■allÉS Raad Terneuzen voorzag in diverse commissies Expositie te Sas Gerard Menken van In Zeeuwsch-Vlaanderen Vier dagen promenade braderie in Noordstraat stad streek medische diensten Raiffeisenbank Terneuzen hacl goed jaar HI-FI 'vg/' STEREO TRAGE STOELGANG? CARTERS GESCHENKEN albert eggermont A. Bouters 25 jaar bij bank te Sas van Gent anders dan andere constante kwaliteit Bejaarden Breskens maken uitstapje ZEER UITGEBREIDE AGENDA Grondverkoop T.v. voor scholen Herdenking Havenschap Rondvraag Kritiek PZEM-affaire Symfonie in kleuren in Galerie Uilenspiegel Van 16 t/m 19 juni t ZATERDAG 29 MEI 1971 JONGEREN VRAGEN INDUSTRIALISATIE HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Zater dag en le Pinksterdag: dokter M. Rijk, Oude Kerkstraat 2 te Aarden burg, tel. 01177-1466. Tweede Pink sterdag: dokter G. de Brijckeire, Brouwerijstraat 8 te Oostburg, tel. 01170-2323. Axel Zaterdag en de beide Pinksterdagen: dokter Kok, teld. 1555. Biervliet en IJzendijke Dokter Lievens te IJzendijke, tel. 01176-266 en op 2e Pinksterdag: dokter Van der Pas te IJzendijke, tel. 01176- 366. Borssele en Nieuwdorp c.a. Za terdag en de beide Pinksterdagen: dokter Kiviet te Borssele, tel. 01105- 203 neemt waar voor dokter Gelder blom. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Op le Pinksterdag: dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178-1366 en op 2de Pinksterdag: dokter Bom te Cadzand, teld. 01179- 366. Driewegen. Hoedekenskerke, 's- Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huisartsen J. Kole, A. van Opdorp en S. Wöstmann wordt op zaterdag en de beide pink sterdagen waargenomen door dokter J. Geldof, Korteweg 23 te Driewe gen, tel. 01195-275. Goes Beide Pinksterdagen: dokter J. Deen, Sparrestraat 10, tel. 4373. Hansweert, Krabbendijke, Krui- ningen en Rilland-Bath —Zaterdag en de beide Pinksterdagen: dokter G. Noome te Krabbendijke, tel. 01134-1444. 's-Arendskerke, Wolphaartsdijk en Heinkenszand Zaterdag en le Pinksterdag: dokter A. Vos te Wol phaartsdijk, tel. 01198-231 en 2de Pinksterdag: dokter H. van Maanen te Heinkenszand, tel. 01106-1234. Hulst Zaterdag en de beide Pinksterdagen: dokter W. Eysink. tel. 2060. Middelburg Zaterdag en 2de Pinksterdag: dokter P. Schram, Oos- terscheldestraat 2, tel. 4664. Eerste Pinksterdag: dokter J. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305. Sas van Gent Zaterdag en bei de Pinksterdagen: dokter E. Du Puy, Stationnstraat 26. tel. 1777. Terneuzen Zaterdag en le Pinksterdag: dokter Jiskoot, Markt 25, tel. 2303. Tweede Pinksterdag: dokter Nijsten, W. de Zwijgerlaan 17, tel. 2324. Vlissingen Zaterdag: dokter C. Dekker, tel. 2950. Zondag le Pink- nterdag: dokter A. van Dijk, tel. 3459. Tweede Pinksterdag: dokter G. de Greef, tel. 2121. Breskens en Groede Zaterdag en beide Pinksterdagen: dokter V. Endt te Breskens, tel. 01172-1466. Zoutelande Zaterdag tot tweede Pinksterdag 's-morgens 8 uur: dok ter Buwalda, tel. 01148-277. TANDARTSEN r Noord- en Zuid-Beveland Za terdag en de beide Pinksterdagen: tandarts J. ten Haaf, Beatrixlaan 38 te Goes, tel. 01100-5716 (Zaterdag en zond. van 9-10 uur). O.Z. Vlaanderen Zaterdag en de beide Pinksterdagen: tandarts P. van Mieghem, Scheldekade 58 te Terneuzen, tel. 01150-2685. Zat. 10- 10.30 en 18-18.30. Zon. 12-12.30. Walcheren Zaterdag en le Pinksterdag: tandarts G. v. Wiggen, Julianalaan 4 te Vlissingen tel. 01180-2994. Tijdens dienst 01184- 2778. Tweede Pinksterdag: tandarts T. Smit, Londense Kade 29 te Mid delburg. tel. 01180-2738. (Zaterdag van 9-10 en zondag van 11-12 uur). West Z. Vlaanderen Zaterdag en de beide Pinksterdagen: tandarts A. Streefkerk te Breskens. (Van 12- 12.30 uur) DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Beide Pink sterdagen: dokter C. Cysouw te Axel. Tel. 01155-1488. Noord en Z. Beveland Zaterdag en de beide Pinksterdagen: dokter M. Gaakeer te Ovezande, tel. 01195- 283. W.Z. Vlaanderen Beide Pink sterdagen: dokter H. v.d. Vijver te IJzendijke, tel. 01176-388. WIJKVERPLEGING Axel Zaterdag en de beide Pinksterdagen: Zr. E. Celie, O. Drij- dijk 3a te St. Jansteen, tel. 01140- 3747. Ellewoutndijk e.o. Zaterdag en de beide Pinksterdagen: Zr. Franca, tel. 01105-233, heeft dienst voor Zr. Hoogenboom, Zr. Filius, Zr. Kor- stanje en Zr. Bolier. Hoek, Sluiskil en Philippine Zaterdag en de beide Pinksterdagen: Zr. Hoekert, Julianastraat 16 te Sas van Gent, tel. 01158-1987, b.g.g. 01157-435. Sas van Gent Zr. van Dorse- laer, Beneluxstraat 128, tel. 01158- 1916. Hulst en Hontenisse Zaterdag en de beide Pinksterdagen: Zr. Col- sen, tel. 01140-2368. Aardenburg, Cadzand, Oostburg en Sluis Zaterdag en de beide PinksterdagenO Mevr. P. Risseeuw- Catsman te Groede. tel. 01171-222. Groede, Breskens en Schoondijke Zaterdag en de beide Pinksterda gen: Zr. Adriaanse te Groede, tel. 01171-367. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendij ke Zaterdag en de beide Pink sterdagen: Zr. Dominica te IJzendij ke, tel. 01176-341. Terneuzen Zaterdag en beide Pinksterdagen: Zr Vermeylen, Den nenstraat 7, tel. 3829. APOTHEKEN Goes Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg Apotheek L. v.d. Boogert, Korte Delft 12, tel. 2789. Terneuzen Apotheek Klaassen, tel. 2090. Vlissingen Apotheek J. van de Sande, Badhuisstraat 22-24, tel. 2066. TOERISTENZIELZORG Kamperland Toeristenkerk, Molenweg 69: Zaterdag 19.00 uur en eerste pinksterdag 10.30 uur. Dishoek-Koudekerke Toeristen kerk: zaterdag 19.00 uur en eerste pinksterdag 10.00 uur. Domburg Zaterdag 19.00 UUR (bijkerk) en eerste pinksterdag 10.00 uur (recreatieterrein). Oostkapelle Ned. herv. kerk; zaterdag 19.00 uur. Veere Ned. herv. kerk: Eerste pinksterdag 08.30 uur. Vrouwenpolder Toeristenkerk Fort den Haakweg: zaterdag 19.00 uur en eerste pinksterdag 10.00 uur. Westkapelle Toeristenkerk Ba- zienstraat 3: zaterdag 19.00 uur en eerste pinksterdag 10.00 uur. Zoutelande Toeristenkerk Bos weg 48: zaterdag 19.00 uur en eerste pinksterdag 10.00 en 19.00 uur. (Van onze correspondent). TERNEUZEN In hotel „Rotter dam" hield de Coöp. Raiffeisen bank Terneuzen haar jaarlijkse le denvergadering. In 1970 steeg het blanstotaal van f 66.006.279,45 naar f 72.467.095,62 en per 31 december 1970 stond aan rekeningcourant kre dieten uit f 13.331.90,79 en aan leningen en beleggingen ,resp. f 31.390.134.69 èn f 3.233.555,94 en stond bij de centrale bank te Utrecht gedeponeerd X 22.351.906,95. Aan spaargelden was de bank verschuldigd f 56.567.836,-. en aan rekening-couranthouders f 12.260.066,75. De bank ontving aan rente f 4.473.743,24 eai vergoedde aanr rente in 1970 f 3.025.674,15. Kosten, afschrijvingen en belastin gen beliepen f 1.248.672,02 en uit de winst over 1970 werd f 400.000,- toegevoegd aan de gewone reserve, waardoor deze steeg tot f 2.400.000,- Tot bestuurslid werd herkozen de heer F. de Koeijer- te Zaamslag en in de vacature in de raad van toe zicht wegens het overlijden van de heer H. de Jonge, die aan het begin van de vergadering staande werd herdacht, werd verkozen de heer M. Boogerd jr. te Zaamslag. Voorzitter F. de Koeijer stond verder in zijn openingswoord stil bij de gunstige gang van zaken in de Raiffeisenorganisatie. Per 31 decem ber 1970 was aan de gehele organi satie toevertrouwd aan spaargelden f 8829 miljoen en aan rekening cou- rantgelden en termij n-depositos f 1628 miljoen. Het balanstotaal van de gehele organisatie steeg in 1970 van f 9,6 miljard naar f 11 miljard. De organisatie bestond eind 1970 uit 637 kredietcoöperaties met 1748 ves- tigingspunten over het gehele land verspreid. Reeds op 17 september 1970 werd gepubliceerd, dat de Cen trale Raiffeissenbank te Utrecht en de Coöp Centrale Boerenleenbank te Eindhoven verregaand zullen gaan samenwerken met de bedoeling om binnen een paar jaren tot een cen trale bank te komen, waarbij dan alle Raiffeisenbanken en Boeren leenbanken in Nederland zullen zijn aangesloten. (ADVERTENTIES) Hoofdstraat 16 St. Jansteen - Hulst tel. 01140-2491 PONTIAC TIJD JUISTE TIJD JUWELIER-HORLOGER (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het weekblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen Zee- landia heeft onlangs onder haar lezers een enquête gehouden met betrekking tot het streekplan Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Naar schatting van Zeelandia heeft 68 procent van degenen die een vra genlijst onder ogen hebben gekregen, gereageerd. Dit percentage wordt vergeleken met de landelijke reactiecijfers hoog genoemd. LANGE NIEUWSTRAAT 26 HULST Wat er uit de Vz quête naar voren kwam is niet zonder meer bruik baar, zoals bij een wetenschappelijk opgezet opinieonderzoek het geval zou zijn geweest, miaar interessante tendenzen .blijken toch zonder meer aanwijsbaar- Typerend is b. v. dat de jongere ondervraagden sterk ge porteerd bleken te zijn voor verdere industrialisatie in Zeeuwsehi'Vlaan- deren waarbij echter hun voorkeur duidelijk uitgaat naar schone bedrij ven. De ouderen zijn wat vestiging van bedrijven betreft, minder ambi- eus. Een der vragen had betrekking op de plaats voor industriegebied-en in Zeeuwsoh-Vlaanderen. Hierbij had Ossenisse met tien procent de min ste aanhang. Voor industrialisatie v-an Saeftin.ge koos 34 procent, ter wijl een meerderheid van 56 procent het oog op de kanaalzone liet vallen. De noodzakelijkheid van vestiging van industriegebieden, uit een oog punt van werkgelegenheid, werd door 69 procent van de ondervraag den ondertekend. Bij de enquête kon men een keus maken uit verschil lende typen bedrijven die verschil lende mogelijkheden wait salariëring betreft hadden. Dit waren de keuze mogelijkheden: 1) Basisindustrieën die hoge lonen kunnen betalen, maar het leefmilieu kunnen belasten: 11 procent van de ondervraagden was voor vestiging van dit soort bedrijven. 2) Toeleveringsbedrijven; echiter met laigere loonschalen: 60 procent belangstelling. 3) Dienstver lenende bedrijyen (b, v. recreatie) 15 procent. Als het nodig zou zijn van werkkring te veranderen, dan zou 45 procent van de ondervraag den voor werk in een fabriek kie zen. Meer dan 50 procent zou in dat geval geen bezwaar hebben tegen pendel. Van de aanleg van 'n vaste oeververbinding verwachtte 70 pro cent der ondervraagden een gunstige impuls voor industrialisatie. Wat be treft de voorlichting inzake streek plannen, meende 49 procent dat de gemeentebesturen op dit gebied hun taiak bevredigend vervullen. Op de laconieke vraag: „Vindt u dat u tijdig moet worden ingelicht als u uw eigendommen dreigt te verliezer- aan de toekomstige ontwikkeling zei 100 procent ja. Bij eventuele bedrijfsonteigening zou 34 procent van de ondervraagden opnieuw in de eigen streek willen beginnen, 14 procent elders, terwijl 52 procent in loondienst zou gaiain. (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) Wellicht is uw galtoevoer onvol doende - en die is onontbeerlijk voor een goede spijsvertering en het regelmatig functioneren van' uw ingewanden. Te weinig gal brengt de werking ervan in de war. U gaat zich loom en onprettig voelen en wordt daardoor humeurig. Doe de kuur met zachte Carters Pilletjes. Zij wekken de gal op en zorgen voor een goede toevoer ervan in de dar men. U voelt zich dan weer prettig, opgelucht en in een beter humeur. PILLETJES Import Benelux: N.V. Odol Company Amsterdam KORTE NIEUWSTRAAT 21 HULST teL 2478-3558, b.g.g. 2209 (Van onze correspondent). SAS VAN GENT Op 12 jqni is de heer A.C. Boutens, algemeen pro curatiehouder en beheerder van het kantoor van de Nederlandse Mid- denstandsbank n.v. te Sas van Gent, 25 jaar in dienst van deze instelling. In verband hiermee zal hem op die dag een receptie worden aangeboden in hotel „De la Bourse" te Sas van Gent. Toneelspeler enTV-acteur Jules Hamel •■293 caballero Ed. Laurens Continental (Van onze correspondent). BRESKENS De Oranjevereni ging te Breskens organiseert evenals andere jaren, op donderdag 17 juni a.s. een reis voor de 65-plussers uit Breskens. Het doel is de omgeving van Aalst, Halle en Mechelen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de voorzie ning van de vacature Balk in de onderwijscommissie, de commissie jeugdzaken, sport, cultuur en re creatie en het Zuidlandtheater, werd zijn opvolger, de heer JE. W. Roco (P.v.d.A.) gekozen, tijdens de vergadering van de Terneu- zense raad, waarvan wij reeds melding hebben gemaakt. Voor de commissie van advies in gevolge de algemene bijstandswet werden op voorstel van b. en w- de thans zitting hebbende leden A. D. van Driel, W. Jansen, mej. M. Jurry, J.Scheele, W.G. Simons en L. Sturm herkozen. Het aantal commissieleden van buiten de raad werd verhoogd van zes tot negen, waarbij A. Klae- ijsen, I- van der Lijcke en S. van Hoeve gekozen werden. Als raadsle den werden daarna gekozen de he ren J. M. Hamelink, M. van Nispen en F. Dieleman. De huidige voorzit ter, de heer J. Scheele, werd herko zen. De raad keurde voorstellen goed tot verkoop van percelen grond in de Lovenpolder - Oudwestenrijkpol- der, in het exploitatieplan „Bier vliet", ..Sluiskil" en „Katspolder", waarbij de heer Huijbrecht inlich tingen vroeg betreffende de grond prijs in Sluiskil, omdat destijds een bedrag van drie ton was „overge pompt" uit het plan „Noord" naar het exploitatieplan „Sluiskil". De wethouder van financiën, de heer P. A. Lindenbergh (VCP) zegde toe, dat hieromtrent spoedig inlichtingen zullen volgen. Het verzoek van een aantal scho len om bijdrage voor de aankoop van t.v.-toestellen, ten bate van het onderwijs, ontlokte de heer Van Breda-Vriesman de opmerking, dat er blijkbaar een t.v.-ziekte op de scholen heerst, waarmee mevronw Kes (PvdA) het niet eens bleek te zijn. Zij kon dit alleen maar toejui chen. Zij verzocht de voorzitter aan die scholen, waarvan de voortvarende oudercommissie reeds een t.v. had gekocht, dit bedrag terug te storten- Wethouder Barbé zei dat aanschaf van t.v.-toestellen noodzakelijk was, maar betwijfelde het of op de vraag van mevrouw Kes kon worden inge gaan. persoonlijke mening had gezegd „Als er later motieven naar voren zouden komen, die mij tot andere gedachten brengen, dan kan ik nog van mening veranderen", aldus de wethouder. Hoewel hij het voorstel van b. en w. toejuichte, had de heer Huij brecht toch enkele bezwaren inzake de deelname in de gemeenschappe lijke regeling havenschap Terneu zen. De heer Huijbrecht vond het n-1. bezwaarlijk dat het bestuur is samengesteld uit (hoge) ambtena ren, die ongetwijfeld hun werk ze ker zo goed mogelijk zullen doen, aldus de heer Huijbrecht, maar waarbij hij toch meende dat ook niet-ambtenaren er zitting in zouden moeten hebben; Voorts zei hij het te betreuren dat niet de burgemeester van Terneuzen voorzitter mag zijn. Burgemeester Aschoff deelde mede, dat de minister zulks had beslist en dat de commissaris van de koningin in de provincie Zeeland het voorzit terschap moest bekleden. Wethouder Hol interrumpeerde de heer Huij brecht door te zeggen dat juist de heer Huijbrecht destijds gemeend had dat rar. Van Aartsen voorzitter moest zijn, hetgeen deze zich even wel niet kon herinneren. De hoop werd uitgesproken dat mettertijd Terneuzen en Vlissingen zullen sa mengaan in de kwestie haven schap. Aan het begin van de raadsverga dering herdacht burgemeester Aschoff de vorige week begraven burgemeester S. W- Henry van Klaaswaal en Numansdorp, die reeds vanaf 1945 in de Terneuzense raad zitting had, in 1962 tot burge meester werd benoemd en zowel als raadslid als in de functie van burge meester veel belangrijk werk ln dienst van de gemeenschap heeft verricht. Hij schilderde de overleden als een hoogstaand en integer mens. De raad nam enkele minuten stilte ln acht. JBij het begin van de raadsverga dering zei de heer Huijbrecht het verwonderlijk te vinden dat de heer Ramondt (VCP) bij een bespreking te Zaamslag onlangs had gezegd aan het kanaal Ossenisse de voorkeur te geven boven het Baalhoekplan. De heer Huijbrecht meende dat het on gepast is dit in het openbaar te doen als de raad daarover nog niet is ingelicht. Eenzelfde verwijt richtte hij tot wethouder Hol (PvdA), die zulks zou hebben gezegd bij een bezoek aan het Land van Saeftinge. De heer Ramondt verklaarde dat hij dit niet als wethouder, maar als zijn De brand 'bij Elopak heeft enkele raadsleden tijdens de rondvraag en kele opmerkingen doen plaatsen. In antwoord op diverse vragen vooral de brandpreventie betreffende (men had zeer veel lof voor de brand weerlieden), zei burgemeester Aschoff, dat van diverse instanties als brandweer en waterleiding rap porten worden verwacht, waarna een gezamenlijke bespreking over de te nemen maatregelen zal plaats hebben. D? ï?er Huijbrecht vestigde de aandacht van het college op het feit dat de heer Don heeft getracht een vergadering van de raad van be stuur te verkrijgen i.v.m- de PZEM- affaire, omdat de Rekenkamer niet spreekt over een eventuele rol door toeleveringsbedrijven daarin ge speeld. Hij vroeg burgemeester Aschoff. als lid van die raad, of hij een verzoek tot dit onderzoek heeft ge daan. De voorzitter zei dat het on derzoek nog niet gesloten is, waarop de heer Huijibrecht antwoordde uit de persberichten te moeten conclu deren dat dit wel het geval zou j zijn. SAS VAN GENT Gerard Menken, woonachtig aan het marktplein te Kloetinge, is van beroep organist en muziekdocent aan een middelbare school, maar tegelijkertijd en misschien meer nog een door de beeldende kunst geobsedeerde. Tekenen schilderen is voor hem het medium bij uit stek waardoor hij zijn gedachten, gestalte kan geven. Zo houdt hij thans een van zijn eerste expo sities bij de jonge Galerie Uilen spiegel te Sas van Gent. Menken, zo blijkt uit de meer dan zestig hier aanwezige werkstukken, is een dromer en een fantast, wan neer men dergelijke gestalten ten minste niet onmiddellijk associeert met wereldvreemde halfzachtheid. W>ant er is inderdaad veel sentiment en zeker veel sensitiviteit in zijn werk, maar de demonische en ironi sche accenten ontbreken allerminst. Eerst en vooral schijnt Menken een colorist, gefascineerd door de kleur en de kleurvervloeiing en de laatste is dan ook vaak verantwoordelijk voor het uiteindelijk geheel dat ont staat. In de vrij toevallige kleur- vloeiingen van waterverf, waarvoor hij een voorliefde heeft, ziet Men ken voor zijn geestesoog allerlei vormen en gedaanten en die geeft hij dan met een pennetje duidelijk vorm. Zo ontstaan de meest fantastische taferelen, die een ietwat surreële droomsfeer ademen zonder overi gens ook maar iets met het pro grammatisch surrealisme gemeen te hebben. Er heerst eerder een Cha- gall-achtige sfeer in Menkens werk en dat komt dan nog voornamelijk door de kleuren, met name de vele blauwen en roden, die hij gebruikt. Helaas hebben deze droom-aquarel- len door hun wemeling van kleur en figuurtjes geen grote plastische kracht aan de wand: men kan ze eigenlijk beter op de hand bekijken. In de laatste jaren heeft Menken dit bezwaar waarschijnlijk zelf ook ge voeld, want zijn werk uit 1971 b.v. is groter en breder opgezet en er zit meer plastiek in, die van de muur af spreekt. Een bijzonder geslaagde gouache als Lezende Vrouw No. 15 wijst op een andere aanpak, waarbij Menken minder aan het toeval dan de kleur overlaat en de tekening als dragend element van het composito risch geheel laat meespreken. Deze veranderde opvatting blijkt ook uit verscheidene aquarellen van landschappen en uit binnen- en bui tenland, waarvoor de_ levende wer kelijkheid model stond. Zo is deze tentoonstelling van Gerard Menken een kleine symfonie van droom en werkelijkheid in kleuren, die men beslist met de ogen moet gaan be luisteren. Dat is mogelijk tot 11 juni WILLEM ENZINCK (Van onze correspondent). TERNEUZEN Van 16 juni tot en met 19 juni aansitaande organi seert het actiecomité Noordstraat en omgeving een vier dagendurende braderie, die als de werkzaamheden aan de Promenade in de Noordstraa naar wens verlopen, gelijk valt met de opening hiervan. Het uitgebreide programma bevat onder meer op de eerste dag een 'vijf kwartier durend optreden van de „fabeltjeskrant". Medwerking wordt verder verleend door de har monie Terneuzen en majorettes op woensdagavond en de zaterdagmid dag. Verder op donderdag, vrijdag en zaterdagavond het optreden van de Indianenkapei en het optreden op vrijdag en zaterdag van het pijper korps .Irene" en majorettes. Op za terdagmorgen bevat het programma een „ticker tape". Tijdens de brade rie zullen 30000 repen chocolade en in totaal zo'n 7500 ijsjes worden uit gedeeld. Omdat het thema „Terneuzen in heden en verleden" onvoldoende houvast bleek te geven, stelt het bestuur van het actie-comité thans als nieuw thema voor „Terneuzen wild-west city". Deze country en western stijl biedt naar de mening van de organisators vele mogelijkhe den, zoals: indianen (kampen), cow boys, voortrekkers goudzoekers, sa loons, bereden politie en sheriffs. Oe kleding De kleding voor van deze uitbeeldingen kunnen zelf gemaakt worden, in het kader van deze bra derie zal op maandag 14 juni een reclamekaravaan door Zeeuwsch- Vlaanderen rijden, terwijl tijdens de braderie een loterij gehouden zal worden, waarvan de opbrengst ten goede zal komen van het uniformen fonds van de harmonie Terneu zen...

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 2