oce AAMBEIEN PHILIPS Snel scherpe, schone kopieën maken. Van getypte vellen tot desnoods hele boeken. Voor prijzen van11 tot 1 cent per kopie. Zonder dat u een technische knobbel nodig hebt. Die mogelijkheid biedt u Océ-van der Grinten. Ik heb er al één! Smurfen morgen is het zover, dan1 gaan we "Antieke Munten" verzamelen ZSSTSE. 441088), Kopieën van11 totl cent Océ-van der Grinten N.V. schrompelen weg VROOM DREESMANN Jonkers' Isolatiebedrijf N.V. Den Haag (070 - 514661), Eindhoven (040 - 69825), Hengelo (05400-10569), Rotterdam (010-145066). Oeé en va* der Grinten zijn handelsmerken. Venlo 'f P|jn en jeuk wég Zwelling verdwijnt De wetenschap hoeft thans oen helenfle substantie oni- ftekt met de verbazingwek kende eigenschap de aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op. zwelling verdwijnt. Toegepast, In SPERTI doet. deze weefsel - vernieuwende stof zelfe de meest hardnekkige aambeien ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. sperll Zalf en Zetpillen SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zalf en Zetpillen De enige uitdelingslijst in het faillissement van J. J. C. Mol, melkslijter en krui denier, wonende te Breda, is heden ter Griffie van de Rechtbank te Breda neder- gelegd om aldaar geduren de tien dagen ter kosteloze inzage van de schuldeisers te liggen. Mr. L. G. M. van Buchem. curator. Breda, 2 april 1971. De Autotoets van Philips Stuk voor stuk apparaten die uitmunten door perfecte ontvangst, moderne vormgeving, veilig heidsconstructie en een groot uitgangsvermogen. Er is al een volwaardige 5 watt middengolf auto radio voor slechts f 129.-*. (Lange golf erbij f23.- extra.) Middengolf FM f 199.-*. Er is nu keuze uit 7 autocassette-apparaten vanaf f 213.-*, waarvan 4 met radio. Ze staan allemaal in de nieuwe autoradiobrochure, gratis bij uw Philips autoradio-adres. Er zijn 14 geweldige autoradio's van Philips. Allemaal groot ia ver nuft, betrouwbaarheid en geluid. Prezen reeds vanaf 129.- Exclusief toebehoren en montage. Nieuwe Molenweg 31 HALSTEREN Door de Jaarlijkse Alge mene Vergadering van Aandeelhouders van 2 april 1971 is besloten over het Boekjaar 1970 een di vidend uit te keren van 50%. Dit dividend is betaalbaar gesteld bij de Algemene Bank Nederland N.V. te Beugen op Zoom tegen in levering van Dividendbe wijs Nummer 2, onder af trek van de verschuldigde dividend-belasting. DE DIRECTIE U kunt kiezen uit 2 manieren van Gratis Repro-Advies. Hebt u uitvoerig dokumentatiemateriaa! voor mij? Kan er een repro-adviseur lanas komen? Naam: Adres: Plaats:Telefoon:. Opsturen naar Océ-van der Grinten N.V., Hoofdkantoor Verkoop Nederland, Antwoordnummer 2100, Den Bosch, DSM6/4 I Nederland, Antwoordnummer 210( 'nLekker-strak overhemd met rug plooi/borduursels in ton-sur-ton kleuren en brede man chetten met 2 knopen, kom daar maar eens om! En vraag dan ook nog om een makkelijk wasbare stof: Terlenka/katoen bijvoorbeeld. Bij Vroom Dreesmann hangen ze voor't uitzoeken, in lila, paars, oudrose, amandel en nog veel meer kleuren. Van 17.90 voor maat 36 tot 13.90 voor maat 28. Philips Turnolock is de Autotoets. Ojider één knop zitten 6 voorkeurstations. Om zonder kijken, zonder zoeken, zonder draaien onder het rijden haarfijn af te stemmen op de gewenste zender. Met één vinger. Toch kost dit autoradiocomfort niet meer danf 189.-*. PHILIPS ...en de andere autoradio's

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 6