Grpte bus Kemt hairspray nu van 6.75 voor 5.45 èn twee flacons liaarversteviger gratis! koKfal s uw haar u lief is... Moet u op uw knieën liggen om een lening te krijgen? mam libelle panties...m Als je bijzondere s' momenten voor wilt zijn VROOM DREESMANN ii.ilïiSjü'i Finata Bank, als er geld voor moet zijn. De Finata Bank is blij als u komt. Je kan naar het leven kijken. En panties dragen. Je kan ook het leven zelf zijn. En Libelle panties dragen. Grote bus hairspray van 6.75 voor 5.45 en twee flacons haarversteviger (normale prijs 2.-) gratis. 1 WOENSDAG 28 APRIL 1971 Libelle panties en nylons in meer dan 30 modieu?e Ideureii. Prijzen vanaf f 3.-. Nieuwe Libelle kniekousen in 14 kleuren en 6 dessins. U bent hartelijk welkom (ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8.00 uur). Breda, Wilhelminastraat 27, (01600) 48757-Bergen op Zoom, Kastanjelaan 76, (01640) 33454.i We leven in rn vochtig en winderig land. Daarom eerst liet haar verstevigen met Kemt liaarversteviger. Kn dan de Kemt hairspray er over. Dat is ideaal, 't Haar voelt heerlijk zacht aan, valt soepel en blijft prachtig zitten Goed om te weten: Kemt hairspray is makkelijk uit te borstelen omdat liet 1 geen lak bevat. fciMmSt&m 259-B dat vlotte gekleurde Jacquard is het dessin, polyester de soepele stof van dit sportieve shirt met korte mouw. In kleuren als pink, lila en bruin. Polyester en katoen maakt dit slankgesneden shirt met buttondown- boord extra sterk. Keuze uit 6 kleuren, waaronder geel, rose en pink. IdeeEen ander veilig idee is, dat u van tevoren precies kunt uitrekenen wat een lening u gaat kosten. Als u bijvoorbeeld f 2400- leent en u lost af in 24 maanden, dan betaalt u maandelijks f 11911 Of totaal: f 2.858,64. Aan rente en bijkomende kosten betaalt u dus f 458,64 Dat is precies f19,11 per maand. (En die rente mag u nog aftrekken voor de belasting ook!) Rekent u maar na. En loopt u maar eens binnen bij de Finata Bank. Of schrijft u 'ns. Belt u 'ns. Om inlichtingen te krijgen. En om eventueel wat geld te lenen. U bent immers van harte welkom! kunnen verzorgen. Aan welk bedrag denkt u? U kunt in principe elk bedrag lenen van 1000 tot 10.000 gulden en we vragen geen onderpand. Ugebruikt het geld, zoals het goeddunkt. Aflossen kunt u in 6 tot 24 maand-termijnen. En mocht u tijdens de lening komen te overlijden, dan wordt het resterende bedrag zonder meer kwijtgescholden. Elke Finata-lening heeft dus een ingebouwde verzekering. Een veilig Nee, nee en nog eens nee. Want geld lenen bij de Finata Bank is niet alleen een nuttige, maar ook een doodnormale zaak. Dat hebben tot nu toe al meer dan 175.000 tevreden klanten ervaren. De Finata Bank werd dan ook de grootste maatschappij op het gebied van privéleningen in Nederland. Met meer dan 30 kantoren, waar u van harte welkom bent. En waar we op korte termijn een persoonlijke lening voor u

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 6