1100 administrateur zit u wel goed? FREEZER fA tflSSSï Vandaag werken aan het leefklimaat van morgen leerling ziekenverzorgende assistent accountant ;oesn.v. hjrg N.v. de bliek EEN TELEXISTE OOSTBURG erwet Lekker zaterdagavond lekker bij de lunch lekker zondagmorgen lekker mee naar school en kantoor altijd lekker, zeg nou zelf. ituten gen Lekker gezond lekker anders lekker lekker. Machinefabriek A. van der Linden N.V., Verstegen Caravancentrum Hoeven BRONSUJERK HERVORMDE STICHTING CRABBEH0FF LEERLING-ZIEKENVERZORGSTERS RIJN-SCHELDE Zaterdag 3 juli 1971 •r Publicatie v.d. Ned. Ver. v.d. Handel in Gedroof de Zuidvruchten Mathenesserlaan 472, Rotterdam. van Oostburg brengen ter meentesecretarie ter inzage ligt J. P. van den Ameele, Kersen- ergunning ingevolge de hinder- vetsmelterij, waarin 10 elektro- jk vermogen van I8V2 pk ge- het perceel plaatselijk bekend kadastraal bekend Hoofdplaat, dagtekening van deze bekend- ider de gelegenheid schriftelijk der vergunning in te brengen 21 juli 1971, des voormiddags jis een openbare zitting worden je bezwaren tegen de inwilliging rden ingebracht. gevestigd, dat inwoners van de tchts tot beroep gerechtigd zijn j gemachtigde op de bovenbe- :nen. Andere belanghebbenden aan met het tijdig indienen van en wethouders voornoemd, burgemeester hage, secretaris Weet u wat lekkertussendoor is? - *"ïfw/ vJPtk 1 de z.g. partiële leerplicht lat alle kinderen geboren tussen tober 1956 nog gedurende ten- agonderwijs of vorming moeten ingsinstituten is mogelijk bij de 2709 (gesloten in de maand juli) uakkelaarstraat 13 6980 itersestraat 54 •7087 (alleen vrijdags) -4515 (alleen 's woensdags) Rozijnenbrood. Door een enorme expansie in ons bedrijf hebben wij plaats voor een Wij bieden: Hoge salariëring Hogere winstuitkering (8 -10,5%) Studiekostenvergoeding 50% Reiskostenvergoeding Gratis werkkleding Woning bninen korte termijn ter beschikking. Hiervoor in ruil vragen wij een frezer die geheel zelfstandig kan werken en bereid is zich in te zetten voor een goed produkt. Voelt U iets voor ons aanbod BEL DAN; Fruitlaan 20, GOES. (Vragen naar de heer Van Putten). zes-cilinder bijzonders, icht u van zes-cilinder idore biedt efrit zult u 't Kan ook 1.01100-6210 Tel. 01180-58 51 is. Tel. 01172-14 73-16 39 jurg. Tel. 01170-26 60, 23 43 Centrale verwarming en airconditioning gaan een steeds grotere rol spelen in onze woon- en werkgebouwen. De afdeling Verwarming Airconditioning van Bronswerk ontplooit dan ook sterk toenemende activiteiten op dit terrein en gaat vooraan bij het realiseren van belangrijke projecten. Voor de administratieve leiding op het kantoor van onze vestiging BREDA vragen wij een Zijn taak bestaat uit het voeren van de bedrijfs administratie van deze vestiging, in nauwe samen werking met de hoofdadministratie in Amersfoort. Verder onderhoudt hij de interne en externe contacten voor wat betreft administratie, inkoop en service. Bij de uitvoering van zijn taak wordt hij geassisteerd door enige administratieve medewerkers(sters). Voor deze functie is een opleiding op niveau MAVO aangevuld met Handelsavondschool, of gelijkwaardige opleiding vereist. Enige jaren ervaring op genoemd vakgebied is gewenst. Leeftijd 25-30 jaar. De Reu - Astral A-liiie Beverley - Gosser sta- en tourcaravans Keuze uit plan 10 modellen. Dealer voor West-Brabant Oude Antwerpsepostbaan (1 km voorbij ingang Bosbad Hoeven). Tel. 01659 669. no\ s<>0 in de gezamenlijke °P^el. Ziekenverzorgend St. Bavo als Uw sollicitaties verwachten wij graag aan het hoofd kantoor Eemstraat 91, Amersfoort. Voor telefonische inlichtingen: 03490 -12814, toestel 481 leeftijd 17 jaar genoten opl. Huishoudschool, Inas, Opleiding verzorgende beroepen OVB, event. 3 jaar voortgezet onderwijs. praktisch werk een groot aantal van onze psychiatrische patiënten vraagt, naast hun therapeutische behandeling, een belangrijk stuk lichamelijke verzorging, zowel op ziekenafdelingen (bedverpleging) als bejaardenafdelingen. Verpleegwerk als wassen, injecteren, temperaturen, voeding en verbandleer behoort tot deze taak. kursusduur 2 jaar, gevolgd door het examen voor het Staatsdiploma Ziekenverzorgende, salariëring le jaar f 612,61 per maand bruto; 2e jaar f 646,88. extra's 6|% vakantietoeslag toeslag voor onregelmatige diensten, variërend van 20 tot 45%. tweemaal per maand vergoeding van reiskosten naar huis. De twee psychiatrische ziekenhuizen St. Bavo en Sancta Maria, pal naast elkaar in Noord- wijkerhout, hebben in 1970 hun opleidingen tot psychiatrisch verpleegkundige gekombi- neerd. Nu - in 1971 - is ook een gekombi- neerde opleiding tot ziekenverzor gende tot stand gekomen. Daardoor is het ook veelzijdiger e'n interessanter geworden! De leerling ziekenverzor genden lopen namelijk stage zowel in onze beide ziekenhuizen als in een nabij gelegen verpleegtehuis. Bovendien genieten allen van de rustige en natuurrijke omgeving van Noordwijkerhout met bollenvelden, zee, strand en duinen, terwijl de grote steden als Leiden en Haarlem fijn dichtbij zijn. De interne huisvesting is goed, terwijl extern wonen mogelijk is. Een werkweek telt 42-J- uur, verdeeld over 5 dagen. Omdat de diensten op onregelmatige tijden worden uitgevoerd, ontvangt men hier voor een toeslag op het salaris. De volgende kursus start direkt na de vakantie, dus medio augustus. Ook eerdere indiensttreding als adspirant is mogelijk. Stuur nü een briefkaart niet naam, adres, leeftijd, opleiding en/of examen datje binnen kort doet en je ontvangt nadere inlichtingen. Adresseer: Hoofd Opleidingen St. Bavo 4- Sancta Maria, postbus 2, Noordwijkerhout. Voor telefonische informaties: 02523-3041 of 3981, afd. personeelszaken. psychiatrisch centrum st. bavo noordwijkerhout és psychiatrisch ziekenhuis "sancta maria» noordwijkerhout Nu u zo'n 2,3 jaar heeft gewerkt stelt u zich terecht weieens deze vraag: 'is mijn huidig toekomst- perspektief in overeenstemming met mijn kapaciteiten of diploma's?'. Zo niet, kom dan eens praten over de volle ontplooiing van uw kapaciteiten in de funktie van Dienstverlening op bedrijfsekonomisch gebied. Een modern beroep voor mannen en vrouwen, waarbij u in belangrijke mate uw toekomst zelf kunt uitstippelen. Voor pratdijkdiploma boekhouden, MBA en SPD een lijn naar het beroep van adjunkt-accountant. Voor NIVRA-studerenden een lijn naar het beroep van register accountant en een mogelijk firmantschap. Er zijn mogelijkheden op vele vestigingen. Ook in de organisatie afdeling. Vraag om een gespreks partner en bel of schrijf naar het onderstaande adres (ook bij belangstelling voor een andere plaats). NEDERLANDSE ACCOUNTANTS MAATSCHAP kantoor breda Baronielaan 18 Postbus 95 Breda-4304 (01600) 2 24 00 De NAM is een accountantskantoor met 21 vestigingen in Nederland. Groen van Prinstererweg 38 DORDRECHT vraagt voor het Verpleegtehuis „Crabbehoff" met 174 bedden i7> W Meisjes, die een minimum leeftijd hebben van 16 jaar en 9 maanden, kunnen nu een zinvol beroep kiezen door zich aan te melden voor de 1 sept. a.s. aanvangende cursus tot opleiding voor ziekenverzorgster. Geboden wordt: een 2-jarige opleiding een netto beloning van f 278,-/298,- p.m. toeslag onregelmatige diensten vrije kost, inwoning en bewassing vergoeding van dienstkleding vergoeding van reiskosten goede sociale voorzieningen prettige woon- en werksfeer. In ons nieuwe zusterhuis staat een modern ingerichte kamer klaar om bewoond te worden. Ons complex is gelegen in een nieuwe wijk tegenover een uniek winkelcentrum. DORDRECHT* 01850-42222 toestel 113 Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze Directrice. Voor onze telex-centrale vragen wij Sollicitanten met ervaring als telexiste ge nieten voor deze betrekking de voorkeur. Eventueel kan echter ook een bekwame typiste voor deze funktie in aanmerking komen. Opleiding: MAVO of MULO. Leeftijd: 20-25 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Glacisstraat 165 te Vlissingen.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 17