verladers Adverteren doet verkopen AJ Jamin stak haar Cocktail helemaal in 't nieuw JAMIN Cocktail Carrousel Fanfare Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. Het nieuwe pak van Bio-tex Blauw chat noir m zwarte kat katholieke leergangen DAGOPLEIDING VOOR APOTHEKERSASSISTENTEN jamin r- J U bespaart meer dan UUct. en zij introduceert bovendien „Carrousel en „Fanfare'.' Deze internationale bestsellers zijn nu ook in Nederland verkrijgbaar. In een serie van 3 zeer decoratieve doosjes. Elk met als inhoud een uitgelezen sortering luxe lekkernijen, die het verdienen om sjiek verpakt te worden. Want ze zijn de elite onder het Jamin snoepgoed. Vanaf morgen niet meer „alleen voor export" maar ook in uw eigen Jamin-winkel. Halen! Alle drie. Göcktaif DONDERDAG 6 MEI 1971 Hier is ie dan. Het nieuwe pak van Bio-tex Blauw. Ideaal voor de twee persoons-huishoudingen waar de wasmachine niet elke dag draait. Maak nu voor f 1.21 kennis met het meest gebruikte voorwasmiddel Bio-tex Blauw. Bloedvlekken, melkvlekken, ei- en jusvlekken, kortom alle eiwithoudende vlekken verdwijnen veilig en gauw. Laagschuimende Bio-tex Blauw is aangepast aan de korte voorwastijden van de moderne wasmachine; voorkomt schadelijke kalkaanslag en is veilig voor alle rubber onderdelen. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een snel groeiend bedrijf. Dat betekent reële kansen voor iedereen, ook voor wie geen diploma's heeft. Op korte termijn hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor enkele De werkzaamheden worden van maandag tot en met vrijdag afwisselend in twee ploegen verricht en bestaan in hoofdzaak uit: het bedienen van afzakmachines het laden van bulk- en vrachtwagens, spoorwagons en schepen met onze eindprodukton. Leeftijd: 23 tot 45 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling,goede pensioenverzekering, een toeslag van 11% voor het werk in twee ploegen, vrij vervoer naar en van het werk en vrije bedrijfskleding. Hebt u interesseVerstuur dan onderstaande strook aan: het hoofd Personeelsdienst Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65, Vlissingen. U kunt ook opbellen voor het maken van een afspraak - tel. 01184-5170 toestel 158 (vragen naar de heer J. Wiebing). Hoechst-Vlissingen N.V. - Postbus 65 - Vlissingen Ik wil graag meer weten over de mogelijkheden als verlader bij Hoechst. Naam: Straat: Plaats: Leeftijd: Handtekening: U kunt mij voor een gesprek uitnodigen O overdag t O 's avonds Op elk pakje Chat Noir koffie ontvangt U 'n extra snelspaarzegel voor gratis kop en schotel of 'n pakje roodmerk voor de halve prijs.., U heeft maar zes zegels nodig! U kunt kiezen uit: bonen, standaardmaling en snelfiltermaling.Vacuüm verpakt! njet reductie en Snelspaarzegel per pakje koffiespecialisten sinds 1804 Met ingang van 15 augustus 1971 begint de nieuwe De opleiding omvat 3 of 4 lesdagen per week en duurt 2 jaar. Prospectus met uitvoerige inlichtin gen omtrent toelatingseisen en kosten aan te vragen bij de administratie, Elzenstraat 14b te Tilburg, telefoon (4250) 36379. iP §F Een mix van gevulde hopjes, Butterscotch, pinda-caramels, luxe gevulde chocolade, enz. 250 gram 1,29 400 gram 1,99 Een zak vol frisse vruchtendrops in de smaken mandarijn, citroen, ananas, frambozen, kersen, aardbei en cassis, 250 gram 1,10 Een heei corps van de. heerlijkste crispybonbons, chocolade pastilles, moccacups, chocolade kersen, napolitains, mocca- en vanilledróps. 250 gram 1,65 !>o£*X«£ t1*

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 10