Expositie M. Proust in Hulst Garnalenprijs daalt Kritiek in Axel op afwijzen logopedist van BEI TOE Stadhuis lijkt op scheepsbrug VVV-direc blijft IN BIBLIOTHEEK MOSSELGIF LIJKT AF TE EBBEN Makelaars kantoor Rouw gaat uitbreiden Koopcentrum plan voor Terneuzen Verschrikker knalt Goes-Zuid uit bed 7" stad streek mmm—aama—mmmu Middelburg bouwt winkelcentrum SCHIETING TE 's-HEERENHOEK Aanvulling straatnamen Voorstel tot plaatsen van verkeerslichten Zaamslag Burgerlijke stand Telefoonnood van Yerseke gelenigd Toestemming voor sporthal in Axel Wolphaartsdijk Diefstal uit dress Weggelopen meisjeI in Terneuzen teruggevonden KWJ verhuist naai Middelburg examens Sprint GT, rijder met Die gewenc aan te hou Sprint GT, formance n extreem ho Keus uit het Vredestein-a armte V hoogwater aterstajiden Dinsdag 13 juli 1971 (Van een onzer verslaggevers) HULST De honderdste verjaardag van de in Parijs overleden schilder schrijver Marcel Proust wordt in Hulst herdacht niet een expositie van wer ken van en over hem in de bibliotheek aan de Bontehondstraat. De tentoon stelling, ingericht in de leeszaal, is gisteren geopend en wordt gehouden onder het motto „Proust in zijn tijd". (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Het gil, dat bij vele mosseleters maagdarmstoornis sen teweegbracht, lijkt af te ebben. Prof. dr. P. Korringa. directeur van het rijksinstituut voor visserij-on- dezoek te IJmuiden, had gistermor gen die indruk, hoewel er onder de zaterdag genomen mosselmonsters toch nog verschillende slechte ble ken te zijn. Nu het eten van mosselen aan mensen is afgeraden, gaat het rijks instituut voor Volksgezondheid RIV, de komende weken op verzoek van het rijksinstituut voor visserij onderzoek. RIVO, mosselen aan rat ten toedienen. Zodra blijkt dat geen enkel mon ster meer gifstoffen bevat, zal het RIVO bevorderen dat de handel weer vrijkomt Dat is echter geen kwestie van vandaag of morgen, maar van dagen of weken. (Van onze correspondente) MIDDELBURG In september van dit jaar zal de bouw beginnen van het winkelcentrum en een ont moetingscentrum in de wijk Dauwen- daele in Middelburg. Het zal een ont moetingscentrum worden in de ruim ste zin van het woord. Het kan gebruikt worden voor di verse doeleinden. Zo zal het centrum o.a. bestaan uit een grote ruimte van 20 bij 25 meter, en een kantine met een oppervlakte van 110 m2. Het cen trum zal aan het winkelplein gren zen en wanneer dat gewenst is zelfs daarmee een geheel vormen. Dan ontstaat er een ruimte van duizend m2. De gemeente Middelburg zal het exploitatietekort dat voor het eerste jaar geraamd is op f 57.767, voor haar rekening nemen. (Van onze correspondent) 's HEERENHOEK —De hand boogvereniging „Concordia" hield een schieting op de staande wippen, er waren 73 schutters van 15 vereni gingen die inschreven. Uitslag van de eerste wip. Hoofdvogel; F. Koens van Spes-Nostra uit ovezande. 1ste zijvogel; Adri Booman van Vrije schutters uit 's Heerenhoek. 2de zij vogel; R- Verdonk van Vios uit 's Heerenhoek. 1ste bovenkal; T. de Jonge van Soranus uit Heinkens- zand. 2de bovenkal; M. Allemekin- ders van Victoria uit Kwadendamme. lste onderkal; Jac, Vermuë van Ja- coba van Beieren uit Goes. 2de on derkal; H. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande, bij loting, lste klep; H. Koens voornoemd. 2de k-lep; P. de Wilde van Juliana uit Oudelande. 3de klep; C. Westdorp van Eensge zindheid uit 's-Heerenhoek. Meeste kleine vogels; M- Allemekinders van Victoria uit Kwadendamme, 6 vo gels. Uitslag van de tweede wip. lste Hoofdvogel; J. v. d. Walle van Vios uit 's Heerenhoek. 2de hoofd vogel; Janus v. d. Dries van Eensge zindheid uit 's Heerenhoek. lste zij - vogel; L. de Jonge van Concordia uit 's Heerenhoek. 2de,zijvogel; J. F. de Rijke van Edele-Handboog uit Oudelande. 3de zijvogel; J- v. d. Dries van eensgezindheid uit 's- Heerenhoek. 4de zijvogel; F. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande, lste kal; M. Allemekinders van Victoria uit Kwadendamme. 2de kal; Jonny Boonman van Vios uit 's Heeren hoek, 3de kal.; Adri de Jonge van A.D.L.M. uit Kwadendamme. 4de kal; A. de Jonge Pz van Willem-Teil uit Ovezande- Meeste kleine vogels; J. Boonman van Concordia uit 's Heerenhoek, 5 vogels. Medewerking aan en materiaal voor de bijzondere expositie werden geleverd door de Société des amis de Maroel Proust et des a-mis de Combray in Illiers, het museum Jac- Quer.art-Ar.dró in Parijs en de pro vinciale bibliotheek. Het bijzondere dat deze tentoonstelling voor geïn teresseerden aantrekkelijk maakt, is dat de geëxposeerde werken gere serveerd kunnen worden. In 1896 verscheen van Proust het eerste werk, Les plaisirs et les jours, een bundel proza en gedich ten, die bij het grote publiek geen bijzonder succes oogstte- Tussen 1896 en 1900 werkte hij aan een roman, die pas in 1952 onder de titel Jean Sauteuil gepubliceerd werd. In het begin van de eeuw vertaalde Proust enkele werken van John Ruskin in het Frans en schreef voor de Figaro verslagen en nieuwtjes uit het mondaine leven. Pas in 1908 begon hij in ernst te werken aan zijn grote roman. In 1913 publiceer de hij het eerste deel onder de titel „Du cóté de chez Swann". Hij vond echter slechts bij enkele intellectue len een waardige ontvangst. Het uit breken van de eerste wereldoorlog verhinderde aanvankelijk de voort zetting van het werk. Proust betrok vanwege zijn ziekte en een uiterste gevoeligheid voor geluiden een met kurken platen be klede flat en hield zich bezig met de herziening van zijn roman. Het tweede deel verscheen in 1918, het jaar daarop werd hij onderscheiden met de Prix Goncourt. Vanaf 1919 tot aan zijn dood groeide zijn roman aldoor aan. Thans wordt Proust met Joyce voor de belangrijkste vernieu wer van de romankunst in de twin tigste eeuw gehouden. In het Nederlands verscheen al leen „Een liefde voor Swann" in slordige vertaling op een zeer sim pel plan. De roman begint met her inneringen aan de kinderjaren. Ze worden opgewekt door een smaak- sensatie, het proeven van een ge bakje dat Madeleine heet. De aan Proust gewijde expositie in Hulst is te bezichtigen tijdens de normale openingsuren van de biblio theek. (Van een onzer verslaggevers) GOES Twee nieuwe straten in de uitbreiding zuid-west van Goes zullen genoemd worden naar perso nen die hun sporen op industrieel vlak in Zeeland verdiend hebben. In het nieuwe industriegedeelte van Goes, waar vrijwel alle straten de namen van bekende Nederlan ders die een belangrijke industriële rol speelden, dragen zullen een „Dronkersweg" en een „Jenny Weij- ermanweg" komen. Dit stellen b en w aan de gemeenteraad voor, die op woensdag 21 juli in de Korenbeurs te Goes zal vergaderen. De straat, loodrecht op de Antho ny Fokkerstraat, wordt genoemd na-ar Dirk Dronkers, geboren te Axel op 6 april 1801 en overleden te Middelburg op 10 april 1881, Deze Zeeuw ijverde voor de aanleg van de Zeeuwse spoorlijn. De gemeente Goes huldigde hem inderdtijd met een gouden ere-penning. Johannes Wilhelmus Jenny Weij- erman, geboren in Haarlem op 3 november 1866 en overleden te De Bilt op 27 augustus 1931, was com missaris van de n. v- Spoorweg Maatschappij Zuid-Bevelan-den. Hij heeft een grote bijdrage gelevert in de totstandkoming van de waterlei ding op Zuid-Beveland. (Van onze correspondente) MIDDELBURG De gemeente raad van Middelburg zal op 19 juli moeten beslissen over een voorstel van b. en w. tot het verlenen van een krediet van f 47.000 ten behoeve van een verkeerslichteninstallatie op het kruispunt Poelendaeleweg en Nieuwe Vlissingseweg. Overzicht van de in de leeszaal ingerichte Proust-tentoonstelling. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het makelaars- en assurantiekantoor J. Rouw n.v. gaat zijn pand aan de Herengracht in Ter- neuzen aanzienlijk uitbreiden. Door aankoop van een woonhuis naast het bestaande kantoor en het bouwen van een extra verdieping zal de kantoor- accommodatie meer dan verdubbeld worden. In het nieuwe gedeelte, dat thans in aanbouw is komt het reisbureau Reburo en een gedeelte van de ma kelaarsafdeling met assurantiekan toor. Men hoopt het verbouwde en vergrote pand in september van dit jaar in gebruik te kunnen nemen. Vechtpartij In de nacht van zon- dai' op maandag maakte de dronken militair W. S. (20) uit Zaamslag in „Het Wapen van Zeeland ruzie met een bezoeker C. B. uit Zaamslag en vervolgens met de caféhouder. Op welke manier de militair op straat terechtkwam is (nog) niet duidelijk maar de deurruit was gesneuveld en de militair bloedde uit verscheidene diepe snij wonden in het gezicht. Hij werd aan de kon. marechaussee over gedragen. Geboren: Abraham, zv J. Wilhelm en S. Deurwaarder, Jeroen zv T. de Graaf en A. Buitendijk, Aleida, dv P. Bos en A. van P ijker en; Mark, zv K. Nijssen, en I. van Akkeren, N-ancy, dv M. van Leeuwen en M. de Graaf, Anouschka, dv J. de Mumck en M. Maas, Petra, dv I. Janssen en H. Michielsen, Chantal, z.v. H. 't Gilde en A. Dieleman, Sas van Gent, Krijn, zv J. Haak en J. Herre-bout, Sandy, dv J. Pladdet en I. Sabo, Sas van Gent, Mariad v B. Dieleman en D. Oppeneer, Axel; San dra, d.v. R. Wage en E. Wissekerker; Peter, zv P. de Poorter en P. van Hecke. Ondertrouwd: P. Moeliker, 22 jaar en C. van Straten, 18 jaar, J. Koster, 26 jaar en J. Koster,23 jaar te Axel. W. de Kam, 22 jaar en W. Willem- sen, 20 jaar. J. Freijser, 25 jaar en A. Heij, 20 jaar. J. Benjaminsz 23 jaar en T. Hemelsoet. 20 jaar, K. Buijze, 24 jaar en P. de Feijter, 20 jaar. Getrouwd: A. Klaassen, 20 jaar te Axel en E. Harms, 18 ja-ar. C. Wo-1- ferf, 24 jaar en B. Verhoef, 20 jaar. M. Z-upanec, 26 ja-ar en A. de Ko ning, 23 jaar. R. de Gesero, 26 jaar en S, de Bruijn-, 22 jaar. R. van Raalten, 23 jaar en C Bareman, 22 jaar. F. Lijbaart, 23 jaar en J. de Oude, 21 jaar. Overleden: J. Meeusen, 66 jaar, gehuwd. J. Snolders, 63 jaar, geh. won. te Sas van Gent. H. Smies, 83 jaar geh. won te Axel. T. Fassert, 62 jaar, geh. won. te Sas van Gent, F. Swartele, 19 jaar ongeh. F. Pais, 67 jaar geh. won. te Axel. G. Kaijser, 79 jaar, geh. won. te Axel. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS Zij die van een garnaienslaatje houden kunnen weer langzamerhand gaan uitzien naar koopbare garnalen, gezien de dalen de prijzen op de Zeeuwse Vismij nen. De prijs daalde deze week tot j' 2,03 en hoewel enkele dagen nog 4,werd gehaald, was toch duide lijk dat de schaarste van dit artikel voorbij was. Platvis w.o. schar en schol bleken ook van de warmte te weten, daar enkele kleine partijtjes niet aan de minimum prijs kwamen, zodat ze werden opgevangen en voor de vis- meelproductie werden afgevoerd. Schol bleek wat sterker tn de markt doordat er stijgende belangstelling bestaat vanwege de fileerbedxijven die deze vis kant en klaar graatloos verpakken en tegen aantrekkelijke prijzen afzetten. Tong die de ruggogra-at van de Zeeuwse visserij uitmaakt, was ma tig te vangen en de exporthandel nam gretig alles tegen hoge prijzen af om hun klanten in het buitenland te kunnen gerieven. Met dit alles waren de besommingen van de vis sers zeer matig en voor enkele zelfs onrendabel, hetgeen echter geen verontrusting hoeft te wekken om dat deze tijd v-an het jaar bekend is om zijn matige vangsten. In visserij- kringen wacht men geduldig de tijd af dat weer eens een dikke bries vanuit het westen gaat waaien, zodat de wateren weer wat troebeler wor den en de vangst naar verhouding betert. Verschillende schepen wer den voor enkele weken stil gelegd om de bemanning in de gelegenheid te stellen van een vakantie te genie ten. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De heer P. Apers uit Koewacht heeft gisteravond tijdens een vergadering van de commissie voor onderwijs, culturele en jeugd zaken, aan voorzitter en wethouder D. J. Oggel gevraagd, waarom b. en w. van Axel niet bereid zijn, in te gaan op een suggestie om een logopedist op te nemen in de schoolartsendicnst. De heer Apers bleek niet erg ge lukkig met de beslissing van het college, omdat naar zijn mening, zo bleek uit zijn betoog, grote behoefte bestaat aan een logopedist voor spraaklessen aan kinderen met spraakmoeilijkheden. De heer Apers noemde het merkwaardig, dat de overige Zeeuwsch-Vlaamse gemeen ten, die deelnemen aan de gemeen schappelijke regeling voor de school- artsendienst zonder veel omhaal heb ben besloten wel geld beschikbaar te stellen voor de benoeming van een dergelijke kracht, maar dat Axel daarop .blijkbaar een afwijkende me ning nahoudt. Voorzitter Oggel legde uit, dat b. en w. het idee niet van de hand heb ben gewezen, maar dat de financiële positie van de gemeente, medewer king niet toe laat. De aanstelling zou, zo rekende de voorzitter voor, over een aantal jaren per inwoner veel te veel geld gaan kosten. De mogelijkheden om voor dit doel geld beschikbaar te stellen, zijn er vol gens de heer Oggel niet. Hij zei van mening te zijn, dat het beschikbaar stelled van geld voor deze doelein den tot de verantwoordelijkheden van het rijk zou moeten behoren. De heer Apers vond dat Axel daar mee toch maar een grote verantwoor delijkheid op zich laadde. Het com mentaar van de voorzitter daarop: „Niet wijzelf leggen die verantwoor delijkheid op ons. Dat doet de rege ring". (Van een onzer veerslaggevers) TERNEUZEN Het koopcentrum Groenendijk n.v. te Vlissingen gaat zich ook in Terneuzen vestigen. Bij het gemeentebestuur is een plan in gediend tot het bouwen van een su permarkt (in de geest van het Vlis- singse koopcentrum) aan de Kerk hoflaan hoek Axelsestraat in Ter neuzen. De bedoeling is dat het huidige pand van de firma Van Strien wordt omgebouwd en vergroot tot koopcen trum met een levensmiddelenbedrijf en een textielafdeling. De oppervlak te van de nieuwe vestiging van Groe nendijk zal ongeveer duizend vier kante meter beslaan. Van de zijde van Groenendijk n.v. is ons meegedeeld dat het nieuw* koopcentrum, na goedkeuring van het plan door het gemeentebestuur, eind dit jaar of begin volgend jaar ge opend zal worden. (Van onze correspondent) YERSEKE Vandaag wordt de capaciteit van de telefooncentrale Yerseke met 200 nummers uitge breid. Een 50-tal gegadigden voor een telefoonaansluiting heeft enige tijd op aansluiting moeten wachten, omdat de centrale geheel bezet was. Behalve in enkele gevallen waar voor de kabelverbinding ontbreekt kan PTT voorlopig aan alle verzoe ken om een telefoonaansluiting te Yerseke voldoen. (Van een onzer vierslaggevers) GOES De bewoners van Goes- zuid worden al verscheidene dagen van 's morgens vroeg tot 's avonds laat opgeschrikt door luide knallen. Dacht men in eerste instantie aan een onschuldig jachtpartijtje of een militaire oefening, later bleek dat men te doen had met een volgelver- sohrikker, een automaat die door het produceren van ontploffingen de vogels van de boomgaard e nakkers moet houden. Deze boomgaarden en akkergron den zijn vlak achter de moderne Goese wijk gelegen. Hoewel de Goes-zuiderlingen alle moderne ge neugten van de prachtig aangelegde wijk kunnen appreciëren, weet men weinig waardering op te brengen voor de moderne geluiden die niet alleen bijzonder irriterend schijnen te werken, maar zelfs zondagsoch tends in alle vroegte de mensen uit hun bed blijken te ploffen. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben geen bezwaar tegen de stichting van een sporthal in Axel. Dit heeft wethouder D. Oggel gisteravond meegedeeld tij dens een commissievergadering. Bij de voorbereidingen is de Zeeuwse Sportraad betrokken. Verwacht wordt, dat het met het oog op de bezuinigingen van de rijksoverheid moeite zal kosten de beschikking te krijgen over de nodige financie ringsmiddelen. Schieting De handboogvereni ging Doel naar Hoger" hield ter gelegenheid van de kermis een schieting op de staande wip; 45 schutters van 15 verenigingen schre ven in. De uitslag is als volgt: hoofdvogel: Jac. Platschorre van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk; le zij vogel: A. van Loo van Vooruitgang uit Kwadendamme; 2e zij vogel: G. M. Geense van Eensgezindheid uit 's-Heerenhoek: 3e zij vogel: W. N. van Liere van Edele Handboog uit Oudelande: 4e zijvogel: W. de Jonge van ADLM uit Kwadendamme; le kal: W. de Jonge voornoemd: 2e kal Jac. Westveer van Edele Handboog uit Oudelande; 3e kal: A. de Hartog van Doel naar Hoger uit Wolp haartsdijk: 4e kal: J. Rijk, wilde schutter: le onderkal: A- de Jonge hr v. Willem Teil uit Ovezande, 2e onderkal: F. Koens van Spes Nostra uit Ovezande; le klep: H. Koens van Spes Nostra uit Ovezande; 2e klep: Jac. Platschorre van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk; 3e klep: C. Stou- thamer van Zorgvliet uit Ellewouts dijk. Meeste kleine vogels: G. M. Geense van Eensgezindheid uit 's- Heerenhoek, 6 vogels. De prijsvogel was voor A. den Hartog van Doel naar Hoger uit Wolphaartsdijk. V.V. Wolphaartsdijk Voetbalver eniging Wolphaartsdijk hield zijn jaarlijkse ledenvergadering in hotel Ossewaarde. In het openingswoord kon voorzitter Schuit terugzien op een succesvol seizoen met 3 elftallen die kampioen werden. Deze kampi oenschappen en het 25-jarig bestaan zullen gevierd worden met een recep tie op 13 aug. en een feestavond op 14 aug. a.s. I.v.m. gestegen kosten werd besloten de contributie m.i.v. 1 juli 1971 te verhogen. De aftreden de bestuursleden Korstanje en Ruis- aard werden herkozen. In de elftal commissie werden gekozen C. van Renssen, Ruisaard en Tavenier en in de kascommissie J. v. Renssen, v. d. Vrede en Wisselink. Schieting Handboogsociëteit Doel naar Hooger hield haar jaarlijkse handboogconcours op de staande wip. De uitslagen waren: hoofdvogel: J, Platschorre (Zorgvliet), le zijvogel: A. van Loo (Vooruitgang), 2e zijvo gel: G. Geense (Eensgezindheid), le bovenkal: W. de Jonge (ADLM), 2e bovenkal: Jac. Westveer (Edele Handboog), le onderkal: A. de Jonge Hz. (Willem Teil, Ovezande), 2e on derkal: F. Koens (Spes Nostra), le klep: H. Koens (Spes Nostra), 2e klep: J. Platschorre (Zorgvliet), 3e klep: C. Stouthamer (Zorgvliet). Deelgenomen werd door 45 schutters van 15 sociëteiten. SOM (Van onze correspondent] TERNEUZEN Door H. Terneuzen werd aangifte j de diefstal van ruim tweedl gulden uit een geldkistje, dat - afgesloten dressoir was opgebj Het slot was geforceerd. (Van onze correspondent)! TERNEUZEN Een bewoi* de Dijkstraat te Terneuzen schuwde de gemeentepolitie 4 hem een 15-jarig meisje was l binnenlopen. Bij nader ond( bleek het M. K. uit St. AmanJ (bij Gent) te zijn, die tezameJ een eveneens 15-jarig vrienii op 8 juli de ouderlijke woniql verlaten en waarvan de moed de Belgische politie aanhoudi terugbrenging verzocht hadj meisje is inmiddels door haar j afgehaald. (Van onze correspondente)! MIDDELBURG Het kanton de katholieke werkende jongrn Zeeeland zal van Vlissingen Middelburg worden verplaatst gemeente Middelburg zal hi Korte Noordstraat 38 voor 1 laten opknappen. t AXEL —Aspirant gezel ij metselen: T. R. Bambost, Gent; P. E- J. Blommaart, waarde; G, E. M. Heyne, Gent; W. G. R. van Limnien, P pine; A. J. Sey (prijs), Walsot H. E de Smet, Sluiskil; F. J.I fels, Hoek Aspirantgezel tirrJ programma 2: G. C. M- de 1 Kuitaart; C. J. van Doorn, Zas H. M, J. Elegeert, Koewacht:; Hulle (prijs), Axel; L. J. Terneuzen; J. C. Langevetóe,I neuzen; J. Verhelst, Sluiskil:) Vioen, Terhole- Aspirantgezel matimmeren programma 1: Dierickx, Aardenburg; C. den| nen, Breskens; P. J, J. Geldt Sluiskil; W. E. Goossen, Cadj M. J. A. van Hove, Koewacht;] N. Kalisvaart, Axel; W. M- Koewacht; L. E. Mariens, plaat; E. J. Manacker, Hulst;! van Meelen, Kloosterzande: J. Poorter, Axel; R. J. van Rie, 1 A. G .Robesin, Heille; J. B- de| (prijs), Sluiskil. BERGEN OP ZOOM - timmeren:P. C. van IwaardenJ neuzen; W. M. A, de Kraker,a kil; J. L. Obrie, Sluiskil BOXTEL metselen gezel: N. Scheerders, Kloosterzande. BREUKELEN Diploma van Nijenrode, J. Remijnse uitj phaartsdijk. GOES Agrarische Top-ïi cursus: A. W. Bierens, Sehore;| den Boer, Zonnemaire; H, Zuidzande; J, K. Goeman: maire; H- van Gorsel, Oud-ij meer; A. Hogendoorn, Kamer) M. van Kempen, Melissant: J.| de, Biggekerke; J. A. Maris, 2 slag; H. A. Mijs, Sommelsdijk; 1 van Nieuwenhuyzen, Heymnga Temmerman, IJzendijke; A P.| mers, Fijnaart; J. J. Timmeigf na-art; P. L. Timmers, Sint-P! land; J. J. Vasseur, Zierikze Verhage, Koudekerke; D. Sint-Maartensdijk; L, C. M. Vil Fijnaart; J. A. M. Serrarens, nisse. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De contouren van het nieuwe stadhuis van Ter neuzen springen steeds duidelijker naar voren. Meer en meer gaat het gemeentehuis een schepping van prof. Bakema uit Rotterdam ook op de brug van een schip lijken. Het gebouw zal een markante plaats innemen als verbinding tus sen de oude stadskern en de nieu we woonwijk in de Serlippenpolder enerzijds en anderzijds de geplande stichting van moderne winkelgale rijen en woonhuizen in de ringswijk „Java". Zonder vertragingen in het schema kan het nieuwe sl waarnaar in Terneuzen al reikhalzend wordt uitgezien, voor het eind van dit jaar opgeleverd. Dinsdag 13 juli 1971 OOK GEVESTIGD TE Rl Vooru voor w< en dond opgestel het KNP maandag 18.00 ut Droog wegend feu temperaturen overdag iet normaal. Weersvooruitzichten in cij piddeld over Nederland. Voor woensdag: antal uren zon: 815. Min. temp.: 0 tot 4 grade rmaal. Max. temp.: 0 tot 4 grade ormaal. ans op een droge peri< stens 12 uur: 95 pfocent. -ans op een geheel droog JO procent. Voor donderdag: antal uren zon: 5 tot 13. in. temp.: omstreeks nor: ax. temp.: 0 tot 4 grade: rmaal. ans op een droge peru jinstens 12 uur: 95 procent, op een geheel droog procent. Morgen, woensdag 14 juli 'gen op Zoom 7.55 en 2( lansweert 7.00 en 19.08; rneuzen 6.30 en 18.39: issingen 5.57 en 18.11: emeldin-ge 7.45 en 20.03. onstanz 395-2. Rheinfel- fl3. Straatsburg 250 -6, Pli 388 -7, Maxau 438 -11. P]< 124 -2 Mannheim 267 -7. S 19 pill, Mainz 266 -12 Bir Kaub 191 -10. Trier oblenz 195 -6. Keulen hrort 336 -12, Lobith Jannerdense Kop 920 -16, f44 -15, IJsselkop 827 -11 I-'ssel 355 -15. Deventer Monsin 5462 onv., Borghare P. Belfeld 1089 -3, Grave de sluis 499 1

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 2