CINCINNATI MILACRON 28 april is DE DAG Stem FELIXI BONZO SLUISI elektriciens praat mee wordt lid II Een partij voor doodgewone mensen ervaren vlakslijpers rondslijpers binnenslijpers centerloosslijpers «n universeelslijpers Een krachtige, KEMA-goedgekeurde stofzuiger met alle noodzakelijke hulpstukken, zoals plumeau en spleetzuiger. En een Vroom Dreesmann merk. Zodat u weet dat u kwaliteit koopt. Kompleet met volledige service en garantie. Daar staat uw warenhuis garant voor. Toch kost deze unieke Vendomatic Tourtop nietmeerdan ff MAANDAG 26 APRIL 1971 X Cincinnati Milacron N.V. Fabriek van gereedschapswerktuigen Vlaardingen Als gevolg van de toenemende vraag naar onze gereed schapmachines, zowel in ons land als op de internationale markten, is uitbreiding van onze produktie noodzakelijk. Dit betekent nieuwe mogelijkheden in ons bedrijf voor vakbekwame medewerkers Een van de afdelingen die op korte termijn aanvulling van dit vakmanschap behoeft is de Slijperij. In deze afdeling wordt met behulp van moderne produktietechnieken de laatste hand gelegd aan de onderdelen, waaruit de precisie- gereedschapmachines wordpn opgebouwd. kunnen bij ons direkt een goed salaris verdienen Wanneer zij in twee-ploegendienst werken, verdienen zij per 4 weken f 1230 - (dit is ca f 1330,- per maand). Ook de ploegendiensttijden zijn aantrekkelijk: om de week een week avonddienst van 5 uur 's middags tot 2 uur 's nachts. U bent van harte welkom voor een persoonlijk gesprek, overdag tussen 10 en 4 uur, of 's avonds na telefonische afspraak. U kunt ook schriftelijk solliciteren. Wij nemen dan zo snel mogelijk kontakt met u op. Ate u op afspraak komt vergoeden wij uw treinkosten. Ons adres is: Cincinnati Milacron N.V., Schiedamsedijk 20, Vfaardiogen (vlakbij station Vlaardingen-Oost), telefoon 010-347944, toestel 338. Waarom de WD mijn partij is? Gewoon omdat het een'eer lijke en eensgezinde partij is, omdat er gediscussiëerd wordt zonder gehakketak, omdat, er ook nog gelachen kan worden, dat is geweldig belangrijk. Er heerst een ontspannen sfeer, waarin iedereen zich thuis kan voelen zonder fanatisme, zori- der dat de eén de ander overschreeuwt. Ze léven niet in een politiek dromeland, maar staan met. hun beide benen op de grond. Ze beloven dan ook geen gouden bergen maar zeggen eerlijk wat mogelijk is en wat niet. Voor oordelen hebben ze niet. Zo vonden ze het doodgewoon dot een vrouw partijvoorzitter werd, daar is geen herrie voor nodig geweest van vrouwen, die zich achter gesteld voelden. Nie mand in de WD wordt achtergesteld, iedereen kan vrijuit praten. Daarom hoort u niet van ruzie in deze partij. Het is een partij van doodgewone mensen. Mannen en vrouwen, jong en oud, 738.202 stemden er bij de vorige kamerverkiezing op. Komt u er ook bij als kiezer, of dis lid? U bent heel hartelijk welkom. H. VAN SOMEREN-DOWNER VOORZITTER WD WÊÊm IftONlNGINNEGRACHI 61 DEN HAAGÏ&.QW604603 Nieuw, de \fendomatk co Töurtop Natuurlijk zijn al deze hulpstukken bij de prijs inbegrepen: stevige metalen 2uigbuizen kunststof spleetzuiger 25 cm brede kantelzuigmond, geschikt voor alle soorten vloerbedekking smalle zuigmond plumeau Dijna e meterlang snoer met een stekker die in iedei stopkontakt past soepele met perion versterkte slang handig ophangoog stevige handgreep, tevens dekselsiuiting gegarandeerd lekvrije ronddraaiende slangkoppeling, makkelijk te verwisselen stofzak (inhoud 8 liter) kracntige motor vermogen 650 watt, 1800 mm waterkolom zuigkrachtregelaar 4 lichtlopende wielties Wie zich door het evangelie laaf leiden, bekommert zich op de eersle plaais Voor de zwaksten en minst bedeelden. De „vergeten groepen" mogen nief vergeten worden, hef minimumloon mag geen armoe betekenen en oud zijn mag geen probleem vormen. Sfemf daarom op de partijen, die zich door het evangelie laten inspireren: K.V.P., A.R.P. en CH.U. vraagt voor haar technische dienst Eventuele kandidaten moeten bereid zijn in ploegendienst te werken. Enige kennis' van elektronica is gewenst. Sollicitaties aan Felix Bonzo Sluis, Industriedwarsweg 7, Etten-Leur t.a.v. de heer A. J. Kerremans. Eventuele tel. inlichtingen tel. 01608-2855. 3oanonoDnonooDDnoDaoDoonnnDnDDDnnooDDbDDDooononnnnDnDD

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 6