De Twee Wezen op snijpunt van lach en traan Olympische spelen gaan technische records hreken CHEVRON HAALT DE ONDÊRSTE STEEN BOVEN ALS ER IETS BEWEZEN MOET WORDEN. DIT BIJVOORBEELD: Een Chevron-schone motor loopt zuiniger. Dat komt door F-3IO Chevron Dolle rit van gebeten man t t CHEVRON MET F-310 EEN SCHONERE MOTOR VOOR ZUINIGER RIJDEN Chevron bewijs: PREMIèRE VAN GLOBE TWEE DODEN BIJ BRAND IN MAASTRICHT Nieuw-Namen T ele visiestation Chevron Petroleum Mij (Nederland) N.V. Maandag 4 oktober 1971 4 (Van onze kunstredactie) EINDHOVEN Als acht bont-romantische prenten van een Anton Pieck- kalender, heeft Zuidelijk Toneel Globe, taferelen uit het barre en boze leven van De Twee Wezen gescheurd. Na 10 jaar met de gedachte gespeeld te hebben om dit klassieke melodrama van D'Ennery en Cormon den volke weer te tonen, heeft Ton Lutz 100 jaar na het ontstaan ervan het lef gehad om dit museumstuk opnieuw in te lijsten. Het was een erg mooie lijst, zodat de wezensvreemde inhoud nog meer bedolven werd door het klatergoud van de entourage. Een voor de coterie opgevijzelde draak, die zich op deze manier snobistisch een smartlap kan permitteren. Kosten, moeite noch vak manschap drie elementen waarop de voorstelling steunt waren ge spaard om er een bont folkloristisch gebeuren van te maken, waaraan het premiëre-publiek op den duur toch de nodige lol beleefde. Het was bekend, dat Lutz dit stuk niet persiflerend, maar vakmatig en ambachtelijk zou aanpakken. Dat gebeurt ook. Tegen een somber dé cor, waarop doorlopend nogal ma tig beelden uit Parijs en het tijdsbestek worden geprojecteerd wordt een uitgekookt spelletje ge speeld met bonte straattaferelen vol sloebers en deftige lieden in prach tig afgewogen kostuums. Het zit al lemaal erg goed in elkaar, waarbij de regievondsten tot de laatste ver worvenheden (bijvoorbeeld het „be vriezen" van een beeld, zoals op de t.v.) worden aangepast. Binnen dit kader van een zakelijk „moderne" aanpak moeten de spelers emoties opvoeren, die hen eigenlijk wezens vreemd zijn; die niet parallel lopen aan deze tijd. Dat lukte ook niet. Voor de pauze werd het daarom een nogal taaie aangelegenheid, waarbij de wens om de, op zich weinig interessante, tekst nog meer in te korten opkwam. Toen, na de pauze, de melodrama- tiek werd opgevoerd en de persifla ge dicht werd benaderd, raakte de zaal geamuseerd. Het werd meer een zaak van een lach dan van een traan. Wanneer dan Ann Hasekamp als gravin van Linières in katzwijm valt op Petra Laseur, als Henriëtte de wees haar ontroerende geschiede nis vertelt, bulkt de zaal van het lachen; ontstaat de lachwekkende afstand met een historisch gebeuren en wordt men niet gedwongen zich te identificeren met de „eeuwig on wrikbare menselijke emoties", zoals het eeuwige moederschap en derge- lijken. Dan begint de zaal ook mee te zingen met Globe's bruikoor oyer De Twee Wéééézen; wenst men zich er nog een pint bier bij en toeschou wers, die „moordenaar" roepen als Pierre Jacques neersteekt. In die oorspronkelijk zakelijke aanpak passen de omstreden liedjes (balladen) van Frits Lambrechts op de mooie ironische teksten van Ernst van Altena. Jan-Anne Drenth, als straatzanger en accordeonist Coen van Orsauw, als straatmuzi kant, hielden er telkens een open doekje aan over. Maar we geloven sterk, dat na het laten vieren van de ..emotionele" teugels toen de spe lers zelf hun lachen bijna niet kon den inhouden de liedjes van HoesZangeres Zonder Naam het beter gedaan zouden hebben; al is het de vraag of beide laatsten ook open zullen staan voor die afstand- nemende lach. Het verhaal van de twee wezen, die in Parijs van elkaar worden gescheiden, om vervolgens in de sloppen, op straat, hoererend gezel schap, gevangenis etc. fijn-geknepen te worden, waarna natuurlijk toch het happy-end volgt, heeft niet zo veel om het lijf. Als aanklacht tegen de maatschappelijke situatie van toen doet het je nauwelijks nog iets. Door de wijze van presenteren, in clusief sneeuw en wind, is het alsof je naar oude prentkaarten zit te kijken. Binnen dit raam maken Pe tra Laseur en Ineke Cohen als we zen, Ann Hasekamp als gravin en in wat mindere mate Henk Rigters als graaf er wel iets van. De travestie- rol van Wim van den Brink, als het straatwijf La Frochard, en van Huib Rooymans, als de bediende Picard, hadden vanaf het begin een kluchti ge ondertoon en preludeerden daar door al op het verdere verloop van de voorstelling. De rest van de, vooral mannelijke, rollen was nogal zwak of matig bezet. De vele figu ranten daarbij gevoegd, geeft deze voorstelling een bezetting van veer tig man. De Twee Wezen lijkt een voor stelling, waarmee Globe twee kan ten op kan. De komende voorstellin gen zullen leren hoe deze keuze zal zijn. Première-publiek is doorgaans geen goede norm. Op dit moment kies ik eerder voor de lach dan de traan. Dan zou er voor velen wel eens een aantrekkelijk bont spekta kel in kunnen zitten, waaraan veel genoegen beleefd wordt. HENK EGBERS (Van onze correspondent). MAASTRICHT In de nacht van vrijdag op zaterdag is een café in de Hoge Brugstraat in Maastricht uitge brand, De 55-jarige mevrouw Wijn- tgerus en het zesjarig zoontje van een pleegoom dat bij haar logeerde, zijn om het leven gekomen. Omstanders slaagden er op het laatste ogenblik in de echtgenoot, de heer H.J. Wijntjens, door een ingeslagen ruit te bevrijden. Hij liep daarbij een beenbreuk op. ROTTERDAM (ANP) De Rotter damse politie heeft zondag bij Dier gaarde Blijdorp de bestuurder van 'n auto aangehouden, die vanaf Schie dam alle stoplichten had genegeerd en zich bepaald niet aan de aangege ven snelheden op dit traject had ge houden. De reden van deze dolle rit werd de politie gauw duidelijk. In de auto zat de 31-jarige oppasser G. B. Tim merman uit Schiedam, die thuis ge beten was door een giftige slang. In de dierentuin kon men hem niet direct helpen. De rit werd onder po litiebegeleiding voortgezet. Damesgymvereniging De da mesgymnastiekvereniging begint aanstaande woensdag met nieuwe gymlessen voor huisvrouwen en meisjes. De lessen voor de meisjes worden elke woensdag van 7 tot 8 uur 's avonds gegeven en voor de huisvrouwen van 8 tot 9. Belangstel lenden kunnen zich nog opgeven bij mevrouw Lockfeer-v. Haelst of me vrouw Jouret respectievelijk Hul- sterlostraat 83 en 10. (Van een onzer verslaggevers) MüNCHEN Wie heeft bij de Olympische Spelen in 1928 de vijfkamp gewonnen? Hoe heet de ploegleider van de Indiërs? Hoeveel kinderen heeft de Rus sische kampioene discuswerpen? Zulke en duizenden andere vra gen over sportmensen, spelen en plaatsen waar wedstrijden plaats vonden, zullen bij de 20e Olym pische Zomerspelen in München door een „elektronische super encyclopedie" worden beant woord. die in de perscentra en op enige voor iedereen toegan kelijke plaatsen zal worden in gericht. Nooit tevoren was de technische mtillage voor een Olympiade zo groot, als in 1972 in München het geval zal zijn- Vijf computers wor den alleen al in dienst van wedstrij den en organisatie daarvan gesteld. Ze zijn met 400 telexmachines, 50 dataschrijfmachines en 100 visuele data-apparaten verbonden, registre ren flitsend snel de prestaties van iedere atleet en drukken deze samen met zijn persoonlijke gegevens in lichtende cijfers op de scoreborden uit Automatisch worden bovendien de telexmachines van de persbureaus met ponsbanden gevoed, waarin het betreffende wedstrijdresultaat is ge ponst. Reeds tijdens de Spelen wordt met behulp van de elektroni sche dataverwerking het grote Olympische verslag samengesteld en reeds bij de grote slotceremonie met alle detail-resultaten uitgegeven. De uitzending van de Spelen naar bin nen- en buitenland vindt plaats via een televisiecentrum, met behulp waarvan tegelijkertijd twaalf beeld programma's kunnen worden uitge zonden en voorzien van 60 verschil lende commentaren. Daarbij okmt nog een gesloten te levisiesysteem, dat journalisten en ofganisators voortdureind op de hoogte moet houden van de gang van zaken tijdens de Spelen. Op de 3000 aangesloten ontvangers kan men naar keuze 15 programma's in schakelen. 1200 radioverslaggevers en 1500 technici zulen aan de sport- uitzendingen hun medewerking verlenen. Het stroomverbruik op het Olympisch terrein zal tijdens de Spelen overeenkomen met dat van een stad met 80.000 inwoners. Nieuw en in haar vermogen tot nu toe uniek is een floodldghtinstallatie. die een licht uitstraalt dat zich nau welijks van da-glioht onderscheidt In het St.-Laurensziekenhuis te Breda overleed na een kortstondige ziekte, in de leeftijd van 73 jaar, mijn dierbare man, onze onvergetelijke vader, behuwdvader en grootvader Dr. J. E. ALB. VAN DE POEL echtgenoot van L. M. J. Taggenbiwk voorzien van het sacrament der zieken. Breda; L. M. J. van de Poel-Taggenbrock Lelie-stad: G. M. van der Poel-van de Poel A. J. van der Poel Eersel: B. E. van den Brink-van de Poel R. van den Brink Haarlem: M. K. van de Poel, Vr. v. „Bethanië" Nijmegen: A. L. van de Poel Breda; W. J. van de Poel C. W. M. van de Poel Stassen Nijmegen: K. G. van de Poel o.p. Heemskerk: R. B. van de Poel H. van de Poel-Raming En kleinkinderen Breda, 2 oktober 1971 Marckhoekflat G 104 De Eucharistieviering zal plaatsvinden woens dag 6 oktober a.s. om 10.30 uur in de parochie kerk Laurentius te Ginneken, waarna de ter aardebestelling op de begraafplaats aan de Kerk- hofweg. Dinsdagavond is er een Avondwake om 20.00 uur in voornoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis van 12.00-13.00 uur, „Markendael", Bouvigne- laan 3, Breda. Liever geen bezoek aan huis Na een welbesteed en gelukkig leven is heden van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze goede moeder en oma ELISABETH CORNELIA MARIA WIJTENBURG 4 echtgenote van B. G. C. A. Kemper op de gezegende leeftijd van 85 jaar. Breda: B. G. C. A. Kemper Oisterwijk: J. P. M. Kemper H. G. Kemper-van Diessen Ulvenhout: H. G. M. Kemper B. A. Kemper-Wijnen Breda: L. van Gemert H. M. van Gemert-Galema en de kleinkinderen Breda, 2 oktober 1971 Sweelincklaan 6. Moeder is opgebaard in de Chapelle Ardente, Baronielaan 38. Bi'eda. Dinsdag 5 oktober om 19.15 uur wordt een ge bedsdienst gehouden in de parochiekerk van het H. Hart van Jezus, Baronielaan, waarna gele genheid wordt gegeven tot condoleren in de Chapelle Ardente. De uitvaartdienst zal worden gehouden woens dag 6 oktober a.s. om 10.00 uur in voornoemde kerk. Daarna volgt de bijzetting in het familie graf op het r.-k. gedeelte van de Nieuwe Al gemene Begraafplaats „Vredehof" aan de La gendijk te Riddrkerk om 11.45 uur. In de apla van de begraafplaats is tevens gele genheid tot condoleren. Winkeliers en consumenten vinden elkaar feilloos in deze krant. Personeel gevraagd Monteurs. Als u vakbekwaam bent en van uw werk houdt kom dam eens bij ons kijken en praten. Onze werkplaats is volgens deskundigen een van de modernste en best georga niseerde van Nederland. Het is bij ons goed werkenFord monteurs genieten de voor keur, maar als u dat toevallig niet bent hoeft dat geen be zwaar te zijn. Woning beschik baar! Sollicitaties bij dhr. Jan Vos, N.V. Hennekam, Roosen daal, adm. Lonckestr. 1 01650- Te koop gevraagd Diverse omniet» en penningen te koop gevraagd C Jansen Relgerstraat 5, Breda te) 016(10-3591? of 49403 Een woning op eigen grond voor een klein gezin, liefst op Zuid-Bevel and. Brieven met ligging en prijs onder nr. GK16917R van dit blad. Te koop aangeboden Breimachines Swiss Magic, de beste geheel metaal. Pfaff Naaimachinehuis. Korte Mee- straat 17, Bergen op Zoom; Lange Brugstraat 30. Breda; Nieuwe Markt 48, Roosen daal. Elektrische zig-zagnaaimachi- nes compleet in koffer of meubel vanaf f 299 t.m. f 1.199 enz. Pfaff Naaimachinehuis, Korte Mëestraat 17, Bergen op Zoom; Lange Brugstraat 30, Breda; Nieuwe Markt 48, Roosendaal. Kalkoenen bij Th. Freyser, Rietstraat 2. Hulst (Schudde- beurs) D'Antiekzolder; antiek en cu< riosa Sander 24 Etten-Leur, tel. 01608-2165. Geopend 9—7 uur, 's zondags 1.30—6 uur. 's Avonds na afspraak. Goed idee. Voor bont in ieder geval kijken bij de grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland. Duizenden korte en lange bontmantels, bonthoeden, colliers, tegen zeer aantrekke lijke, lage, betaalbare prij zen!!! Bont kopen is een zaak van vertrouwen. Een 3-jarig schriftelij k garan tie -certificaat is dat vertrouwen waard. Meer waarborg voor bont. Desge wenst zeer soepele credietservi- ce. De Bontkoning, Hooghuis- straat 3, straat schuin t.o. He- ma te Eindhoven-Centrum. Te lefoon 040-61100. Bij koop krijgt u reisgeld terug. Vrijdag avond tot 9 uur geopend. Unieke kans. De grootste en goedkoopste meubelfabriek van Nederland, 10.000 m2, bankstellen, kasten, slaapban ken, woningtextiel enz. Levert op zeer soepele kredietservice, ook aan ongehuwden. Postbus 1547, Rotterdam. Te koop houten garages, schuurtjes, tuinhuisjes, opslag plaatsen, pony hokken, dui venhokken. schaftlokalen, ser res. werkplaatsen, bungalows e.d. Voor al uw houtbouw naar F.H. v. Dommelen, Nieuw- kuyksestraat 119, Nieuwkuyk. Iedere dag geopend en zon dags van 11 tot 14 uur. tel. 04108-3195. Een bromfiets, tegen elk aan nemelijk bod. Een electro-mo tor. Churchillweg 31, Hulst. Gebrnikte machines voor wei nig geld. Alle merken grondig nagezien en met garantie. Pfaff Naaimachinehuis, Korte Meestraat 17, Bergen op Zoom; Lange Brugstraat 30, Breda; Nieuwe Markt 48, Roosendaal. 1» F-310 is niet zo maar een reinigende toe voeging - het zit uitsluitend in Chevron benzines. Chevron met F-310 verwijdert aanslag van vitale motoronderdelen, ook die welke geen enkele andere benzine schoon kreeg, voordat er F-310 wasIn iedere motor vormt zich na verloop van tijd aanslag. Hier door wordt de samenstelling beïnvloed van het benzine-luchtmengsel, dat via de carbu rateur de verbrandingskamers binnenkomt. Met als gevolg een minder efficiënte ver branding en dus een verhoogd benzinever bruik. Door het verwijderen van deze aan slag herstelt Chevron met F-310 de juiste benzine-lucht verhouding, waardoor een vollediger verbranding van de benzine wordt bevorderd. Naarmate een motor schoner is, gaat hij meestal zuiniger lopen. Bovendien Vóór gebruik van Chevron met F-310. Deze 10 auto's werden, vanwege hun sterk ver vuilde motoren, voor deze test gekozen uit een groep gebruikte auto's. Hun uitlaat gassen kwamen via een slang in het water van een fontein terecht. Na 3 uur was het water zwart van het roet geworden. Na gebruik van y Chevron met F-310. Dezelf de auto's werden weer normaal ge bruikt, totdat ze 6 volle tanks Chevron met F-310 verreden hadden.Toen werd dezelfde proef herhaald. Deze keer bleef het water volkomen helder. Dit komt doordat de vervuilde motoren en hun uitlaatgassen zo een stuk schoner waren ge worden. Dit is slechts één van de vele proe ven, die de reinigingskracht bewezen van Chevron met F-310. Een schonere motor betekent zuiniger rijdenschonere uitlaat gassen betekenen schonere lucht! F-310 Gedeponeerd Handelsmerk van Chevron voor Polybuteen Amine Benzinetoevoeging. Polyester boten, buitenboord motoren, bootbeslag. Internati onal jachtlakken. Kom ever. aan bij: „Nova Vita", Wildert- straat 3, Oud-Gastel (bij Kui- vezand. Oudenbosch). Te 01652-2012. 2-pits butagasstel. met ove> kachel, bu taf les met slang. I de Wilde, Narcisstraat 3 Kloo. terzande. Desso tapijttegels korte tij gebruikt op showroom 50 x f f 2.75 per stuk. Verder nieuw tegels om los te leggen. Nylo Magneet 40 x 40 vanaf 1.9 idem 10 kleuren 50 x 50 pe stuk 3.50. Haartapijttegels zwi re kwaliteit 6 kleuren 50 x 5 pst. 4.50 dikke hoogpolige tz pijttegels vele kleuren vanr 4.95 p.st. Originele Berber ta pijttegels alleen bij ons f 5.8" p.st. Dagelijks v. 9 tot 13 uu en v. 20 tot 23 uur Aanwas 3! Ossendrecht. Huizen Oosterhout bij Breda, nabij de Warande en Vrachelse Heide luxueuze herenhuizen, 4 slp.k.. luxe kunststofkeuken met dubbele spoelbak, c.v., alumi nium ramen en deuren. Koop som vanaf f 95.250,- tot f 95.850,- v.o.n. en incl. BTW Voor alle inlichtingen: Natio naal Grondbezit N.V., rayon kantoor Ringbaan-Oost 108. Tilburg. Tel. 04250-36430 (bui ten kantoortijd 04250-62073 of 21832) Tuinzigtlaan. Ruim woonhuis olie-c.v. keurig in de verf met garagebox f67.500. V. d. Berg en Co., lid NBM, Nwe. Ginne- kenstraat 43. Breda. Tel. 01600- 24421. Geldleningen Schulden? Belangrijk. Schul denregelingen in betalings moeilijkheden verkerende par ticulieren, ambtenaren en za- kendrijvenden die ter voorko ming van faillissement (inboe del- of goederenverkoop, loon beslag enz. enz.) tot een rege ling van hun schulden willen komen worden erop gewezen dat door de meeste banken en zij die zich belasten met de inning van schuldenposten naast de bekende instellingen, alleen de sculdenxegelingsar- beid van het L.A.M. wordt er kend. Gegevens worden in neutraal couvert toegezonden Op advies van sociale instellin gen enz. enz. gehele regeling op Pro-Deo-basis mogelijk. Landelijk Advienbureau v.d Middenstand (sinds 1960) Bus- sum. Koningin Emmalaan 18 tel. 02159-16903. Behandeling van aanvragen kosteloos. Auto's - Motoren Te koop Fiat 850 '65, zeer goed 2x; Ford Cortina 1500, 4-deurs. type '65; Triumph 2000 '66, overdrive en schuif dak; Tri umph 1300 '66, i.p.st.; Triumph Spitfire '66, div. acc.; Austin 1000 '65; VW 1200 met roldak f 550,-; Glass 1004CL '67. met radio; Vauxhall Viva de Luxe 70, als nieuw; VW 1300 '69. 22000 km, div. acc. en schade vrij. Garage Kool, Meeussen- straat 14. Bergen op Zoom, tel. 01640-35295. Volkswagen t.k. bj. 1961 i.g.st. Moet weg. Biss. Molenstraat 86 Etten-Leur. Te koop Simca GLS, bouwjaar 1967, zeer mooie en gave auto, prijs f 1950,-, ook genegen te ruilen. Te bevragen: Maurits- weg 38 Klundert. Huwelijken Soldaat. 21 jaar, 1,98, zoekt beminnelijke trouwe vr. part ner. Wij zouden graag een goede echtgenoot en vader voor onze kinderen hebben, huisvrouw 36 jaar, Emmy 34 jaar. Huwelijksbem. Helga von Hall. Geldrop (b. Eindhoven). Witte de Withstraat 7, tel. 04903-2232, Ook 's zondags. Vakantie Nieuw voor Nederland. Cha teau d'Ardeche en Chateau du-Loire. Twee stacaravan met een verfijnde smaak wat interieur en uitvoering betreft Met twee en drie slaapkamers toiletruimte en veel bergruim te. Compleet uitgevoerd met grote roestvrijstalen aanrecht met waterkraan, grote koel kast met daarop vierpits-gas- komfoor. Gaskachel 4000 cal., welke ook in de winter voor een behaaglijke warmte zorgt Verlichting 220 V incl. lampen. VerWé caravans. Bergstraat 9, Zegge. houdt Chevron met F-310 een schone motor ook schoon, zodat het verbruik niet kan stijgen door aanslagvorming. Het benzineverbruik wordt door vele andere faktoren beïnvloed: de technische konditie van de auto, rijgewoonten, toestand van de weg, snelheid. TOCH.in een groot aantal proeven met allerlei verschillende wagens met vervuilde motoren was eenvoudigweg omschakelen op Chevron met F-310 vol doende voor een aanzienlijke vermindering van het benzineverbruik. Probeer maar 'ns zes keer een volle tank en kijk wat Chevron met F-310 (Super of Nor maal) voor uw auto kan doen.Een Chevron- schone motor loopt zuiniger, levert betere prestaties en geeft minder vuile lucht. Caravancentrum Verwé brengt voor seizoen 1972, 12 stacara vans met een, twee en drie slaapkamers. Prijzen vanaf f 6495,- tot f 13850,-. Bergstraat 9. Zegge (bij Roosendaal). Gebruikte caravans, Koenen Caravans. Verkoop van tour- en stacaravans Showterrein Camp. De Kleine Melanen, Voor het nieuwe Veilingge bouw links. Zeeland Camping „De Mule" te St.-Maarensdijk heeft nog ruime va6te staanplaatsen. Inl. tel. 01666-840. Caravans: De Reu - Astral - A - Latne - Beverly - Digue - Albatros Willerby tour - en sta-caravans en van Weeghel bagagewagens Verstegen Ca ravancentrum Hoeven Achter 't Hof 31 Tel. 01659-669 (1 km van ingang bosbad Hoe ven). Inruil - financ. - garan tie - service etc. Koop nu tegen winterprijzen uw tweede huis in de natuur. Bij ons honderden guldens goedkoper. Keuze uit Pember- ton, Albatros, Astral en Sun- way. Nieuwe stacaravans reeds v.a. f6975,-. Ruime keus in ge bruikte tour- en stacaravans. Mooie staanplaatsen voorradig. Gespreide betaling over 60 mnd. mogelijk. Caravanbedrijf Hameeteman, Singel 394, Dor drecht, tel. 01850-45994-36775. Mobiele houten bungalows vanaf f 8995,- Rinel, Rolon en Astral-stacaravans 1 of 2 slaapkamers vanaf f 6495.-. De Roeck tourcaravans vanaf f 3895,-. Nieuwe typen 1972 stacaravans met eethoek en 1 of 2 slaapkamers tegen aan trekkelijke prijzen. Plaatsen gratis in Nederland. Knuppe's Automobiel, en Caravanbe drijf, Baarleseweg 34 a-b, Cbaam N-Br. Tel. 01619-248. Huisdieren Moet uw hond geknipt, bel dan 01600-32356. C. Baardemans, Bilderdijkstraat 18. Breda. (Boeimeer). Te koop zeer mooie bruine bles pony. oud IV2 jaar, zuive re forest (hengst) met papie ren. Te bevragen: Mauritsweg 38 Klundert. <.andbouw Welke Hollandse of Belgische boer wil boerderij kopen in Groningen. Groot 35 heet. Te bevr. Teerlingstraat 18. Clln- fie. Te koop bietensnijders, Vleesch no. 7 f 300,-; bieten- trommels en messen no. 5, 6, 7, 9; motorgierpompen, lichtnet. f 520,-. Fa. Hectors. Wouw. tel. 01658-325. Diversen Schieting op zaterdag 2 okt. bij P. Leeraert-Ni s. Hulst. Be gin half 3. Gratis f 50,-.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 4