S. Wöstman wordt tot maandagochtend 8 uur waarge nomen door dokter J. Kole, Kerk straat 38 te Hoedekenskerke, tel. 01193-262. Goes. Dokter F. van Peer, Oost singel 132, tel. 5306. Hansweert, Krabbendijke, Krui. ningen en Rilland-Bath. Dokter G. Noome te Krabbendijke, tel. 01134- 1444. Heinkenszand, 's H. Arendskerke en Wolphaartsdijk. Dokter A, Vos te Wolphaartsdijk, tél. 01198-231. Hulst. Dokter W. Eysink, tel. 2060. Kloosterzande. Dokter R. Buwal- da, tel. 01148-277 (tot maandagmor gen 8 uur). Middelburg. Dokter A. Boerwin kel, Noordweg 214, tel. 2460 (zater dag) en sokter M. Reyerse, Seisweg 29, tel. 3456 (zondag). Sas van Gent. Dokter F. Puylaert, Oostkade 19, tel. 1366. Terneuzen. Dokter P. Nijsten, Wil lem de Zwijgerlaan 17, tel. 01150- 2324. Vlissingen. Dokter C. Sluijter, tel. 2225 (tot zaterdag 24 uur) en dokter S. Wartena, tel. 3933 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Clinge, St. Jansteen en Koewacht. Dokter Melchers. TANDARTSEN O. Z. Vlaanderen. Tandarts G. Vermeulen, Herengracht 13 te Ter neuzen, tel. 01150-2004. (zaterdag van 10-10.30 en 18-18.30 uur, zondag van 12-12.30 uur). W. Z. Vlaanderen. Tandarts A. Streefkerk te Breskens (zaterdag en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren. Tandarts A. Peeters, Houtkaai 7 te Middelburg, tel. 01180-2565 (zaterdag van 9-10 uur en zondag van 11-12 uur). Z. en N. Beveland. Tandarts J. Stam/: Fr.-den 'HoHanderlaan 16- te Goes, tel. 01100-5459 (zaterdag en zondag van 9-10-uur DIERENARTSEN Axel en Zaamslag. Dokter C. Cy- souw te Axel, tel. 01155-1488. N. en Z. Beveland. Dokter C. Bo- neschanscher te Kruiningen, tel. 01130-1233. W. Z. Vlaanderen. Dokter H. v. d. Vijver te IJzendijke, tel. 01176- 388. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oostburg en Sluis. Zr, Ancilla te Aardenburg, tel. 01177-1746. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzen dijke. Zr. Schilders te Breskens, tel. 01172-1350. Groot Axel. Zr. M. Geensen, Bachstraat 61 te Axel, tel. 01155- 2145. Ellewoutsdijk e.o. Zr. M. v. Rij singen, Mr. Dr. Messtraat 2 te Ove zande, tel. 01195-334. Hoek, Sluiskil en Philippine. Zr. Bouwens te Hoek, tel. 01154-274. Sas van Gent. .Zr. van Waes, Schulpenpad 43, tel. 01158 - 1548. Hulst en Hontenisse. Zr. C. Ver ver, tel. 01148-220. APOTHEKEN Goes. Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg. Apotheek W. Hum- melen, Markt 69, tel. 2134. Terneuzen. Apotheek Klaassen, tel. 2090. Vlissingen. Apotheek J. v. d. San- de, Badhuisstraat 22-24, tel. 2066. Botsing. De 15-jarige A. B. uit Terneuzen is met zijn fiets tegen de geparkeerde auto van M. de C. uit Terneuzen gereden. Hij werd aan het gezicht gewond en liep een hersen schudding op. Per ambulance werd hij naar het Julianaziekenhuis over gebracht. Carnaval. Op 12 november zal de Westdorpse carnavalsvereniging „de Koeters" een gezellige avond be leggen in Concordia. Op het programma staat onder meer het optreden van de Koeterse dansmarietjes, de heer De Ruyscher uit Hoofdplaat met hammondorgel, een Westdorpse Koeter die een car navaleske rede houdt over Westdorpe en de Westdorpenaren. Ais grote attractie zal op die avond de grootste koeter van Westdorpe ten tonele worden gevoerd. Actie Zondag 17 oktober begint ln Lamswaarde de actie „Bengaals vuur". De actie wordt ontketend om hulp te kunnen verlenen aan vele miljoenen Bengaalse vluchtelingen in India en de in noodverkerende Bengalen in Oost-Pakistan. Burgerlijke stand. Ondertrouwd: H. Bisschop en E. Bauchaut uit Osse nisse.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 2