De smaak van succes. 25 voor 1.75 Je proeft wat je rookt! HEMA Wereldberoemde kwaliteit, internationaal gewaardeerd. Anders. Gezellig. Afwisselend. Medewerksters voor ons zelf bedieningsrestaurant Medewerksters huishoudelijke dienst Algemene Dienst-medewerker, N.V Diepdrukkerij Etten intelligent meisje als SEKRETARESSE N.V. Nederlandse Stoomlederfabriek DEPOTHOUDERS WIP-IN De shag waarbij een man zich man voelt. Eerlijke tabak, puur en pittig. Shag die je werkelijk proeft, elke keer als je opsteekt. Een lange draad, dus prettig draaien. En meer dan veertig sigaretten uit één pakje. Dat is Samson halfzwaar. Gewoon de lekkerste shag WOENSDAG 9 JUNI 1971 N.V. Ilema, afd. Horeca- Banketbakkerij, Atoomweg 60, Utrecht (Lage Weide) Tel. 030-444711. Voor elke Haarlemmer staat vast dat Laurens Jzn. Koster de boekdrukkunst heeft uitgevon den; elke twijfel daaromtrent wijzen ze van de hand als malafide insinuaties uit het buiten land! Sommige Haarlemmers schijnen te den ken dat óók de diepdrukkunst in hun stad werd uitgevonden. Zeker is echter dat het Haarlemmers waren die deze kunst in Etten- Leur tot grote bloei brachten. Een handvol dap peren stak de Moerdijk over en joeg aan de Parrallelweg de spade in de grond. Dat was in 1955 het begin van Drukkerij „De Spaarne- stad". Thans, zo weinig jaren later, zijn die Haarlem mers, West-Brabanders geworden: Drukkerij ,,De Spaarnestad" werd N.V. Diepdrukkerij Etten, een grafische industrie die met ruim 400 medewerkers een belangrijk gedeelte van de geïllustreerde bladen produceert binnen het V.N.U.-concern. Een dynamisch bedrijf in een gemeente, waar wonen en werken harmonisch samengaan. Een greep uit het produktiepakket: Voor Nederland: Voor België Voor Engeland Voor Zuid-Afrika: Sjort, Pep, Tina, Donald Duck, Okki, Taptoe, 1-0, Vrije Tijd, Sprookjesland, Loeloe Libelie-Rosita, T.V.-Panorama, Ons Land Once Upon a Time Ons Eie Tina N.V. Diepdrukkerij. Etten Parallelweg 5. Etten-Leur Telefoon 01608-4980 Postbus 40 Telex 54090 Voor direkt gevraagd CAMEL FILTER op kantoor Stationsstraat 10, Rijen, Tel. 01612 -3025. W IJ ZOEKEN die met een te investeren bedrag van 6.000,- ruim f 1.500,. per maand verdienen door ca. 3 uur per week onze produkten af te leveren in hun omgeving. Voor uitvoerige inlichtingen s.v.p. schrijven met opgave van telefoonnummer aan OMER S.A., Keizersgracht 376. Amsterdam. Dat is werken in zo'n modern nieuw Wip-In zelfbedieningsrestaurant. In September openen we in Breda een nieuw Wip-In zelfbedienings restaurant. Leuk ingericht. Fijne sfeer. Plezierig om te werken ook. Werktijden? Heel gewoon, tot 6 uur. 5-Daagse werkweek. Vrij op zon- en feestdagen. Ilebt u geen opleiding, geen ervaring? Niet nodig. U krijgt uw opleiding, o.a. in een ander filiaal. Wilt u part-time? Kan ook. Het aantal dagen en uren dat u wilt werken willen we graag in overleg met u regelen. Uiteraard is bedrijfskleding vrij. Voor de reiskosten wordt een regeling getroffen. En we houden rekening met gemaakte vakantie afspraken. Kom eens praten over de goed betaalde mogelijkheden als: die tevens magazijnwerkzaamheden verricht. L bent van harte welkom op onze voorlichtingsavond op 10 juni van 19.30 - 22.00 uur in Hotel Oranje, Stationsplein 7, Breda, tel. 01600 - 31850. Schikt u dat niet, belt u dan of schrijft u een briefje. J

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 14