spaar- advisenr Ik stond werkelijk paf Je voelt 't. je ziet 't: milde frisheid van de natuur. débé meubelen ervaren vrachtwagenchauffeurs db débé meubelen Winde Transcar N.V. Pijnlijke en schrale lippen mee op vakantie DEPOTHOUDERS VRIJDAG 11 JUNI 1971 wsm s Hij zal gewapend met filmprojektor, dokumentatie- materiaal en een stimulerend enthousiasme, her en der voor het kritische front van een schoolklas en op bijeenkomsten over sparen en spaarmogelijkheden moeten praten. Het is nodig dat hij, behalve een behoorlijke algemene ontwikkeling en een goede spreekvaardigheid, voldoende pedagogisch inzicht bezit. Zijn optreden zal bovendien zodanig moeten zijn dat hij jong en en oud gemakkelijk voor zich inneemt. Uiteraard moet hij de gave bezitten zijn gehoor te boeien en spitsvondige kommentaren slagvaardig te pareren. Kandidaten dienen rekening te houden met een psychologisch en een geneeskundig onderzoek. Uw sollicitatie, onder letters SPA- vergezeld yan een recente pasfoto - wordt gaarne tegemoet gezien door de afdeling Personeelzaken van de Coöperatieve Centrale Boeren leenbank, Fellenoord 15 te Eindhoven. Coöperatieve Centrale Boerenleenbank Eindhoven Dat sparen een waardevol fundament is voor persoonlijke bezitsvorming is geen nieuws. Maar dat er, juist om jonge mensen daarmee een goed eind op weg te helpen, een speciale spaarregeling bestaat, die uiteindelijk - behalve de rente - een tikse premie van de Overheid oplevert, is iets waar veel jongeren onvoldoende weet van hebben. Een doeltreffende manier om hen daarvan op de hoogte te brengen, is de mondelinge voorlichting. Voor deze interessante taak zoeken wij een representatieve vlotte jonge man van omstreeks 30 jaar, als van een der oudste en grootste spaarinstellingen van ons land: de boerenleenbankorganisatie. Met spoed gevraagd in bezit van alle rijbewijzen Aanmelden mondeling of telefonisch: Nijverheidsstraat 3, Klundert, Tel. 01682-950 Wat nu? Gesprongen lippen zijn pijnlijk en - zeker op vakantie - hoogst irritant. Neem daarom altijd Blistex mee. Als zon en zee het uw lippen moeilijk maken, helpt Blistex - de nieuwe lippencrème uit Amerika - direkt. Blistex maakt in een wip pijnlijke en schrale lippen weer gaaf en zacht. WIJ ZOEKEN die met een te investeren bedrag van 6.000,- ruim 1.500,- per maand verdienen door ca. 3 uur per week onze produkten af te leveren in hun omgeving. Voor uitvoerige inlichtingen s.v.p. schrijven met opgave van telefoonnummer aan OMER S.A., Keizersgracht 376, Amsterdam. Nu Pril Citroen, meest frisse wat er is! En snel ontvettend, zodat de afwas vlug fonkelend wordt. zacht voor uw handen, ïn Pril was al zo mild!) Goed, débé zegt altijd, dat ze zo enorm veel meubels hebben. Dus ik verwachtte echt wel iets. Maar zovéél had ik in m'n stoutste dromen niet verwacht. Déze afdeling is e.cht maar een klein deeltje van de totale showroom. Ongelooflijk wat een keus! Drive-in meubelshow, Teteringsedijk 89bis, Breda. Postbus 145. Geopend: werkdagen 8.30-21.00 uur; zaterdag tot 17.00 uur. Wilt u onze catalogus hebberr? Kom 'ns langs, schrijf*of bel: (01600) 36280. U krijgt 'm gratis! Levering via uw meubeldetaillist. I

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 18