Biervliet klaagt over het woningbeleid b en w Terneuzen Gerardus Majella Terhole vierde 50-jarig bestaan Ver; plar Bos en ontken B. en w. Sas van Gent verdeeld over PZEM CURACAO BIEDT GOEDKOPE BUNGALOWS AAN MOEILIJKE THUIS REIS VOOR STRANDGANGERS ONA kampioen zomeravond Sas van Gent ,De Platzak5' provinciaal viskampioen Kans voor kleine belegger stad streek Biervliet Extra-leerkrach t Willibrordus Verdronken in recreatiebad Japans vliegtuig stort neer 68 doden Lange files L Dollar VOOR 15.000 GESTOLEN Man die vrouv stak aangehouden VOORSTI Tilburgse jongen ii| België omgekomen Maandag 5 juli 1971 (Van onze correspondent) BIERVLIET Het bestuur van het contactorgaan Biervliet heeft zich met een tweetal brieven gericht tegen het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Terneuzen. Het contactorgaan zegt na lang zoeken de alinea gevonden te hebben betreffende de speelgelegenheden in de kern Biervliet en met grote verbazing kennis genomen te hebben van de daarin beschreven verwachtingen. Het is in hoge mate veront rust over het daarin gestelde betreffende de woningbouw in Biervliet en de door het college verwachte stilstand van het aantal inwoners van de gemeenschap. (Van onze sportmedewerker) SAS VAN GENT In de zo meravondvoetbalcompetitie in het rayon Sas van Gent is de ver eniging ONA kampioen gewor den, met één punt meer dan Ra cing White 1. Ook dit jaar was het de wens de commissie om een sportief verloop van de competitie te bevorderen. Volgens de commissie was er gezel ligheid, geen fanatisme, en waarde ring voor de tegenstander, kortom alles wat zomeravondvoetbal aan trekkelijk maakt. Jammer was het dat er een dissonaht was in de vorm van een gestaakte wedstrijd, wat ei genlijk niet nodig was geweest en het geheel enigszins ontsierde. Het wordt bijna traditie dat de spanning er in blijft tot de laatste wedstrijden van de competitie. Ra cing White 1 voerde vanaf de start de ranglijst aan en was de gedood verfde kampioen. Ook hier bleek echter hoe verrassend voetbal kan zijn. De laatste weken kwam „O- NA" alle logica doorkruisen en liet de withemden struikelen door deze met 10 te verslaan. Hierdoor werd de strijd weer geheel open en de maatregelen voor een beslissings wedstrijd waren al genomen. Racing White moest alleen nog de Com. Boys veteranen verslaan in de laat ste wedstrijd. Deze oudgedienden staken echter een spaak in 1 het wiel door een gelijkspel af te dwin gen 11. En zo kwam „ONA" voor de negende maal in het bezit van de titel. De eindstand werd: ONA 10 7 2 1 16 punten. Racing White 1: 10 6 3 1 15. Racing White 2: 10 3 3 4 9. Corn. Boys veteranen: 10 4 1 5 9. CSM 10 2 2 6 6. DOW 10 1 3 6 5. (Van onze correspondent.) SCHIETING In café restaurant „De Nachtegaal" in de Koninginn-e- pold-er te Biervliet werd een schie ting gehouden met deelname van 20 schutters. De hoogvogel werd afge schoten door M. Moerman te IJzen- dijke. De beschikbaar gestelde be ker werd gewonnen door de schutter De Baere eveneens uit IJzendijke. (Van onze oorrespondent) TERNEUZEN Het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen heeft toestemming verleend om aan de St. Willibrordussehool, aan de Begoniiastraat te Terneuzen een ex tra leerkracht aan te stellen voor twee halve dagen per week. Aan bepaalde groepen van leerlingen zal hierdoor meer aandacht kunnen worden besteed. DEN BOSCH (ANP) Door tot nu toe onbekende oorzaak is zondag middag de 31-jarige Janus van Bladel uit Nieuwkuijk in het recreatiebad De IJzeren Man te Vught door ver drinking om het leven gekomen. Het slachtoffer werd door zwem mers ontdekt. Tevergeefs is nog ge tracht door kunstmatige ademhaling de levensgeesten op te wekken. „Wij verzoeken u nogmaals drin gend kennis te nemen van onze brief van 16 juni 1971 en zo spoedig mogelijk gedane toezeggingen en ge wekte verwachtingen na te komen- Het verontrust ons tevens dat uit bijlage 2 blijkt dat de kern Bier vliet, wat het aantal jeugdigen be treft, steeds verder zal achterblijven bij de andere kernen. Dit vooral is de reden waarom wij voortdurend aandringen en zullen blijven aan dringen op de bouw van een ruim aantal woningen", aldus het contact orgaan. „Reeds bij de voorbereiding voor de oprichting van een contactorgaan werden vastomlijnde toezeggingen gedaan, die nu, meer dan een jaar later nog niet zijn gehonoreerd. Biervliet heeft bovendien zijn wo- ningbezit en daarmee ook aanzienlij ke reservefondsen aan de woning bouwvereniging overgegeven, ter wijl het oude gemeentebestuur geen financiële verplichtingen met be trekking tot de woningbouw aan het nieuwe gemeentebestuur heeft nage laten". Het orgaan schrijft dat de opmer king inzake de bouw van een be jaardencentrum en een minimaal aantal particuliere woningen in dit verband, niet aanspreekt. „Harde re aliteit is momenteel dat een zo lang durige stilstand van de woningbouw achteruitgang betekent en vele jon ge gezinnen zieh elders vestigen. Tevens informeren woningzoeken den niet naar woongelegenheid in Biervliet, daar, zij wel bij voorbaat weten dat er niet gebouwd wordt. Allerwege werd gesteld dat Bier vliet onder Terneuzen een goede toekomst tegemoet zou gaan". Het spijt het orgaan zeer dat de bevolking, kijkend naar wat in an dere kernen gebeurt, tot op heden in haar verwachtingen teleurgesteld is. Wat betreft de speelmogelijkhe- den meent het orgaan te mogen verwijzen naar de correspondentie over zandbakken in Biervliet en Driewegen. „Gedane toezeggingen zijn tot nu toe nog steeds niet ver wezenlijkt. Het aantal toestellen op de huidige speelweide is onvoldoen de". Het contactorgaan verzoekt ten slotte zeer dringend zo spoedig moge lijk, doch in ieder geval voor het seizoen 1972 over te gaan tot uit breiding met een kleuterglijbaan, een draaimolen een draaiende ton, een kabelbaantje, enkele wippen, touwladders en klimmatten. Verder zegt het contactorgaan verheugt te zijn over de toezegging van een kleuterboek, maar het spijt hun dat deze pas in 1975 verwezenlijkt kan worden, en verzoekt daarom hieraan een grotere urgentie toe te ken nen. HOKODATE (Reuter) Een he likopter heeft gisteren de wrakstuk ken gevonden van een Japans vlieg tuig. dat sinds zaterdagmorgen werd vermist. De piloot van de helikopter meent dat alle 68 inzittenden van het toe stel zijn omgekomen. De YS-11 Tur boprop van een Japanse binnenland se luchtlijn verdween zaterdag in slecht weer, op weg naar het vlieg veld Hokodate, op het noordelijkste eiland van Japan. Hokkaido. Red dingsploegen zijn naar het wrak on derweg Alle inzittenden waren Ja panners. behalve de tweede piloot, die een Amerikaan was. Drie olijanten van het cir cus Boltini zijn zaterdag een dagje uit geweest in Hoek van Holland, de huidige standplaats van de variététent. Hoogtepunt van de wandeling was het nutti gen van een broodje. 'V m een onzer verslaggevers) GOES/BERGEN OP ZOOM/ WERNHOUT Honderden auto mobilisten hebben gisternamiddag en -avond weer de Prijs van een verrukkelijke dag aan het strand moeten betalen: een moeilijke thuis reis als gevolg van kilometerslange files op rijksweg 58 ter hoogte van Kapelle, Kruiningen, Rilland en Korteven. Tot Iaat in de avond trok de lichtjeskaravaan langzaam oost waarts. Zaterdagochtend deed zich filevor ming voor in de omgeving van Ber gen op Zoom en op het traject Breda-Zundert. Dat kwam door het grote aantal touristen dat op weg was naar zijn vakantiebestemming (respectievelijk de Zeeuwse kust en Zuid-Europa). V i (Van onze correspondent) TERHOLE In groten getale hebben de leden van de parochie van de H. Gerardus Majella te Terhole gisteren het 50-jarig bestaan van hun paochie gevierd. 's Morgens werd in de kerk van Terhole die tot de laatste plaats bezet was, een mis gecelebreerd door bisschop H- Ernst van Breda. Celebranten waren deken A. Blom- merde uit Middelburg, pastoor A. Koopmans uit Hulst en pater B. Jeunink, zielzorger van de parochie. Na afloop van deze kerkdienst werd door verschillende sprekers het woord gevoerd. Pater Piremne, over ste van de maristen uit Hulst, legde vooral de nadruk op de inspiratie die pater Jeunink opdeed van zijn parochianen en het inspirerende werk van de pater onder zijn paro chianen. Wethouder P. Everaert van Honte- nisse wees op de goede verstand houding tussen de geestelijke en wereldlijke besturen in de gemeente k\-'~ f --'-ü t :r. Het stadje Hoorn aan het IJselmeer was zaterdag weer het toneel van sissende en daverende stoomwalsen die hun jaarlijkse toernooi hielden. Honten-isse. „De parochies kuonen te allen tijde bij het gemeentebe stuur aankloppen, de deur staat voor hen altijd open", aldus de wethou der. De heer H. Colsen uit Sluiskil kreeg een daverend applaus toen hij zei dat Terhole meer woningen moest toegewezen krijgen van de gemeente, omdat het zielenaantal zorgwekkend terugloopt. Telde de parochie Terhole 50 jaar geleden 850 zielen, thans is dit teruggelopen tot 620. Ook heeft men geen eigen pas toor meer. Tot slot dankte pater Jeunink al len die deze feestdag tot een succes hebben doen worden. Op deze jubileumdag was in de pastorie een tentoonstelling ingelicht die een duidelijk overzicht gaf van de geschiedenis van de kerk in Ter hole gedurende de voorbije 50 jaar- Er waren zeer oude kaarten, brie ven, tekeningen en ander archiefma teriaal te zien. Voor deze tentoon stelling bestond eveneens een zeer grote belangstelling. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Zaterdag werden op de „Kleine Kreek" en de rijks waterleiding, beide viswaters van de hengelaarsvereniging „Geduld over wint alles" te Axel, die ook voor de organisatie zorg droeg, onder ansDi- ciën van de algemene hengelaars- bond, provinciale selectie-wedstrij den gehouden voor het kampioen schap van Nederland. De vangsten in Axel waren slecht, en er werd inderdaad heel wat ge duld gevergd van de in totaal 47 deelnemers. Het korps „De Platzak" uit Westdorpe werd provinciaal kampioen en zal dus eveneens in Alkmaar, waar het nationale kampi oenschap wordt gehouden van de partij zijn. De individuele uitslagen waren. 1 B Deij (GOA) Axel. 2 F. Mechelinck (KRV) Koewacht. 3 P. Bockstal. (GOA) Axel. 4 K. Laffort en 5 E. Hemelsoet beiden van De Platzak Westdorpe, 6 W. de Jonge Bosschevrienden) Axel. 7 A. Deij (GOA) Axel. 8 A. Goossen (KHV) Koewacht. Wedstrijdcommisaris was de heer Barendregt uit Delft. MINISTER SCHUT van Volkshuis vesting heeft het predikaat „Experi menteel woningproject" toegekend aan het zg. Kasbah-plan dat archi tect P. Blom uit Monnikendam heeft opgezet voor de wijk „Groot Drie- n-e" in Hengelo. Hef plan omvat 128 woningen. (Van onze correspondente) SAS VAN GENT Betreffende de PZEM-affaire die woensdagavond te Sas van Gent in een openbare raadsvergadering ter sprake zal "ko men, maken b. en w. van deze gemeente bekend dat in de statuten van de n.v. provinciale Zeeuwse Electricifeits Maatschappij de verte genwoordiging van de gemeente zo danig geregeld was, dat er geen aanwijzing behoefde plaats te heb ben, omdat er was bepaald dat de gemeente ter algemene vergadering van aandeelhouders werd vertegen woordigd door de burgemeester of een door hem aan te wijzen gemach tigde. Doch in de statuten van de n.v. PZEM, die is ontstaan doorde fusie van de n.v. PZEMm et de n-v. Zegam is bepaald dat de raad van' elke gemeente-aandeelhoudster de persoon en zijn plaatsvervanger aan wijst die de gemeente zal vertegen woordigen ter algemene vergadering van aandeelhouders. Voor de n.v. Zegamw erd de heer G. van Waes als zodanig aangewezen met de heer L. Goense als vervanger. Bij de PZEM (oude stijl) heeft men deze heren wel als zodanig genoteerd, maar om alle misverstan den te voorkomen, wil men opnieuw besluiten tot aanwijzing van een vertegenwoordiger met vervanger over te gaan. Voorgesteld wordt burgemeester R. den Boer als verte genwoordiger aan te wijzen met als plaatsvervanger wethouder W. Col sen. De mening van het college bij het bepalen van het standpunt ter zake, loopt nogal uiteen. Wel is het college unaniem van mening dat de gehele PZEM-affaire bepaalde con sequenties dient te hebben ten aan zien van de directeur, doch ook van het dagelijks bestuur. Mede in ver band met de continuïteit van het dagelijks bestuur, ziet een deel van het college niet de noodzaak van het verdwijnen van het huidige dage lijks bestuur in- Een ander lid van het college is van mening dat het op zijn plaats geweest was dat alle leden van het dagelijks bestuur uit eigen beweging hun mandaat ter beschikking hadden gesteld, waarna dit mandaat al dan niet had kunnen worden verlengd. Het derde lid van het college is niet overtuigd van de noodzaak het dagelijks bestuur om het feit van de onregelmatigheden zelve van de bestuursfunctie te ont heffen, doch acht de wijze waarop men deze onregelmatigheden nadat deze waren gebleken nog heeft wil len afzwakken niet in het voordeel van dit bestuur. AARDENBURG St.-Baafskerk, expositie van Jan Lokerse uit Oud-Vossemeer (t.m. 15 juli). ABSDALE Cocqheyt, 15 uur: Sohieting. ST.-ANNATER MUIDEN Vml. gemeentehuis, Schilderijen en beeldhouwwerken van Jan But en baron meester De Belsenbrouck (t.m. 14 sept). Dagelijks van 1012 uur en 1417 uur. BIGGEKERKE Boerderij anno 1668. Valkenisse- weg 33, expositie schilderijen, asua- rellen en tekeningen van Eddy Wie- renga (t.m. 15 aug.). GOES Grand, 20 uur: Laat je niet in de boot nemen a.l. HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: De reis om de wereld in 80 dagen a.l. Boekhandel v. Geyt, Steenstraat 20. Oude kaarten en plattegronden van Zeeland en Vlaanderen (t.m- 31 aug.). Werkd. 912 en 1318 uur. KLOOSTERZANDE Willem Teil, 15 uur: Schieting staande wip. MIDDELBURG City 20 uur: De sex en Eva 18 j. Vleeshal Stadhuis, Expositie Ne- halennia, de Zeeuwse Godin (t.m. 29 aug.). Ma. t.m. zat. van 1017 uur, zond. van 1317 uur. Rijksarchief, expositie „Van centrale kern tot kerncentrale geslacht en land van Borssele" (tm. 28 aug.). Ma. t.m. vrijd. van 9.3012.30 uur en 13.3t 17.30 uur. Zat. van 9.30—12.30 Pr. Bibliotheek (kantine) expositie i-| tekeningen van Willem Buijs Middelburg. Werkdagen van 9.3 12 uur en van 14.3017.30 uur (tj 23 juli). Molenwater, min ia:-. Walcheren Dagelijks geopend t:| 30 sept. OOSTBURG Ledel Theater, 20 uur: Lady i va 18 j. ROTTERDAM St.-Laurenskerk, 20.15 uur: Cï' eert voor twee orgels: Joh. Lemckert en Ewald Kooima, m.tj het Rotterdams Philharmonisch perensemble. SLUIS Raadhuis, Expositie schilderij van F. Bakker (t.m. 22 juli), pend dagelijks van 1012 uut 1418 uur. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Charro 14 J. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Mira 14 j. WESTDORPE St-Sebastiaan, 14.30 uur: Sci-J ting. Oud Raedhuys, 9.30 uur: G( bolling. ANTWERPEN Middelheimpark, Expositie Biënnale met hedendaagse sculpt uit Argentinië, Brazilië, Canst Mexico en de Verenigde Stater mede beelden uit Nederland en ken van de onlangs overleden i stenaar Oscar Jespers (t.m. 3 ci: Geopend van 19 tot 21 uur. (Van een onzer verslaggevers) CURACAO Wie 40.000 gul den te missen heeft, kan nu voor dat bedrag een riante bungalow kopen in het vakantieparadqs Curasao. Na tien jaar zal de hy potheek van 65 procent die de Algemene Bank Nederland ver schaft (54.000 gulden) zqn afge lost en wordt men eigenaar. Om dat de bungalow verhuurd wordt aan Amerikaanse toeristen zal men in die tijd bovendien op zqn kapitaal een winst hebben ge maakt van niet minder dan 64.000 gulden. Dit is in Willemstad bekendge maakt door Erik Christiansen, direc teur van Paikhonst International een N.V. die fungeert als adviseur voor de onroerend-goedbelangen van de verenigde bedrijven Nederhorst N.V. en Pakhoed Holding N.V. in het buitenland. Het gaat om een project van 94 bungalows (80 zijn al klaar en worden geëxploiteerd) die beho ren bdj het pas in gebruik genomen hotel Arthur Frommer, vier kilome ter buiten Willemstad aan de Caraï- bische zee gelegen. De huizen waar in 4 tot 6 personen vakantie kun nen vieren, worden inclusief meubi lair keuekengerei, stoffering etcete ra verkocht. Het onderhoud en de verbuur van de bungalows is per contract geregeld: de toekomstige eigenaren hebben er verder geen omkijken naar. Erik Christiansen vertelde in Wil lemstad dait het project vooral mikt op de zogenaamde kleine belegger in Nederland- Hij zoekt ze in krin gen van artsen, advocaten, professo ren en dergelijke- Volgens hem kan de winst die de koper na 10 jaar maakt, veel hoger zijn dan 64.0000 gulden omdat de bungalow bij ver koop aanzienlijk meer zal opbrengen dan hij gekost heeft. De omgeving van hotel Arthur Frommer is sterk in ontwikkeling. De naaste buur is Hilton. Aan de andere kant zal een hotelcomplex verrijzen waarin 30 miljoen dollar wordt geïnvesteerd. De heer Christiansen noemde het project uniek omdat het niet gaat om plannen die op papier staan maar om steeds gebouwde bungalows die verhuurd worden en dus geld opleveren. Een ander pluspunt vond hij de gunstige belastingen op Cura Cao. In het bungalowpark is totaal 3,9 miljoen geïnvesteerd. In hotel Arthur Frommer nog eens 4,5 mil joen. Bij het project zijn direct of indirect betrokken de verenigde be drijven Nederhorst N.V. Pakhoed Holding N.V. de KLM, de bank Ma- duro and Sons N.V. de participatie- mij. van de Nederlandse Antillen N.V. en 5 dollar a day tours inc. 3 maan den na de opening van het hotel is reeds een bezettingsgraad bereikt die boven de 60 percent ligt. Volgens de heer Christiansen woedt er een hevige concurrentie strijd tussen de toeristenmarkten in het Caraïbische gebied en Europa met als inzet de Amerikaanse dollar. Wil met name Curacao de slag winnen dan zal dat moten gebeuren op het terrein van de prijzen. Bij de opzet van hotel Arthur Frommer ls daar mee rekening gehouden. Zes perso nen betalen voor een bungalow ge zamenlijk in totaal 35 dollar per dag een ongekend laag bedrag voor dat deel van de wereld. Ze krijgen er volledige kamer- en hotelservice voor terug, inclusief het gebruik van de restaurants en snackbars, de win kels, het strand, het zwembad i sportfaciliteiten- Maar in hun bu:J low beschikken ze ook over gelegenheid en een ijskast. Er isi supermarkt waar ze alle lijke levensbehoeften kunnen ko: zodat ze desgewenst geheel onaf kelijk van het hotel kunnen „Wij mikken op het massatoer- dat met de komst van de Jumbt zeker zijn intrede zal doen", de heer Christiansen. „Wij het aan de mensen zelf ov- hoeveel service ze wensen. We ervan overtuigd dat de vervvei er over vijf jaar toch niet meet zal zijn. Wij bieden het minimum dat de klant wil en i heeft. Hij zei dat er soortgelijke pli bestaan voor 151 appartementei Aruba die de kleine beleggen Nederland eveneens voor 40.0001 den kunnen kopen en waarop dezelfde winst zullen maken t de Amerikaanse toeristen ze slechts 5 dollar per persoon per kunnen huren. Ter vergelijking normale prijs voor een hotelkr in het Caraïbisch gebied is 12 per dag. Plannen om ook in Gl loupe een dergelijk project zetten, zijn bij Pakhorst inte nal in studie. opz (Van een onzer verslaggeve RIJEN In de nacht van op zaterdag is ingebroken bij I in Rijen. Er zijn daar radio- en visietoestellen, bandrecorders er dere apparatpn ter waarde van t veer vijftienduizend gulden «9 haald. De daders zijn binnen gek' door tralies voor een raam we. breken .De tralies waren aans na een inbraak die enige tijd bii Geka was gepleegd. Om derzoek, waarbij men goede ringen schijnt te maken, niet te s den. wilde de politie nog geen nr mededelingen doen over de zaai EINDHOVEN (ANP) De I hovense politie heeft de 68-jarig van H. aangehouden. Vrijdagnis heeft bii de 62-jarige weduwe H W. in de Menno van Coehoornsi bij wie hij inwoonde, in haar ke> neergestoken De vrouw, die Diaconessenhuis werd opgenc maakt het vrij goed. Het lev gevaar is geweken. De man heeft een volledige kentenis afgelegd. (Van onze correspond HANSWEERT De hei ers, directeur van het a bedrijf Bos en Kalis N.1 aanklacht indienen tegen lijk avondblad Het Vrije zaterdag in grote opma; dat een van de schepen v elke dag honderden tonne liën loost in de Westersi ontkent dit met klem. O voerders van rijkswater Belgisch loodswezen en di tie te water achten de g zing praktisch onmogelijk. Sinds eind mei zouden v avondblad meer dan 10.0 terst giftige afvalstoffen i terschelde overboord zijn de tanker „Transporter I en Kalis. De afvalstoffei komstig van Bayer Antw dracht is ze 40 mijl uit lozen. Volgens het blad niet en ontbreekt een v controle op de lozing van ke stoffen- De kanitein van het door eerder te lozen, op vaartijd van 30 uur vier t winnen. Volgens de heer Meij knitein Van Mourik van sporter I" zich stringeni voorschrift de chemicaliën zwavelzuur) 40 mijl buite te lozen. Hij vindt dat de de goede naam van zi. heeft aangetast. De hoofdhavenmeester Westerschelde, de heer uit Vlissingen, hecht di geen enkel geloof aan hi De rijkswaterstaatschepen sant", „De Saaftinge" en sen" patrouilleren regelm; Westerschelde van 06.00 uur. Vanaf deze vaartuig! monsters genomen wann enigszins vermoed wordt TURNHOUT (Belga) Zog middag werd de 10-jarige Cor Betresser uit Tilburg tijden! zwemmen op de Tulderheyde Belgische plaats Poppel vermist jongen kon nog levend uit het worden gehaald, maar overleef weg naar het ziekenhuis in 1- hout. (Van TERNEUZEN/GOI tijdens het afgelopen van een aantal aanrij Op de grote markt werd de geparkeerd staat |nenauto van D. A. uit Hi reden door een wagen w bestuurder is doorgereden- Een ernstiger ongeluk wel voor de betrokken ai ders goed is afgelopen, v op de Zoetevaart in Huls P. van H. uit Doornik Wi .keren op de weg. J. H. uit wilde van H. op de link voorbijrijden. Juist op d; kwam uit tagenovergesteli een auto bestuurd door r Koewacht, die H. niet ontwijken. Beide voertuigen botsten i elkaar en werden zwaar 1 Niemand werd gewond. De derde aanrijding op de kruising Rijksweg 6 misseweg- H. P. uit Huls van de Hontenisseweg d- opgereden en gaf geen vo> J. de W. uit Antwerpen, c richting Perkpolder reed. was alleen materiële schac Op het kruispunt F. berghestraat - Gentsestra? vond een aanrijding plaats Belgische autobestuurder Stekene en een andere p to, waarvan de bestuurde: stoppen is doorgereden. Zondagnacht om één i L. S. uit Terneuzen met nenauto in de Esdoomla neuzen tegen de gepark van R. V. de auto van S. zwaar beschadigd, de liep lichtere schade op Zondagmorgen om reed R. K. uit Terneuze personenauto vanaf Drier het oentrum over de Gui straat. Hij nam de boe grote snelheid. De auto de kop en bleef in d< liggen. Van de vier Lnzitti niemand gewond. De zwaar beschadigd.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 2