5vragen e mensen met are school. Moret&Limperg Accountants een dankbaar beroep COUDEWATER CC fysio- therapeut(e) irik ziekenhuis aanmelding van nieuwe 4^- leerlingen Afwisselend werk en een opleiding in kantoortijd voor jongens en meisjes met Mavo, Meao of Havo. Amro Bank HOOFD TECHNISCHE DIENST Assistent Personeelchef Amro Bank I I direct verdienen, gezellige kamer in de verpleegstersflat, mooie opleiding. Opleidingen tot K00PVAARDIJ-0FFICIER ,;n Verstegen Caravancentrum Hoeven ZIEKENVERZORGSTER IN HET PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS COUDEWATER TILBURGS AVONDCOLLEGE De Ruyterschool - Vlissingen NIKS!! EN TOCH DANK U WEL KLANT Piet Heyne De Stichting tot bevordering van Woningbouw in de gemeente Gilze en Rijen ZATERDAG 22 MEI 1971 De Reu - Astral - A-line Beverley - Gosser sta- en tourcaravans. Keuze uit pijn. 40 modellen. Dealer voor West-Brabant Oude Antwerpsepostbaan (1 km voorbij ingang Bosbad Hoeven). Tel. 01659 - 669. Mtmm accountant te worden? 4. Zo ja, hoe spits dan wel? 5. Wat staat je precies te wachten? Duidelijke antwoorden, kort en bondig (en vaak verrassend) vind je het boekje "Is het een spits idee om accountant te worden bij bret Limperg?" Vul de coupon in en je krijgt het overmorgen bij je thuis. Vrijblijvend natuurlijk. Stuur uw boekje naar het volgende adres 1. Weet je wat het beroep van accountant zo fascinerend maakt? Doe de coupon in een envelop I 2. Wat doet een accountant wat je en adresseer: Moret Limperg, niet van hem zou verwachten? I Antwoordnummer2293,Rotterdam. I 3. Is het werkelijk een spits idee om ^^jeen postzegel. De opleiding duurt 2 jaar. Je hebt er geen MAVO-diploma voor nodig. Je leert een boeiend vak. Je wordt de vertrouwde ver zorgster van mensen die extra veel liefde en toewijding nodig hebben, van psychisch zieken. De meisjes die dat vak al uitoefenen weten het alhet is hart verwarmend werk. Daarom is er zoveel belangstelling voor dat mooie beroep. Verdiensten al in het begin f 585,84 bruto per maand. Je kunt wonen in een huis met een eigen zwembad en een tuin en een tennisbaan, op een kwartiertje fietsen van 's-Hertogenbosch. Is dat allemaal iets voor jou Ben je op 1 augustus a.s. 17 jaar? Kom dan maar solliciteren. Schrijf een briefje aan het hoofd personeelszaken of bel even op. Een gesprek vooraf is natuurlijk ook mogelijk. Laat maar wat horen. Doe het nu. Dan is je kans het grootst. Want in augustus kun je al beginnen. PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS'COUDEWATER' te Rosmalen (bij 's-Hertogenbosch), telefoon (04192) 2951, toestel 149. Voor. onze afdeling FYSISCHE THERAPIE zoeken wij op zeer korte termijn een die bij gebleken geschiktheid aangesteld kan worden in de funktie van sub-hoofd. De afdeling verzorgt zowel klinische als poliklinische behandelingen. Bij de vaststelling van het salaris, welke tot circa 1600,per maand loopt, wordt rekening gehouden met ervaring en verder gevolgde opleidingen. Bij de aanstelling tot sub-hoofd kan boven het genoemde bedrag worden uitgegaan. Het hoofd van de afdeling geeft U gaarne verdere inlichtingen (toestel 321, thuis: 01851-374)-. Gelieve Uw sollicitatie te richten aan de Direktie. dordrecht Houttuinen 10, telefoon 01850-40044 School voor V.W.O., Havo en Mavo 4 Noordhoekring 99 Tilburg (8 minuten gaans vanaf het station) a iedere maandag en vrijdag in de maand mei, aan bovenstaand adres van 19.30 tot 21.00 uur. Studiekosten (exclusief boeken) voor Mavo 105,— per jaar (3-jarige cursusduur) Voor V.W.O.-Havo 135,— per jaar (3-jarige Havo, 4-jarig gymnasium en atheneum). Vereisten voor Mavo: geboren zijn in 1955 of eerder. Voor de overige afdelingen in 1953 of eerder en in het bezit zijn van een Ulo-diploma of soortgelijke vooropleiding. Leerlingen van Havo en M.M.S.-diploma kunnen geplaatst worden in de vóórlaatste klas van het atheneum. i Dr. F. H. J. Lemmink, rector Drs. W. H. H. de Leeuw, conrector J. W. Wagemakers, conrector. Inlichtingen over de opleidingen, bezoekdagen en studiebeurzen Boulevard Bankert 60 te Vlis singen, tel. 01148-6810. kunnen wij er van. Resultaat? Waardeloze casco's en veel te duur. iedere week 'n casco de poort uit in bijzijn van 'n tevreden klant en toelevering van alle materialen. Haven 18 Geertruidenberg Tel. 01621-2846 Een baan bij het splinternieuwe Administratie- en Computercentrum van de Amro Bank te Tilburg betekent: gevarieerd en verantwoordelijk werk, - studeren, in kantoortijd, op kosten van de bank. Verschillende kursussen die opleiden voor officieel erkende diploma's worden in kantoortijd door bevoegde docenten gegeven. Voor onze medewerkers zijn er o.a. een typekursus, opleidingen voor het Praktijkdiploma Nederlandse Handels- korrespondentie, het Praktijkdiploma Boekhouden, Principes van Computers en (na overleg) een voortgezette studie automatisering,assurantie of bank- techniek. Door de unieke kombinatie van praktijkervaring (werken in teamverband) èn studeren zijn in velerlei richtingen karrièrekansen volop aanwezig. Bel of schrijf het Administratie- en Computercentrum Tilburg, Spoorlaan 308 (Postbus 430) Tilburg. Tel.04250 - 33016. 71.79W4 beheert momenteel ongeveer 2000 woningen. Door nieuwbouw zal in de nabije toekomst dit aantal nog aanzienlijk worden uitgebreid. Daarom is de aanwezigheid van een technische man, die leiding geeft aan het hele technische gebeuren een noodzakelijkheid geworden. Het bestuur van de Stichting zoekt daarom kontakt met gegadigden voor de funktie van De inhoud van de funktie bestaat voornamelijk uit'1- heT voorbereiden van nieuwbouwprojekten, 'I de supervisie tijdens de bouwperiode, de supervisie over het onderhoud. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een bouwkundig H.T.S.-er of iemand met gelijkwaardige opleiding, die reeds over een ruime ervaring be schikt, bij voorkeur opgedaan in een soortgelijke funktie bij een gemeente of woningcorporatie. Het salaris en de andere arbeidsvoorwaarden zullen vastgesteld worden op basis van de C.A.O. voor personeel in dienst van woningcorporatie, welke be paald gunstig te noemen is. Geïnteresseerden nodigen wij graag uit een schriftelijke sollicitatie te zenden aan de sekretaris van bovengenoemde Stichting, Heikantsestraat 43, Rijen N.Br. Het Amro Concern, waar ruim 16.000 medewerkers werkzaam zijn, heeft een kantorennet van meer dan 650 vestigingen, die gegroepeerd zijn in een aantal distrikten. De distriktskantoren zijn gevestigd te: Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Groningen, Enschede, Utrecht, Arnhem, Haarlem, Tilburg en Eindhoven. In verband met de voortdurende groei van het bedrijf zoeken wij voor enkele distrikten medewerkers die de personeelchefs van deze distrikten bij hun taak kunnen assisteren. Een distriktpersoneelchef is in het algemeen verantwoordelijk voor de bewaking van een kwalitatief en kwantitatief verantwoorde bezetting en voor de uitvoering van het personeelbeleid in het distrikt. Enkele facetten van deze.taak zijn: werving en selektie, opleiding, karrièreplanning, studiebegeleiding en uitvoering van het salarisbeleid. De juiste kandidaten voor de funktie van assistent personeelchef zijn 25 - 35 jaar en hebben, ook in verband met de bestaande karrièremogelijkheden, een goede theoretische scholing op personeelgebied, b.v. sociale akademie. Hen wordt de gelegenheid geboden door deelname aan in- en externe kursussen hun kennis te verdiepen en de ontwikkelingen op hun vakgebied op de voet te volgen. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te zenden aan of een afspraak te maken voor een oriënterend gesprek met de heer W. J. Eerdmans van de afdeling Personeelzaken Direktoraat Kantoren van de Amsterdam-Rotterdam Bank, Herengracht 595, Amsterdam, telefoon 020 - 282215. A

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 10