Deelt u mee in de lintjesregen omdat u aardgas gebruikt? Kom, kom Me soede dingen bestaan uit meer! De 6-pak Breda Sier: zes pijpjes in één greep. Gebrouwen in Brabant, voor iedereen die weet wat bier is. Coud twinkelend bier voor een fantastisch weekend. De 6-pak Breda Bier 2.88 Doet u wel genoeg met aardgas? Voor gratis brouwerijbezoek - vraag uw winkelier. Als aardgasgebruiker maakt u zich in feite verdienstelijk voor de samenleving. Gaat u maar even na: U gebruikt een van de schoonste brand stoffen die tegenwoordig beschikbaar zijn U levert aldus een persoonlijke bijdrage in de strijd tegen de luchtvervuiling. U geeft uzelf j niet alleen schonere lucht, maar ook anderen het goede voorbeeld. (Want deed iedereen als u.dan zou het leefklimaat een stuk opknappen). En zou dat geen bescheiden plaatsje in de lintjesregen waard zijn? Maar u hebt 't gevoeld. U stond niet in de regen. Maar u staat evenmin in de kou Aardgas geeft u een lekker warm huis in een knopomdraai (door middel van automatisch geregelde aardgas-c.v.of kamer-voor-kamer-verwarming). En overvloedig warm water, wanneer u maar wilt (uit de aardgasboiler of geiser). Èn onbezorgd kokkerellen op het aardgasfornuis (zichtbare vlammen die u in een handomdraai regelt). Nu vragen we u: verzoet dit niet veel? En nu we toch aan 't vragen zijn: VRIJDAG 30 APRIL 1971 L één Breda maakt nog geen weekend Gasunie Met aardgas is nog veel meer te doen: verwarmen van winkels, kantoren, fabriekshallen, garages, buitenterrassen/koelen van kantoren en bedrijfsruimten/drogenvan gras/bakkenvan brood/verlichten van terrassen/verwarmen van kassen voor de groente-en bloementeelt/ snijden van staal verwarmen van zwembaden enzovoorts,enzovoorts.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 7