5vragen e mensen met are school. I I Moret &Limperg Accountants Afwisselend werk en een opleiding in kantoortijd voor jongens en meisjes met Mavo, Meao of Havo. Amro Bank JAMIN tea IS gemeenteziekenhuis dordrecht fP Vi Blijvend „veldverse" groenten en fruit, gekoesterd door de juiste, konstante vochtigheid en een zuiver gelijkmatige koeling. Gevrijwaard van 'andere, eventuele luchtjes door de speciale groenteladen. Dat is de haast moederlijke zorg van IGNIS voor uw duurbetaalde, dagelijkse portie gezondheid. Overigens u weet toch dat een IGNIS koelkast beslist niet duur is? Omdat er zoveel worden gemaakt. Voor heel Europa. Slaat u 'ns een blik in de folder „Een koele blik op IGNIS71 Bij uw handelaar. d&M voor uw opleiding tot verpleegkundige ZATERDAG 29 MEI 1971 accountant te worden? 4. Zo ja, hoe spits dan wel? 5. Wat staat je precies te wachten? Duidelijke antwoorden, kort en bondig (en vaak verrassend) vind je in het boekje "Is het een spits idee om accountant te worden bij bret Limperg?" Vul de coupon in en je krijgt het overmorgen bij je thuis. Vrijblijvend natuurlijk. Stuur uw boekje naar het volgende adres: 1. Weet je wat het beroep van accountant zo fascinerend maakt? Doe de coupon in een envelop 2. Wat doet een accountant wat je en adresseer: Moret Limperg, niet van hem zou verwachten? I Antwoordnummer 2293,Rotterdam. 3. Is het werkelijk een spits idee om ^Geen postzegel. Jj elektromonteurs Jamin in Oosterhout zoekt een aantal ervaren elektromonteurs. Zij worden geplaatst bij de Techni sche Onderhouds Dienst. Deze bestaat uit een groep geschikte collega's, die gewend zijn om in team verband een moderne fabriek technisch aan de gang te houden. Jamin biedt een goed salaris en uitstekende sociale voorzieningen. Inlichtingen dagelijks van 8.30 tot 17.00 uur en bovendien woensdag Assen 19.00 en 20.00 uur op de fabriek aan het Wilhelminakanaal Noord 2, Oosterhout Of bel meteen 01620-6666, Afd. Personeelszaken. Een baan bij het splinternieuwe Administratie- en Computercentrum van de Amro Bank te Tilburg betekent: - gevarieerd en verantwoordelijk werk, - studeren, in kantoortijd, op kosten van de bank. Verschillende kursussen die opleiden voor officieel erkende diploma's worded in kantoortijd door bevoegde docenten gegeven. Voor onze medewerkers zijn er o.a. een typekursus, opleidingen voor het Praktijkdiploma Nederlandse Handels- korrespondentie, het Praktijkdiploma Boekhouden, M.B.A., Principes van Computers en (na overleg) een voortgezette studie automatisering.assurantie of bank- techniek. Door de unieke kombinatie van praktijkervaring (werken in teamverband) èn studeren zijn in velerlei richtingen karrièrekansen volop aanwezig. Bel of schrijf het Administratie- en Computercentrum Tilburg, Spoorlaan 308 (Postbus 430) Tilburg. Tel.04250 - 33016. 7W92fllt fruit moet knappend «h a -w 1® ia. ML. sanoi zijn en mijyen: kan in IGNIS dubbele groenteladen automatische binnenverlicliting ruime deurindeling afzonderlijk vriesvak*** verkrijgbaar in 225 It, 275 tt. en 330IL modellen. Ook nd de koon blijft IGNIS goed voor U zorgen, met een eigen service-apparaat. werk vannu: verplegen Je wist het natuurlijk allang. Dat je in de verpleging wilde. Je wist het ge woon heel nuchter: om de ménsen zou het je gaan. Precies, het gaat om de mensen. Maar dangaat het ook om jezelf. Om wetenswaardige dingenalsopleidings- tijd en vakantie, salaris en verdere kansen. Inderdaad, je kunt veel kanten uit Je kunt echt carrière maken in dit typisch moderne beroep. Het Gemeenteziekenhuis Dordrecht is zo'n plaats voor een juiste start Het is groot en modem geoutilleerd: een algemeen ziekenhuis, met ca 600 bedden. Waar jadegelijkopgeleid wordt 4 -^T door serieuze, ervaren docenten die een 'menselijke verhouding hóóg achten. Doe het direct doelmatig. Kom praten met zuster A. van der' Plas op haar spreekuur, elke dinsdag en vrijdag van elf tot twaalf. Neem bus 2 of 3A vanaf station. Of maak telefonisch een af spraak: 01850 - 3 22 22, toestel 115 en 417. Of stuur een briefkaart en je ontvangt nadere informaties. meisjes en jongens die nu of binnenkort in het bezit zijn van een diploma van de middelbare school, van mulo/mavo, inas, aw 1 2 of de vooropleiding ziekenver pleging Cuiemborg hebben ge volgd, kunnen op elk gewenst moment in dienst treden. Plaatsing in de kursus, voor het diploma verpleegkundige, die na de vakantie begint, is afhankelijk van je leeftijd. je woont in het ziekenhuis. Op je eigen, modern ingerichte kamer. Je eerste dienst kleding, 'kost en bewassing' zijn vrij. Per maand verdien je f 304.- netto in je eerste jaar. Daarbij komt 6 vakantiegeld, een toeslag van ca 14 voor onregelmatige dienst en twee maal per maand een vergoeding van de kosten - boven f 2,50 - van je teis naar huis en terug. in Dordrecht wonen 100.000 mensen. Die er - vanouds - een plezierige, sfeerrijke stad van hebben gemaakt. Met talrijke winkels en plenty gelegenheid voor sport en ontspanning. De stad ligt prachtig, aan groot(s) vaarwater. Met de beste verbindingen langs spoorweg en weg. Een woonstad van jewelste. Waar het goed werken is. Kies je start op de juiste plaats voor werk van nü: verplegen. bankastraat 57

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 12