nieuw] medinos ultra wit maak er voordelig kennis mee vant^voor^ 60 msdinos medi operators PORTUC een nieuwe tandpasta met ultra wit-werking u\tra W\t (EonAUnd Toekomst waar groei in zit m.t.s.-er E of W als storingsspecialist meet- en regeltechniek HOECHST-VLISSINGEN N.V. "N Gemeente Rotterdam bMHkewöffer fexis Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. alp-.- Afprijzingen tot 40% administratieve krachten - fakturiste - magazijn bedienden "#geeft ultra witte tanden en een frisse adem ^bestrijdt tandbederf verwijdert nicotine- en andere hardnekkige aanslag. VROUWELIJKE ADMINISTRATIEVE KRACHT N.V. MACHINEFABRIEK FRED. A. SCHUURINK elektr. monteurs elektr. pijplasser en le pijpfitters Autobedrijf Leendert Vriens N.V. N.V Koninklijke Maatschappij "de Schelde" Vlissingen CORRESPONDENT RIJN-SCHELDE gediplomeerde M.T.S.-ers (weg- en waterbouw) Herhaling BIJ PARLEMENr Landbouwprij vinden geen genade in Straatsburg V*- v Vrijdag 9 juli 1971 MMBnBBnMnMHHMBi - TANDPASTA cjltra w/f (rijdag 9 juli 1971 nfimeniaap Stapels prachtige perzen. Bij Con Verdonck. Uitverkoren voor uitverkoop. U kunt ze niet laten liggen. Komt u ons helpen opruimen? De opruiming begint 15 juli Amsterdam-Leidsestraat Rotterdam-Lijnbaan Den Haag-Hoogstraat Arnhem-Gele Rijdersplein Eindhoven-Piazza Wy zoeken op korte termijn een 18 - 24 jaar. Mavo - opleiding, type diploma. Bjj gebleken geschiktheid bieden wij een zelfstandige werk kring met de daarbij behorende rui me salariëring. Schriftelijke sollicitaties aan onze personeels afdeling. BREDA Speclhuislaun 170. Tel. 01600 - 32850. ELECTROSTAAL vraagt voor direct en later Beslist geen helpers, zeer hoog loon en onkosten vergoeding. TEL. 0932 - 3668013 Op onze magazijnen aan de Koelemei 22-24. Voor spoedige indiensttreding gevraagd: (mul. of vrl.) leeftijd 16-21 jaar. Sollicitaties te richten aan de chef van deze af deling tel.: 01600-22361 toestel 115. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van Hoechst uit Frankfurt: een bedrijf met meer dan 200 vestigingen verspreid over de hele wereld. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een groeiend bedrijf. Dat betekent goede kansen voor leder die er werkt. Uitbreiding heelt onder meer tot gevolg: meer werk voor de afdeling meet- en regeltechniek. Voor de Trevira-grondstoffenfabriek zoeken wij een U zult komen te werken op een afdeling, die verantwoordelijk is voor de bedrijfszekerheid van alle meet- en regeltechnische apparatuur. Zij voert voorts wijzigingen uit aan bestaande apparatuur en werkt aan nieuwbouwprojecten. Gezien het continukaraktei van onze produktle werkt u in een vierploegendienst. Het zal nodig zijn, dat u enkele jaren ervaring hebt in de chemische industrie en bekend bent met elektronische en pneumatische apparatuur. De kennis rond ons specifiek chemisch produktieproces zult u zich gedurende een opleidingstermijn kunnen eigen maken. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 7% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioenverzekering en vrij vervoei naar en van het werk. Bij het vinden van een passende woongelegenheid verlenen wij onze medewerking. Gaarne ontvangen wij uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van de gebruikelijke gegevens en met recente pastoto, geadresseerd aan hootd personeelsdienst, Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. In de linkerbovenhoek van de brief graag de letters STT. LID VAN DE RUN-SCHELDE GROEP Voor het Secretariaat zoeken wij een Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van de diploma's han delscorrespondentie Nederlands en Engels. Zij dienen voorts in staat te zijn tot werken in teamverband, alsmede tot het geven van leiding aan telexistes en typistes. Praktijkervaring als correspondent strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25 a 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Clacisstraat 165, Vlissingen. DIENST VAN GEMEENTEWERKEN Ten behoeve van het Industrieschap Moerdijk, waarvan de realisering van de werken is opgedragen aan bovengenoemde dienst, vraagt de afdeling Wegenbouw enige wier taak zich in het bijzonder zal richten op de voorbereiding «1 de uitwerking van wegenplannen, ontwateringssystemen en bijbehorende werken. Dc te benoemen functionarissen zullen als standplaats Rotterdam krijgen en wc%den gedetacheerd bij de directievoerrtide instanties in de gemeente Klundert. In verband hiermede dienen de gegadigden in de direkte omgeving van die gemeente te wonen. Leeftijd: 23 - 35 jaar. Het salaris, liggende binnen de grenzen van f 979,- en f 1.53-1per maand, is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. LZ.A.-regeling). Sollicitaties binnen 14 dagen onder no. 519/2090 ongefrankeerd te zenden aan: chef Bureau Personeelvoorziening, antwoordnummer 363, Stadhuis, Rotterdam. Met of zonder (hotpants!) pijpje. In diverse modellen en kleuren, deze lichtverteerbare panty. Deze anties oeten r uit! Leuke panty met, opehgeiverkt voorpandje. In diverse modellen en1 Dat heet dan: een speciale partij. Dat betekent dan: voordeel vóór u. Zó goedkoop had u nog nooit zoveel kens in panties. Panty van -muoie kantelastiek. Licht korrigerend, kleur Gewone, vrolijKe, lichte, ontwapenende panties - die tóch allemaal dat ietsje korrektie aanbrengen, dat u nodig hebt. Ali u ooit gaat panty-en,.v dan nu. Het overleg tussen regering bedrijfsleven wordt hersteld loon- en prijsmaatregel wore trokken. Twijfel daarover is latingen van premier Bieshei de nieuwe minister van Zaken, drs. Boersma, nog nai mogelijk. Maar Boersma, die tijd als kamerlid tegen de loc regel stemde zal niet zovei orm het loon -en prijsbeleid uit (regerings)-handen te want uit de cijferbrij die fi deskundigen hebben samen; is. wel gebleken, dat zowel gevers als werknemers zich komende maanden moeten in hun eisen. Ook in het l< halfjaarlijkse SER-rapport, dal deeltelijk is uitgelekt, is ëèn die1 richting te vinden Nu de loonmaatregel word trokken, is het mogelijk van ruchtmakende zaak een voc balans op te maken. De loc regel heeft o.i. drie opvallei fecten gehad: Een verslechtering van he legklimaat, waaraan zowel gevers als werknemers schulc Het uitblijven van de matiging; de loonkostenstijgi in 1971 niet veel minder zijn 1970. Bovendien en f heeft dat niet onder stoelen ken gestoken hét verse van de loonsverhogingen als varf loonmaatregel heeft een rijke „overloop" van de loon stijgingen in 1972 tot gevol Boersma zei daarover eerg „We moeten verder kijken d Er kan zo'n loongolf ontstaan daarmee 1972 voor het c deal belasten". Met andere w< het loonoverleg in '72 begint de [loodzware druk der loo regel. We hebben op deze varl meet af getwijfeld aan I en de noodzaak van de loc regel. De ontwikkeling aan he front hebben ons in het gel steld. En we kunnen herhale wei toen schreven; een effec efficiënt loonbeleid is alleen ren als ALLE partijen daaraa werken. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst groeit dan ook. Dat betekent: goede kansen voor ieder die er werkt. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van het Hoechst-concern uit Frankfurt. Een bedrijf met meer dan 200 vestigingen verspreid over de gehele wereld. Aan de Sloehaven in Vlissingen wordt nu aan een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek gebouwd. Daarvoor zoeken wij momenteel: in diverse afdelingen. Voor de vervulling van deze vacatures denken wij bij voorkeur aan medewerkers met een LTS-opleiding. Enige ervaring en/of opleiding in de procesindustrie strekt tot aanbeveling, doch is niet noodzakelijk. Ook zij die in het bezit zijn van een diploma scheepswerktuigkundige VD of A kunnen solliciteren. Bij het verkrijgen van een passende woongelegenheid verlenen wij onze volle medewerking. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 7"/o vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, een goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Graag zouden wij van u een brief willen ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief de letters "PR O vermelden Het adres is: Hoofd Personeelsdienst, Hoechst-Vlissingen N V Postbus 65 te Vlissingen. STRAATSBURG (ANP) Europese parlement staat sceptisch tegenover de nieuwe wijze waarop de commissie de landbouwprijzen aan wil berekenen, en mee een verhoging voor 1972-7 twee a drie procent niet vol is. Dc EEG-ministerraad zal ni de herfst de landbouwprijze het seizoen 1972-73 vaststell dus heeft de vicc-voorzitter Europese Commissie, dr. S. holt meegedeeld. DEN 11AAG (ANP) D« lien illegaal in ons land we: Portugezen die woensdag zi ewezen mogen terugkomen, neer zij in Portugal een voo achtiging tot verblijf in on hebben gekregen. Dit is een (eerste beleidsdaden van de ninister van Justitie en die v tiale Zaken, mr. A. van Agt J. Boersma. Zeventien van de groep zoals gisteren gemeld de trci illn land genomen. (Zie foto achttiende zal morgen Nee verlaten. Maandag gaat een vertege diger van Veroline naar L om de Portugezen opnieuw ven. De Metaalbedrijfshond -IVV zal van deze zaak no werk maken. „Voor dit geva i- een oplossing", zei districtsb der P. Burgerjon van de NV! „maar niet voor de vele am legale werknemers". „Het is te hopen dat het i

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 8