Baalhoek reacties Sluizen in W esterscheid SHOW OPEL L0UISSE - GOES N.V. VERWARMING FA. STOFFELS-RISSEEUVf WATERSCHAP HULSTER AMBACHT VOORSTANDER VAN KANALISATIE EN GEORDENDE INDUSTRIALISATIE Bij bouw gemaal niej bekend over kanaal /OOR UW VREEMD GELD BREDA Noordstraat 74 Terneuzen Tel. 2595 SFEER ILLUSIES RECTIFICATIE HET WINTERPROGRAMMA VAN DE KROKODILBAR dag en nacht BENZINE tanken aan GARAGE VISSER denken Gemeente Oostburg HINDERWET PERMANENTE Nu keuze uit ERKEND INSTALLATEUR de nieuwste moderne en klassieke modellen iH Vrijdag 27 augustus 1971 GOES Grand 20 uur: De avonturiers 18 j. Museum v. Z.- en N.-Beveland, Kerkplein, „Wat de zee teruggaf", expositie over scheepsbouwhis'torie en scheepvaartgeschiedenis van het huishoudelijk materiaal van ''het schip t.m. 1 oktober). GKOEDE Voorm. gemeentehuis, kunst- en antiquiteitenexpositie. Ma. t.m. zat. van 10-12 en 14-18 uur (t.m. 31 aug.) HULST Boekhandel Van Geyt, Steenstraat 20. Oude kaarten en plattegronden van Zeeland en Vlaanderen (t.m. 31 aug.) Werkdagen 8-12 on 13-18 uur. KORTGENE Galerie „Les Deux Chapeaux", expositie objecten, collages en schil derijen van Cees P. Visser uit Rot lerdam (t.m. 7 sept.) Dagelijks be- halve 's maandags van 9-18 uur. MIDDELBURG City 20 uur: Dc getrouwde priester 18 j. 23.30 uur: Dc vogels 18 j- Vleeshal Stadhuis, expositie Neha- lennia, de Zeeuwse godin (t.m. 29 aug.) Ma. t.m. zat. van 10-17 uur. Rijksarchief, expositie „Van centrale i kern tot kerncentrale", geslacht en land van Borssele (t.m. 28 aur.) Ma. t.m. vrijd, van 9.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur. Zat. van 9.30-12.30 uur. Galerie Roggeveen, Gerbrandy- f laan, expositie van Piet Bulthuis. Dagelijks geopend van 10-12 en 14- 17 uur (t.m. 31 aug.) Molenwater, miniatuur Walcheren. Dagelijks geo pend t.m. 30 september. OOSTBURG Ledel Theater 20 uur: Thun- derball 14 j. ROTTERDAM Hofplein Theater 20.15 uur: Twee is teveel", blijspel met Hetty Verhoogt en Wim van Seist. Schouwburg 20.15 uur: De Hoofd stad Operette met „In einer kleinen konditorei". ST.-ANNA TER MUIDEN Voorm. gemeentehuis, schilderijen en beeldhouwwerken van Jan But en baron De Meester de Besten- brouck (t.m. 14 sept.) Dagelijks ge opend van 10-12 en 14-17 uur VLISSINGEN Alhambra 20 uur: De avontu riers 18 j. IJZENDIJKE Cultureel Centrum, expositie van beelden en tekeningen van George Minne en Dolf Jespers (t.m. 12 sept.) Ma. t.m. vrijd. van 14-16 uur, zat. en zondag van 14-16 uur. ZIERIKZEE Fa. Lokker, Nieuwe Boogerd- straat, fototentoonstelling met als thema „Delta-Foto". Ma. t.m. zat. van 9-18 uur (t.m. 31 aug.) ANTWERPEN Rubenshuis, expositie „Rubens en zijn tijd", tekeningen van Belgische verzamelingen o.a. tekeningen van Rubens, Van Dijk en Jordaens (t.m 15 okt.Middelheimpark, expositie 11de Biënnale van hedendaagse sculptuur uit Argentinië, Brazilië, Canada, Mexico en de Ver. Staten, alsmede beelden uit Nederland en werken van de onlangs overleden kunstenaar Oscar Jespers (t.m. 3 okt.) Geopend van 10-20 uur- BRUGGE Hallen, tweede Triënnale voor Plastische Kunst in België (t.m. 14 sept.) Dagelijks van 10-18 uur. Pro vinciaal Hof, Markt expositie Vlaamse schilderkunst 1920-1950, o.a. De Boeck, Malfait, Sevranckx, Wolvens (t.m. 14 sept.) Open dage lijks van 10-18 uur. GENT Kathedraal Koor en orkest Deutsche Oper am Rhein. Centrum van Kunstambachten, St.-Pietersplein 9, Zeehaven Gent. Verleden, heden en toekomst (t.m 30 aug.) „Kunst na 1945" (t.m. 10 okt.) Vandaag publiceren wij. tegen on ze gewoonte in, een aantal niet on dertekende brieveu van lezers. Het zijn de brieven, vaak in beschou- wende vorm, die zijn binnengeko- men als reactie op het Baalhoek- referendum dat wij hebben gehou den en waarvan de uitslagen inmid dels bekend zijn. De schrijvende lezers hebben niet om redenen van geheimzinnigheid hun namen onder de brieven wegge- laten, doch zij deden dit op ons verzoek. Voor deelname aan het Baalhoek-referendum was namelijk het vermelden van naam en adres niet vereist. Hetzelfde geldt voor de epistels die de formulieren vergezel den. WAAROM bij vraag 4 in uw refe rendum niet de mogelijkheid: GEEN opgenomen? Zoals de antwoorden (nog steeds op vraag 4) er nu staan, dwingt u (bewust?) iedereen voor industrie te kiezen. Wanneer iemand op vraag 2 „Neen" antwoordt, kan hij vraag 4 t.m. 8 wel vergeten. Dat lijkt me geen nuttig gebruik maken van de ruimte die u gekregen hebt. (Het spreekt vanzelf, dat iemand die vraag 2 en-of 3 met „neen" beantwoordt, de volgende vragen blanco laat. Zij hebben dan voor hem geen wezenlijke inhoud meer. - Redactie). MIJN waardering voor uw artike len en referendum over het Baal- hoekkanaal. Een nadeel hierbij is echter dat men de vragen meestal ongenuanceerd met ja of nee moet beantwoorden. Vandaar enige toe lichting. Vr. 2 Wat ge niet wilt dat u ge schiedt doe (wens) dat ook een ander niet. Als men als inwoner van Nicuw-Namen de (meestal vervui lende) industrie over een afstand van enkele tientallen kilometers tot zijn achterdeur ziet opschuiven; als men weet dat men binnen 10 km. van zijn woonplaats een industrie als Progil wil vestigen en als men eerst naar de windrichting moet kij ken om te weten of men nog enigs- zins gezonde lucht inademt dan durft men een ander niet op te dringen wat men zelf met een zeke- re onrust tegemoet ziet. Persoonlijk ben ik niet tegen industrie maar het moet een middel blijven en geen doel op zichzelf. Of er in Zeeland nog industrie moet komen hangt af van de noodzaak. Uitgangspunt is het belang en het welzijn van de mensen die er wonen. Niet het pres tige van bepaalde personen, of van bedrijven die er winst in zien. Vr. 3 Op een eis van dc Ned. regering dat er geen Ned. belangen mogen geschaad worden, wil ik op merken dat cr bij een realisatie van het Baalhoekkanaal altijd Ned. be langen worden geschaad. (Verlies landbouwgrond of natuurgebieden enz.). Als de minister het heeft over goede nabuurschap denkt hij mis schien op de eerste plaats aan zijn collega in Brussel maar wij denken bij dit woord op de eerste plaats aan onze buren en medemensen hier vlak over de grens en de overlast die hen op die manier bezorgd wordt. Vr. 5 Bij deze vraag kan ik ook naar vraag 2 verwijzen alleen moet ik hierbij opmerken dat ik niet weet waarom Terneuzen nog steeds verder uit moet breiden na dat men door een bevoordeling van deze plaats door de overheid een gedeelte van het platteland van Zeeuwsch-Vlaanderen leeggezogen heeft. Vr. 6 Laat ons a.u.b. dat beetje natuurgebied dat we hier in Neder land nog hebben behouden. Vooral wanneer het zo'n uniek gebied als Saeftinge betreft. Maar laat ons ook geen prima landbouwgrond voor al tijd vernietigen als dit niet strikt noodzakelijk is. Vr. 8 Dc moeilijkheid is dat onze regering(en) een zelfde menta liteit bij de Belgen schijnen te ver onderstellen als bij zichzelf. Maar terwijl men zich hier zo nauwkeurig mogelijk houdt aan internationale en andere afspraken gaat het daar dik wijls maar op z'n boerenfluitjes. Op papier is het wel in orde maar in de praktijk komt er niets van terecht. Men zou de mogelijkheid van tegen maatregelen open moeten houden om voldoende garantie te hebben. IK vind zeehaven en industrieter reinen de springplank naar wel vaart. Waar gemakkelijk aan te leg gen (en dat kan hier) zijn ze nodig voor onszelf en onze achterburen. Ze mogen echter geen hindernis zijn voor het normale leefklimaat, zodat frisse lucht verzekerd blijft zowel op het fabrieksterrein als daarbui ten. Ik vind dat de industrieterreinen daar dienen te liggen, waar ze ge makkelijk te benaderen zijn voor nationaal en internationaal bereik' dus langs de Schelde en kanalen: mits niet alle Schelde en kanaal plaatsen worden uitgepikt, omdat voor het gezonde leefklimaat van de mensen Schelde en kanaalplaatsen noodzakelijk blijven voor frisse zee lucht en vertier op 't water. NAAR mijn eerlijke overtuiging moeten er in Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren geen nieuwe zeehaven en in dustrieterreinen voor chemische-in- dustrie in welke vorm ook oijko- ïnen. Laten we oppassen dat we er niet „instinken" en laten we probe ren ons gebied leefbaar te houden. Als er toch iets zou moeten gebeu ren (we kennen nu o.a. dc drift vqn het prov. bestuur op dit terrein) dan (Van een onzer verslaggevers) HULST Het dagelijks bestuur van het waterschap Hulster Am bacht is groot voorstander van bestudering van de mogelijkheden tot kanalisering van de Westerschelde. Men denkt door kanalisering een geordende industrialisatie te kunnen bewerkstelligen op daarvoor bij uitstek geschikte punten. Dit hebben dijkgraaf W. Staal, het hoofd van de technische dienst K. Brand en griffier C. IJsebaert gistermiddag in een toelichting op de deze week door het waterschap gepubliceerde nota, verklaard. am> Het dagelijks bestuur vindt de ontwikkelingen, zoals die waar schijnlijk als gevolg van het Baal hoekkanaal plaats zullen vinden, on wenselijk. In de aanleg van het ka naal ziet men zelfs een nutteloze doorsnijding en versnippering van Zeeuwsch-Vlaams grondgebied. Daarvan valt voor dit gebied slechts een heilloze werking te verwachten. Met name de heer Staal steekt niet onder stoelen of banken, weinig ver trouwen te hebben in de toekomsti ge ontwikkelingen. Eenzelfde sfeer ademt trouwens ook de nota van het waterschap, waarin 'men zich kritisch heeft op gesteld tegenover het Baalhoekka naal. Daarin wordt onder meer mel ding gemaakt van het feit, dat de drempel van de zogenaamde Baal- hoeksluis veel dieper komt te lig gen, dan nodig is voor de schepen die straks moeten passeren. Daaruit meent men te kunnen afleiden, dat de ontwikkelingsplannen voor Zeeuwsch-Vlaanderen bij het Baal hoekkanaal niet zullen ophouden. Het waterschapsbestuur vreest zelfs een trapsgewijze ontwikkeling, waarvan het Baalhoekkanaal de eerste trede is. Men houdt verder rekening met de mogelijkheid, dat bijvoorbeeld een doorsteek naar het diepe Gat van Terneuzen als logisch vervolg, in het verschiet ligt en dat er daar naast ook nog andere voorzieningen met verstrekkende gevolgen, getrof fen zullen worden, „Waarom", zo vragen de samenstellers van de nota zich dan ook af, „worden dan niet meteen de mogelijkheden tot kanali sering van de Schelde bestu deerd" "V* In het verleden zijn daartoe al meer stemmen opgegaan. Politieke figuren hebben toegegeven, dat over deze mogelijkheden op regeringsni veau nimmer is gesproken. De ver schillende nieuwe perspectieven bie dende kanalisering is van origine geen idee van de makers van de waterschapsnota. In de afgelopen jaren zijn verschillende deskundigen uitbreiding van hetgeen er is, ilus in ie instantie de kanaalzone Terneu zen. Is dit niet genoeg dan zou in 2e instantie kunnen worden gedacht aan het Baalhoekkanaal maar dan alleen buitendijks en zo min moge lijk op Nederl. grond gebied. Nooit en te nimmer zeehaven en industrie terreinen voor chemische-industrie bij Ossenisse. In deze geest heb ik het enquête formulier ingevuld. ANTWOORD gevende op uw vragenlijst, kan ik u het volgende mededelen. Werp een blik op de kaart en u zult zien dat er twee kanalen liggen nl. het Leopoldska- naal en het andere de Schipdonkse- vaart genoemd, laat ze die kanalen verdiepen en verbreden en recht trekken. De goede vruchtbare grond ongemoeid laten is mijn inzicht het voordeligst de kosten zullen minder zijn. Aan bijde zijden van genoemde kanalen is uren ver of kilometers ver slechte magere landbouwgrond aan wezig. Dit is mijn standpunt. Een landbouwer uit St.-Kruis. België moet proberen op andere wijze dan alleen over Nederlands gebied en oude wateren Antwerpen voor schepen te ontsluiten. Heeft België al eens ernstig geprobeerd (met u.v. dhr. Mertens) Antwerpen toegankelijk tc maken voor dergelij ke grote zeeschepen alleen over Bel gisch gebied? Het alternatief van dhr. Mertens met insteekhavens in liet prachtige landbouwgebied van Oost- en West-Zeeuwsch-Vlaande ren, is voor iedere Zeeuw onaan vaardbaar. Als werkgelegenheid scheppen op de voorgrond staat bij industrie en hij de overheid en wij niet moeten twijfelen aan de goede bedoelingen, laat ons dan ernst maken, op de eerste plaats met de vervuiling die ons allerwege bedreigt. Of zijn wij toch niet zo mans. dat wij dat niet aankunnen met al onze technische vooruitgang waarop wij zo prat gaan. Laat ons het internationaal aanpakken en dan verder praten over industrialisatie Als industriali seren onvermijdelijk blijkt voor een toekomst voor onze kinderen, laat hun dan ook nog een goede brok gezonde natuur, waar het een vreug de is om in te leven. En verder, bent u (de redactie) van mening dat deze enquête een beslissing kan afdwingen bij de overheid, of staan de plannen nu reeds vast, zoals wij al zo vaak in het verleden hebben ervaren. Progil, Péchiney enz? Bovendien hoop ik dat heel deze enquête voor „De Stem" niet alleen zakelijk is. Overi gens mijn sympathie voor de wijze waarop u zieli inspant voor het wel zijn voor dc Zeeuwsch-Vlamingen. (Als zakelijkheid voorop had ge staan, zouden wij wel goedkopere middelen hebben gezocht om recla me te maken. Wij achten het een taak van de krant om de mening van de burgers-lezers in zulke be langrijke kwesties als verdere zee haven- en industriële ontwikkeling, te kanaliseren. Wij hebben goede hoop, dat de uitslag van het referen dum de beleidsinstanties zal helpen zich een betrouwbaar oordeel van de mening in de betrokken streek van Zeeland te vormen. Deze instanties verwijten de ongeruste burgers wei eens, dat zij zich beperken tot hel slaken van kreten zonder enige in houd. Het referendum was een eer lijke poging om de meningsvorming, zonder „kretologie" op gang te bren gen - Redactie). EINDELIJK is het dan zover, dat er een eind komt aan al die drukte om het Baalhoekplan. Ik ben maar een oude schipper, maar ik hoop en velen met mij dat het kanaal er zal komen want de scheepvaart van en naar België heeft het hard nodig, zowel de Hollandse als de Belgische. Het Nauw van Bath is een ramp op dit gebied er mee op de proppen gekomen. Hun pleidooi vond voor voor de scheepvaart, net als de landwegen van vroeger voor het mo derne verkeer. Waarom al die heibel voor O.-Z.-Vlaanderen? Het is hele maal ontvolkt. Ze zijn daar tien jaar te laat aan begonnen. U schreef in „De Stem" dat er vijf dorpen moe ten verdwijnen. Noemt u gehuchten, waar nog vijf gezinnen wonen, zoals Baalhoek, Duivenhoek, Emmahaven, Kruispolder en de Paal, nog „dor pen"? De jonge gezinnen trekken naar elders, waar het goed wonen is en waar ze hun brood kunnen ver dienen voor hun gezin. Saeftinge moet zo blijven Dat be hoort bij de Schelde. Het water van de Schelde komt tot rust in Saeftin ge. waar het water op natuurlijke wijze wordt gezuiverd. Waarom al die heibel voor die strook land bouwgrond voor de kanaalaanleg? Ze nemen toch ook landbouwgrond voor grote wegen? Maar daar praten zij niet over. Het is toch iets groots, dat er gaat gebeuren in O.-Z.-Vlaan- deren. Voor vele mensen komt er werk en is er weer een toekomst. Het is goed leven met onze buur, de Belg Kijk maar eens in Hulst. De middenstand floreert er goed. In de overlijdensadverten tie van gisteren van de familie Totté-Verdurmen is abusievelijk de naam T. Verdurmen-Saman vergeten. alsnog weinig weerklank. In de eerste aanleg zou al wel zijn gebleken, dat de voorgestane kanali sering technisch een haalbare kaart moet zijn. Ook de makers van de waterschapsnota zien hierin oneindig veel voordelen. Over de realiseerbaarheid van de ze plannen heeft het Hulster water schapsbestuur geen illusies. Als ze technisch al mogelijk zullen zijn, De waterschapsvergaiem op zoveel ideën over Baoftt Westerschelde en gemaal 1 naar voren zijn gekomet' moeten politiek gezien nog tegenstellingen uit de nes i geruimd. Een van de mees" i santé vragen is: zal Antwerp economiscch concurrerend iij gebied aan de Scheldemor den? (Van een onzer verslaggevers) HULST Dijkgraaf W. Staal van liet waterschap Hulster l heeft de kritiek van de heer Rottier van de hand gewezen, dat ment bouw van het gemaal bij De Paal en bij de voorbereidingen vanieM zwaring tussen Baalhoek en De Paal attent had moeten zijn op omi lingen die verwacht konden worden. Zoals bekend wordt het gemaal van bijna vijf miljoen op dit mo ment bedreigd door het binmendijks- tracé van het Baalhoekkanaal, ter wijl de toenmalige 'minister van ver keer en waterstaat de aanleg van een dijk tussen Baalhoek en De Paal op 8 september van vorig jaar al heeft opgeschort. De heer Staal heeft op de verga dering van het waterschap gisteren gezegd, dat het niet mogelijk was om daarmee rekening te houden, omdat men officieel nergens van op de hoogte was. verder was het de zelfde minister, die op liet weten dat de werken i Baalhoekdijk opgeschort worden, die ongeveer een tevoren een concessie had v voor de aanleg van deze dijk. Een en het ander k\vamte| ke toen de nota van het v betreffende het Baalho* de orde was. Hoewel er t waardering bleek te bestau| dit werkstuk bleek de Brand van mening, dat de niet ver genoeg ging. Eind volgende week verschijnt huis aan huis DANKBETUIGING. Voor de vele wensen, bloemen en geschenken bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij mede na mens wederzijdse ouders hartelijk dank. P. Coolsen M. L. Coolsen-De Rijck. Hulst, augustus 1971. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Burgemeester en wethouders van Oostburg br gen ter openbare kennis, dat ter gemeente tarie ter inzage ligt een verzoek met bijlage M. Kole H.O.N. R. Kole AutobandenbedrijU lamystraat 49 te Terneuzen. om vergui ingevolge de hinderwet, tot het oprit- van een inrichting voor hel demonterol monteren van banden, waarin 5 electromaj ren met een gezamenlijk vermogen vaj pk gebezigd zullen worden, op het p«i plaatselijk bekend Zuidzandsestraat ÜJ Oostburg, kadastraal bekend Oostburg, se A nr. 1056/57. Gedurende tien dagen na de dagtekening deze bekendmaking bestaat voor eenieder g( genheid schriftelijk bezwaren tegen het verte» der vergunning in te brengen bij het gemen bestuur. Bovendien zal op dinsdag, 14 september des voormiddags 10.00 uur, in het gemeen® een openbare zitting worden gehouden, mo-ndelinge bezwaren tegen de inwilliging dit verzoek kunnen worden ingebracht. De aandacht wordt erop gevestigd, dat ut*»" van de gemeente Oostburg later slechts ti roep gerechtigd zijn indien zij in persten gemachtigde op de bovenbedoelde verschenen. Andere belanghebbenden 1 wat dit betreft volstaan met het tijdig t van schriftelijke bezwaren. Oostburg, 27 augustus 1971. Burgemeester en wethouders voorn A. SCHIPPER, burgemeester P. J. I. VERHAGE, secretaris I F (Van onze jYjjl, De begin dit jaar op relkampt met grote problemen ■beden, die het bestuur graag zo het eerst de Zeeuwsch-Vlaa at Het eerste probleem is een dstriiden te spelen en om te tr direct te maken hebben met en dat drastisch omhoog moet, .elè-d moeten worden, omdat intik heeft bij café De Gents Lte toeloop aan te kunnen. Dn Keren tot een: geld. Want ge (rij! het derde dan niet meer be lilbert Brandt (voorzitter), Johr secretaris en Karet Dietz Zingmeester), hebben ziel Epen maanden suf gepiekerc III aan een geschikte speelruimte te Zij hebben zich tot de ge- ,nte gewend, die met het voorstel van het gymnastieklokaal ïr [dorpe. Iets waar het bestuur van niet al te happig op is. Johr „De gemeente vraagt voor die i 532 - per 3 sar voor een. avonc te week. We zouden zeker twe< iden per week een zaal nodig ■oen dus dat komt neer op ovei f 1 000,-. Nu geldt er een korting 50 procent, als je bent aange- ai bij een landelijk erkende orga (tie, wat wij dus zijn. maar daal weer een voorwaarde aan var gediplomeerde trainer. En die „.en we net niet betalen", leid is dus het belangrijkste. Vat ■emeente kreeg de nieuwe Axelsi een aanmoedigingssubsidie var .-. Een fijn gebaar, maar vol- 'secretarisMaas een druppel 01 gloeiende plaat. Het ledenbestanc imelijk niet zo groot, dat de clul kan bedruipen van de contribu Voorzitter Brandt: „In het be hadden we zeker 30 leden, maai ijn er wat afgevallen door d< pauze. Nu gaan we weer be ien met de training en we ver hten dan ook, dat we zo weet iet oude aantal terug zijn. Ieder is namelijk welkom bij pns". Itussen hoopt Brandt, dat de toe geen al te grootse vormen gaa ,emen, want de ruimte van ca ie Gentse Vaart, waar men ziel op kan geven als lid, is beperk ir de training van een grote groep grotere zaal zou dus erg wel zyn. Maar Zuiddorpe heeft voo bestuur, behalve de financieën meer bezwaren. Maas: ,,Kijk, li mermaanden is het wel te doer jar ik vind het toch te gevaar om 's winters met gladde wegei jonge gasten van 12 of 13 jaa de fiets naar Zuiddorpe te latei len om te trainen. Ik denk niet it de ouders daar intrappen. Daar zoeken wij een geschikte accom latie in Axel zelf. We denke 'bij aan de oude christelijke schoc le Bastionstraat of aan een grot op het industrieterrein. Maa mag natuurlijk niet te veel gel :en. want dat hebben we eenvou niet! et de accommodatie valt of star k de verdere uitbouw van de vere ig. Zo bestaan er plannen or de winter als er eenmaal iet Is gevonden is, de open Axels ipioenschappen te organiseren. D. tr voorbeeld van Sas van Gent. dt tijdens de sportweek deed. Mar trlopig roept de competitie, waa p wet twee teams aan zal deel en. Afgelopen maanden werd e onderlinge competitie verwerk Jewopnen door Frank Dey di pt dienen als een soort selectii eerste team plus reserve bestas lr de komende winter uit Fran K' j™ Maas, Gilbert Brandt e -deKort. Het tweede uit Pat u- "■rno'd Polderman, Georg aal en Alfred Betrams. De 1( ran Atac speelden de afgelope „en roikele oefenwedstrijden, d: gunstige resultaten opleverdei t("'tl trouwens een zorg mir IADVERTENTIE) KADETT - ASCONA - MANTA REKORD - COMMODORE Nu nog uit voorraad leverbaar Zonder prijsverhoging Zaterdag speciale verkoopdag WESTWAL 25 - TEL. 01100 - 62 10 GAS ja°?JT'i°en N-S.-stationsplein z*' van 9-7. Tel. 01600-45370 Dt GRENSWlSSELKANTOREN N.V.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 4