EGRACES KOSTEN VIJFTIEN MILLE Van Vooren: „Ik denk dat ik in Biervliet oede kans maak" Zweefvliegcursus voor vakantiegangers HOOFDPLAAT AMATEURKOERS OP TOTAAL ANDER PARKOERS JULI IS DE TOPMAAND Gevaarlijke situaties voorkomen Okker in halve finales Beveiliging optimaal zuinig rijden in een leuk gelijnde auto... pittige acceleratie ruimte voor 4 personen roest- en deukvrij Duroplast plaatwerk grote kofferruimte past In elk parkeergaatje lage belasting- en verzekeringspremie. eigen woonplaats Charles de Smit favoriet in eLLE WERKEN Centra-AHV-ploeg in marathon Oss BIJ WERELDRECORD ME Openbare verkoop te Hoek sport ruiN Café Schuttershof W. L. Blindenbach, A. J. HERDINK 4EREN B.V." eenbureau DVVS TEGEN IINERVA MARSEILLE i. C. DEKKERS Tra bant v a f4399.- Dick Aarcloom twaalfde op damesfiets Heer eg al- Bijs- rweg/ Dijk- r, aan ;st '71. Ie de- zulks ren- tebied ijk óf uiter- noem- orden lamid- >an de orinci- imten. tselijk 3l) groot enaar- ig van koper, koop- antore a 2 en voor- :===ci| krachtens rechterlijk bevel. Notaris D. H. de Graai t Axel, zal op woensdag J juli aanstaande des na®! dags om 3 uur in het Ca; ,,'s Lands Welvaren" Hoek, Noordstraat krachtens rechterlijk be,-. publiek verkopen: HET WOONHUIS Lovenpolder B 61 te Hen, kadastraal bekend als meente Hoek, sectie j nummer 929, groot 1 are Het pand is nabij Braakman gelegen geschikt als recreaties ning. Waterleiding en elei triciteit aanwezig. In eigen gebruik te a.-I vaarden bij de betal - van de koopsom, uiterR 1 maand na de toewijd Betaling der kosten bii®,' 6 dagen na toewijzing. Bezichtiging op maand.- 12 juli van 24 uur na middag. Mogelijkheid tot overnairj van de inboedel aanwer- Nadere inlichtingen te kantore van de notaris. Zaterdag 10 juli 197" 1 ns van istrijd- ippen- 71 tel- b a,— D,— t, c. u V- c. >r— c. jfshal, r 36,- TE HUUR AANGEBODEN Brugstraat no. 41. met garage, geheel vernieuwa f van binnen buiten (bad- f aardgas en sanitaire inrichting Plaats voor biljart en andere spellen. Beschikbaar tegen 1 september aanstaande. Te bevragen Brouwerij „HET ANKER" Brugstraat 57 Stekene. Tel. 03/717025 OPENBARE VERKOPINC Notaris te Sint-Maartensdijk, zal op donderdag 15 juli 1911 s-av. 19.30 u. in hotel D>| Gouden Leeuw, te Scha. penisse, ten verz. v. Wet en Kinderen v. wijk Heer J. Bijnagte in ke: openbaar verkopen: het huis, Kerkstraat 19, met schuurtje en tuin, lt| Scherpenisse, groot 2.871 direct te aanvaarden. Bezicht. zaterdag 10 juli 'i; 's-niamidd. 2-4 u. en na U afspraak (tel. 01666-849 01663-471). Verdere inl. ten kant. gen. Notaris. NOTARIS te SLUIS zal op dii 20 juli 1971 des avonds c 19.30 uur in café „Chj stianne" Nieuwstr. 35 Sluis voor de erven v» mevr. M. Claerhoudt-Aer publiek verkopen: HET HUIS met aanbehoren, erf el tuin te Sluis, Nieuwste 43, kadaster sectie I 294, groot 1.54 are. O schikt voor verbouwing ti zakenpand door gunstige stand nabij de Molen (vet toeristenbezoek). Ontruimd te aanvaarde| bij de betaling, uiterlijk 20 augustus a.s. Bezichtil ging iedere zaterdag vr 14.00 tot 15.30. Nadere ir-B Lichtingen bij de notanil rel. 01184-6254-7486 (Van onze sportredactie) BIERVLIET Zaterdag 17 en zondag 18 juli staat het eeuwsch-Vlaamse Biervliet veer geheel in het teken van de uotorsport. Dan komen zo'n 175 motorduivels naar het fraaie arcours buiten het dorp om daar krachten te meten. Zater dag mogen zjj het door dijken nzoomde traject uitproberen en zondag zullen de wedstrijden gehouden worden. I Als op die zondag om één uur, vanneer waarnemend-burge- peester Hol van Terneuzen het rartschot zal lossen, zo'n zeven- Bi achtduizend mensen langs het arkoers staan, dan is I. de Rujjs- ther. voorzitter van de motor club Biervliet, die deze races on der auspiciën van de Nederland- (Van onze sportmedewerker) BOSCHKAPELLE Zaterdag- ddag wordt ter gelegenheid van kermis een vriendschappelijke nesvoetbalwedstrijd gespeeld tus sen de eerste teams van DVVS uit St-Jansteen en Minerva uit Arne- luiden. Peen wedstrijd die zeker de dige publieke belangstelling zal ljgen en die begint om 14.45 uur het gemeentelijk sportterrein te chkapelle. iardann» NOTARIS ROOSENDAAL Raadhuisstraat 45 ral voor de Heerf Joh. He i lemons, Burg. Prinsensir.| gel 54 te Roosendaal veite| en verkopen WINKEL-WOONHUIS I met garage en twee afzon- derlijke woningen te Roof sendaal, Nispensestraat 85A en 65B groot 2 a. :.a., te aanvaarden bü betaling van de koopso" f wat betreft Nispensestrai; 65 leeg en vrij van huur e' j wat betreft Nispensestraa' 65A en 65B onder het g'f not van huur; NispensH straat 65A en 65B zijn ver I huurd voor 15,p. wee--1 elk. Betaling koopsom uiterlj' 6 weken na toewijzing- Bezichtiging in o verlei I met de verkoper voor! noemd (Tel. 36374)' wa»l tevens de sleutel te vertó gen is. Zitdagen te Roosendaal- I café D. van Montfort, Nis I penxestraat 21, telkens 3 uur precies; inzet maandag 19 juli a.s. en toe wijzing op maandag 26 j" a.s. inlichtingen bij voornoen'j de notaris, tel. 34694. Carlus se Motorsport Bond organiseert, tevreden. Hij en z(jn medebe stuursleden hebben immers vorig jaar door het slechte weer een enorme strop gehad en nu hopen ze maar dat de weergoden be ter zullen meewerken. Maar dat mag natuurlijk ook weer niet te mooi zijn, want Biervliet ligt op de weg naar de Zeeuwsch- Vlaamse stranden. I. de Rujjs- scher noemde de races van vorig jaar gistermiddag „ietwat ramp zalig verlopen". In Biervliet wordt ln alle klassen gereden: 50 cc A- en B-klasse, 125 cc, 250 cc, 350 cc, 500 cc en de standaard-kl-asse. Die laatste is voor coureurs, die zich voortbewegen op machines die zo ln de winkel te koop zijn. Luc van Vooren, Zeeuwsoh- Vlaams vedette op de motor, zal er het volgend weekeinde ook bij zijn. Hij zegt: „Alle grote mannen van de NMB komen naar Biervliet, omdtat deze races meetellen voor het Ne derlands kampioenschap". Hans Hutten, de winnaar van de 24-uurs race in Qss .zal er ook zijn. In de 500 cc rijdt hij op Norton en in de standaa-rdklasse op dezelfde Laiver- da, waarmee hij in Oss won. Luc van Vooren, die verwacht dat hij met Hutten veel strijd kan leveren („Ik hoop dat ik hem in de 500 cc met mijn Honda kan pakken") was vorig jaar niet al te gelukkig in Biervliet. Na vier rondjes draalde zijn machine stuk. Dit jaar hoopt hij dat dat misfortuin uitblijft. Van Vooren: „Cor de Zeeuw, de man uit Breskens, die voor mijn motor zorgt, heeft alles piekfijn voor elkaar. De machine loopt veel sneller dan vorig seizoen. Daarom denk ik ook dat ik in deze races een goede kans maak". Luc van Vooren, die het ln de 24- uurs race van Oss met zijn fabrieks- Honda die Lavarda-rijders lastig moest maken („Dat is niet gelukt Na vier uur liep de motor vast") probeert altijd de motorsport in Zeeuwsch-Vlaanderen te stimuleren. Op 18 juli kan hij trots zijn, want dan zullen drie knapen uit Zeeuwsch-Vlaanderen hun debuut maken in de motorraces van Bier vliet. Het zijn de Terneuzenaren Lindeniberg (Dukati - 250 cc), Guus van Waes (Suzuki - s-ta-ndaardkl-ae- se) en Ad Herrebout (Suzuki - stan- daardklasse). Verder zal de Duitser Jiirgen Kampmann, die met een meisje uit Biervliet is getrouwd, van start gaan met zijn Kreidler ln de A-klasse van de 50 cc. Voor de motorclub Biervliet ls dit de tweede wegrace, die men houdt. Daarvoor organiseerde De Ruijs- scher met zijn mannen drie keer een motorcross. „We konden geen cross meer organiseren omdat het terrein dat wij gebruikten, ver dween voor de aanleg van een weg", aldus I. de Ruijsscher. Een noodge dwongen overstap dus, in feite naar de weg. „Ach, het maakt bijna geen verschil, als organisatie moet je voor een cross of voor een wegrace toch bijna hetzelfde doen". Eén ding Ls echter niet hetzelfde en dat ls de optimale beveiliging, waar de mo torclub Biervliet voor heeft gezorgd. Niet minder dan zevenhonderd stro- ADVERTENTIE Maak een (gratis) proefrit en test 'm op z'n kwaliteiten. Bel de Binckhorst (070-855100). Die geeft U het adres van de dichtstbijzijnde Trabant-dealer. thans met 30 P.K. motor incl. BTW. balen worden er aangevoerd om de gevaarlijke punten af te zetten, zo dat de coureurs zonder angst kun nen vertrekken in deze races. Een beveiliging die veel geld kost. In totaal had de motorclub Bier vliet f 15.000 nodig om deze races te kunnen organiseren.. Een bedrag waarin ook de prijzen en het start- geld van sommige coureurs ver werkt ls. Het bestuur hoopt dan ook dat er heel wat mensen zaterdag 17 en zondag 18 juli naar Biervliet zullen komen. I. de Ruijsscher tot slot: „We verwachten zeven- a acht duizend mensen. Mensen die alle races helemaal kunnen volgen vanal de dijken. Je hoeft de coureurs in Biervliet geen moment uit het oog te verliezen. Zo overzichtelijk is ons parkoers. Ais er zoveel mensen ko men, dan springen we eruit. Anders niet..." Luc van Vooren: snellere machine dan het vorige seizoen. (Van onze sportmedewerker) IJZENDIJKE —Het bekende re creatiegebied De Braakman heeft er een attractie bij. Speciaal voor de vakantiegangers geeft de Eerste Zeeuwsch-Vlaamse Aero-club van 10 tot en met 18 juli een zweefvliegcur sus. Het eerste zweefvliegterrein dat in Huist lag is wegens financiële moeilijkheden verplaatst naar De Braakman. De heer Vermeulen: „Het terrein ligt nu veel gunstiger. In Huist, waar we in 1968 begonnen zijn, was echter alles wel beter in orde. We konden onze vliegtuigen daar in hangars opbergen, terwijl we verder een grote kantine tot onze beschikking hadden. Dit alles ontbreekt er nu (nog) aan". „Wie nu dus het zwemmen, zon nebaden of zeilen moe is, kan voor de afwisseling de lucht in. In Hulst kwam er steeds minder belangstel ling. Toch zien veel mensen de zweefvliegsport als een echte sport. Onze club is een gezellige club. Voor een billijk bedrag kaïn men lid worden. De Ezac hoopt door deze cursus haar ledenaantal uit te brei den. Als deze vliegweek een succes wordt zullen er in de toekomst (tevens dealer voor Den Haag e.o.) DE BINCKHORST AUTO EN MOTOR IMPORT N.V. Binckhorstlaan 312-322, Den Haag, Tel. 070-855100, P.b. 148 meerdere volgen. De zweefvlieg sport komt er steeds meer in en de mogelijkheden op het gebied De Braakman zijn groot. De firma De Bruijn heeft het terrein nog eens flink onder handen genomen. De afmetingen zijn 1100 bij 100 meter- Op het nieuwe terrein hebben we ook meer thermiek. We hebben lang naar een goed terrein moeten zoe ken, maar alles is toch wel vlot verlopen". Volgens de heer Vermeulen is de zweefvliegsport geen gevaarlijke sport. Een strenge keuring is ver plicht. De zweefvliegers mogen geen alcohol gedronken hebben voor zij de lucht ingaan. Bij dit alles komt nog dat ze de eerste 50 a 60 keren met een bevoegde instructeur naar boven gaan. Er zijn 50 leden van onze club die vliegen, de anderen zijn steunend lid. Het jongste lid is 16 jaar en reeds verschillende jaren actief als zweefvlieger. De lessen Liggen bijzonder gunstig voor de jeugd. Er wordt gevlogen in drie toestellen, terwijl de praktische op leiding in handen is van bevoegde instructeurs. Voor een tientje kan men een proefstart maken. Onze verwachtingen zijn hoopvol gestemd, al speelt het weer natuurlijk een grote rol. De weergoden zijn ons tot nu toe goed gezind". HOOFDPLAAT Het wieier- comité van Hoofdplaat heeft eieren voor zijn geld gekozen. Om de gevaarlijke situaties van vorig jaar te vermijden, heeft men besloten een totaal ander parkoers uit te zetten. Want ge vaarlijk was het. De renners moesten elkaar kruisen, op een lange weg tegen elkaar in en hadden rekening te houden met het drukke verkeer, dat zich vaak niets aantrok van de wed strijd. Het comité heeft nu een nieuwe ronde uitgezet van 5370 meter. De start is bij het voor malig klooster, dan gaat de ka ravaan over de Oost-Langwcg, via het dorp over de Nieuwedijk om zo via de Oost-Langweg weer terug te komen. In totaal beeft Hoofdplaat zondag zeventig inschrijvers, VOOT waar die vin Charles de Smit? de plaatse- hij voor eigen publiek reed. Charles de Smit, winnaar van twee klassiekers en een van de grootste kanshebbers in de 'koers te Hoofdplaat, lijke favoriet, uiteraard uitspringt, De Smit, die dit seizoen al twee klassiekers op zijn naam schreef, zal zeker alles in het werk stellen om voor eigen publiek de zege veilig te stellen. En hij zaïl zover de regle menten dat toelaten daarbij ge holpen worden door zijn ploegmak- kers van de Trico Noble. Immers, sponsor Frans van Turenhout heelt graag dat zijn coureurs in eigen woonplaats zegevieren. Dat levert de beste reclame op. Charles de Smit heeft het zondag echter niet gemak kelijk. Bij de 70 inschrijvers bevin den zich de roemen van Tomny Bar- ten, Arie Deussing, Wim Evertse, Kas Fiktorie, Peter Gödde, Ad van den Hoek, Sjaak Koevermans, Wim Westdorp, Peter Remijn, Jan Raas, Frank Ouwerkerk, Guido Paridaen, Arie van Opdorp en Wim Lie- bregts. De Smit zal voor zoveel mogelijk worden bijgestaan door Wim de Waal, Grant Thomas, Toine van de Bunder, Henny Gijsal en Tonnie Huizen. De afstand, die de coureurs zondagmiddag moeten afleggen is iets meer datn 100 kilometer oftewel 20 ronden. Het startschot valt om drie uur 's middags. Dick Aardoom: clown van wielerpelotons. A BRAAT (Van onze sportredactie) HULST Dick Aardoom heeft zich in de laatste jaren dat hij in Zeeuwseh-Vlaanderen woont, ont wikkeld als de clown van de wieler pelotons. Puttershoekse Dick is na melijk helemaal niet vies van vele grappen en grollen. Maar de stunt die hij deze week in de ronde van Tielrode (België) uithaalde, slaat al les. Aardoom werd daar twaalfde op een oude damesfiets. De coureur, die in Hulst woont, kreeg op twee ronden voor het ein de hij zat in een kopgroep van 12 man een lekke band. Repareren had geen zin, omdat het peloton in volle jacht was naar de vluchters. Aardoom: „Ik keek even rond en zag die oude damesfiets staan. Zon der me te bedenken, ben ik erop gesprongen en heb de wedstrijd uit gereden. Op de meet hiad ik nog een voorsprong van 18 seconden op het peloton". De ADZ-coureur, die de laatste weken toch iets beter gaat rijden speciaal ih België heeft de fiets daarna weer keurig aan de verbouwereerde eigenaresse over handigd- (Van onze medewerker) OSS Voor de derde maal wordt vandaag in Oss een wieiermarathon verreden. Het paruours, dat buiten Oss in de polder ligt en 3 kilometer, langs is zal 100 maal gereden moe- en worden. Vorig jaar was Woutje van Wan- rooy met zijn toenmalige Fijnko- ploeg de grote triomfator en won Antoon Aarts uit Halsteren de mara thon voor zijn ploegmakers Janus Wuyts (Wouw) en Wim Vermetten (Rijen). Dit jaar trekt de Rijense ploegleider naar Oss met zijn Cen- tra-AHV-ploeg. Met hem mee gaan de gebroeders Bertus en Jong Ade- ma uit Hank, Rien de Roon uit Rozenburg, Rien de Jager uit Zwijn- drecht en Klaas Renes uit Nieuw- poorL (Van onze duivesportmedewerker) ZAAMSLAG Wanneer eenmaal Je juli-maand is aangebroken, kan men in de duivesport terecht spre ken van bet hoogtij in het seizoen. De laatste ronde van de opleer- viuchten van de jonge duiven is dan achter de rug, en het jonge spul wordt dan vrijwel ook wekelijks ingezet voor de diverse wedvluch ten. Vandaar ook dat afgelopen week end de Zeeuwse liefhebbers in verschillende vluchten met een zeer groot aantal duiven naar de diverse inkorfcentra togen, voor deelname aan wedvluchten vanuit Doornik, Quievrain en DoUrdan. Ze vlogen bij de postduivenvere niging „Herleving" te Kloosterzamde niet minder dan 547 jonge duiven vanuit Quievrain. De duiven werden gelost om half negen in de morgen. Snelste duif in dit concours was een duif van de gebroeders Van Poorten, die deze vlucht won met een snel heid van 1085,1 meter per minuut, 2 Jo. Coipaert, 3. Jo. Voet, 4 en 5. A. Hoefijzers, 6. L. Stallaert, 7. E. de Waal, 8. A. de Keijzer en zoon, J J. Sponselee, 10. B. van Waes. Dezelf de vereniging vloog met 79 oude duiven vanuit Dourdan 1. F. Roctus, hoogste snelheid 1114.9 mpm. 2. B. van Waes, 3 en 4. R. Mahu, 5. J. de Bruin, 6 J. Sponselee, 7 R. de Booij, 8, P. Verschuren, 9. J. Sponselee, 10. R. de Kort. Met een deelname van 47 jaarlingen 1. J. Dobbelaar (1137,7 mpm). 2 en 9 B. van Waes, 3. A. Vervaet, 4 en 7. eveneens J. Dobbe laar, 5 en 6 J. Sponselee, 8. R. de Kort, 10. A. Coipaert. Bij „VZV" te Hoofdplaat waren in concours vanuit Doornik 334 jonge duiven. hoogste snelheid 1085,- mpm. 1. E. Temmerman, 2. M. Mer- cie. 3. B. Thomas, 4. Th. van de Velde. 5. Scherbeijn en zoon, 6. J. Gerhaert, 7. Seijnesael, 8. A. van de Broecke, 9. Wabekt en zoon, 10. H. Pielaet. Vanuit Dourdan met 64 ou de duiven, hoogste snelheid 1133 mpm. 1 en 2. A. van de Ameele, 3. N. Provoost, 4. Scherbeijn en zoon 5. N. Provoost, 6. P. van Waes, 7 J. Gemaert, 8. R. Blaakman, 9. en 10. L. Martens. Dezelfde vlucht met 75 jonge duiven. 1 en 10. L. Mariens (1088 mpm). 2. H. de Poorter, 3. Iz. van Grol, 4 en 5. J. Gernaert, 6 en 7 N. Provoost, 8. A. de Bruicker, 9. J Temmerman. „Met Moed Vooruit" te Boschka- pelle (Quievrain) met 161 jonge duiven: 1 en 9. L. Lauret, 2 en 7 Th. Lambert, 3. Th. van Damme, 4. E. Pieters, 5. Th. Hayette, 6. Th. van Vlieberghen, 8. J. Wauters, 10. P. van de Veen. Met een deelname van 49 oude duiven, 1. E. Pieters, 2 en 4. L. Lauret. 3. en 10. D. Dobbelaar, 5, 6 en 9 J. Wauters. ..Concours Combinatie Hulst" met 395 jonge duiven, hoogste snelheid 1156.05 mpm. 1. en 7. Antheunis van Helsland. 2. J. Dhanis, 3. Aug. van Helsland, 4. All. Dhont en zoon. 5 J. Kuicks 6 Ch Voet 8. J. Weemaes. 9. All. Dobbelaer, 10. H. Everaert. ,J3e Zwaluw" te Sint-Jansteen met 198 jonge duiven, snelheid eer ste duif 1138,1 mpm. 1. Eug. Ver- straeten (Hulst). 2 en 3. R. van Gremberghe, 3 en 7. A. Kouijzer, 4. Eug. Verstraeten, 5. Gebrs. Verstrae- ten. 6. P. van Loo en zoon, 9 en 10. L. de Bruin. „Volharding" Westdorpe (Quie vrain) met 141 jonge duiven, hoog ste snelheid 1120,1 mpm. 1, 6 en 10 M. Onasje, 2, 3 en 9 A. Verhaegen, 4. E. Adam, 5 en 8. R. Soethaert, 7. L. Notschaele. Met 85 oude duiven. 1 R. Audenaerde (1249,5 mpm), 2 E. de Smet, 3 en 6. W. Verhaegen, 4. E. Baecke, 5. P. Heijblom, 8. J. Giijsed, 8 en 9 Gebrs. Audenaerde. 10. D. Teirlinck. „De Eendracht" Terneuzen met een deelname van 340 jonge duiven. 1. A. Faas, snelheid ll&o.l mpm. 2 A. Arens, v, 6, 8 en 10 A. Bril, 4 Jos Koeh, 5. O. Hofman, 7. C. van Houdt, 9. H. de Boevere. Met 98 oude duiven, hoogste snelheid U79.4 mpm. 1. A. Arens, 2 en 4 M. de Roo 3 en 5 J. Buyze, 6. A. van Houdt, 7. A. Verlinde, 8, H. Koch en zoon, 9 J. den Exter, 10. Gebr. Van de Veeke. ROSTOCK (ANP) Op de eer ste dag van de Oostduitse zwem- kampioenschappen, die vrijdag in Rostock zijn begonnen, liet wereld recordhouder Roland Matthes dui delijk zien dat hij nog niets van zijn grote vorm heeft ingeboet. Op de 200 meter rugslag noteerde hij een tijd van 2.06.8, slechts 0.8 seconde boven zijn eigen wereldrecord. Een uitstekende verrichting kwam ook op naam van de schoolslag zwemster Renate Vogel, die de 200 m schoolslag aflegde in de nieuwe Duitse recordtijd van 2.45.1. Een wereldprestatie kwam op naam van de 4 x 100 m vrije slag damesploeg van Leipzig met 4.07.4. „Nieuw Leven" Koewacht met 479 jonge duiven, hoogste snelheid 1185,8 mpm. 1. en 2. J. de Hoekx, 3 en 8. P. Koene, 4. G. van Laerem, 5. R. Meul, 6. All. de Bock, 7 en 9 W. Verbiest, 19. M. de Cock. Met jasr- lingduiven. 1. Raf. Mariens (1113.7 mpm). 2 en 8. H. Audenaerde, 3 en 9 A. van Rumste. 4. G. Schalkens, 5. A de Kind. Met oude duiven. 1 en 2 P. van Goethem (1160,0 mpm), 3. Gebr. Elegeert. 4. P. Koene, 5. G. Jansen, 6. A. de Kind, 7. J. Elegeert, 8. P. Goossen, 9, Aug. XJsebaert, 10. A de Booij GSTAAD (ANP) Tom Okker heeft zich vrijdag geplaatst voor de halve finales herenenkelspel van het tennistoernooi om de internationale kampioenschappen van Zwitserland. Okker won in de kwartfinales met 63, 86 van de Australiër Phil Denl. Verdere uitslagen: Iierenenkeispel, kwartfinales: Ismael el Shafei (Egy) - Nikki Pilic (Zsl) 5—7, 7—5, 3—1, opgegeven door Pilic wegens een blessure; damesenkelspel, kwartfi nales: Lesley Hunt (Aus) - Fiorella Boniceli (Peru) 75, 61; Alena- Palmeova (Tsj) - Laura Rossouw (Z.Afr.) 3—6, 6—0, 6—4.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 7