ló Hbön" Ik heb interesse in de opleiding voor ""1 Machine-bankwerker Bedienmgsvakmajj J adjunct landmeetkundig ambtenaar van het kadaster landmeetkundig ambtenaar Een moeder doet wonderen met een mixer van ïnventum chocoladetaart: ÏNVENTUM Bedriifsschool in Pernis b. Bedieningsv akman Vakmanschap is Meesterschap en de Schoonheid van het Eigen Land Een moeder maakt de lekkerste dingen met een mixer van ïnventum. En omdat ïnventum er een goede gewoonte van maakt zijn apparaten net een tikje degelijker en net een beetje solider te maken, heeft ze van zo'n ïnventum mixer eindeloos lang plezier. Bekijk F ff 'm maar eens goecLUitge kiende vormgeving.Ligt prettig in de hand.Breukvaste kunststof. Zeven ventilatiesleuven helpen de machtig sterke motor koelen. Die betrouwbaar zijn werk doet, welke van de drie snelheden u ook kiest. Zowel de garden als de deeg' haken zijn uitgevoerd in roestvrij staal. De mixer is dubbel geïsoleerd, ontstoord voor de radio en tv en voorzien van 1 m 80 lang snoer met universele eurosteker. De ïnventum handmixer GM6 wordt U geleverd inclusief hulpstukken, inclusief ophangbeugel (met de nodige pluggen en schroeven) en inclusief een allersmakelijkst receptenboekje. En dat alles voor nog geen f 60,-. all-round goud-technicus all-round prothese-technicus N.V. „MAASBOULEVARD ROTTERDAM" W. N. C. de Haas KONINKLIJK ZEEUWSCH GENOOTSCHAP DER WETENSCHAPPEN V.KJF./DE VERENIGDE KUNSTMESTFABRIEKEN MEKOG-ALBATROS N.V. a. Machine-Bankwerker Cenfjrote kaart van Amsterdam, formaat 54x85 cm., op Inxe-vergé-papier, waarmee samenhangend een Inkleurwedstrijd in beucfeljlessen, in pijpjes en in tinnetjes ZATERDAG 8 MEI 1971 Bakt bijvoorbeeld binnen een uur de verrukkelijkste Eerst het eiwit met 3 eedepels koud water goed stijfslaan(maar 2 minuten met de ïnventum mixer). Dan suiker en poedersuiker toevoegen (maar een */i minuut met de ïnventum mixer). Daarna het eigeel en vervolgens de geraspte chocolade met noten in enige seconden erdoor roeren. Tenslotte het mengsel van maizena, meel en bakpoe der erbij zeven en voorzichtig met de garden erdoor scheppen. Daarna in de oven en 50 minuten later kan de chocoladetaart prachtig gegarneerd worden met slagroom ver mengd met gesmolten chocolade. Het uitgebreide recept staat hele maal in het receptenboekje! U kunt er op rekenen Tandtechnisch Laboratorium NAUTA en SCHRIJVER zoekt op korte termijn contact met ambitieus in verband met zelfvestiging huidige chef. Tevens gevraagd In beide functies, voor jonge krachten met ern stige wil om vooruit te komen, goede moge lijkheden. Sollicitaties schriftelijk of mondeling. Breda, Kortestraat 18, telefoon 01600-48052 Boompjes 55, Rotterdam Tel. 010-130190 Financiering van praktijkinstallaties, -overname en -associaties. .Jfc, Voor West-Brabant en Zeeland Noordzijde Zoom 68, Bergen op Zoom Tel. 01640-33548 Aanmelding voor het NEHALENNIA-CONGRES op 17 en 18 juni staat ook voor niet-leden open. Inlichtingen: Abdij 9, Middelburg Tel. 01180-8055 tot 12 uur. Albaboe De VX.F. snakt kunstmest. Geen produkt dat je nu direkt zal aanspreken. Toch is kunstmest van groot belang voor de gehele wereld. Overal zit men erom te springen, vooral in de ontwikkelingsgebieden. Denk nu niet dat kunst mest er alleen is om grasland te bestrooien. Rijst, cacao, koffie, katoen, suiker, maar ook onze vaderlandse land- en tuinbouw hebben kunstmest nodig. Vandaar de VXF. met grote moderne fabrieken in Amsterdam, Pernis en IJmuiden. Voor deze bedrijven heb ben wij jonge gespecialiseerde vakmensen nodig. Daarom is er onze eigen als je piet ouder bent dan 18 jaar, een pracht kans om een betere vakman te worden in een beroep met toekomst. Er zijn twee mogelijkheden: voor de opleiding Bemetel. Hiervoor moet je het diploma LTS machine-bankwerker hebben. i voor dé Vapro-opleiding. -Daarvoor heb je nodig het diploma LTS elektrotechniek, machine-bankwerker of procestechniek. Ook een 3-jarige MAVO-opleiding is een goede basis. De opleiding is een plezierig samengaan van theorie en praktijk. Je hebt helemaal niet meer het idee „op school te zitten", en ook heel belangrijk, je gaat meteen al behoorlijk verdienen. Onze bedrijfsschool staat erom bekend dat hij beste vakmensen aflevert. Dat geeft je voor je toekomst, ook financieel, direkt al een streepje voor. Vanzelfsprekend krijgt onze "eigen kweek" de beste kansen binnen bet bedrijft Goed verroer Het vervoer is goed geregeld. Tussen Vlaardingen en om bedrijf vaart een personeelsboot. Met de Hoeksewaard, Voorne, Putten en Rotterdam wordt een verbinding onder houden met personeelsbussen. Je gaat best verdienen Naar gelang je leeftijd (van 15-18 jaar) krijg je ƒ224,85 tot ƒ412,67 schoon in het handje. Echt dus wel een bedrag waar je wat mee kunt doen. Het enige wat nog aan school doet denken is de vakantie, want het zijn maar liefst 20 werkdagen, dus vier volle wekeij. Hiervoor krijg je nog extra .6,4% van je jaarsalaris. Natuurlijk hebben wij uit stekende sociale voorzieningen. Kom praten Wil je de kans op een goede toekomst niet missen schrijf dan meteen een briefje aan de Afdeling Personeels zaken, postbus 7070, Rotterdam of nog gemakkelijker, bel even op voor een afspraak (010-160066, toestel 167). Nog niet overtuigd? Vul dan de. bon in. Je krijgt dan uitgebreide inlichtingen thuisgestuurd. Graag ontvang ik van u nadere informatie over de bovengenoemde opleidingen. Naam: I Bon invullen, uitknippen co opsturen naar: Albatros Superfosfaatfabrieken N.V., Antwoordnr. 36, Hoog f liet. Et hoeft geen postzegel op de envelop. De Rijksoverheid vraagt voor de opleiding tot jongens en meisjes die dit jaar eindexamen MULO-B of 4 jaar MAVO 4- wiskunde zullen doen. Vooruit lopend op de uitslag van het examen kunnen zij zich nu reeds opgeven. Ook degenen die reeds in fiet bezit zijn van dit diploma kunnen zich aanmelden. Leeftijd max. 22 jaar. Tijdens de - kosteloze - opleiding wordt reeds een salaris genoten [afhankelijk van de leeftijd tussen ca. f 428,- en f 713- per maand]. Na drie jaar ambtelijke dienst volgt benoeming tot [max. salaris f 1391per maand]. Voor landmeetkundig ambtenaren be staan verdere promotiemogelijkheden. Standplaats 's-Hertogenbosch. Een brochure over het werk en Uw toekomst bij het kadaster wordt U op verzoek toegezonden. Belangstellenden kunnen zich voor sollicitatie of nadere inlichtingen wenden tot: Hoofd van het Bureau van de Landmeetkundige Dienst te 's-Hertogenbosch, Wolvenhoek 7. Dit is een deel van de verpote reproductie van de vogélvhchtkaart van Amsterdam, die U franco thuis ontvangt, nadat U in een gesloten envelop, gefrankeerd met een postzegel van een kwartje, aan: Cjrolsch, Postbus 55, Enschede, hebt toegezonden: een briefje met Uw naam en adres en 'Amsterdam-groot' en 6 geldige niet-vastgeplakte postzegels van fl,- (geen andere waarden). De koker waarin de kaart is verpakt hovat tevens een Realemeni TCrtrtrlttiblpiiMitPtlslriirl uifin/m TT nil# J O ivmiuwr Mkw/twuw», vuu U(C- UlJrO\JUUZTm heden zijtt. otn deel te nemen behoeft^ II niets anders te doen dan een gekleurde kaart aangetekend in te zenden; na afloop van de wedstrijd krijgt U de kaart aangetekend terug; de inzendingen worden beoordeeld door een jury bestaande uit de heren F. W. Michels. Paul Huf en G.E.K. Brummer; de hoofdprijs bestaat uit één of meer originele zeventiende eeuwse kaarten ter waarde van ongeveer f 1000.- of dit bedrag in geld. Het goed inklettren van de kaart is een zeer ontspannende bezigheid en beslist geenkinderwer\j

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 17