Mij kannen ze tenminste nooit meer oud brood verkopen. I Je kunt't zien: elke morgen vers uit de oven. MODERN ELEKTROMONTEURS FILIAALBEHEERDER zoekt passende werkkring „Wie doet de deur open? Jij had toch de sleutel? Nee, jij!" Sta uzelf niet te verbijten. Steek een Agio Tip op. Het enige rokertje dat in zich laat bijten. Zo spaart u uw lippen, potloden, ballpoints en uzelf." Want een Agio Tip is zonder inhaleren al lekker genoeg. Probeer het maar, ook al denkt u het inhaleren niet te kunnen laten. Koop zo'n pakje van 10 stuks voor 1,40. Agio Tip rood zonder filter. Agio Tip blauw met charcoal filter. Agio M-Tlp groen met een vermoeden van menthol. FILTER Autorama Supermarket N.V. Dinsdag 5 oktober 1971 12 Ja, ik heb 't pas ontdekt. Juweel brood Heerlijk, hoor. En altijd vers. Gewoon 's nachts gebakken en 's ochtends verkocht. En al is het dan verpakt, toch weet je dat het waar is. Want elke dag van de week staat op de verpakking. Dus brood van gisteren kunnen ze je.nooit meer verkopen. Toch wel een goed idee van Juweel. Je begrijpt eigenlijk niet waarom andere merken die dag er niet opzetten./ «Gegarandeerd door Juweel. U kunt zich er zelf elke morgen van overtuigen in de Juweel bakkerijen. o.a. voor dames: bruids japonnen met en zon der sleep voor heren: zwarte en grijze jacquet- costuums BRUIDSALON Boschstraat 121 - hoek Korte Boschstraat. Breda Telefoon 39085 Winkeliers en consumenten vinden elkaar feilloos in deze krant. Heer, 56 jaar, iii bezit van auto en telefoon, financieel niet onbemiddeld Hoog salaris niet verlangd. Gedachten gaan uit naar incasso of controle of iets dergelijks. Brieven onder nummer BK 22639. T I R DE N.V. PROVINCIALE NOORDBRABANTSCHE ELECTRICITEITS-MAATSCHAPPIJ vraagt voor de Amercentrale te Geertruidenberg voor het onderhoud van elektrische installaties. Vereist worden de diploma's L.T.S. afdeling elek trotechniek en V.E.V.-sterkstroommonteur, als mede revaring in de aanleg en het onderhoud van krachtinstallaties. Geboden wordt een prettige werkkring onder gunstige arbeidsvoorwaarden. Bij gebleken geschiktheid volgt aanstelling in vas te en pensioengerechtigde dienst. De A.O.W.-premie komt ten laste van het bedrijf. Gunstige permiespaarregeling. Uitstekende ziekte kostenregeling. Voor gehuwden zal voor huisvesting worden zorggedragen. Aan gehuwden wordt tot een bepaalde leeftijd een ruime tegemoetkoming in pension- en reiskosten verstrekt. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de directie van de N.V., Willemsplein 2 te 's-Hertogenbosch. Voor onze moderne slijterij vragen wij een in het bezit van de vereiste diploma's en in staat geheel zelfstandig te werken. Belangstellenden worden verzocht óf schriftelijk óf mondeling te sol liciteren bij afd. Personeelszaken, Tramsingel 74 (hoek Lunetstraat), Breda.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 8