Henny Gijsel eindelijk op gang SEIZOEN VOL PECH TRAINER SCHIPPER BLIJFT BIJ ROBUR MILITAIRE DIENST ATLAS ZIN IN HF,F,FT DERDE WEINIG PLAATS HW VERLIEST VIER SPELERS AAN CLINGE Versterking van goalgetter STEEN VAN DER WEGE NA VAL IN ZIEKENHUIS Jarig Jetje mag trakteren: LuJly neemt zq mee «Bin** Stft Geen koers in Zieriksee Uitslagen wandeltocht Terhole sport Cees Bal krijgt supportersclub AO W-toernooi Middelkamp naar Man B evelan der-rit beslist na loting Zomeravond- competitie OVERWINNING VAN DE GANZE KUYPER 'MEDE WOENSDAG 9 JUNf 1971 (Van onze sportredactie) HEIKANT Een van de meest beloftevolle jonge amateurs van het vorig seizoen, Henny Gijsel, heeft in de eerste maanden van het gebeuren op de tveg van dit jaar, volop in de puree gezeten. Daardoor bleef hij ver achter bij zijn „lichtingsgenoten" Toine van de Bunder, Wim de Waal en Cees Bal, ook leden van de „renstal" van Trico Noble. Gijsel raakte in feite een beetje in het vergeetboek, totdat hij in Axel (Pinksteren) liet zien dat de concurrentie nog wel degelijk rekening met hem moet houden. In de eerste plaats reed hij in Axel in zijn eentje naar de kopgroep toe, en ten tweede schotelde hij het publiek een krachtige solo voor, die echter niet ver genoeg reikte voor een zege. Nu werd hij in de eindsprint derde. Henny Gijsel zit er zelf niet zo mee, dat de start van het seizoen onop vallend voor hem is verlopen. De coureur uit Heikant hoeft er ook geen al te grote problemen van te maken, want de factor pech hield hem hoofdzake lijk van eclatante successen af. Zonder enige emotie zet Henny Gijsel nu alles op een rijtje: „In mijn eerste koers van dit seizoen, de Omloop van de "Braakman, reed ik de nieuwe fiets die ik van mijn supportersclub had gekre gen, finaal aan stukken. Ik ging over de kop omdat ik voor de vallende Harrie van Groezen niet meer kon uitwijken. Daar begon het al mee. Daar na klemde ik mijn hand in de garage, waar ik halve dagen werk en kon ik een paar weken met trainen. Dat was ook een geweldige tegenvaller. Toen ik weer begon brak'mijn ketting in de ronde van Middelburg. En zo ging het maar door. Ik viel bijna altijd plat. Het was verschrikkelijk. Tot in de ronide van Heikant had ik steeds wel wat, en in Heikant zelf reed iemand in de spurt zo in mijn achterwiel: finaal kapot! Gelukkig is het daarna beter ge gaan. In Axel was het een derde plaats, in Kwadendamme een zevende en afgelopen nondag in Boscbkapelle een vijfde. En daarna heb ik, voor me zelf ten-minste, in de ronde van Midden-Zeeland van afgelopen zaterdag ook sterk gereden. Ik heb nog een tijdje met Sjef van de Burg en Frans van de Ruit vooruit gezeten". Henny Gijsel heeft dus de opgaande lijn te pakken. Toch ziet hij zelf wel in dat niet alleen pech de oorzaak was van zijn betrekkelijk falen. Ook de goe de vorm ontbrak. Gijsel: „Die paar weken ziektewet door mijn hand hebben het voorseizoen voor mij gebroken. Het ritme was er uit. Ik zat op een be paald moment aan het plafond, terwijl ik zeker weet dat het beter kon. Vooral omdat het tijdens de training voor dit seizoen zo uitstekend ging". Henny Gijsel verbloemt niet dat de aanzet van dit wegseizoen ook hem is te gengevallen. Vooral omdat hij vorig jaar zich nog even sterk toonde als De Waal, Van de Bunder, Bal en vaak ook Priem. Mannen die hem nu een slag voor zijn door goede uitslagen in de afgelopen drie maanden. Gijsel, bezig aan zijn tweede jaar bij de amateurs, zat vorig seizoen nog in de ereploeg van Trico Noble, een ploeg die op speciaal verzoek van bondscoach Joop Middelink was gecreëerd, naast de toenmalige Trico-Noble-Acifit-combina- tie. Middelink beoogde daarmee een gedegen voorbereiding op de Olympische Spelen in Münehen voor het viertal Gijsel, Bal, De Waa-1 en Van de Bunder, in verband met de ploegachtervolging. De coach van de KNWU zag wel wat in dit Zeeuwse viertal voor dat zware Olympische nummer. Nu Henny Gij sel met zij-n drie „collega's" is opgenomen in de grote ploeg van Trico Noble heeft hij nooit meer iets gehoord van de plannen van Middelink. Gijsel: „Misschien komt da.t ook wel omdat we deze winter niet naar de centrale training zijn geweest. Ik wilde wel, maar de anderen vonden het te ver. Ze hadden in feite gelijk, want nu moesten we naar Papendal bij Arnhem. Het jaar daarvoor was het in Zeist, en dat was nog te doen vanuit Zeeuwsch- Vlaanderen, maar Arnhem is net even iets te ver om in de winter naar toe te gaan. Ik heb de hele winter in Axel de training meegemaakt. Maar ik ge loof wel dat het voor de hoge heren niet leuk zal zijn geweest dat we niet aanwezig waren in Arnhem". Gijsel, die in eerste instantie veel aanleg voor atletiek toonde hij was kampioen van Zeeland kogelstoten en eindigde op de zestig meter sprint en op de zestig meter horden eens als tweede is dank zij zijn schoolvriendjes in de wielrennerij terechtgekomen. Gijsel: „Vroeger op school reden we al tijd wedstrijdjes. Ik deed dat graag. Misschien ook omdat Ik altijd won met een Raar ronden voorsprong. Terwijl ik al volop aan het atletieken was, kwamen de mensen van de in Heikant bestaande supportersclub vragen of ik niet wilde gaan koersen. Eerst voelde ik er niet zóveel voor, maar nadat ze het nog een paar keer hadden gevraagd, heb ik het toch maar gedaan. Nu ben ik er blij om dat ik toen die stap gewaagd heb". --ii'-r,,- - - - Hennie Gijzel komt er steeds beter in. (Van onze sportredactie) GOES Het bestuur van Robur heeft bestoten om het contract van trainer W. Schipper met een jaar te verlengen. Dit is gebeurd nadat aan de spelers gelegenheid werd gege ven hierover hun mening kenbaar te maken. Voor Cees Bai was het vorige maand zover dat hij het trainingspak moest ruilen voor het groene soldatenpak, volgend jaar, zo vreest hij, zal ook Hen ny Gijsel zich in een van de Nederlandse opleidingskazernes moeten gaan melden. Een streep door de rekening, want volgend jaar had hij voor zich zelf uitgemaakt, zou een van de belangrijkste jaren van zijn carrière moeten worden. Een carrière die als einddoel heeft, enkele succesvolle jaren bij de professionals. Gijsel: „Nu ik in dienst moet zal ik mijn plannen moeten verschuiven, maar het is toch wel de bedoeling dat ik zo op mijn 24e naar de profs overga. Kijk, lukt dat op die leeftijd niet, dan kun je beter stoppen. Om tot mijn 28e bij de amateurs te blijven fietsen, daar voel ik helemaal niets voor". Volgende week staat de Heikanter voor een zwaar karwei. Dank zij zijn baas „die is nogal makkelijk van vrijgeven" kan Henny Gijsel mee naar het eiland Man waar de wielervereniging Theo Middelkamp is uitgenodigd deel te nemen aan een serie wedstrijden. Voor Henny Gijsel moet die trip de verloren aanloop van het seizoen goedmaken, of misschien laat hij zater dag in Waterlandkerkje al zien dat hij weer helemaal aanwezig is. ROB VAN DEURSEN (Van onze sportmedewerker) KWADENDAMME Wielrenner Cees Bal zal in de toekomst op daadwerkelijke steun kunnen reke nen van een groot aantal supporters. In zijn woonplaats Kwadendamme werd in café De Kroon een suppor tersclub opgericht, waarvoor zich reeds 95 personen als lid hebben laten inschrijven tegen een contribu tie van J' 1,- per maand. Het bestuur dat werd gekozen be staat uit: Ko Wo-uterse uit VJissin- gen (voorzitter), Dies Rijk uit Kwa dendamme (secretaris), Jan p'ranse uit Kwadendamme (penningmees ter),- Piet Doene uit Kwadendamme en mevrouw M. Rijk-Van 't Wes teinde uit 's-Heerenhoek. De supDO-r- tersclub gaat Gees Bal behalve mo rele, uiteraard ook financiële steu-n verlenen, bijvoorbeeld bij het afslui ten van verzekeringen, reis- en ver blijfkosten- De -eerste morele injec tie hopen de fans van Cees Bal hun favoriet te geven tijdens het natio naal wegkampioenschap in Valken burg op zaterdag 19 juni. Bij vol doende deelname trekt men dan per bus naar het Cauberg-circuit. Naast de huidige spelerskern zal Robur in het komende seizoen nog over enkele nieuwe spelers de be schikking hebben. Zo kwam oud speler Ruud Schaiér terug van Mid delburg, waar hij twee jaar tot de selectiegroep voor het eerste elftal behoorde. Van Patrijzen naar Robur kwam eerste elftalspeler Peter Scholten, terwijl van Yersek Jos Hoogesteger weer naar Robur terug komt. Aanstaande zondag ...organiseert Robur op het derde er) vierde veld van het sportco-mplex Het Schenge in Goes weer haar traditionele A.- O.W.-toernooi voor veteranen. Aan dit toernooi nemen in poule 1 deel Walcheren, Honteriisse en Robur en in poule 2 Goes, Terneuzen en H.V.V.'24, dat in 1970 winnaar werd. Het programma luidt als volgt: 12. u. Walcheren - Robur en Goes - Terneuzen, 12.45 uur Robur - Honte- nisse en Terneuzen - HW '24, 13.30 uur Hontenisse - Walcheren en H.V.V.'24 - Goes. Om half drie begint de wedstrijd om de 5e en 6e plaats, om kwart over drie die om de 3e en 4e plaats en om vier uur wordt de finale gespeeld. De prijsuitreiking vindt dan om kwart voor 6 plaats in het clublokaal café Baarends in de Voorstad. (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de tweede klas van de korfbalcompetitie in Zeeland is liet Atlas niet gelukt op gelijke hoogte te komen met Seolto en Zuidwestei's 2- In de laatste wed strijd tegen het Goese Togo 2 was het kennelijk niet meer zo geïnte resseerd in een goede uitslag.Er werd niet fel gespeeld en dat gaf Togo 2 gelegenheid tot een goede wedstrijd te komen. Zelfs op het einde moest Atlas nog gaan oppassen om een nederlaag te on-tlopen. Zover kwam het welis waar niet, maar met 5-5 wisten de Goesenaren toch een punt uit Rit- (Van onze wielermedewerker) GOES Twee teams van de ren en toerclub „Theo Middelkamp" vertrekken op maandag 14 juni naar liet eiland Man waar zij drie dagen achtereen aan wedstrijden zullen deelnemen. De jeugdploeg van „Theo Middelkamp" bestaat uit Ton- ny Huijzen, Jan Raas, Ton Deusing en Wim Westdorp. Van het andere team maken deel uit: Ko Blok, Pe ter Remijn, Henny Gijzel en Gaby Minneboo. Als begeleiders gaan mee: Ko van de Velde en Wim Jeremiasse. them weg te slepen en daarmee kwaimen ze op gelijke hoogte met Blauw Wit 2. Eindstand: Stormvo gels 1 14-25, BKC 14-18, Seolto 1 14-16, Zuidwesters 2 14-16, Atlas 1 14-15, Blauw Wit 2 14-10, Togo 2 14-10, Animo 3 14-2. In de .derde klas A kwam Animo 4 niet van de laatste plaats af. Al speelde het tegen Seolto 2 een redelijke wed strijd, toch is deze ploeg wel erg zwak. Ook Seolto 2 hoort niet tot de uitblinkers, maar kon toch meer een vuist maken. Met 5-8 zegevierden de Vlissingers, die nu stevig op de derde plaats staan. Stand: Olympia 1 12-24, All Ready 2 10-13, Seolto 2 11-12, Stormvogels 2 10-8, Ondo 2 12-9, Atlas 2 10-6, Animo 4 11-4. In de junioren-Ie klasse bleef Volhar ding maar net de baas over Blauw Wit, dat na de enigszins onfortuin lijke nederlaag tegen Stormvogels n,u weer met slechts één punt ver schil verloor. In Yerseke werd het 3-2 en daarmee behield volharding een kans op de eerste plaats. Luctor was op eigen veld duidelijk minder dan Swift 2, althans voor de korf. In het veld ging het vrij geliik op, maar eenmaal voor de korf gekomen konden de Terneuzanaren de juiste weg niet meer vinden. Bij Swift ging dat beter en het won dan ook verdiend met 4-1. Stand: Stormvo gels 1 4-8, Volharding 1 4-6, Swift 2 4-5, Blauw Wit 2 4-3, Tioha 1 3-0. Luctor 3-0. De uitslagen: 2e klas: Atlas 1 - Togo 2 5-5. 3e klas A: Animo 4 - Seolto 2 5-8. Junioren le klas: Vol harding - Blauw Wit 1 3-2, Luctor - Swift 2 1-4- Adspiranten A: Swil't n - Stormvogels A 12-0. Adsoiranten O: Swift snel - Ondo B 4-0. Swift vlug - Zuidwesters B 0-5. Adspiran ten D: Zaamslae A - Olympia A 3. (Van onze sportmedewerker) GOES Er bestond flinke be langstelling voor de puzzel-oriënta- tierit die de Motor en Autoclub „De Bevelanden" organiseerde. De strijd om de le en 2e plaats eindigde in loting met als resultaat: P. M. Hoek man-mejuffrouw T. Hoekman, 3 strafpunten; 2. J. J. M.. Schuitema-J. Tiel 8 p: 3. J. van de Berge-M. de Munck 12 p; 4. C. van Walle-me- vrouw Westveer 18 p; 5. P. J. West- veer-mevrouw Van der Walle 19 'p; 6. C. Klop-J, Schjllemans 21 p; 7. I. op 't Hof-C. de Blaay 34 p; 8. A. Deegens-mevrouw Deegens 36 p; 9. I. C. Bruël-mevroiuw Bruël 40 p; 10. R. Milhous-mevrouw Milhous 41p; II. M. C- de Kam-mevrouw de Kam 42 p; 12. M. Zwartepoorte-J. M. van Liers 42 p; 13. p. Moeleker-P. Bruin- ooge 42 p; 14. M. Bardolff-J. Heijnsdijk 43 p; 15. M. J. Davidse- mevrouw Davidse 43 strafpunten. (Van onze sportmedewerker) GOES De voetbaluitslagen de zomeravoindcompetitie van het rayon Goes in de vorige week luid den: afdeling A: Inter Seal dis Gemeentewerken 1: 0-4. FC Bevelan den 1 - PTT 3-0. Afdeling B: FC Bevelanden 2 - Keuringsdienst 0-2. Inter Viola 1 - Inter Viola 2 8-1 Gemeentewerken 2' - Schelde Intern 1-4. Alle wedstrijden van maandag tot en met vrijdag beginnen n»V> zeven uur en worden gespeeld op het terrein bij de mèlkfabriek. (ADVERTENTIE) (Van onze soortredactie)- HULST In Hulst gaan onder de supporters van HW de vreemdste geruchten nu afgelopen weken bleek dat niet minder dan vier spelers overschrijving hebben aangevraagd naar de vierde klasser Clinge. Men fluistert dat Honoré Neefs, de man die HW jaren achtereen trainde, maar die aan het begin van 't afgelo pen seizoen 't overstapje naar Clinge maakte, bezig is de spelers van het eerste van HW te bewerken. Iets wat Neefs zelf ten stelligste ont kent. Hij stelde zelfs: „De eerste, die kan bewijzen dat ik ronsel onder de spelers van HW mag mij een dreun in bet gezicht geven". Toch blijft het een gegeven dat Jaques de Booy, Roger Bogaert, Alphoins van Bunderen en Jo Jansen overschrijving hebben -aan,gevraagd. Iets, waar de supporters van HVV niet over uitgepraat raken. Speciaal over het vertrek van Jacques de Booy zit^ de aanhang in. De Booy, rechitbuiten yan het eerste, mag dan niet altijd de juiste mentaliteit hp.h- ben getoond in het veld, hij was toch qua voetbal een van de besten van HW. De andere drie ziet de suppor- tersschare met minder leedwezen vertrekken. Roger Bogaert stond weliswaar op het punt een vaste plaats in het eerste te veroveren, maar dit verlies is niet onoverkomelijk voor HVV. Alphons van Bunderen was in de tijd van Neefs een vaste keus, maar nadat Willy Kramers het roer van Rejack overnam speelde hij geen wedstrijd meer in het eerste. En Jo Jansen, de reserve-doelman voor het eerste vex-trok omdat HW volgend seizoen de doelman van RIA te Westdorpe, Haak erbij krijgt. Zo - redeneren de supporters. Een rede natie, die miet ver afwijkt van de mening van HW-seci*etaris A.L. Reyns: „Ik geloof wel dat Neefs er iets mee te maken heeft, want na zijn vertrek is het contact tussen hem en de spelers altijd goed geble ven. Dat is ook niet zo vreemd want hij is zelf ook nog steeds lid van HW. Het vertrek van de vier is voor ons echter geen reden om in paniek te raken. Inderdaad, het ver trek van De Booy is een verlies, maar de anderen zullen we niet missen- Dat geloof ik niet. Natuur lijk zien we niet graag spelers ver trekken, maar van Jo Jansen kan ik het me goed voorstellen. Clinge zit met een keepersprcbleem en vol gertd seizoen komt Haak naar ons Het is gewoon verstandig van dii-e jongen om dan over te gaan. Misschien krijgt hij nu ook de kans in eem eerste elftal te staan". Het bestuur van HW verkeert dus niet iin alle staten van opwinding. Er is zelfs reden tot juichen, want de goalgetter van de vierde klasser STEEN, Walter Naessens. vroeg overschrijving aan naar HW. Zodat de voorhoede van dé Hulsterse ploeg volgend seizoen minder kwestbaar zal zijn nu spitsspeler Van der Wie- Ie van HW een stérke man naast zich krijg't. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De wielerronde van Zierikzee die vrijdagavond aan staande zou worden verreden gaat niet door. Het organiserende comité. t>e- staande uit de heren G. Hommersen. G. van der Wiele en L. J. van der Linden heeft daartoe moeten beslui ten, omdat er te weinig medewer king was toegezegd door de plaatse lijke autoriteiten. De beer Hommer sen hierover: „Wij moesten als orga niserend comité zelf voor de afzet ting van het parkoers zoixgdragen en dat was voor ons niet te doen. omdat we over te weina,g medewer kers beschikken. In feite moesten we de hele zaak met drie mam i'unnen en dat is een opgave die Diet uitvoerbaar is". HVV-secretaris Reijns: „Het zal zo'n vaart niet lopen. (Van onze snortmedewerker) TERNEUZEN Cees van der Wege, de amateur-wielrenner uit Zaamslag die zijn wielergeluk hoofdzakelijk zoekt in bergachtige terrein, vertoeft reeds twee weken in het Juliana-ziekenliuis in Terneu zen. Cees is daar opgenomen na een ernstige valpartij tijdens een wed strijd in Ros Ieses (België). Hoewel Cees van der Wege nog wel een drietal weken in het zie kenhuis zal moeten blijven is hij nu weer aardig hersteld- „Wij zaten in die. koers met vier man voorop en hadden reeds een voorsprong van vijf minuten op de groep toen het noodlot "toe sloeg", vertelt Van der Wege. Bij de afdaling van een berg tijdens een hevig onweer werd de weg geblokkeerd door een auto. Wij daalden met een snelheid van circa 80 kilometer per uur en konden de wagen niet meer ontwijken, reden tegen de trottoirband en sloegen over de kop. Ik had snijwonden aan mijn hoofd, benen en armen en was een tijdje bewusteloos. Na de eerste medische behandeling kreeg ik toch toestemming om naar huis te gaan, maar nog dezelfde avond werd ik in het ziekenhuis in Terneuzen opgeno men na advies van huisarts. Daar constateerde men een hersenschud ding dus je begrijpt wel dat iV -voorlopig niet aan koersen kan den ken." Voor Cees van der Wege, die vo rig jaar ook een aantal weken in het ziekenhuis lag, eveneens ten gevolge van een hersenschudding opgelopen in een wielerwedstrijd, is dit op nieuw een lelijke streep door de rekening. Hij meent dat het wel twee maanden zal duren alvorens hij de training kan hervatten Kaas uit 't vuistje neemt ze mee? Geen ulevellen? Nou kijk, veel moeders en juffrouwen vinden al die zoetigheid niet zo verstandig. Jarige kindertjes krijgen meer en meer 'ander' snoep mee: b.v. stukjes jonge kaas met een partje mandarijn erop aan een prikkertje. Feestelijk uit'tvuistje, en wel zo gezond. (Van een zweminedewerker GOES In het Goese zwembad speelde het damesteam van De Gan ze uit Goes een waterpolowedstrijd tegen Luctor (Middelburg)- De Gan- ze-dames boekten een 7—0 zege, die wel wat geflatteerd was. Dat Luctor niet tegenscoorde kwam hoofdzakelijk dcor Ganze- keepster Marleen SiVenne. die in een uitstekende vorm stak. Vooral op het middenveld opereerden de Gan- ze-dames Nielke de Wilde, Ar ja Klompe en Marijke Capello bijzon der sterk. Laatstgeqpemd tweetal had een groot aandeel in de 80 score. Zij speelden zich herhaalde lijk vrij en scoorden dan met harde schoten. In deze wedstrijd, waarbij aan weerskanten goed in de breedte werd gespeeld en deden zich maar weinig overtredingen voor. Voor de -Ganze scoorden de doelpunten: Arja Klompé (3x), Marijke Capello (3x). mevrouw De Ridder (2x) en Joke de Wilde (lx). Vorig jaar waren er in Zeeland nog slechts drie dames teams die waterpolo speelden, nu zijn het er vier; namelijk Luctor, De Ganze, Stormvogels en De Schelde. Aanst-ande donderdagavond acht uur speelt de Ganze II zijn eerste wedstrijd tegen Luctor I. (Van onze correspondent. TERNEUZEN Tiny Kuyper was de best geklasseerde Nederlan der in een driedaagse etappewed strijd in Frankrijk in het afgelopen weekend, waaraan werd deelgeno men door een KNWU-ploeg van acht man, waaronder de Goesenaar Pet.er Remijn- Kuyper, die zich via goede prestaties in een tijdrit en een etap pe op de eerste dag, van de leiding had verzekerd, waarna de gehele ploeg zich in zijn dienst stelde, werd uiteindelijk tweede in het eindklassement. Kuyper had drie se conden achterstand op de winnaar, de Belg van Moer. Van Steenis werd derde, Lenferink zevende, de Boer zestiende, Swinkels 20ste, Peter Re mijn 21ste, Botterhuis 23ste en Klaas Balk die de tweede etappe won eindigde als 28ste in het totaal klassement. De Nedei-landse ploeg werd vergezeld door Ton Ket ting en Bert Romijn. (Van onze wandelsportmedewer ker) TERHOLE Zaterdagmiddag vertrokken 420 wandelaars waaron der 24 groepen te Terhole om deel te nemen aan de wandeltochten over 5, 10, 15 en 25 kilometer van de wandelsportvereniging Beatrix on der auspiciën van de Zeeuwse Wan delsporthond. De deelnemers werden uitgeleide gedaan door de drumband van de muziekvereniging Excelsior waarna de parkoersen door de mooie omgeving van 't Jagertje voerden. De jury, die bestond uit de heren Doornebos uit Kloosterzande, Ver meide uit Go-es, en Thomas uit Sas van Gent had het niet gemakkelijk om de groepen te beoordelen van wege het kleine krachtsverschil. De wxsselbe-ker gaat dit jaar naar tie wandelsportvereniging Jeugdbelang uit IJzendijke die op de 10 kilome ter het hoogste aantal punten be haalde ov-er alle afstanden. De ver dere uitslag is 5 kilometer 1. WSV Beatrix (Terho-le) 697 pnt. 2. WSV Willen is Kunnen (Vlissingen) 696, 3. WSV SBO (La-mswaarde) 692. 4. WSV Hontenisse (Klooster zande) 691, 5. WSV Jeugdbelang IJzendijke, 6 WSV De Zeeuwen (Goes) 673. 10 kilometer: 1. WSV Jeugdbe lang (IJzendijke) 731 punten plus wisselbeker. 2. WSV Beatrix (Ter hole) 718,3 WVS Willen is Kunnen (Vlissingen) 713. 4. WSV De Patrij zen I (Colijnsplaat) 697.5. WSV Clinge (Clinge) 689. 6. WSV De Zeeuwen (Go-es) 688. 7. WSV Hon tenisse (Kloosterzande) 686. 8. WSV Oranje Nassau (Zaamslag) 685. 9. WSV Stap voor Stap voorwa-arts (Biezelinge) 684. 10. WSV De Pa trijzen (Colijnsplaa-t) 682. 15 kilo-meter: 1. WSV Willen is Kunnen 719 pnt. 2, WSV Stap voor stap voorwaarts 712, 3 WSV De Pa trijzen 693- 4. WSV Lady Girls I Terhol-e) 682. (ADVERTENTIE)

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 5