Heden brandweerwedstrijd met 26 Zeeuwse korpsen VRIJWILLIGE EN BEDRIJFSBRANDWEREN' IN DE WEER TE WALSOORDEN Schema van dag lang spuiten Brigadier van politie P. y. d. Goes overleden FRANSE STATENLEDEN VOORGELICHT BOETEVOOR STORTEN VAN VUIL Oorlogsschip had vertraging Krulbollen in Oostburg De Branding neemt toch deel aan experiment GOED DAT ER POLITIE IS..? DESIREE Bejaarden uit Terneuzen maakten uitstapje Begroting van recreatieschap Braakman goedgekeurd Gouden medaille voor mejuffrouw H. de Koster Uitslagen van atletiekkamp stad streek Brouwershavensegat werd zeegebied Hansweert 's-Heerenhoek Organisaties bekeken koopcentrum in Sas Sluiskil Spectaculair Voorzorgen Zeeuwse padvinderij Inbraken in Terneuzen [medische [diensten kerkdiensten ZATERDAG 5 JUNI 1971 (ADVERTENTIE) De L'lcgi/i/lc icrtoi iu^se/h^ (ADVERTENTIE) EEN BEGRIP VOOR AL UW AUTOBANDEN Ook voor particulier Tivoliweg 63 - Hulst Tel. 01140-24 61 (Van onze correspondent) GOES Het deponeren van huis vuil en grof vuil in diverse sloten, grachten en open terreinen te Goes gaat abnormale proporties aanne men. De politie te Goes wil de in woners er op wijzen dat dit hande len primair de stad ontsiert, terwijl er tevens een groot gevaar bestaat voor het kweken van ratten. Men ontloopt niet het risico voor een der gelijke handeling een bekeuring te krijgen. BROUWERSHAVEN. Het Brou wershavensegat werd tot nu toe in het besluit aanwijzing zeegebied en kustwateren 1970 genoemd als kust water in de zin der visserijwet. Thans is bij Koninklijk Besluit (staatsblad 351) bepaald dat genoemd water be schouwd moet worden als zeegebied tot aan de meest zijwaarts gelegen waterkering. Dienaangaande heeft de regering overleg gepleegd met het produktschap voor vis en visproduk- ten, het visserijschap, het bedrijf schap voor de groothandel in vis en aanverwante bedrijven, de algemene hengelaarsbond en het centraal Ne derlands hengelaarsverbond. Auto uit de bocht Op de ooste lijke Kanaalweg ter hoogte van de Vlakerase loswal is een personen auto, bestuurd door de heer Den E. uit Goes, met grote snelheid uit een in deze weg gelegen bocht gevlogen. De bestuurder kwam met de schrik vrij. Botsingen Vrijdagmorgen vond een aanrijding plaats tussen een per sonenauto, bestuurd door mevr. C. de J. uit 's-Heerenhoek, en een per sonenwagen bestuurd door de heer C. de J. uit Kapelle. Niemand liep verwondingen op. Op de Sloeweg vond een aanrijding plaats tussen een vrachtauto, be stuurd door A.L.W.V. uit Goes .en een personenauto, bestuurd door C. van D. uit Heinkenszand. Er waren geen persoonlijke ongelukken. Op de splitsing Europaweg-Zee- dijk vond een aanrijding plaats tus sen een personenauto, bestuurd door O.A. uit Niedeorochstat (Duitsland) en een personenauto, bestuurd door M.R. uit Dortmund. Er was alleen schade. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Door onverwachte machineschade en een misverstand van een loods is het Westduitse oor logsschip ,Bochum" (N-120) gister ochtend met anderhalf uur vertra ging de Vlissingse marinehaven bin nengelopen. De N-120 brengt een vijfdaags officieel bezoek aan Zee land. „Ieder Westduits marineschip brengt eenmaal per jaar, buiten de vele of ficieuze bezoeken een officieel „vloot- bezoe-k" aan een NAVO-partner", zo vertelde de Westduitse marine-atta- chée „fregattenkapitan" K. H. Kas- sens. De heer Kassens is één van de vijf NAVO-marine-attachées in Den Haag. De Bochum is een mijnenlegger. Van haar type bestaat nog een exem plaar in de Duitse marine: de Bot trop. Beide schepen zijn genoemd naar steden in het Roergebied. Gisteren werd door b. en w. van Vlissingen een receptie gehouden met de 90-koppige bemanning als gast. Vandaag ltan het publiek van twee tot vier uur bezichtigen. J. Menu (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Gisteravond was er in de nu reeds bijna drie jaar leegstaande Tex-Scheldefabriek te Sas van Gent een openbare bijeen komst voor de leden van de vakbon den en de vrouwenorganisaties. In de ontvangstkamer was een maquet te opgesteld van het op te richten koopcentrum, dat naast een volledi ge koopgalerij een 25-tal boetieks en een marktplein en een recreatiecen trum zal bevatten. De oprichters zijn van mening dat het college van b. en w. met de raadsleden dit belangrijke object niet aan hun gemeente zullen laten roorbijgaan. Reeds 19 middenstan ders uit Sas van Gent hebben zich hiervoor aangemeld, terwijl er in to taal 52 gegadigden zijn. De oprich ters gaan verder. Op 7, 8 en 9 juni is er voor iedereen gelegenheid deze plannen te bezichtigen in de fabriek. Aan de hand van de maquette waar bij de nodige uitleg wordt gegeven, zal daarna een rondleiding door de hele fabriek volgen. (Van onze correspondente) TERNEUZEN Een groep van ruim 90 bejaarden uit Terneuzen maakte donderdag op particulier ini tiatief een uitstapje naar het vogel park Avifauna in Alphen aan de Rijn. Op weg daarheen werd het kas teel De Haar in Haarzuilen bezocht. Het gezelschap, dat om half negen 's morgens Terneuzen verliet, keerde in de loop van de avond terug. In het bejaardentehuis Bachtendike werd men tot besluit ontvangen door de directrice, mevr. J. de Maat. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het algemeen be stuur van het recreatieschap Braak man hield in het stadhuis van Ter neuzen onder leiding van voorzitter drs. R. C. E. Barbé een openbare ver gadering. Alvorens over te gaan tot de be handeling van de begroting 1971 zei de voorzitter dat deze uitsluitend ge maakt kon worden door een beroep te doen op de algemene reserve. In flatoire werkingen waren de oorzaak dat de uitgaven groter waren dan de inkomsten. De heer Colsen (Sas van Gent) vroeg naar de mogelijkheid tot het heffen van vaargelden. Voorzitter Barbé zei, dat het bestuur de sugges tie in „het achterhoofd" houdt. Zonder hoofdelijke stemming werd de begroting hierna goedgekeurd. Eveneens werd besloten tot het ver huren van de kampwinkel aan A. Berkers en C. N. Berkers-Verschel- ling, beiden te Hoek. (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE Niet minder dan zesentwintig vrijwillige brandweerkorpsen uit Zeeland nemen vandaag in Walsoorden deel aan een grootscheepse provinciale brandweerwedstrijd. De groepen krijgen in de buurt van de Schelde een aantal op drachten te vervullen, waarvan brandweercommandant J. Me nu uit Hontenisse gisteren vertelde, dat ze voor het publiek spectaculair genoeg zullen zijn om er naar te komen kijken. Plaats van handeling in Walsoorden zijn twee woningen op de dijk in de buurt van het steigerplateau. Welke opdrachten de spuitgasten er te vervullen krijgen, wordt op dit moment nog angstvallig gëheim gehouden, want het verrassingselement maakt wezenlijk onderdeel nit van de grote oefening. Niet al leen vrijwillige korpsen uit geheel Zeeuwsch-Vlaanderen zullen vandaag (zaterdag) in het Schelde-dorp acte de presence ge ven, ook bedrijfsbrandweren zijn voor deelname uitgenodigd. Vrijdagmorgen kwam tuurd dooi Botsing eer. auto, bestuurd door W. van M. ui-t Axel, toen hij over de rijksweg van het Zevenaardok naar Sluiskil reed, in botsing met een auto, be stuurd door G. K. uit Terneuzen, die op dat ogenblik het terrein van O VET verliet. De auto van Van M. liep zware schade op. Doel van deze grootscheepse oefe ning is alle brandweerlieden in het Zeeuwsch-Vlaaimse zo paraat moge lijk te houden. „Met een wedstrijd -in het vooruitzicht wordt er steeds met veel enthousiasme geoe fend", aldus brandweercommandant Menu, die tesam-en roet de andere leden van het Hontenisser korps, gastheer zullen zijn voor alle bezoe kende groepen. Het is precies der tien j-aar geleden, dat de gemeente Hontenisse voor een dergelijke mas sale meeting van spuitgasten is uit gekozen. Het „waterfeest" van dit weekend wordt georganiseerd onder auspiciën van de Vereniging van Brandweerkorpsen in de provincie Zeeland, afdeling Zeeuwsch-Vlaan deren. Elk jaar worden de wedstrij den als een soort paraatheidstest op touw gezet, steeds bestaat daarvoor een grote belangstelling en steeds ook wordt men weer geconfronteerd met niet verwachte ontwikkelin gen. De prijsuitreiking van dit evene ment heeft vrijdag 11 juni plaats in hotel Van Oosterom in Hulst. Daar worden alle deelnemende brand weerlieden met echtgenotes (een ge zelschap van naar schatting 600 mensen) dan ontvangen om de be kendmaking van de uitslag mee te maken. Brandweercommandant Menu ver wacht vooral bij goed weer een grote publieke belangstelling voor de verrichtingen van de deelnemen de korpsen. Voor belangstellenden is het interessant om de oefening te volgen, omdat ze dat kunnen doen vanaf het steigerplateau aan het eind van de Walsoordensestraat. Het is schuin gelegen achter de huizen, waar alle actie is geconcentreerd. De toeschouwers kunnen er de brandweerwedstrijden volgen zonder de deelnemende spuitgasten te hin deren. De activiteiten beginnen rond half tien en duren tot vijf uur 's middags met uitzondering van een korte middagpauze. Wat gebeurt er nu als zaterdag ergens in Zeeuwsch-Vlaanderen brand uitbreekt en alle spuitgasten bewinden zich in Walsoorden? De Hontenisser brandweercommandant: „Er zijn voorzieningen getroffen- Ons eigen brandalarmnummer is al gemeen bekend. Daarvan kunnen de verschiillende groepen gebruik ma ken. Bovendien staan we. in contact met vier maal vier in Terneuzen. Stel dat er in Zaamslag brand uit breekt, miaar het korps bevindt zich op dat moment in Walsoorden, dan worden in Terneuzen materiaal en manschappen stand-by gehouden om meteen te kunnen ingrijpen. De ver bindingen in Walsoorden worden verder onderhouden met walkie-tal kies (portofoons)". (Van een onzer verslaggevers) WALSOORDEN Bij de brand weerwedstrijden van vandaag (za terdag) In ..Walsoorden treedt de heer Hi den Hartog, commandant van de gemeentebrandweer in Bor- sele op als wedstrijdleider. De heer Den Hartog doet dit als waarnemend provinciaal wedstrijdleider voor de heer De Taekema, commandant van de gemeentebrandweer in Goes. Aam de wedstrijd wordt deelgeno men door de navolgende korpsen: object a: 1 Hontenisse 9.30 uur, 2 Waterlamdkerkje 9.50, 3 Terneuzen 1,10.10, 4 Zuiddorpe 10:30- Object b: 1 Vogelwaarde, 2 Zuid- Chernie Sas van Gerat, 3 Axel, 4 Hulst 1. Object a na de pauze: 5 Hulst 2 (St.-Jansteen) 14.00, 6 Biervliet 14.20, 7 Sluiskil 14.40, 8 IJzendijke 15.10, 9 Philips Terneuzen 15.30, 10 ACZ Sluiskil, 11 Hoek 16.10, 12 CSM Sas vam Gent 16.30, 13 Bres- kens 16-50. t Object b na de pauze: 5 Za-amslag, 6 Suiker Unie, Sas van Gent, 7 Terneuzen 2, 8 Sas vain Gent, 9 Westdorpe, 10 Philippine, 11 Schooradijke, 12 Oostburg, 13 Sluis. De wedstrijden worden gespeeld volgens het wedstrijdreglement 1971 van het algemeen wedstrijdcomité. De meldingsplaafs is Walsoordense straat, Walsoorden. De prijsuitrei king wordt volgende week vrijdag verricht door burgemeester mr. M. Somers van de gemeente Hontenisse. Dat gebeurt in Hulst, omdat in Hon tenisse zelf geen accommodatie aan wezig is om een gezelschap van 600 mensen te ontvangen. JUWELIER-HORLOGE® Mm LANGE NIEUWSTRAAT 26 HULST (Van onze correspondent) TERNEUZEN Door de presiden te van de afdeling Terneuzen van de Nederlandse vereniging van huis vrouwen, mevrouw Hamelink, werd vrijdagmiddag, namens het hoofd bestuur van deze vereniging de gouden medaille plus oorkonde overhandigd aan mejuffrouw Hen- riette de Koster. Dit gebeurde ten huize van nota ris K. J. Hoving te Terneuzen. Me juffrouw De Koster kreeg deze on derscheiding voor het feit dat zij 25 jaar bij de familie Hoving heeft gewerkt. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De uitslagen van de atletiekwedstrijden georganiseerd door de s.v. Scheldesport te Terneu zen, gehouden in het Zuidersport park zijn: 80 meter meisjes C: 1 G. Rave- steijn 11,2 sec., 2 I* Cosijn 11,3, 3 M. van Eetveld 11,4, 4 M. de Jonge 11,5 allen lid van Scheldesport 100 meter dames: 1 C. Hofman Scheldesport 11,8. 100 meter jongens C: 1 P. Moel- ker, Scheldesport, 12,1. 1500 meter heren: 1 J. van Laarhoven, Asterix, 4.16,6, 2 F. Bos, Marathon, 4.16,7, 3 P. de Bruin, Scheldesport, 4.37,9, 4 J. Koeh, Scheldesport, 4.38,4. 4 x 80 me ter meisjes C: 1 Scheldesport 42,3, Zeeuws record. 100 meter heren: N. Sprenkels 11,8, 2 J. Koch 11,8, beiden Scheldesport 3 J. van Laar hoven 12,6. 100 meter meisjes B: 1 J. Sprenkels, Scheldesport 13,6. 1500 meter jongens C: 1 P. Moelker 4.40,6. Discus heren: 1 L. Adam, RKHAV, 30,02 m, 2 N. Sprenkels, Schelde sport, 27,28. Discus meisjes C: 1 Th. Renaud 21,28 m, 2 M. van Eetveld 15,28, beiden v^an Schel (Van onze correspondent) OOSTBURG Het programma van de folkloristische kruilbol toer nooien 1971, bij de Oude Tol te Oost burg is samengesteld. Het bevat: het 8e toernooi Neder- land-Beigië op zondag 13 juni op de banen bij de Oude Tol. De return is op zondag 11 juli op de banen bij café „de Weagbrug" te Rieme/Ertvelde. Zaterdag 26 juni: zevende toernooi van Nederlandse clubs, om het Nederlands kampioenschap, op de banen bij de Oude Tol te Oostburg. Zaterdag 10 juli: koningsboliing, Oostburgse club ,,'t Grote Gat". Don derdag 15 juli: achtste propaganda- wedstrijd van de Oostburgse midden standers en ambtenaren met de toe risten op de bekende banen, een ne gende wedstrijd volgt op 19 augustus. Op zaterdag 21 augustus tenslotte de zesde keizerbolling onder de ko ningen der Nederlandse clubs op de banen bij de Oude Tol. De koning die zich „metter toont op de baan door de burgemeester tot keizer 1971 gekroond. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens een vakantie in Spanje is donderdag de heer P. J. van der Goes, briga dier van de gemeentepolitie te Terneuzen vermoedelijk ten gevolge van een hartaanval plotseling overleden. Htf is 54 jaar geworden. De heer Van der Goes werd op 4 mei 1917 in Purmerend geboren. Hjj trad in het huwelijk op 24 de cember 1942 te Heillo, uit welk hu- huwelijk 2 kinderen werden geboren. Na als gemeenteambtenaar werk zaam geweest te zijn te Castricum, werkte hij.enige tijd bij de belastin gen te Heemstede. Op 1 september 1947 trad hij als agent van politie in dienst bij de gemeentepolitie in Ter neuzen. Op 1 juli 1950 werd hij be vorderd tot hoofdagent en op 1 de cember 1953 volgde zijn bevordering tot brigadier van politie. Spoedig na zijn indiensttreding werd hij belast met recherchewerkzaamheden. Hij bleek gevoel voor dit werk te heben, wat tot gevolg had dat hij met de leiding van deze dienst werd belast. Als ambtenaar van aanmonstering is hij gedurende zijn gehele diensttijd te Terneuzen werkzaam geweest op de vele zeeschepen die in de haven nieuwe bemanningsleden aan boord kregen. Eie palitiesportvereniging leidde hij als voorziter door de moeilijke beginjaren heen. Ook was hij voorzit ter van de afdeling Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen van de Nederlandse Po litiebond. Buiten het korps kreeg hij bekendheid door het werk dat hij vele jaren heeft gedaan voor de pad vinderij in deze streek. Hij was on der andere waarnemend districts commissaris voor Zeeuwsch-Vlaande ren. Hij stimuleerde het vestigen van groepen padvinders en organiseerde cursussen voor leiders. Nadat hij zich had teruggetrokken uit dit werk, bleef hij behulpzaam bij de jaarlijkse St. Joriswandeltocht. De bridgeclub „Luctor" had een voortvarende voorzitter aan hem. Ook het district Zeeland van de Ne derlandse brigdebond, waarvan hij lange tijd voorzitter was. Hij was een van de voornaamste spelers van „Luctor". Dank zij de drives die hij organiseerde kon aan bet internaat „De Sterre" te Sluiskil een bandre' corder worden aangeboden. Ook het (Van onze correspondent) TERNEUZEN De leerlingen van de gemeentelijke mavo „de Bran ding" te Terneuzen hebben dit jaar voor het eerst deelgenomen aan de mavo-4-examens. Hoewel de school niet voor een begeleid experiment kon worden aangewezen, heeft men op eigen initiatief aan dit experi ment deelgenomen. Van de 50 exa menkandidaten zijn er 46 geslaagd, drie worden in de gelegenheid ge steld een herexamen af te leggen voor één vak en van één leerling werd het examen wegens ziekte uitgesteld. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebro ken in de m.t.s. aan de Industrieweg. De dieven verschaften zich toegang tot het gebouw door het uitsnijden van een ruit. In verschillende loka len werden bureaus opengebroken en een geldkistje, waarvan de in houd nog niet bekend is, werd mee genomen. Donderdagavond werd ook ingebroken in een leegstaand win' kelparad aan de le De Feyterstraat (ADVERTENTIE) Ik zat nèt interlokaal te tele foneren toen die politieman aanbelde. In burger. Het was zo'n buurtonderzoek. Of ik dinsdagavond tussen acht en negen uur iets bijzónders had gemerkt, en zo... Ja, ik sta daar hele avonden voor het raaml Die zeurpiet! Later hoorde ik, dat het on derzoek resultaat had gehad - ze hadden die aanrander te pakken... varenscentrum zal hem node missen, want hij was daarvan een van de steunpilaren. Vanaf het begin was hij naast secretaris ook een actief werker die zich volledig heeft ingezet voor het tot stand komen van het va renscentrum. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG -TERNEUZEN Een delegatie uit de provinciale sta ten van de Franse Pyreneeën heeft een tweedaags werkbezoek gebracht aan de provincie Zeeland. Donder dag werd het gezelschap door de commissaris der koningin, mr. J. van Aartsen, op het provinciehuis ontvangen waar de commissaris een uiteenzetting gaf van taken en func ties van het provinciaal bestuur. Nadat een bezoek was gebracht aan „Vijvervreugd" in Middelburg reisde men naar Veere, waar burge meester A. de Kam vertelde over de recreatieve betekenis van het Veer. se Meer. In Vlissingen kregen de Franse gasten van de heer J. van Konijnen burg, directeur vam het havenschap, gegevens over haven- en industrie- activiteiten in Vlissingem-Oost. Ver der stonden bezoeken aan Péchiney, de kerncentrale in Borsele op het programma, In het Strandhotel te Vlissingen bood het provinciaal be stuur de Franse collega's een diner aan. Vrijdag werd een bezoek gebracht aan Terneuzen. Burgemeester J. C. Aschoff begroette het gezelschap in net politiebureau en gaf een over zicht van de ontwikkeling van Ter neuzen op haven- en industriege bied. Gedeputeerde mr. J. F. G. Schlingemanm sloot daarbij aan met een causerie over de werkgelegen heid en infrastructuur in Zeeland. Nadat in Kloosterzande in hotel De Linde de lunch was gebruikt, vervolgde het gezelschap zijn reis naar Rotterdam voor een boottocht op de Rijn naar Duitsland- Voor de dames van de Franse statenleden was een apart bezoek aan West- Zeeuwsch-Vlaanderen georganiseerd met bezoeken aan o.a. het belfort in Sluis. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dok ter F. Loose, Nieuwstraat 53 te Oostburig, tel. 01170-2121. Axel Dokter W. Kok, tel. 1555. Biervliet en IJzendijke Dokter Kalkman te Biervliet, tel. 01152- 345. Borsele en Nieuwdorp c.a. De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter Gelder- bloïn te Nieuwdorp, tel. 01196-327. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178-1366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's Heerenhoek en Ovezande De praktijd van de huisartsen J, Gel dof, J. Kole en S. Wöstmann wordt tot maandagochtend 8 uur waarge nomen door dokter A. van Opdorp, Werrilaan 43 te 's Heerenhoek, tel. 01105-280. Goes Dokter W. Griep, Fr. den Hollanderlaan 29, tel. 6405. Hansweert, Krabbendijke, Krui- ningen en Rilland-Bath Dokter J. Kamps te Rilland-Bath, tel. 01135- 343. 's H. Arendskerke, Wolphaarts- dijk en Heinkenszand Dokter H. van Maanen te Heinkenszand, tel. 01106-1234. Hulst Dokter J. van Lierop, tel. 2969. Middelburg Dokter J. de la Hayze, Seisdam 22, teL 4305 (zater dag) en dokter P. Schram, Ooster- scheldestraat 2, tel. 4664 (zondag). Sas van Gent e.o. Dokter F. Puylaert, Oostkade 19, tel. 1366. terneuzen Dokter Van Herk, Bell-amystraat 17, tel. 01150-4000. Vlissingen Dokter E. Kant, tel. 3987 (tot zaterdag 24 uur) en dokter A. Mijnlieff, tel. 2525 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Breskens en Groede Dokter V. d. Maas te Breskens, tel. 01172- 1566. Kloosterzande Dokter Ter Burg, tel. 01148-377 (tot maandag morgen 8 uur). TANDARTSEN Noord- en Zuid-Beveland Tand arts E. Klinkert, Turfkade 15 te Goes, tel. 01100-6504 (zaterdag en zondag van 9-10 uur). Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts A. van Ravels, Stations straat 14 te Hulst, tel. 01140-2205 (zaterdag van 10-10.30 en 18-18.30 uur en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren Tandarts W. Krom menhoek, Rouaansekaai 23 te Mid delburg, tel. 01180-3320 (zaterdag van 9-10 en zondag van 11-12 uur). West-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts A. van Goor te Oostburg (zaterdag en zondag van 12-12.30). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter J. de Haas te Zaamslag, tel. 01153-366. I.'oord- en Zuid-Beveland Dok ter G. Bonenschanscher te Kruinin- gen, tel. 01130-1233. West-Zeeuwsch-Vlaanderen Dokter J. v. d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Groot Axel Zr. Geensen, Bach- straat 61 te Axel, tel. 01155-2145. Ellewoutsdijk e.o. Zr. W. Kor- stenje, Waranda 2 te Heinkenszand, tel. 01106-1615. Hoek, Sluiskil en Philippine Zr. Bouwens te Hoek, tel. 01154- 274. Sas van Gent Zr. Van Waes, Schulpenpad 43, tel. 01158-1548 b.g.g. 01158-1567. Oostburg, Cadzand, Sluis en Aar denburg Zr. Lensen te Aarden burg, tel. 01177-1367. Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Schoondijke, Breskens en Groede Zr. Dominica te IJzendijke, tel 01176-341. Hulst en Hontenisse Hillaert, tel 01140-3054. Terneuzen Zr. Leenhouts, Van Steenbergenlaan 65, tel. 01150- 3360. APOTHEKEN 71(H°eS Goese apotheek, tel. Middelburg Apotheek A. Rin geling, Lange Delft 133, tel. 2538. APotheek Hamann, Vlissingen Apotheek D. v. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. Zr. C. d. TOERISTENZIELZORG Kamperland Toeristenkerk, Molenweg 69. Zondag 6 juni 10.30 uur. Dishoek-Koudekerke Toeristen kerk zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur. Domburg Bijkerk Badhuisweg: zaterdag 19.00 uur. Oostkapeile Ned. Herv. kerk: zaterdag 19.00 uur. Veere Ned. Herv. kerk: zondag 8.30 uur. Vrouwenpolder Toeristenkerk Fort den Haak weg: zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur- Westkapelle Toeristenkerk, Ba- zienstraat 3: zaterdag 1900 uur en zondag 10.00 uur. Zoutelande - Toeristenkerk, Bos weg 48. zaterdag 19 00 uur en zon- lag 10.00 en 19.00 uur.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 2