Militaire bestemming haven van Kruiningen ZLM laakt Europese prijsbeleid f44.- C. L. RINN (65) ONDERSCHEIDEN I PZEi PROGIL MAG NAAR SCHELDE-OEVER RUIM 1100 HANDTEKENINGEN Wethouder Vergouwe nu ambtenaar burgerlijke stand 8Dagen kris-kras door Nederiand NS-Vakantie- dagtochten Burgemeester P. J. J. Dekker overleden vergat Moties en Dl stad streek klein verbaal HOEDEKENSKERKSE WERKGROEP VERZAMELDE: 's-Heerenhoek voordelig uit met NS Terneuzen Goes voordelig uit met NS medische diensten ratersianden Sluis hoogwater rematigd w Strandweer ?aferdag 10 juli 1971 (Van onze correspondent) gelegenheid worden voor de normale Hv :^B| KRUINGEN In de vanavond ge houden extra vergadering van de raad der gemeente Reimerswaal heb ben alle fracties zich positief uitge sproken over de ontwikkelingsschets van Reimerswaal zodat deze thans in samenwerking met de rijksplanologi sche dienst van rijkswaterstaat is ge projecteerd. Burgemeester mr. C. Pijl Hogeweg was verheugd zich bij de verdere onderhandelingen gerugge- steund door de raad te weten. Belang rijk was te vernemen dat de veerha ven te Kruiningen naar alle waar schijnlijkheid indien de brug-tunnel- verbinding over de Westerschelde zal zijn gerealiseerd, en de veerdienst uit de vaart zal worden genomen deze haven een militaire bestemming zal gaan krijgen. „In Reimerswaal gaat", zoals de burgemeester vertelde, „werkelijk al les op de schop". Dat het Reimers- waal-industrieplan niet al te groot gaat worden heeft de instemming van de gehele raad. Het moet een werk- NAGEKOMEN MARKTEN KAPELLE 9 juli 1971. Frambo zen: in doosje per kg: IX 3.38, I 2.67-2.84, II 2.39-2.5S. Schönemann 1 2.60-3.38, in tubs: 95. Rode bessen: per kg: IX 1.67. I 1.67-1.84, IIX 1.52 1.72, II 1.11-1.57. in kratjes van 2 kg. In kratjes van 5 kg: IIX 1.49- 1.60, II 84-1.39, III 61. Per doos: I 56-61, II 23-42. Aardbeien: industrie Sengana doordraai - 81, Red Gaunt let en diversen: doordr. per kg: I 2.39-2.76, II 1.28-2.50, per doos: I 56- 61, II 23-42. Zwarte bessen: I en II 2.98. Kruisbessen: per kg I 89-1.37, II 65-96, per doos I 29-50, II 28-32 Kaspruimen: per kg I 2.09-2.21, II 1.32, grof 1,- fabriek 64. Tomaten per krat van 6 kg: IA 5.75-5.80, IB 5.51-6.02, IC 4,- - 4,20. Aardappelen: I 14-16, drielingen 14, kriel 5. Groenten: snijbonen I 61-86, dubbele princessebonen I 1.67-2.14, II 2 08, bloemkool: I (4) 27-33, I <6) 20-28, II (4) 17-22, H (6) 9-34, II (8) doordr. II (11) doordraai-16, Sla I 41, Uien II 4,5-14, postelein 7-9. selderij 8,5-18, kroten per kg door draai - 6. Meit ingang van volgende week dubbele princessebonen uit sluitend aanvoeren in 3-4 kisten van 13 kg netto-inhoud. ANTWERPEN (Belga) De pro vinciale raad van Antwerpen heeft vrijdag aan de N. V. Chemie Union (Progil) Brussel voorwaardelijk machtiging verleend tot de bouw van een zwavelkoolstoffabriek in Kallo op de linker Scheldeoever. bevolkingsaanwas van Nederland en niet omwille van de uitbreiding van de industrie worden aangelegd, dus zuiver en alleen om de industriële ontwikkeling te continueren. Dat de verbinding randstad Holland - Wes terschelde brug tunnel-België en mettertijd kanaaltunnel naar Enge land, die in of rond 1978 zal worden gerealiseerd van eminent belang is, was aan geen enkele twijfel onder hevig. De voorzitter liet duidelijk tot uit drukking komen dat in gesprekken met rijkswaterstaat in verband met de plannen tot uitbreiding aanleg van nieuwe sluizen etc. voor het kanaal van Hansweert voor Hansweert een compensatie zal moeten komen. Te vens kon de burgemeester mededelen dat de uitbreidingsplannen in Hans- weert-West achter de Boomdijk de volledige aandacht hebben en dat tot spoedige realisatie hiervan zal wor den overgegaan. Men zal dus tot ont eigeningen kunnen gaan besluiten. Ook Yerseke zal een extra impuls nodig hebben door het afsluiten van de Oosterschelde. (Van een onzer verslaggevers, HOEDEKENSKERKE/TERNEUZEN. De actie tot behoud en verbetering van het veer Hoedekenskerke/Terneuzen breidt zich als een olievlek uit. Van alle kanten komen uit Midden-Zeeland en Zeeuwsch-Vlaanderen bij valsbetuigingen en handtekeningen binnen. Op het ogenblik zijn reeds ruim 1100 handtekeningen onder de uniform-brieven aan Gedeputeerde Staten van Zeeland gezet. In Heinkenszand, welk dorp de organisators in verband met tijdgebrek oorspronkelijk buiten hun actiegebied hadden gehouden, is gisteren spontaan een actie op gang gekomen. Men verwacht daar een dikke 700 handtekeningen te kunnen verzamelen. Speelweek Op vrijdag, de derde dag van de kinderspeelweek in 's- Heerenhoek begonnen de kinderen van 9 tot 12 jaar met een veldloop en hielden daarna een speurtocht in de struiken van het sportveld. Na de middag voerden een aantal meisjes in de leeftijd van 9 tot 12 jaar een to neelstukje op. De leiders en leidsters voerden daarna het spel „Jan Klaa- sen in 's-Heerenhoek" op. Voor de middag was grote belang stelling. (Van een onzer verslaggevers) GOES „Totaal onbegrijpelijk, ten enemale onvoldoende", noemt het dagelijks bestuur van de ZLM de concrete voorstellen ten aanzien van de prijsverhogingen 1972/73 van 2 a 3 procent, met differentiaties voor verschillende produkten. Gezien de voorstellen voor een systeem voor de prijsvaststelling kan de ZLM zich met deze onlangs door de Europese commissie vastgestelde cijfers niet verenigen. „Het laatste jaar moet immers toch wel met een kostenstijging van 6 procent rekening worden gehouden. In feite is de achterstand echter veel groter, mede in aanmerking nemend dat bijvoorbeeld aan de suikerbiet- prijs sinds 1964 praktisch niet» ver anderd is en die voor de granen slechts minimaal verhoogd is. Vooral de jonge boer komt steeds meer in het nauw, zo merkte de vergadering op. „Over een .ondernemersloon' wordt zelfs niet meer gesproken De vergadering benadrukte de noodzaak dat in het C.O.P.A. over eenstemming wordt bereikt over de noodzakelijke verhogingen per oro- (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De benoeming van wethouder J. J. Vergouwe, op voorstel van b. en w„ tot bezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand had in de gemeenteraad enige voeten in de aarde. B. en w. achten deze bezoldiging a raison van f500,- per maand redelijk, gezien het feit dat er voorlopig geen kans bestaat dat de wethoudersvergoedingen verhoogd zullen worden. ten. De raad ging akkoord met een wijziging in het reglement voor een gemeenschappelijke schoolartsen- dienst in Zeeuwsch-Vlaanderen, waardoor de aansteilinig van een lo gopedist mogelijk is. Eervol ontslag werd verleend aan de heer L.H. Wille als onderwijzer aan de openbare lagere school te Oostburg, aan mejuffrouw P.J.M. Niermans als onderwijzers aan de openbare lagere school te Cadzand, mej. J.J. Salomé als handwerkon- derwijzeres aan de openbare lagere school te Groede en aan de heer D. van Langevelde als onderwijzer aan de O.L.S. te Gadzand. Als nieuwe leerkrachten werden benoemd mej. M.P. Schippers uit Terneuzen en de heer G.H. Ooster- thun uit Breskens aan de lagere school te Cadzand. De heer Cambier (WD) vroeg zich af of wethouder Cambier nu ook daadwerkelijk huwelijken zal gaan voltrekken. Burgemeester Schipper zei dat dit zoveel als mo gelijk is zal gebeuren. Op de vraag van de heer Cambier of de bezoldi ging ook op de eventuele opvolger van wethouder Vergouwe van toe passing zal zijn antwoordde de bur gemeester bevestigend. Met elf stemmen voor en twee blanco gaf de raad zijn goedkeuring aan het voor stel van b. en w. De raad stemde verder in met de bouw van een tweeklassige openba re kleuterschool in het plan Tragel- wijk. De visserij vereniging Ons Be lang in Breskens werd een subsidie van f 2000.- toegekend voor de orga nisatie van de komende visserij fees-1 dukt; een noodzaak die gezien de be- langenverschillen in de E.E.G. ten aanzien van de verschillende gega randeerde produkten bijzonder be langrijk wordt geacht. Een globale benadering van dit probleem is be slist niet voldoende," aldus de ZLM- bestuurders. De vergadering benadrukte dat overleg met een redelijke overheid veelal tot redelijke resultaten leidt. De wijze waarop tot nu toe is opge treden, lokt extreme toestanden uit. Daarbij hebben, aldus het dagelijks bestuur van de ZLM, de minimale prijsvoorstellen mede als gevolg dat in andere gewassen wordt gevlucht met alle consequenties voor de markt. Het bestuur beklemtoonde de nood zaak van voorstellen die tot herstel van het vertrouwen kunnen leiden. De vergadering sprak ook de hoop uit, dat de terugkeer van minister Lardinois betekent dat dit kabinet cog heeft voor de belangrijke pro blemen in de landbouw. Positief was men echter wel over de bereidheid van dr. S. L. Mansholt om de prijs voorstellen zowel voor wat betreft de cijfers als voor wat betreft de gronden voor de totstandkoming van die cijfers, volledig ter discussie te willen stellen. Op deze wijze wordt het C.O.P.A. als overkoepelende Europese landbouworganisatie, bij het overleg betrokken. Een van de initiatiefnemers, orga nisators en grote stimulators, de Hoedekenskerkse hotel-restaurant houder A. I. Burgel: „Ik heb vroe ger wel eens meer met het actie bijltje gehakt, maar zo'n succes heb ik nooit meegemaakt. Meer dan 99 procent van de mensen die wij be naderen, tekent. Vandaag zijn alleen al vijfentwintig mensen uit zichzelf naar mijn loket gegaan om een for mulier te vragen". Een markante figuur op de veer kade is de bijna gepensioneerde rijks- en provincie-ambtenaar A- Broere. Hij is functionaris van de veerdienst en lichtwachter van het rijk. „Ik geloof toch dat ik recht van spreken heb. Ik ben vakman. Vanaf mijn zevende was ik bij het loodswezen. Vijfentwintig jaar werk ik nu met deze veerboot. Ik heb zeker 40 jaar op de Schelde geva ren. Ik vind de verplaatsing naar EUewoutsdijk grote onzin. Elie- woutsdijk staat glad niet eens onder water. Er ligt een zandplaat voor. Hier in Hoedekenskerke kan als compensatie geen jachthaven komen, want dan verongelukken ze alle maal. Dan mogen ze er voor de mensen van de jachten wel een reddingsboot bijleggen. De vaarroute is hief levensgevaarlijk, de stroming ook. Ik ben al 25 jaar hier en ze praten er al 25 jaar over om het veer op te heffen. Als ze zeggen dat dat moet vanwege de tekorten, dan zitten ze er glad naast-Dit veer komt elk jaar anderhalf miljoen tekort, Kruiningen echter viereneenhalf en Vlisslngen zelfs vijf". (ADVERTENTIE) Wie 8 dagen lang veel in ons land wil reizen, is het voordeligst uit met een 8-daags kris-kras- abonnement. In juni. juli en augustus: extra plus, half geld op de interlocale bus. NS-identiteitsbewijs of pasfoto meebrengen. Bromfietser gewond Bij het ke ren op de Lovenweg (Boeregat) be merkte de bromfietsbestuurder J. E. uit Vogelwaarde te laat dat P. v. d. G. uit Hoek met zijn personenauto vlak achter hem reed. Van der G. kon een aanrijding niet meer voor komen. E. kreeg een snijwonde aan zijn linkerbeen en liep een groot aan tal schaafwonden op aan gezicht en ledematen. Aanrijding Op de kruising van Doornestraat-Industriestraat heeft donderdag een aanrijding plaatsge vonden tussen een personenauto, be stuurd door P.B. uit 's-Gravenpolder en een vrachtauto bestuurd door P-FA de V. uit Kloetinge. De per sonenauto werd geheel vernield. De vrachtauto liep zware schade op. Een beeld van de rij wachtende auto's bij het veer te Hoedekensker ke, nadat een middagboot naar Ter neuzen al vertrokken is. (ADVERTENTIE) Een dagje naar Antwerpen of Zeeland (3-eilanden- tocht), naar Gaasterland of Amsterdam, naar Rotterdam of naar het Evoluon in Eindhoven. Keuze uit 30 mogelijkheden. Alle informatie in de brochure Vakantiedag tochten op de stations. (Van een onzer verslaggevers) WEMELDINGE Op 71-jarige leeftijd is gisteren in Wemeldinge overleden de alom in Zeeland en el ders in den lande bekende oud-dijk graaf F. J. J. Dekker. De heer Dek ker, die vrijwel door al zijn relaties als „P. J. J." werd aangeduid, was de grote stimulator en eerste dijk graaf van het waterschap „De Brede watering van Zuid-Beveland". Van dit levenswerk van hem nam hij eind vorig jaar nog pas af scheid, wegens functioneel leeftijds ontslag (70 jaar). Een half jaar daar voor was hij in het dorpshuis te We- (Van een onzer verslaggevers) AXEL Loco-burgemeester D.J. Oggel van Axel heeft vrijdagmorgen in de boerderij Looses hof aan de Beoostenblijsestraat in Axel een zil veren onderscheiding in de Orde van Oranje Nassau overhandigd aan de heer C.L. Rinn (65). De heer Rinn kreeg het ere-metaal, omdat hij bin nenkort veertig jaar in dienst is van dit boerenbedrijf. Het wtas vrijdagmorgen in Looses hof een drukte van belang. Bij de officiële uitrediking van het zilver waren behalve CBTB-voorzitter P. van Hoeve ook personeelsleden aan wezig, de huidlige eigenaar van Looses hof, de heer J. de Puitter, en de voormalige eigenaar, diens vader, de heer C. de Putter. Het was in eerste instantie wethouder D.J. Og gel, dóe bij afwezigheid van burge meester M.K. van Dijke de jubile rende voorman in de bloemetjes zet te. Hij sprak waarderend over de verdiensten van de 65-jarige jubila ris voor het Axelse boerenbedrijf. Voorzitter P. van Hoeve van de CBTB memoreerde een aantal ge beurtenissen waaruit bleek dat hij goed op dc hoogte was van de levenswandel van de heer Rinn. Uit handen van de voorzitter kreeg de jubilaris voor bewezen diensten een oorkonde overhandigd, beschikbaar gesteld door de landbouworganisa tie. Namens het personeel overhandig de vervolgens de heer J. den Hamer de heer Rinn een enveloppe met inhoud. De voormalige eigenaar van Looses hof, de heer C. de Putter kon het evenmin als enkele van zijn voorgangers nalaten even te spreken over die „goeie ouwe tijd", waarbij hij vooral het accent legde op de overschakeling van paardentractie naar tractoren. Hoe goed de jubilaris zich daiarbij heeft weten aan te pas sen bleek maar al te duidelijk uit het betoog van de heet C. de Putter, die in het rijtje van sprekers werd opgevolgd door zijn zoon en huidig eigenaar J. de Putter. De bijeen komst werd besloten met een gezel lig samenzijn. meldinge (ook een van zijn werk stukken) het middelpunt geweest van een landelijke huldiging in verband met zijn zeventigste verjaardag. De heer Dekker was jarenlang voorzit ter van de Zeeuwse polder- en wa- terschapsbond, van de unie van wa terschappen, van de veilingsvereni ging Kapelle-Biezelinge e.o., van de Zeeuwse Grond- en Pachtkamer, vi- ce-voorzitter van de Zeeuwse Land- bouwmaatschappij, gemeenteraadslid van Wemeldinge, lid van het dage lijks bestuur van het ETI, voorzitter van de voorbereidingscommissie ruil verkaveling Kapelle-Wemeldinge en lid van de waterstaats- en water schapscommissie van het landbouw schap. Hij was een keiharde werker, een beminnelijk mens, die altijd voor iedereen klaar stond en een recht lijnig, recht door zee gaande persoon lijkheid van de oude stempel, dege lijk tot in zijn botten, een rasechte Zeeuw die zjjn agrarische milieu steeds eer aan deed en nooit ver loochende, onvoorstelbaar eerlijk. Het waterschapswerk was hem als het ware aangeboren: Al verscheide ne generaties Dekkers voor hem waren al dijkgraaf of andere water schapsfunctionarissen. De ramp van 1953 maakte een onuitwisbare in druk op hem, zodanig dat hij als een van de grootste voorvechtei's van een afgesloten Oosterschelde was te be schouwen. P. J. J. Dekker was een groot historieminnaar en antiekver zamelaar. De alom voor hem gekoes terde waardering kwam vorig jaar tijdens zijn huldiging tot uiting in zijn benoeming tot ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg, ju G. de Bruiijckere, Brouwerijst] te Oostbung, tel. 61170-2323. Axel, Dokter Boor, tel. 01157-451. Biervliet en IJzendijke, l>;j Lievens te IJzendijke, tel. Ot 266 Borssele en Nieuwdorp c.a, praktijk van dokter Geldert wordt waargenomen door dokte: viet.te Bonssele, tel 01105-203 Cadzand, Retranchement, Slut Zuidzande. Dokter Bom te C; tel. 01179-366 Driewegen. Hoedekenskerke, Heerenhoek en Ovezande, De tijk van de huisartsen J. Geldój] Kole en A. van Opdorp wort: maandagochtend 8 uur waargeno: door dokter S. Wöstmann, Ni, straat 18a te Ovezande, tel. 01 450. Goes, Dokter F. van Peer, singel 132, tel. 5306. Hansweert. Krabbendijke, ningen en Rilland-Bath, Dokte: Kamps te Rilland-Bath, tel. 01] 343. 's-Heer Arendskerke, Wolp] dijk, Heinkenszand, Dokter H. Maanen te Heinkenszand, tel. 01]j 1234. Hulst, Dokter W. Eysink, 2060. Middelburg, Dokter A Boei kei, Noordweg 214, tel. 2460 (s dag) en dokter J. de la H; Seisdam 22, tel. 4305 (zondag). Sas van Gent e.o., Dokter E, Puy, Stationsstraat 26, tel. 1777. St.-Jansteen, Clinge en Koe' Dokter Adriaanssen. Terneuzen, Dokter J. v.d. Gi Scheldekade 27, tel. 2020. Vlissingen, Dokter C. Sluijter, 2225 (tot zaterdag 24 uur) en dol A. Mijnlieff, tel 2525 (van zat 24 uur tot zondag 24 uur). Breskens en Groede. Dokter Endt te Breskens, tel. 01172-1566, Kloosterzande, Dokter Buws: tel. 01148-277 (tot maandagmorjaJ uur). TANDARTSEN O.Z.Vlaanderen, Tandarts A. Lee, Walstra at 2 te Axel, tel. 011 1686 (zaterdag van 10-10.30 en 18.30 uur en zondag van 12-üf uur). W.Z Vlaanderen, Tandarts Janssen te Aardenburg (zaiterdaj| zondag van 12-12.30 uur). Walcheren, Tandarts H. de Vrl Badhuisstraat 107 te Vlissingen, 01184-2644 (zaterdag van 9-10 en zondag vr- 11-12 uur). Z. en N. Beveland, Tandarts I Stam, Fr. den Hollanderlaan !i Goes, tel. 01100-5459 (zaterdag!: zondag van 9-10 uur) DIERENARTSEN Axel en Zaamslag, Dokter C. (I souw te Axel, tel. 01155-1488. N. en .Z Beveland, Dokter Noordenbos te Heinkenszand, i 01106-1290. W.Z. Vlaanderen, Dokter H. v Vijver te IJzendijke, tel. 01!j WIJKVERPLEGING Groot Axel, Zr. Geensen. straat 61 te Axel, tel. 01155-2145. EUewoutsdijk e.o., Zr. K. Koi je, Waranda 2 te Heinkenszand, 01106-1615. Hoek, S luiskil en Philippine, de Smet, Middenstraat 54 to Slit kil, tel. 01157-662, b.g.g. 01157-645, Sas van Gent, Zr. Van Wi Schulpenpad 43, tel. 01158-1548 Hulst en Hontenisse, Zr. A. Mil hout, tel. 01140-2071. Biervliet, Breskens, Gi Hoofdplaat, Schoondijke, IJzem Zr. Burger te Schoondijke, 01173-367. Aardenburg, Cadzand. OostbJ Sluis, Zr. Lensen te Aardenburg,* 01177-367. 'Zaterdag 10 juli 971 MIDDELBURG algemene aandeelhou van bestuur had een de heer Bogerd in ee lo kon hij dus ook Istuurd is. Op verzoek van de Raa (tuur was ir. Bogerd medi; ocht. Daarbij kwam vas lat hij tot tenminste 1 au iet door de aandeelhoude ng gehoord kan worden indeel in de beruchte P5 •e. Drs. D. Roemers, bu van Vlissingen, herhaalde Belemaal gerust is dat de Kan de heer Bogerd op de ze is uitgevoerd. Mr. Van Benadrukte dat het horen gerd aan zijn schorsing vooraf moet gaan, wil dit ig zijn. De beste weg in I iadium is, de heer Bogerc mgewoon verlof te sturei epaalde tijd. Deze proeec lomt ook dat de heer •beid als directeur zor irtzetten met behoud i Op de vraag van de mers of het niet beter wi de heer Bogerd op staanc ontslaan, zei mr. Van der dit een hachelijke zaak zoi dat verzuimd is de PZEM onverwijld ontslag aan te z dat de inhoud van het ra de Algemene Rekenkame was. Het alsnog opteren vai de redenen voor ontslag zo PZEM heilloze gevolgen hebben. Aldus mr. Van Dit zou een veelvoud aan k gen dan die welke nu gei Goes, 5255. APOTHEKEN Zeeuwse apotheek, Middelburg, Apotheek Boogert, Korte Delft 12, L. tel. 2789. Terneuzen, Apotheek tel. 2090 Vlissingen, Apotheek J. v.d. de, Badhuisstraat 22-24, tel. 2066. Beiaard De Sluisse stadsbeiij dier prof. Ephrem Deimotte uit 0j tende ontving een uitnodiging zondag de nieuwe beiaard van j O.L. Vrouwkerk te La Salettt Frankrijk te komen inspelen, Salette, dichtbij Grenoble gelege: na Lourdes de bekendste bede»' plaats. Jaarlijks komen er hond-' duizenden bedevaartgangers. Concert Het concert van Belgisch-Nederlands fluitkwi dat in het kader van het 25-ja bestaan van het Belgisch-Neder: Cultureel Verdrag op woensdag juli in de Raadzaal van het Slu^ stadhuis zou worden gegeven thans definitief verplaatst naar derdag 29 juli a.s. om 20.00 Eerder werd medegedeeld, dat ooncert zou worden verplaatst n zaterdag 31 juli a.s., maar dit thans herroepen. Aan dit concert wordt medi werkt door de strijkers van Vlaams Piano-kwartet; Rudolf then (viool), Roland Coryn (alr ooi), Marcel Lequeux (cello) ei] Nederlandse fluitiste Abbie Quant, winnares van het Interna11! naai Gaudeamus Concours 1970' Het programma omvat wertj van Danzi, Mozart, Schubert en 1 hedendaags'- componisten Berlio ',j Jo van Booren. —^Konslanz 400 (-3); J59 (-2); Straatsburg Plittersdorf 409 (-10); Ma> Ï3); Ploohingen 132 (onv aim 293 (-17); Stein (onv.); Mainz 295 (-11) (-10); Kaub 220 (-9); Tri 3); Koblenz 224 (-12); K (-13); Rulirort 369 (-12); I (-18); Pannerdense kop Nijmegen 790 (-18); IJsa (-14); Eefde IJssel 394 venter 280 (-20); Monsin ^Borgharen 3879 (-4); Bel (pl. 2); Grave beneden de (pl. 10). Morgen, zondag 11 juli: ergen op Zoom: 5.48 en 18. lansweert: 5.02 en 17.12 'erneuzen: 4.23 en 16-35 ingen: 3.49 en 16.06 ëmeldimge: 5.38 en 17.57 Maandag 12 juli: igen op Zoom: 6.31 en 18. is weert: 5.41 en 17.49 Terneuzen: 5.05 en 17.14 lylissingen: 4.32 en 16.46 Wemeldinge: 6.21 en 18.41 Vooi voor z maand steld KNMI dag oi overw droog, period gemat Weersvooruitzichten in «Nederland. Voor Zondag: feon: 7 tot 13; min. temp normaal; max. temp.: 0 t hoven normaal. Kans op ■Periode van minstens 12 u 'cent; kans op een geheel ïmaal: 90 procent. Voor maandag: aantal 6 tot 13; min. temp.: omst 'maal; max. temp.: 0 tot 4 'i ven normaal; kans op een riode van minstens 12 ul Beent; kans op een geheel fbaal: 80 procent. Aanvankelijk hier en «bewolking, geleidelijk met een matige noordoos «Temperatuur ongeveer ■See water 18 graden. v Vooruitzichten: opnieuw ♦volop zomers c a tot P ui uu

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 2