Das meegenomen/zo vlak voor de vakantie! - [l Gulf-Porsche 917 Autobedrijf Leendert Vriens N.V. Aangeb. VROOM DREESMANN BREDA-ORANJEBOOM N.V. boekhoudkundige medewerker van eerste eig. In uitst. staat. Vraagpr. 3,25 Te bevr. bij Gulf VRIJDAG 11 JUNI 1971 Kleding, zo koel als een ijsje in Italië, Kleding, zo makkelijk als het leven op Ibiza. Natuurlijk bij de speciaalzaak, die wéét hoe je de Nederlandse vrouw makkelijk mooi moet laten zijn. VERENIGDE NEDERLANDSE BROUWERIJEN In verband met uitbreiding van werkzaamheden hebben wij binnen kort op een van onze administratieve afdelingen te Breda een interes sante en afwisselende funktie voor een Opgenomen in de staf van de afdeling zal hij een aantal taken zelfstandig verzorgen, waartoe o.m behoren: T- afwerken van kwesties de financiële verhoudin gen betreffend - mede interpreteren van boekhoudkundige uit komsten - onderhouden van interne en externe kontakten, zowel telefonisch als schriftelijk. Onze gedachten gaan uit naar een ambitieus mede werker tot 35 jaar met een uitgesproken boek houdkundige opleiding en ervaring. Een voltooide Mulo-opleiding alsook het bezit van het praktijkdiploma boekhouden zijn als basis voor een goede taakvervulling noodzakelijk. Een goed salaris alsook uitstekende arbeidsvoor waarden zijn aan deze funktie, waarin verdere oromotiemogelijkheden aanwezig zijn, verbonden. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan: Verenigde Nederlandse Brouwerijen Breda-Oranje- boom N.V Afdeling Personeelszaken, Ceresstraat 13 te Breda. Telefonische afspraak kunt u maken onder nr. 01600 24241, toestel 230. ièosoonder Portable radio's nu extra voordelig Velona all-transistorradio Een fraai staaltje van technisch kunnen, uitgerust met de nieuwste snufjes, zoals toon- en volumeregeling metschuifregelaars. Ingebouwde ferrit- en teleskoop- antenne, waarmee u langegolf, middengolf en FM-band perfekt ontvangt. Geweldig geluidsvolume door de grote luidspreker. Uitgevoerd in houtnerf. Onze prijs ff mm kern offer few's Vendomatic 10-transistorradio Ook hier garanderen ingebouwde ferritr. en teleskoopantenne u een prima ontvangst van AM- en FM-stations. In houtnerf uitvoering, kompleet met oortelefoon. Elders tientallen guldens duurder, dank zij eigen import onze prijs House-coat, beach-coat, piazza- eoat. Over je badpak, over je bloesje - of zomaar over niks. Maten 40-46, leuke kleuren. 299Q Shift voor jonge mensen. Modem dessin in fijne badstof. Kies de kleur, die u staat (als u straks bruin bent!) 249Q Tuniek-bloes, die u eigenlijk in combinatie moet dragen met hotpants (die hebben we óók). Tricot. Oranje, groen en cerise. Maten 38-44 I99Q Ja, de hot pants. Ook nu, bij de speciaalzaak voor de Nederlandse vrouw: de best passende. Katoe nenjersey, maten 36-42 1275 Strand? Feestje in de tuin Of gewoon thuis? Leuk jurkje in acetaat-tricot. Maten 42-48 grotere maten dus!) 1CQC Markendaalseweg 74, Breda Deze miniatuur Gulf-Porsche 917 Is die de Gulf-Porsche 917 tijdens slo- 120 bij 265 mm en is gemaakt van pende raoes motorisch in topkonditie hard-plastlc* Het Is een exakte kopie houdt, Is ook voor üw wagen verkrijg- van de Gulf-Porsche 917 die vorig jaar baar. Gewoon bij ieder Gulf-station. met zoveel machtsvertoon het Merken- Vraag dus naar Formula G Racing wereldkampioenschap Sportwagens Motor Oil. Want waarom zou u invre- behaalde. desnaam een mindere olie gebruiken Tussen twee haakjes - dezelfde olie dan de wereldkampioen? •zolang de voorraad strekt Gulf, de enige benzinemaafschappij die voorz'n klanten dezelfde olie heeft als voor z'n eigen coureur? Loewe Opta Dolly '71 Een uiterst solide 15-transistorradio met een zeer selektieve ontvangst van middengolf en FM-band. Aansluitingen voor lichtnet-adaptor en oortelefoon. Ingebouwde teleskoop- en ferritantenne. Uitgevoerd met metalen of houten front. Catalogusprijs 129.50, onze prijs Velona middengolfradio De ingebouwde ferritantenne staat borg voor een haarscherpe ontvangst van alle middengolfzenders. Zeer goede weergave dank zij de krachtige luidspreker. Kompleet met oortelefoon en lederen draaoet, :i Onze prijs 37» Tokyo pocketradio Een 6-transistor zakformaatradio voor een miniprijsje. Goede ontvangst van alle middengolfstations, ook Veronica, Noordzee en Flilversum III. Inclusief oortelefoon. Onze prijs 16.90 Op al deze transistorradio's geeft uw warenhuis u 6 maanden schriftelijke garantie.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 19