Neem nü kontaktop! RANK XEROX 1. U zit goed en u bent overtuigd dat uw positie niet te verbeteren valt. 2. U werkt in een kompleet andere branche. 3. Onze "technische" produkten schrikken u een beetje af. 4. U denkt dat u onvol doende kapaciteiten hebt. 5. U bent extravert genoeg om te verkopen, maar u hebt een andere, bijv administratieve funktie. 6. U bent niet onverdeeld tevreden met uw huidige baan, maar u weet wat u hebt en u weet niet wat u krijgt. 7. U werkt nu bij een klein bedrijf en een grote organisatie als Rank Xerox schrikt u af. 8. U bent eenvoudig nooit op het idee gekomen. 9. Een andere originele reden. Laten we deze redenen eens kritisch bekijken. Het kan natuurlijk zijn dat uw positie niet te verbeteren valt. Maar öf hij niet te verbeteren valt weet upas met zekerheid na een gesprek met Rank Xerox. U werkt in een andere sektor. Geen bezwaar. U zou niet de eerste "geswitchte" verkoper zijn die enorm - suksesvol is. Kom de kollega's uit b.v. de f ood-branche, de auto branche of uit een acqui- rerende job bij ons maar eens de hand schudden. Zij kunnen u vertellen hoe ze na 5 weken op ons trainingscentrum in Brussel al uitstekend konden meedraaien. Natuurlijk krijgt u daar in Brussel geen spoedkursus in de techniek van onze kopieer-apparaten. Voor het installeren en onderhouden daarvan hebben wij een groep uit stekende technici. Wat gaat verkopen is efficiency. U gaat praten met topfunktionarissen van bedrijven.Ü gaat ze op goed gemotiveerde wijze duidelijk maken hoe een Rank Xerox apparaat hun bedrijf veel tijd en geld kan besparen. Mocht u denken dat u daar de kapaciteiten niet voor hebt, dan getuigt dat van een gezonde dosis zelfkritiek. Een niet te onderschatten karaktertrek voor een goed verkoper. Misschien bent u hele maal geen verkoper, maar ziet u de mogelijkheden om het te worden best bij uzelf zitten. Wel, kom dan praten, best kans dat wij het ook zien. Bent u het type dat niet over één nacht ijs gaat? Precies het type dat we nodig hebben.We hoeven tenminste niet te vertellen dat u eerst deze advertentie moet lezen en gedegen met ons moet praten voor u ja zegt. Van de grootte van Rank Xerox hoeft u echt niet te schrikken. Tenzij u bang bent voor sociale zekerheid, promotie kansen en een belangrijke plaats in een razendsnel groeiend bedrijf. Het kan zijn dat u nooit eerder op het idee gekomen bent om bij Rank Xerox te solliciteren. Reden te meer om deze advertentie kritisch door te lezen. Elke andere reden horen we liever vandaag dan morgen. Wat is en doet Rank Xerox? Rank Xerox adviseert en begeleidt bedrijven bij hun interne efficiency. En het onderdeel daarvan waar mee te maken krijgt is de verhuur van kopieer dupliceer-apparatuur. Om maar eens de 3 belangrijkste van onze apparaten te noemen: de Rank Xerox 3600, de Rank Xerox 720 en de Rank Xerox 660. Op dit gebied zijn we in de wereld verreweg nummer 1. Onze apparaten zijn bijvoorbeeld de enige die afdrukken kunnen maken op ieder soort gewoon papier. En wat de snelheid betreft, we hebben het wereldrekord op onze naam staan; de Rank Xerox 3600 maakt elke sekonde een kopie. En naast deze toppositie in gemak en snelheid gaat er ook nog een gerucht dat de kwaliteit van een Rank Xerox-afdruk veruit de beste is. Afnemers van Rank Xerox apparatuur zijn niet alleen grote bedrijven en de overheid, maar ook notaris kantoren, uitgeverijen, onderzoekbureaus, filmmaatschappijen, etc. Kortom, papier-intensieve bedrijven. En er blijken er steeds meer te zijn die ontdekken dat ze met Rank Xerox beter af zijn. Want we groeien hard. Bijna onrustbarend hard. Zo is in de afgelopen drie jaar ons personeels bestand verdubbeld en onze omzet verdrievoudigd. Vandaar deze advertentie. Wat betekent het verkoper te zijn bij Rank Xerox? Het betekent dat u bedrijven gaat adviseren over hun interne kommunikatie- en efficiency-problemen? Het betekent dat u het grootste bedrijf in deze branche en de meest geavanceerde apparatuur ter wereld gaat vertegen woordigen. Het betekent dat u gaat praten met managers en bedrijfsleiders van bedrijven die belang hechten aan uitstekende interne kommunikatie en optimale efficiency. Het betekent uiteraard een salaris aangepast aan de verantwoordelijkheid van de job en de kapa citeiten van u als persoon. Het betekent verder nog enkele vanzelfsprekend heden zoals: de beschikking over een auto, een ruime telefoonvergoeding, onkostenvergoeding, uitstekende pensioen regeling en andere sociale voorzieningen. Het betekent zeer reële promotiekansen. In 4 jaar tijd is het aantal supervisors vervijfvoudigd. En deze supervisors kwamen uit eigen gelederen. Bij het kiezen hanteren wij slechts één graadmeter: kapaciteit. Het betekent een grondige opleiding op ons trainingscentrum in Brussel. Waarbij uiteraard uw salaris volledig doorbetaald wordt. U hebt 't gelezen: onze omzet is verdrievoudigd. En ons personeelsbestand is 'slechts' verdubbeld. Daarom hebben wij snel mensen nodig. Goede mensen. Schrijf meteen een brief. Dan maken wij zo gauw mogelijk een afspraak. Rank Xerox (Nederland) N.V. Maassluisstraat 2, Amsterdam, t.a.v. de Afdeling Personeelszaken. Verkoper. Wat is üw reden om niet bij RankXerox te citeren? JC

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 22