Pech achtervolgde jonge onderzoekers Beroep campinghouder ongegrond uize in ka Geen maatregelen voor Zierikzee Stoffijn in Driewegen krijgt verbaal Nieuwe sneeuwstrooier Tienkamp Oostburg heeft spannend verloop RAAD OOSTBURG VERGADERT HALF UUR LATER Klit EEN I) labiel er REIMERSWAALEXPEDITIE BESLOTEN Ritthem krijgt geen woningen Voorstel aan raad Oostburg Opening bant Terneuzen in stad streek HUISHOUDBEURS EXPO AXEL fcl SOOS-OUTSIDE IN SLUISKIL ZYTM HULDIGT JUBILARIS GEEN VERGUNNING VOOR GASFLESSEN Terneuzen VOORSTEL B. EN W. HVV'24 VERLOOR medische diensten j ezier betaald met stolen cheques irandwee •oogwater 'aterstanden Zaterdag 14 augustus 1971 1 ttaterdag 14 augustus 1971 (Vervolg van pag. 1) DEN HAAG. De heer Versteeg vond overigens niet, dat er met be trekking tot de affaire-Zierikzee bij zondere maatregelen nodig zijn. Hij vroeg zich wel at waarom de 76 woonwagenbewoners om wie het hier gaat nu uitgerekend Zierikzee heb ben gekozen om bijstand aan te vra gen, terwijl er in ons land 75 ge meenten zijn waar ze voor die zaak terecht kunnen. Dat er door deze onvoorziene in vasie moeilijkheden zijn ontstaan kon de heer Versteeg wel begrijpen, maar hij zei niet van de noodzaak over tuigd te zijn dat Zierikzee nu maar geschrapt moet worden als bijstands gemeente voor woonwagenbewoners, dat zou trouwens toch niet op korte termijn kunnen, omdat het konink lijke besluit waarin de bijstandge meenten z(jn aangewezen dan gewij zigd moet worden. De kern van de moeilijkheden in de Schouwense centrumgemeente is ge legen in het feit, dat woonwagenbe woners sinds 1 augustus niet meer in alle gemeenten terecht kunnen voor uitkeringen ingevolge de bijstand- wet. Er zijn 75 Nederlandse gemeen ten voor dat doel aangewezen, waar onder Zierikzee, welke gemeente zich nu ineens voor het feit ziet geplaatst de aanvragen van 76 woonwagenbe woners te moeten behandelen. Normaal beschikt de gemeente over vier ambtenaren die dit werk doen. Een van hen is ziek en een tweede is ernstig overspannen ge raakt door de moeilijkheden met de woonwagenmensen, die vrijwel da gelijks naar het gemeentehuis trek ken om hun „recht" te eisen. De heer Versteeg gelooft niet dat al die woonwagenbewoners van kwa de wil zijn, maar net als onder ge wone mensen zal er wel eens iemand tussen zitten die probeert ten on rechte een uitkering uit de bijstands- kas te krijgen. (ADVERTENTIE) van 28 augustus tot en met 4 september. (Van een onzer verslaggevers). SLUISKIL Zondagavond orga niseert de soos in Sluiskil een z.g. soos-outside. Vanaf half acht is de jeugd welkom. De plaats van hande ling is een weide achter het club huis van de centrale stichting voor sociaal-cultureel werk. Behalve dis co-muziek is er een optreden te zien van de Terneuzense protestzanger Jerrycan. Boven een open vuurtje zal men soep kunnen warmen en brood kunnen bakken. (Van een onzer verslaggevers) REIMERSWAAL/THOLEN. Het eerste systematische en deskundige on derzoek dat ter plaatse van de in de zestiende eeuw verdronken Zeeuwse stad Reimerswaal werd verricht, is ten einde. De studenten van de Neder landse Jeugdbond ter bestudering van de geschiedenis kunnen ondanks de vele tegenslagen op een leuke archeologische expeditie terugzien. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Voor de bescheiden woonkern Ritthem blijft de toekomst nog enige tijd onzeker. De raad van Vlissingen, sprekend over de moge lijkheden om het langzaam vergrij zende dorp nieuwe levensimpulsen te geven, kwam gisteren ondanks uitvoerig beraad en zelfs twee moties ten spijt, niet met het probleem klaar, De raad discussieerde aan de hand van een nota van b. en w. over het toekomstig beleid ten aanzien van de wat afgelegen woonkern Ritthem. Tegen de mening van de Ritthemers en de raadscommissie voor de ruim telijke ordening in, willen b. en w. de toestand van Ritthem op stede bouwkundig gebied bevriezen. On bewoonbaar geworden woningen zou den vervangen moeten worden, maar daarmee basta. Er klonken gisteren in de raad bewogen pleidooien om Ritthem tot nieuw leven te wekken. Reeds de bouw van 66 nieuwe woningen in de kom van het dorp zou daartoe vol doende zijn, meende praktisch de hele rechtervleugel van de raad. B. en w. gaven tegenover de beide groepen in de raad fors partij. „We weten dat we tegen de commissie voor de ruimtelijke ordening en te gen de wens van de dorpsgemeen schap van Ritthem ingaan, maar wij blijven van oordeel dat de bouw van 66 woningen geen echte oplossing biedt. Het dorp blijft, zelfs als er gegadigden voor die huizen zouden zijn, nog te klein om een levend or ganisme te kunnen vormen". Gedurende de dagen dat men eens niet te kampen had met weigerende bootmotoren, weigerende schippers, weigerend (dus op de Oosterschelde gevaarlijk) weer of „weigerende ge zondheid (men kampte enige tijd met ziekte van drie van de zeven expeditieleden), vond men karre- vrachten aardewerk, skelet-delen, paalfunderingen, muurwerk en het eindpunt van het middeleeuws veer naar Thölen. De laatste dag, gisteren („vrijdag de dertiende"), begon weer met het gebruikelijke noodlot: stortbuien en windvlagen beletten het vertrek van de door rijkswaterstaat ter beschik king gestelde „directievlet" met de prozaïsche naam „Mini" onder com mando van de gedurende de gehele campagne steeds even enthousiaste en door zijn raad en daad voor de studenten bijzonder nuttige schipper Mike Kloosterwaal uit Ermelo. De dag begon echter nog gelukkig: men vond een van de (weinige) stra ten van de verdronken stad, boven dien verrassend veel grofwandig 13e en 14e-eeuws aardewerk, hetgeen (vooral het dertiende-eeuwse) van bijzonder groot belang is voor de datering van de stad waarvan de ar chieven grotendeels verloren zijn gegaan. Bovendien ontdekte men gisteren een aantal grote ijzerslak ken (sintels) waarvan de herkomst raadselachtig is, maar die zouden kunnen wijzen op een brand in de stad. Ook gisteren weer gevonden paalwerk en muurresten werden zorgvuldig opgemeten en ingetekend op de plattegrond die men van de stad gaat samenstellen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De controleur van de Zeeuwsch-Vlaamse Tramweg Mij. N.V., de heer J. Vioen uit Hulst, vierde gisteren onder grote belang stelling van vrienden en collega's zijn zilveren ambtsjubileum. Ook de directie liet deze heuglijke dag niet ongemerkt voorbij gaan. De directeur, ir. J. F. Denle, ver gezeld van de chef technische ex ploitatie en de dienstleider bezochten de zilveren jubilaris in zijn woning om hem en zijn gezin geluk te wen sen en hem de beste wensen voor de toekomst aan te bieden. De heer Vi oen ontving een enveloppe met in houd en zijn vrouw werd verrast met een bloemstuk. De heer Vioen dankte de directie voor deze vriendelijke geste. Een groot aantal bloemstukken, schrifte lijke en mondelinge gelukwensen en geschenken, mocht de familie Vioen in ontvangst nemen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN. De Terneuzense gemev/ntepolitie heeft proces-verbaal opgemaakt tegen de directie van het transport- en kraanwagenbedrijf A. C. Stoffijn en Zoon, nadat is vast komen te staan dat zij geen hinder wetvergunning bezat, noch daartoe een aanvraag heeft ingediend voor het houden van een depot voor fles sen met zuurstof en acetyleen. In een loods van het bedrijf aan de Ambachtstraat in de buurtschap Driewegen in Terneuzen-Zuid brak donderdagmiddag brand uit. Slechts door het snelle optreden van de Ter neuzense brandweer kon worden voorkomen dat de daar opgeslagen 220 gasflessen met het vuur in aan raking kwamen. Van de zijde van de afdeling Hin derwet bij Openbare Werken deelde men mee dat maanden geleden de firma Stoffijn een aanvraagformulier voor een hinderwetsvergunning is uitgereikt en instructies zijn gegeven over de opslag van gasflessen buiten het gebouw. Uitdrukkelijk is daarbij gewezen op het verbod om grote hoeveelheden gasflessen in de loods op te slaan. Later is de firma Stoffijn nogmaals geattendeerd op het feit dat zonder hinderwetsvergunning geen depot van gasflessen binnen het gebouw mocht worden gehouden. Bij het uit breken van de brand bevonden zich zestig tot tachtig gasflessen in de ga rage aan de Ambachtstraat. De afdeling Hinderwet bevestigde dat de firma Stoffijn nimmer een hlnderwetsaanvrage voor het gasfles- sendepot heeft ingediend. 'Wandelen Zaterdag 21 augustus houdt de wandelsportvereniging ,,De Jonge Zwervers" te Terneuzen haar 5e Vliegende Hollander-tocht. De start vindt plaats aan de O.L.S. „De Golfslag" te Terneuzen. De te lopen afstanden bedragen 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Het gemeentebestuur van Oostburg blijkt zich nu reeds te prepareren op winterse ongemakken. In een voorstel aan de raad die vol gende week donderdagavond bijeenkomt, wordt een krediet gevraagd van 11.000 voor een gladheidsbestrijdingsmachine. Op dit moment beschikt Oostbnrg over strooiers die zeer effectief werken in de bebouwde kom. Daar buiten voldoen ze niet helemaal. Met het gevraagde krediet willen b. en w. eien z.g. schotelstrooier aan schaffen, die de gehele wegbreedte buiten de bebouwde kom in één werkgang bestrooit. Verder wordt een krediet von f 19.000 gevraagd voor een autokraan, waarmee diverse grondstoffen gela den kunnen worden. Hij is tevens te gebruiken bij het graven van sloot jes e.d. Met het geven van de naam „Wijk (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Wanneer de raad van Oostburg zich conformeert aan het voorstel van het college van b. en w. zal in de volgende week doiderdagavond te houden raadsver gadering een beroepschrift van cam pinghouder J. I. de Keuninck tegen de intrekking van zijn kampeerex- ploitatievergunning ongegrond verklaard worden. Op 8 juli is die vergunning inge trokken omdat de campinghouder zich niet hield aan de voorwaarden van zijn vergunning. Bij het raads voorstel geven b. en w. een resumé van hetgeen aan de intrekking is voorafgegaan. „Zowel in 1969 als in 1970", zo schrijven b. en w., „ontving de heer De Keuninck van het voormalige gemeentebestuur van Cadzand een kampeervergunning voor maximaal 800 mensen in maximaal 200 tenten en-of caravans". Op 9 juni 1970 (na de herindeling) heeft de heer De Keuninck een schrijven van het nieuwe gemeentebestuur van Oost burg ontvangen waarin gesteld dat in geen geval was toegestaan meer personen toe te staan of zijn cam pingoppervlakte uit te breiden. „Ge heel overeenkomstig het advies van de Nederlandse kampeerraad ver leenden wij de heer De Keuninck een vergunning voor een kampeer terrein van 4,5 ha. voor maximaal 800 personen in 200 tenten en-of caravans". Hierop verklaarde de heer De Keuninck deze gestelde voorwaar den na te zullen leven. Op 4 mei is door b. en w. gecon stateerd dat op het terrein 271 cara vans aanwezig waren. Tijdens een daaropvolgend onderhoud zei de heer De Keuninck begrip te hebben dat op zijn terrein niet meer dan 200 eenheden zouden mogen staan. In verband met door hem gemaakte afspraken vroeg de campinghouder toestemming om deze 71 (boven de 200) deze zomer nog te laten staan. B. en w. hebben toestemming ver leend voor 30 extra-caravans boven de vergunning. De overige 41 zou den na Pinksteren verwijderd die nen te zijn. „Op 7 juni ruim een week na bovengenoemd onderhoud bevon den zich 310 caravans op de cam ping. In plaats van 41 eraf waren er nog 39 toegelaten". Bij aangetekend schrijven hebben b. en w. op 18 juni de campinghou der aangezegd dat binnen 10 dagen alle caravans meer dan 230 verwij derd moesten zijn. „Nadat gebleken was dat de heer De Keuninck on danks zijn toezeggingen niet bereid bleiek zich aan de gestelde voor waarden te houden, is met ingang van 12 juli 1971 zijn vergunning ingetrokken", aldus b. en w. Hiero ver heeft de heer De Keuninck zich met een beroepschrift tot de raad gewend. Omdat volgens b. en w. in het beroepschrift door de heer De Keu ninck wordt erkend dat hij zich niet aan de voorwaarden heeft gehouden en hij verder niets aanvoert tegen de motieven van b. en w. om zijn vergunning in te trekken, adviseren b. en w. het beroepschrift ongegrond te verklaren. de Brabander" aan de straten in de Vlamingpolder te Cadzand wil de gemeente Steven de Brabander ge denken. Steven de Brabander was in de middeleeuwen een bedijker in het gebied dat in de omgeving van het huidige Cadzand lag. De raad zal hiervoor toestemming moeten verlenen. Een krediet wordt ook gevraagd voor aanleg van openbare verlich ting in de kernen Schoondijke en Oostburg. Het krediet, f 6.000, is voor verlichting van het nieuwe parkeerterrein aan de Schouwburg- straat in Oostburg en het verbin dingsstraatje tussen de Weststraat en de Nijverheidsstraat in Schoon dijke. Wanneer de raad zich akkoord verklaart met het voorstel van b. en w. krijgt Groede een andere win kelsluitingsregeling. De door de winkeliersvereniging ter plaatse ge wenste wijzigingen betreffen in hoofdzaak: Instelling van een koopavond op vrijdagavond tot 9 uur in de periode van 1 oktober tot 1 mei Openstelling op zondagen van 10- 12 uur in de periode van 1 mei tot 1 oktober. (Momenteel zijn de winkels het gehele jaar van 8-12 uur geo pend). Openstelling op werkdagen tot 19.00 uur in de periode van 1 mei tot 1 oktober. Momenteel is deze periode van 1 april tot 1 novem ber. Aan de raad wordt ook een kre diet gevraagd voor het treffen van de voorzieningen i.v.m. de inge bruikneming van het nieuwe sport complex. Onder andere is een kre diet van f 20.000 nodig voor de inventaris van de foyer en f 5.000 voor de festiviteiten rond de ope ning. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De tweede af levering van de Oostburgse tien kampwedstrijd had een even groot succes als gisteren. Ruim drieduizend toeschouwers om zoomden het terrein waarop de vijf kernen van Oostburg elkaar bestreden te weten Nieuwvliet, Cadzand, Waterlandkerkje, IJzen- dijke en Zuidzande. Men had blijkbaar de kunst van zijn voorgangers afgekeken, want de tijden waren sneller en de prestaties groter. Ook bleef de spanning er be ter in dan gisteren. Tot aan de laatste wedstrijd, de marathonloop, waren er nog vier kandidaten voor een fi naleplaats. Voor deze finale kwalifi ceerden zich uiteindelijk de teams van IJzendijke en Waterlandkerkje, die beide 32 punten behaalden. Vanavond zullen in de finale de teams van Oostburg en Breskens, plus beide finalisten van gisteravond hêt onder elkaar uitmaken wie zich tienkampkampioen van Oostburg mag noemen. In tegenstelling tot eer gisteravond deden zich geen ongeval len voor, hoewel bij de marathon wedstrijd een stelling het begaf on der het geweld waarmee een Zuid- zandse deelnemer het apparaat teis terde. Het meisje Cecile Bake, die don derdag schijnbaar ongelukkig was terechtgekomen, bleek geen blijven de verwondingen te hebben opgelo pen. Gistermorgen heeft zij haar werkzaamheden normaal kunnen her vatten. Voor de finale vanavond zullen dus vier ploegen aantreden. Naar verwachting zullen de tijden en de prestaties nog scherper zijn, omdat hetzelfde programma als op beide voorgaande avonden zal worden af gewerkt. De Oostburgse winkeliers vereniging, organisator van de tien kamp, kan tot op heden op een zeer geslaagd evenement terugzien, wat ongetwijfeld vanavond zijn hoogte punt zal bereiken. (Van onze correspondent) HULST HW'24 heeft donder dag op eigen terrein een vriend schappelijke wedstrijd gespeeld te gen het Belgische St. Gillis-Waas. HVV'24 heeft de wedstrijd met 01 verloren, een stand die reeds bij de rust wag bereikt. HVV'24 speelde zonder de geblesseerde R. Neefs. Na de hervatting nam P. Taggart de plaats in van A. Seghers. OOSTBURG In verband met de t.v.-uitzending „Van ge west tot gewest" op donderdag 19 augustus zal de aanvangstijd van de gemeenteraadsvergade ring in Oostburg een half uur later zijn dan gewoonlijk. De vergadering begint nu om 20.00 uur. In het t.v.-programma zal on der meer aandacht worden be steed aan het schoonhouden van het strand aan de west- Zeeuwsch-Vlaamse kust. De uit zending begint om 19.10 uur en eindigt om 19.50 uur. huisartsö1 Aardenburg en Oosth-, M. Rijk, Oude Kerl®? denburg, tel. 01177.^" Axel Dokter Kok,w Breskens en Groede zen te Groede, tel. ijiJj Biervliet, Hoofdpij Dokter Van der Pi? ke, tel. 01176-366. Borssele en Nieuwdon praktijk van dokter waargenomen door M blom te Nieuwdorp, feu» Cadzand, Retranchem» Zuidzande Dokter j zand, Wl. 01179-366. Driewegen, Hoedekensu renhoek en Ovezande - van de huisartsen J v. Opdorp en S. WöstmaJ maandagmorgen 8 uur,, door dokter J. Geldof t te Driewegen, tel. 01195-2T: Goes Dokter F. v fc, gel 132, tel. 5306. f Hansweert, Krabbendijb gen en Rilland-Bath Allewijn te Kruininre- 1566. 's-IIeer Arendskerke, dijk en Heinkenszand Vos te Wolphaartsdijk, Hulst Dokter J v 3373. Middelburg Dokter J. Dam 55, tel. 2830 (g dokter H. Delfos, Roua( tel. 2637 (zondag). Sas van Gent e.o. Puylaert, Oostkade 19, tel. St.-Jansteen, Clinge en Dokter Melchers. Terneuzen Dokter t Markt 25, tel. 2303. Vlissingen Dokter C, 2225 (tot zaterdag 24 uuri S. Wartena, tel. 3933 (v; 24 uur tot zondag 24 uur). Kloosterzande Dokter! tel. 01148-377 (tot m, 8 uur). O.Z.-Vlaanderen Tand: mann, Leeuwenlaan 58 al zen, tel. 01150-2320. Zaterdag van 10-10.30 en j en zondag van 12.12.30 mui W .-Z.-Vlaanderen Tandt. Herk te Oostburg (zatercj dag van 12-12.30 uur). Walcheren Tandarts K\ Houtkaal 7 te Middelburg 2565 (zaterdag van 9-10 van 11-12 uur). Z. en N.-Beveland van Laer, Markt 11 te tel. 01130-1443 (zaterdag van 9-10 uur). DIERENARTSEN I Axel en Zaamslag Doka Haas te Zaamslag, tel OU] N. en Z.-Beveland 1 ne, Schanscher te Kraiai 01130-1233. W.-Z.-Vlaanderen Dofcel senberg te Sluis, tel. Ollitl wijkverpleging! Groot Axel Zr. Celie, 0 3a te St.-Jansteen, tel. 011# Biervliet, Breskens, Groedt| plaat, Schoondijke en lta Zr. De Causmaecker te 1 tel. 01176-367, b.g.g. 01152-9 Aardenburg, Cadzand, Sluis Zr. Derksen te tel. 01170-2367. Ellewoutsdljk e.o. Zr stanje, Warande 2 te He» tel. 01106-1615. Hoek, Sluiskil en Philippe! De Smet, Middenstraat 51f kil, tel. 01157-662, b.g.g. 011511 Hulst en Hontenisse l' ver, tel. 01148-220. Sas van Gent Zr. Van 9 Beneluxstraat 128, tel. 0115S-1 Terneuzen Zr. Claeysj van Lennepstraat 85, tel. 31 01158-1781. APOTHEKEN Goes Goese Apotheek, tel il Middelburg Apotheek melen, Markt 69, tel. 2134. Terneuzen Apotheek tel. 2060. Vlissingen Apotheek J. t er, Scheldestraat 26, tel. 202: I (AD VERTEN®] (Van onze corres] TERNEUZEN. - Op <Wj augustus a.s. zal burgen'!x1 Aschoff het nieuwe kan- 'T aan de Herengracht off'0 In dit bankgebouw z'j» bracht de coöperatieve bank „Raiffeisenbank" W de boerenleenbank te A# uur zal een samenkomst P" ben in hotel Rotterdam J zen. In tegenwoordigheid de besturen en de deze vestiging worden 1 „„ridder Adri de Kraker ove gast was va, hel Terneuzense Ln onze correspondente). hDDELBURG Twee broers uiningen J. en M.J., beide tzaam op een bank te Goes Sten zich vrijdagmorgen voor de Cbank verantwoorden voor diel- Jvan betaalcheques door broer M. fcet misbruik ervan door broer J. Tdit geld zijn uitstapjes naar de wen van plezier betaald. F officier van justitie achtte de ing van J. jet meest laakbaar, had zijn meisje bij de zaak pkken. De eis luidde voor M.: I maanden gevangenisstraf voor- Idelijl drie .jaar proeftijd, 1' I boete en voor Jzes maanden Tigcnisstraf voorwaardelijk, drie [proeftijd en een geodboete van p)0 verbeurdverklaring van de jèslaggenomen goederen en te- Staling van f 700,- aan de loruitziehten zondag en ■dag, opge- door het II op vrij- om 18.00 u. en dan zon, el ijk een en ongeveer Jiale temperaturen, (eersvooruitzichten in cijfers ge jfleld over Nederland. (oor zondag: jantal uren zon: 1 tot 7. I, temp.: omstreeks normaal, pc. temp.: omstreeks normaal, jans op een droge periode van (tens 12 uur: 80 procent, jans op een geheel droog etmaal: 'ocent. foor maandag: .antal uren zon: 2 tot 8. [in. temp.: omstreeks normaal: ax. temp.: omstreeks normaal, ns op een droge periode van ftens 12 uur: 80 procent, ans op een geheel droog etmaal: Weent. ■andaag nog half tot zwaar be- ïkt met een buienkans, maar ge- HjDt wat meer opklaringen. Takke tot matige zuidelijke wind, Iperatuur 18 tot 20 graden, zee- TB" 18 graden. 'ooruitzichten: geleidelijk wat be- strandweer. Mbrgen zondag 15 aug. Bergen op Mn en 22 46, Hansweert 9.26 1 22.08, Terneuzen 9.00 en 21.40, Jongen 8.31 en 21.08, Wemeldin- L10-00 en 22.36 Fan<Jag 16 augustus Bergen op 11-41. Hansweert 10.52 en K". Terneuzen 10.25 en 23.12, »mgen 9.57 en 22.40. Wemeldin- _T„l ?,Z 361 Plus 1. Rheinfelden Ktt£L) G Straatsburg 312 pi. 72, E*f,449 Pl. 77 Maxau 470 f 22G rvl in n^en 126-8, Mannheim K n 'J?teinbach 107-8, Mainz E.o 'r B^ngen 130 onv., Kaub K iW nnr 225 onv- Koblenz 141-4, ■obith 856 Tri' Ruhrort 242 Pl 5- Nh!„« Pannei'dense Kop 830- Ifde^T 5' Usselkop 799-1 Monc?:! sill2"2' Deven<jer 207 pl. L- ri 'if ,5 "4' Borgharen 3800 Pvden hNu 1092 I7. Grave Dp n de Sluis 498-3. waterdiepten in de arsc h,,,, - d?" vermeld op de ters- stlne®b<P"<len, zijn in centj- 'ePte aan H ,ries 28°' Ultvaa>''" Knerden -tt„u s te weur' 265- priel 170 ssflkoP 270, IJsselkop Jelkop £"e' - Amerongen 235. ■utphen 230 7?lf, 24°' Doesbul'S 1 Dev^v - wfndesheim

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 2